Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 51868

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Операционное сопровождение
Резюме № 51868
Опубликовано: 11.09.2019 г.
Рубрика: Операционное сопровождение

Головний економіст бек-офісу

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 31.01.1977 г. (42 года )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 09.2014 по настоящее время (5 лет )
В компании: Київський філіал Комерційного банку, Киев
Должность: Провідний економіст Управління обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Купівля, продаж національної валюти між банками; Обслуговування юридичних осіб (без відкриття рахунків); Проведення Клієнтбанк; Проведення операцій банку та відділень,виконання операції по зарахуванню інкасованої виручки на рахунки клієнтів до каси банку; Здійснення розрахунку, нарахування та списання з рахунків клієнтів комісії за РКО; Внесення в програму умов нарахування відсотків на залишки по поточним рахункам юр.осіб; Складання бухгалтерських документів дня філії, тощо.


C 01.2014 по 04.2014 (3 мес.)
В компании: Піреус Банк, відділення, Киев
Должность: Спеціаліст з обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Відкриття/закриття і обслуговування поточних та депозитних рахунків суб'єктів господарювання та фізичних осіб;Здійснення первинного контролю документів на проведення ЗЕД;Надання інформації про продукти та послуги банку в сфері пасивних продуктів та їх продаж існуючим та потенційним клієнтам;Здійснення переказу та виплати коштів без відкриття поточного рахунку,в т.ч.з використанням спеціалізованих систем банківських переказів;Виконання інших операцій/дій відповідно до діючих внутрішніх нормативних документів Банку і розпоряджень керуючого відділення.


C 11.2008 по 11.2013 (5 лет )
В компании: Кредитпромбанк, центральний офіс, Киев
Должность: Головний економіст управління системних операцій департаменту супроводження банківських операцій (бек офіс)
Функциональные обязанности:
Супроводження казначейських операцій: супровження операцій купівлі/продажу готівкової національної та іноземної валюти, зливків банківських металів,інвестиційних та ювілейних монет за безготівкову валюту на міжбанківському валютного ринку України згідно укладенних договорів; супровід операцій купівлі готівкової іноземної валюти та зливків банківських металів за безгот. валюту на міжнар.ринках зг.укл.договорів;взаєморозрахунки за переказами, оплата судових витрат; Супроводження касових операцій в головн.офісі: Супровід операцій по підкр. операційних кас нац. та іноземною валютою, банк. металами,інвестиц.монетами та ювілейними монетами в мережі Банку. супроводження операцій по вивезенню/оприбуткуванню матеріальних цінностей до/з НБУ; Супроводження операцій по роботі з банкоматами по проводкам(видача, підкріплення, розвантаження, завантаження, оприбуткування коштів з банкомату, відображення лишків, недостач), видача, поповнення ПК через POSтермінал;зарахування проінкасованої виручки юр.осіб, нарахування комісій за інкасацію юр.особам, підкріплення розмінною монетою;Супровід операцій банківського продукту "Іпотечне кредитування за програмою ДІУ":погашення суми та % планового платежу по кредиту, нарахування %,пені, контроль рах. 3739 та рознесення коштів на рах.2909 клієнтів; формування та зведення документів дня. Досвід управління колективом (до 12 осіб)


C 04.2007 по 11.2008 (1 год 7 мес.)
В компании: Кредитпромбанк, центральний офіс, Киев
Должность: Провідний економіст відділу з обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Надання консультацій по всіх банківських продуктах; відкриття та ведення поточних, депозитних, карткових, кредитних рахунків фіз.осіб;зарахування інкасації юр.осіб та підкріплення розмінною монетою, нарахування комісій;депозитарій; робота по супроводженню операцій з банкоматами;покупка/продаж нац.валюти на міжбанку;продаж та купівля дорогоцінних металів,юв.монет;супроводження операцій інкасації відділень (підкріплення цінностями та вивіз; купівля розмінної монети, юв.монет в НБУ, вивіз нац.валюти в НБУ, вивіз валюти на дослідження в НБУ, підкріплення чековими книжками з НБУ,тощо


C 11.2006 по 04.2007 (5 мес.)
В компании: Український професійний банк, відділення, Киев
Должность: Економіст відділення
Функциональные обязанности:
Надання консультацій по продуктах банку;відкриття та ведення поточних рах. фіз.,юр.осіб; відкриття депозитних,карткових, кредитних рахунків; відкриття "корпоративних платіжних карток" та послуги до "зарплатного проекту";депозитарій; грошові перекази; проведення переговорів та укладення договорів на обслуговування юр.осіб.


C 07.2006 по 11.2006 (4 мес.)
В компании: Укрсоцбанк, відділення, Киев
Должность: Економіст 1-категорії
Функциональные обязанности:
Відкриття відділення з "нуля";пошук та залучення клієнтів фізичних осіб на обслуговування в банк;проведення ділових переговорів з клієнтами;професійна презентація комплексу послуг банку; організація продажу банківських продуктів для фізичних осіб;відкриття та ведення депозитних, поточних,кредитних рахунків фізичних та юридичних осіб; робота з пластиковими картками Visa,MasterCard, Maestro;проведення переговорів з юр.особами на обслуговування до банку до програми "Зарплатного проекту".


C 07.2004 по 06.2006 (1 год 11 мес.)
В компании: Інтерконтинентбанк, відділення, Черкассы
Должность: Касир відділення/ за сумісництвом спеціаліст з кредитування
Функциональные обязанности:
Розрахунковокасове обслуговування клієнтів; обмін валют; грошові перекази по Україні та за її межами; прийом всіх видів платежів від населення; прийом та видача вкладів; обслуговування фіз. та юр.осіб;кредитування по програмі "Товари в розстрочку" це прийом заявок на кредит,обробка даних, пред"явлення на кредитний комітет, робота з договорами, видача, супровід,закриття кредитів, нарахування відсотків, пені по кредиту; страхування майна, що кредитується; проведення переговорів з боржниками.


Образование
Учебное заведение: Черкасская филия Украинской Академии банковского дела НБУ
Дата окончания: 2003-06-01
Факультет: Банковское дело
Специальность: Специалист с банковского дела

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Вільний користувач ПК: знання програм: Word, Excel, Outlook Express, Internet, Lotus та ін. Впевнений користувач: Scrooge-II, Scrooge III, AБС BARS, ARM Profix ,FAR manager.

Дополнительная информация
Сведения: Мета : Отримати перспективну роботу фахівця з можливістю подальшого кар’єрного зростання, щоб реалізувати свої амбіції і знання, застосувати досвід банківського співробітника в новій роботі. Активна життєва позиція – робота на результат.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
отп банк работа в банках киева pzu украина работа universal bank работа в финансах универсал банк работа работа в райффайзен банк аваль фінстафф работа для финансистов работа в ощадбанке работа в киеве вакансии райффайзен банк аваль работа в пзу украина работа для страховщиков работа альфа банк киев вакансии банков вакансии в финансах работа в эпицентр работа в сбербанке работа в рошен кредитный эксперт вакансии банков украины работа в эльдорадо страховой агент работа банк вакансии работа в таскомбанк работа в укрэксимбанке работа в сильпо работа в новой линии работа в страховании вакансии в банках работа otp bank пиреус банк архив вакансий работа в приватбанке резюме руководителей otp bank работа банк работа в socar работа в кредобанк работа новая почта работа для банкиров резюме финансиста финстаф работа в wog начальник отделения работа в страховой компании банковские вакансии работа в банке работа в укрсиббанке фінстаф работа в банке работа в comfy работа в softserves вакансии банков вакансии сбербанк начальник отделения киев
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!