Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 42939

> >
Город : Львов
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 42939
Опубликовано: 28.09.2018 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Начальник відділу / заступник начальника відділу

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов
Образование: высшее
Дата рождения: 28.06.1971 г. (47 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 08.2016 по настоящее время (2 года 4 мес.)
В компании: Комерційний банк, Львов
Должность: Провідний економіст ДОР
Функциональные обязанности:
Контроль та перевірка електронних заявок для відкриття рахунків, для проведення реідентифікації фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб.Погодження або відхилення документів для відкриття рахунків, для реідентифікації, написання зауважень щодо цих документів. Комунікація з відділеннями щодо правильності надання пакетів документів на відкриття рахунків та реідентифікацію клієнтів. Щомісячне формування звіту по відхилених заявках.


C 07.2015 по 10.2015 (3 мес.)
В компании: Комерційний банк, Львов
Должность: Заступник головного бухгалтера Львівської філії банку
Функциональные обязанности:
Здійснення розрахунків з постачальниками за товари, роботи, послуги; контроль за внутрішньобанківськими операціями;участь у проведенні перевірок НБУ, ДПА.Організація та здійснення контролю за роботою операційних підрозділів дирекції та адміністративно підпорядкованих відділень;координація та супроводження перевірок контролюючими органами; проведення раптових ревізій операційних кас відділень дирекції; організація роботи щодо забезпечення повноти, правильності та своєчасності відображення бухгалтерських операцій в АБС Банку та формування документів за ними;проведення контролю за здійсненням касових операцій в національній та іноземній валютах;здійснення контролю за своєчасною інкасацією готівкових коштів, перевірка пакету документів для відкриття поточних та депозитних рахунків фізичним особам та юридичним особам, здійснення послідуючих перевірок стану організації обліковоопераційної роботи та внутрішньобанківського контролю в філії та відділеннях, виконання обов'язків головного бухгалтера тощо.


C 08.2010 по 06.2015 (4 года 10 мес.)
В компании: Комерційний банк, Львов
Должность: Начальник відділу супроводження банківських операцій
Функциональные обязанности:
Здійснення розрахунків з постачальниками за товари, роботи, послуги контроль за винесенням на витрати; контроль за обліком відряджень (в межах України), авансовими звітами, за обліком ПММ. Організація та здійснення контролю за роботою операційних підрозділів дирекції та адміністративно підпорядкованих відділень; координація та супроводження перевірок контролюючими органами; проведення раптових ревізій операційних кас відділень дирекції; організація роботи щодо забезпечення повноти, правильності та своєчасності відображення бухгалтерських операцій в АБС Банку та формування документів за ними;проведення контролю за здійсненням касових операцій в національній та іноземній валютах; здійснення контролю за своєчасною інкасацією готівкових коштів, перевірка пакету документів для відкриття поточних та депозитних рахунків фізичним особам та юридичним особам, участь в аудиторських перевірках, виконання обов'язків головного бухгалтера тощо.


C 10.2007 по 07.2010 (2 года 9 мес.)
В компании: Комерційний банк, Львов
Должность: Відповідальний працівник за проведення фінансового моніторингу.
Функциональные обязанности:
Доведення до відома керівників структурних підрозділів внутрішньобанківські нормативні документи з питань фінансового моніторингу в залежності від виконуваних ними банківських операцій. забезпечення дотримання працівниками правил фінансового моніторингу та програм його здійснення. забезпечення підготовки та навчання персоналу щодо виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, шляхом проведення освітніх та практичних заходів. надання консультації працівникам з питань виявлення ними підозрілих операцій або незаконних дій. приймання участі в організації розроблення проектів внутрішньобанківських документів з питань фінансового моніторингу та подання їх на затвердження. аналіз фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу та прийняття рішення щодо необхідності їх реєстрації та повідомлення Уповноваженому органу. забезпечення щодо надання інформації з питань фінансового моніторингу на запити Державного комітету фінансового моніторингу. подання керуючому письмовий звіт про результати реалізації правил внутрішнього фінансового моніторингу та програм здійснення фінансового моніторингу не рідше одного разу на місяць. вдосконалення рівня знань та підвищення кваліфікації з питань запобігання легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму шляхом самонавчання та відвідання семінарів за участю провідних фахівців з цього питання. проведення навчання та тестуванням працівників філії. складання звітності ф.200 та ф.201


C 07.2006 по 10.2007 (1 год 3 мес.)
В компании: Комерційний банк, Львов
Должность: Керуючий відділення
Функциональные обязанности:
Забезчення клієнтів у банківських продуктах, своєчасне надання пропозицій клієнтам щодо задоволення їх поточних та перспективних потреб у банківських послугах;у встановленому порядку вносити пропозиції щодо встановлення для клієнтів індивідуальних тарифів, лімітів їх заборгованості тощо;у межах визначених повноважень надання відповідних письмових доручень, розпоряджень фахівцям функціональних підрозділів;підготовка фінансових угод з клієнтами, визначення їх суттєвих умов, погодження таких умов з іншими структурними підрозділами Банку.


C 08.1989 по 06.2006 (16 лет 10 мес.)
В компании: Укрсоцбанк, Львов
Должность: Завсектором бек-офісу бізнесів
Функциональные обязанности:
Операційний сектор приватних клієнтів (оформлення та ведення поточних ,депозитних та позичкових рахунків фізичних осіб в національній та іноземній валютах; оформлення та видача переказів фіз.особам.)Операційний сектор корпоративних клієнтів ( перевірка документів для відкриття рахунків, ведення,обслуговування поточних ,кредитних та депозитних рахунків юридичних осіб, закриття та блокування рахунків).Обслуговування приватних клієнтів ( видача та погашення кредитів фіз.особами, поповнення, видача та оформлення документів по БПК, операції по купівліпродажу інвалюти та інше)Сектор бухгалтерського контролю (акцептування касових документів, подвійний контроль безготівкових внутрішніх та зовнішніх документів,відкриття та закриття поточних та позичкових рахунків фізичних та юридичних осіб,присвоювання додаткових параметрів по аналітичних рахунках,вивірка бухгалтерських документів дня, складання актів прийомупередачі справ працівників бухгалтерської служби, надання практичної допомоги працівникам відділення з бухгалтерського обліку та операційної роботи, виконання операцій по відкриттю/закриттю сховища;забезпечення контролю бухгалтерського обліку доходів та витрат відділення, за вірним використанням систем обліку.


Образование
Учебное заведение: ТАНГ
Дата окончания: 2003-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Облік і аудит

Иностранные языки и компьютерные навыки
Немецкий: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Знання комп’ютера, робота з програмами Microsoft Word, Microsoft Excel, вміння користуватись Інтернетом, Скрудж , Профікс

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в пзу украина работа в страховой компании работа в эпицентр работа для банкиров работа в финансах работа в эльдорадо работа банк вакансии универсал банк работа райффайзен банк аваль работа в новой линии работа в киеве фінстаф кредитный эксперт работа в ощадбанке вакансии банков работа альфа банк киев резюме руководителей работа в укрсиббанке вакансии в финансах работа банк работа для финансистов работа в страховании вакансии в банках страховой агент архив вакансий otp bank вакансии банков пиреус банк работа в сбербанке работа в socar работа в банке работа в сильпо финстаф работа в банках киева отп банк работа для страховщиков резюме финансиста работа в таскомбанк работа в банке начальник отделения киев банковские вакансии работа в softserves вакансии сбербанк работа в рошен работа в wog работа в кредобанк работа в comfy фінстафф работа новая почта работа в приватбанке pzu украина вакансии банков украины работа universal bank работа в укрэксимбанке работа otp bank начальник отделения
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!