Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 69432

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Разное
Резюме № 69432
Опубликовано: 17.02.2019 г.
Рубрика: Разное

Начальник відділу / керівник проекту

Стартовый оклад: 10000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 21.01.1973 г. (46 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 03.2018 по настоящее время (11 мес.)
В компании: ФОП Ковалевський В.О., Киев
Должность: ФОП
Функциональные обязанности:
Співпраця з інвесторами щодо супроводження викупу активів ліквідованих банків згідно заявок інвесторів. В тому числі: формування заявок на ознайомлення з активом та висновку щодо доцільності придбання активу і можливі ризики при викупі даного активу; участь в аукціонах з продажу активів та переоформлення на нового власника; подальша робота щодо придбаного активу з метою отримання прибутку.


C 04.2017 по 02.2018 (10 мес.)
В компании: ПАТ«КЛАСИКБАНК», Киев
Должность: Начальник відділу супроводження та реалізації активів . Куратор МКУА.
Функциональные обязанности:
Підготовка пакетів документів щодо продажу активів, супроводження процедури продажу активів через аукціон та безпосередньо юридичним та фізичним особам. Підписання договорів купівліпродажу активів. Контроль щодо підготовки пакетів документів закупівлі послуг третіх осіб (оцінка, архівування та інше). Формування та забезпечення вчасного виконання плану завершення процедури ліквідації банку.


C 06.2016 по 03.2017 (9 мес.)
В компании: ПАТ«КЛАСИКБАНК», Киев
Должность: Керівник з забезпечення процедури тимчасової адміністрації та в подальшому ліквідації
Функциональные обязанности:
Інвентаризація активів, перевірка нікчемності укладених договорів, контроль за наданням звітності ФГВФО, проведення оцінки активів банку для формування ліквідаційної маси та подальшого продажу активів, підготовка пакетів документів щодо продажу активів, супроводження процедури продажу активів через аукціон та безпосередньо юридичним та фізичним особам.


C 01.2016 по 05.2016 (4 мес.)
В компании: АТ «БАНК ВЕЛЕС», Киев
Должность: Керівник з забезпечення процедури ліквідації . Куратор МКУА.
Функциональные обязанности:
Інвентаризація активів, формування та надання звітності ФГВФО, проведення оцінки активів банку для формування ліквідаційної маси та подальшого продажу активів, підготовка пакетів документів щодо продажу активів, супроводження процедури продажу активів через аукціон та безпосередньо юридичним та фізичним особам.


C 06.2015 по 12.2015 (6 мес.)
В компании: АТ«Імексбанк», Киев
Должность: Заступник директора філії у м. Києві.
Функциональные обязанности:
Супроводження процедури ліквідації філії, закриття відділень, витребування майна у власників приміщень, де розміщені відділення та вивезення майна банку на склад, розірвання договорів оренди приміщень, перерозподіл функціоналу та скорочення персоналу, безпосередній продаж майна філії.Офомлення заявок, договорів. Надання актів .


C 10.2012 по 02.2015 (2 года 4 мес.)
В компании: Національний банк України, Киев
Должность: Заступник начальника відділу управління припинення діяльності банків Генерального департаменту банківського нагляду
Функциональные обязанности:
Супроводження процедури ліквідації банків. Маю 6 ранг державного службовця та понад 2 роки державної служби. Основний функціонал координація дій ліквідатора з усіма службами Національного банку України з метою здійснення вчасної процедури ліквідації, в тому ислі оцінка та погодження продажу активів, задоволення вимог кредиторів. З моєю участю, як куратора Національного банку України було вчасно завершено процедури ліквідації трьох Банків, а саме «Українська фінансова група», «Арма» та «Синтез».


C 02.2012 по 09.2012 (7 мес.)
В компании: АКБ«Європейський», Киев
Должность: Ліквідатор
Функциональные обязанности:
Вчасне завершення ліквідаційної процедури, зняття податкової застави, яку не могли зняти до цього на протязі трьох років, погашення кредитів рефінансування за рахунок продажу заставного майна, а саме нерухомості Банку. Також формування та передача на зберігання до архівного управління Національного банку України архівів Банку за період діяльності Банку і ліквідаційної процедури. Зберігання майна Банку, а саме автомобілів, меблів, комп’ютерів та іншого банківського обладнання та його продаж тільки після зняття податкової застави. При цьому необхідно визначити, що до ліквідації було залучено окрім ліквідатора менше 10 чоловік.


C 11.2009 по 01.2012 (2 года 2 мес.)
В компании: АКБ«Європейський», Киев
Должность: Договір ЦПХ
Функциональные обязанности:
Залучений ліквідатором АКБ «Європейський» до ліквідаційної процедури банку працівник відповідальний за подання звітності Національному банку України, проведення інвентаризації, складання кошторисів витрат та контроль його використання. Вчасне подання звітів та складання кошторисів, відсутність порушення кошторису витрат.


C 09.2008 по 11.2008 (2 мес.)
В компании: «Фінбанк», Киев
Должность: Начальник відділу - Заступник начальника управління розвитку регіональної мережі .
Функциональные обязанности:
Складання стратегії розвитку, пошук приміщень для відділень Банку. Скорочений у зв’язку з закриттям програми розвитку мережі.


C 01.2008 по 06.2008 (5 мес.)
В компании: «Ерсте банк», Киев
Должность: Начальник відділу фінансового департаменту
Функциональные обязанности:
Організація роботи відділу щодо формування щоквартальних планів діяльності в розрізі бізнесів та філій та фактичного їх виконання


C 06.2005 по 12.2007 (2 года 6 мес.)
В компании: «Родовід банк», Киев
Должность: Начальник управління розвитку регіональної мережі
Функциональные обязанности:
Складання стратегії розвитку мережі, пошук відділень та супроводження процедури відкриття відділень. Формування фірмового стилю відділень. Основне досягнення формування мережі повнофункціональних відділень Банку.


C 03.1995 по 05.2005 (10 лет 2 мес.)
В компании: АППБ «Аваль», Киев
Должность: Робота на різних посадах
Функциональные обязанности:
Робота на різних посадах в АППБ «Аваль», а саме в центральному офісі на посадах економіст, начальник сектору, начальник відділу, експерт з розвитку, куратор відділу нагляду та в Київській дирекції на посадах начальник відділу та заступник начальника управління. Переводили з підвищенням у зв’язку з професійним виконанням своїх службових обов’язків і дорученням нових напрямків діяльності.


Образование
Учебное заведение: Киевский государственный экономический университет
Дата окончания: 1995-06-01
Факультет: Экономики и управления
Специальность: Ценообразование

Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Microsoft office, АБС Би2

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Придбання активів з дисконтом 70-80% від балансової заборгованості. Формування та вчасне виконання плану заходів щодо завершення процедури ліквідації банку. Здійснення інвентаризації активів банків. Проведення оцінки активів банків. формування пакетів документів щодо продажу активів банку. Проведення торгів активами банків, підписання договорів купівлі-продажу активів. Як куратор Національного банку України забезпечив вчасне завершення процедур ліквідації Банків «Українська фінансова група», «Арма» та «Синтез». Як незалежний експерт забезпечив завершення процедури ліквідації АКБ«Європейський», продаж активів, погашення кредитів рефінансування та зняття податкової застави, проведення роботи з позичальниками для формування джерел фінансування процедури ліквідації; складання стратегії розвитку відділень банків «Фінбанк» та «Родовід»; формування фірмового стилю оформлення відділень «Родовід»; загальноукраїнська мережа повнофункціональних відділень банку «Родовід»
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Фітнес, плавання, велосипед

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
архив вакансий работа в банке вакансии сбербанк работа в softserves вакансии в финансах pzu украина работа в страховой компании работа в укрэксимбанке вакансии банков украины работа universal bank резюме финансиста работа otp bank работа в comfy работа в рошен работа в страховании работа в пзу украина работа в приватбанке работа в финансах фінстафф отп банк работа в эпицентр пиреус банк вакансии в банках универсал банк работа работа банк otp bank работа новая почта работа в райффайзен банк аваль работа в сильпо вакансии райффайзен банк аваль работа в кредобанк работа в ощадбанке вакансии банков работа для банкиров работа в банке финстаф работа в эльдорадо начальник отделения киев работа альфа банк киев работа в киеве работа в wog фінстаф вакансии банков работа в таскомбанк работа для страховщиков работа банк вакансии резюме руководителей работа для финансистов работа в сбербанке страховой агент начальник отделения работа в socar кредитный эксперт работа в банках киева работа в укрсиббанке работа в новой линии банковские вакансии
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!