Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 7793

>
Город : Винница
Категория:
Резюме № 7793
Опубликовано: 14.03.2016 г.
Рубрика: Разное

Провідний спеціаліст з фінансів

Стартовый оклад: 4500 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Винница
Образование: высшее
Дата рождения: 20.01.1983 г. (35 лет)
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 12.2014 по 01.2016 (1 год 1 мес.)
В компании: ТОВ , Винница
Должность: Спеціаліст контакт-центру Банка
Функциональные обязанности:
Обслуговування вхідних та вихідних дзвінків клієнтів банку. Обслуговування банківських платіжних карток. Надання необхідної інформації щодо банківських продуктів та послуг. Консультації щодо банківських продуктів. Підключення додаткових послуг. Активація, подовження діючих та випуск нових банківських платіжних карток. Вирішення нестандартних питань. Тощо.


C 01.2014 по 12.2014 ( 11 мес.)
В компании: Комерційна компанія, Винница
Должность: Специалист
Функциональные обязанности:
Надання послуг клієнтам. Розрахунковокасове обслуговування. Проведення Консультації клієнтів компанії. Ведення та контроль документів супроводжуючих та регламентуючих работу відділення компанії. Підготовка відділення до інвентаризації та перевіркам зовнішніх стуктур та державних установ. Інші завдання надані керівництвом при необхідності.


C 07.2012 по 01.2014 (1 год 6 мес.)
В компании: ПТ "Ломбард Скарбниця", Винница
Должность: Експерт- оценщик. (Золота и техники)
Функциональные обязанности:
Оценка золота и техники. Консультация и обслуживание клиентов. Касса,бухгалтерия, заключение договоров, полное послепропаджное обслуживание и ведение клиентов.


C 06.2011 по 09.2011 ( 3 мес.)
В компании: ПАТ "VAB банк", Винница
Должность: Провідний експерт (з продажу, роздрібний бізнес)
Функциональные обязанности:
За час роботи в ВАТ «ВіЕйБі Банк» отримав досвід спілкування з клієнтом, виявлення потреб клієнта, підбір необхідного банківського продукту, післяпродажне обслуговування клієнтів, досвід перехресних продажів, підписання кредитних, депозитних, підписання договорів про відкриття банківських рахунків, договорів про відкриття карткових рахунків. Заведення у АБС «Б2» депозитних угод та відкриття рахунків до них. Заведення заявок на видачу кредитів у портал продаж «Лотус ноутс», видача та обслуговування банківських платіжних карток. Досягнення: Маю сертифікат про проходження тренінгу «Техніка ефективних продаж» з 100% результатом засвоєння. Приймав участь у тренінгу «Депозитні банківські продукти» де показав 100% результат.


C 01.2008 по 10.2008 ( 9 мес.)
В компании: ВАТ «ВіЕйБі Банк» , Винница
Должность: Провідний експерт з продажу (роздрібний бізнес)
Функциональные обязанности:
Спілкування з клієнтом, виявлення потреб клієнта, підбір необхідного банківського продукту, післяпродажне обслуговування клієнтів, досвід перехресних продажів, підписання кредитних, депозитних, підписання договорів про відкриття банківських рахунків, договорів про відкриття карткових рахунків. Заведення у АБС «Б2» депозитних угод та відкриття рахунків до них. Заведення заявок на видачу кредитів у портал продаж «Лотус ноутс», видача та обслуговування банківських платіжних карток.
Досягнення: Маю сертифікат про проходження тренінгу «Техніка ефективних продаж» з 100% результатом засвоєння. Приймав участь у тренінгу «Депозитні банківські продукти» де показав 100% результат.


C 08.2005 по 12.2007 (2 года 4 мес.)
В компании: АКБ ”Правекс- Банк”, Винница
Должность: Інкасатор
Функциональные обязанности:
Оформлення та ведення документації відділу, організація, контроль та оптимізація роботи відділу. Виконував роботу старшого інкасатора та зам. начальника відділу. У листопаді 2007 року стажувався на посаду економіста у «Відділ по роботі з платіжними картками». Досягнення: Нагороджений почесною грамотою "За вагомий вкладок у розвиток Банку".


Образование
Учебное заведение: Європейський Університет
Дата окончания: 2005-07-01
Факультет: Економіка підприємства
Специальность: Спеціаліст з економіки підприємства

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Техніка ефективних продаж
Компания: Vab academy
Город: Киев Период: 2 дні Дата: 01.06.2008

Название курса/тренинга: Депозитні банківські продукти
Компания: Vab academy
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.06.2008

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Програми Майкрософт офіс. Інтернет. Автоматична банківська система «Б2». Лотус ноутс.

Дополнительная информация
Сведения: Комунікабельний, легко входжу в контакт з людьми, тактичний, наполегливий у досягненні мети. Відповідальний, прислуховуюсь до погляду інших, але в той же час спроможний критично його оцінити. Легко навчаюсь. Захоплююсь психологією. Полюбляю малювання, маю художній смак.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
otp bank работа в socar вакансии банков украины вакансии банков работа в кредобанк работа в финансах pzu украина фінстаф работа в укрсиббанке работа в страховой компании работа в softserves работа в comfy начальник отделения работа в сбербанке вакансии в финансах работа universal bank пиреус банк работа банк вакансии страховой агент работа в новой линии работа для страховщиков работа для финансистов архив вакансий работа для банкиров работа в эльдорадо работа в сильпо работа альфа банк киев работа в банке работа в приватбанке работа в таскомбанк работа в пзу украина работа в wog финстаф райффайзен банк аваль работа otp bank вакансии сбербанк начальник отделения киев работа новая почта резюме финансиста банковские вакансии кредитный эксперт работа в страховании работа в ощадбанке универсал банк работа резюме руководителей работа банк работа в эпицентр работа в киеве работа в банке работа в укрэксимбанке вакансии в банках вакансии банков отп банк работа в рошен работа в банках киева фінстафф
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!