Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 12162
> >
Город : Київ
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Бухоблік та звітність
Резюме № 12162
Опубліковано: 12.07.2024 р.
Рубрика: Бухоблік та звітність

Бухгалтер внутрибанк

Стартова зарплата: за домовленістю
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Київ
Освіта: вища
Дата народження: 14.11.1976 г. (47 років )
Стать: Жіноча
Сімейний стан: Не перебуваю в шлюбі, є діти
Досвід роботи
C 09.2022 по теперішній час (1 рік 10 міс.)
В компанії: Комерційний банк, Київ
Посада: Головний спеціаліст
Функціональні обов'язки:
Необоротними матеріальними активами. Нарахування амортизації по всіх групах основних засобів та нематеріальних активів. Відображення в бухгалтерському обліку операцій з ремонту, підтримання у робочому стані та поліпшення основних засобів та нематеріальних активів. Забезпечення дотримання відповідності даних аналітичного обліку синтетичному по рахунках 4300, 4310, 4400, 4430, 4431, 4500, 4530,4310, 3408, 3409 Проведення щорічної інвентаризації ОЗ; НА; МНМА та інвестиційної нерухомості. Оплата рахунків з придбання ОЗ;НА; МНМА та інших господарських операцій. Переоцiнка основних засобiв. Виписка та реєстрація доручень; Складання звітів, надання інформації на запити.


C 07.2017 по 09.2022 (5 років 2 міс.)
В компанії: АТ "УКРЕКСІМБАНК", Київ
Посада: Головний економiст
Функціональні обов'язки:
Облік операцій з основними засобами, нематеріальними активами та малоцінними необоротними матеріальними активами. Нарахування амортизації по всіх групах основних засобів та нематеріальних активів. Відображення в бухгалтерському обліку операцій з ремонту, підтримання у робочому стані та поліпшення основних засобів та нематеріальних активів. Забезпечення дотримання відповідності даних аналітичного обліку синтетичному по рахунках 4300, 4310, 4400, 4430, 4431, 4500, 4530,4310,340 Проведення щорічної інвентаризації ОЗ;НА; МНМА та інвестиційної нерухомості. Оплата рахунків з придбання ОЗ;НА; МНМА та інших господарських операцій. Переоцiнка основних засобiв. Виписка та реєстрація доручень; Складання внутрішніх звітів. Вiдображення в облiку операцiй з оперативноi оренди,витрати майбутнiх перiодов.Оплата та нарахування податкiв(на землю, ПДВ,нерухоме майно, екологiчний податок).


C 11.2016 по 07.2017 (8 міс.)
В компанії: ПАТ «БАНК КЛІРИНГОВИЙ ДІМ», Київ
Посада: Начальник відділу фінансового обліку
Функціональні обов'язки:
Облік операцій з основними засобами, нематеріальними активами, малоцінними необоротними матеріальними активами та ТМЦ. Нарахування амортизації по всіх групах основних засобів та нематеріальних активів у ф/о та п./о. Відображення в бухгалтерському обліку операцій з ремонту, підтримання у робочому стані та поліпшення основних засобів та нематеріальних активів. Забезпечення дотримання відповідності даних аналітичного обліку синтетичному по рахунках 4300, 4310, 4400, 4430, 4431, 4500, 4530. Участь у проведенні щорічної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, малоцінних необоротних матеріальних активів та ТМЦ ; Облік господарських договорів; Облік паливномастильних матеріалів (купівля, оприбуткування, облік у підзвітних осіб, списання на витрати); Розроблення внутрішніх інструкцій; Організація роботи відділу фінансового обліку; Складання річних, внутрішніх звітів та статистичної звітності з обліку необоротних активів; Контроль за господарськими операціями банку;


C 02.2015 по 11.2016 (1 рік 9 міс.)
В компанії: АТ "ФИНЕКС БАНК", Київ
Посада: Заступник начальника відділу внутрішньобанківських операцій та податкового обліку
Функціональні обов'язки:
Облік операцій з основними засобами, нематеріальними активами та малоцінними необоротними матеріальними активами. Нарахування амортизації по всіх групах основних засобів та нематеріальних активів по ф/о та п/о. Відображення в бухгалтерському обліку операцій з ремонту, підтримання у робочому стані та поліпшення основних засобів та нематеріальних активів. Забезпечення дотримання відповідності даних аналітичного обліку синтетичному по рахунках 4300, 4310, 4400, 4430, 4431, 4500, 4530. Проведення щорічної інвентаризації ОЗ;НА; МНМА та ТМЦ. Оплата рахунків з придбання ОЗ;НА; МНМА, ТМЦ та господарських операцій. Облік ТМЦ та ПММ (оплата,списання); Виписка та реєстрація доручень; Підготовка, надання річного та внутрішніх звітів. Видача коштів в підзвіт на господарські потреби та оформлення авансових звітів.


C 04.2012 по 02.2015 (2 роки 10 міс.)
В компанії: АТ «Еврогазбанк», Київ
Посада: Главный экономист
Функціональні обов'язки:
Облік операцій з основними засобами, нематеріальними активами та малоцінними необоротними матеріальними активами. Нарахування амортизації по всіх групах основних засобів та нематеріальних активів по ф/о та п/о. Відображення в бухгалтерському обліку операцій з ремонту, підтримання у робочому стані та поліпшення основних засобів та нематеріальних активів. Забезпечення дотримання відповідності даних аналітичного обліку синтетичному по рахунках 4300, 4310, 4400, 4430, 4431, 4500, 4530. Проведення щорічної інвентаризації ОЗ;НА; МНМА та ТМЦ. Оплата рахунків з придбання ОЗ;НА; МНМА. Облік ТМЦ та ПММ (оплата,списання); Виписка та регістрація доручень; Підготовка, надання річного та внутрішніх звітів. Видача коштів в підзвіт на господарські потреби та оформлення авансових звітів. Реєстрація податкових накладних.


C 09.2011 по 12.2011 (3 міс.)
В компанії: Альфа-Банк, Київ
Посада: Главный економист
Функціональні обов'язки:
Облік операцій з основними засобами, нематеріальними активами та малоцінними необоротними матеріальними активами. Нарахування амортизації по всіх групах основних засобів та нематеріальних активів. Відображення в бухгалтерському обліку операцій з ремонту, підтримання у робочому стані та поліпшення основних засобів та нематеріальних активів. Забезпечення дотримання відповідності даних аналітичного обліку синтетичному по рахунках 4300, 4310, 4400, 4430, 4431, 4500, 4530. Проведення щорічної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів та малоцінних необоротних матеріальних активів. Погашення дебіторської заборгованості по рахунках з придбання необоротних активів.


C 11.2006 по 08.2011 (4 роки 9 міс.)
В компанії: ТОВ"Укрпромбанк", Київ
Посада: Ведущий экономист
Функціональні обов'язки:
Облік операцій з основними засобами, нематеріальними активами та малоцінними необоротними матеріальними активами.Нарахування амортизації по всіх групах основних засобів та нематеріальних активів. Відображення в бухгалтерському обліку операцій з ремонту, підтримання у робочому стані та поліпшення основних засобів та нематеріальних активів. Забезпечення дотримання відповідності даних аналітичного обліку синтетичному по рахунках 4300, 4310, 4400, 4430, 4431, 4500, 4530. Проведення щорічної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів та малоцінних необоротних матеріальних активів. Погашення дебіторської заборгованості по рахунках з придбання необоротних активів.


Освіта
Навчальний заклад: УниверситетУкраина
Дата закінчення: 2010-06-01
Факультет: Банковское дело
Спеціальність: Бухгалтер,економист

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Украинский: Базова
Рівень володіння комп'ютером: користувач
Комп'ютерні навички: В2; Windows, MS Office, ОДБ «Мебіус-банк», Internet, Ліса(акти на списання), Профикс.

Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
борисполь касир александрия бердичев мариуполь харьков черкассы мукачево рейтинг кредитов днепр кассир нові мфо україна измаил павлоград бердянск тернополь николаев ужгород бровары невідомі мфо україни мфо україна бахмут полтава киев чернигов каменец-подольский деньги в долг каменское энергодар белая церковь винница ивано-франковск ровно бухгалтер северодонецк одесса экономист все мфо гроші в борг терміново хмельницкий умань сумы смела житомир всі мфо запорожье кредит без довідки про доходи луцк яготин херсон шостка изюм славянск маловідомі мфо україни кредит під 0 мелитополь кредит без справки о доходах краматорск никополь прилуки черновцы кропивницкий кременчуг львов юрист кривой рог операционист кредит онлайн на карту миргород юрисконсульт кредит онлайн на карту без отказа срочно аналитик нові мфо
+ Додати

 
 
 
 
 
 
 
Посилання
деньги в долг срочно работа в банке киев маловідомі мфо спортбанк банковские вакансии список rss мфо, которые дают всем точки выдачи спортбанк кредит онлайн на карту без отказа невідомі мфо кредит готівкою київ неизвестные мфо кредит спортбанк мфо без лицензии микрозайм без отказа малоизвестные мфо кредит під 0 відсотків архив вакансий вакансии в банках кредит наличными без справки о доходах все мфо украины вакансии в финансах работа в банке займ на карту с автоматическим одобрением позика на картку з автоматичним схваленням кредит готівкою без довідки про доходи база мфо украины альфа банк вакансии банков Новые МФО Украины кредит онлайн на картку без відмови терміново гроші в борг кредитный лимит спортбанк Нові МФО України кредит наличными киев альфа банк киев рейтинг кредитов онлайн вакансии банков украины отзывы спортбанк работа в страховании работа в финансах карта спортбанк кредит под 0 процентов всі мфо україни
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты