Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 Инвестиционные компании
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 10059

>
Город : Киев
Категория: Резюме Инвестиции
Резюме № 10059
Опубликовано: 20.12.2011 г.
Рубрика: Инвестиционные компании

Руководитель подразделения / администратор ТЦБ / ХЦБ

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Район проживания: Дарницкий
Образование: высшее
Дата рождения: 25.03.1984 г. (35 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 07.2010 по 11.2010 (4 мес.)
В компании: ПрАТ "АДАМАНТ ІНВЕСТМЕНТС", Киев
Должность: Директор
Функциональные обязанности:
Контроль за дотриманням ліцензійних умов, контроль за здійсненням фінсового моніторингу, подання звітності ТЦП та Зберігача (нерегулярні та адміністративні) до ДКЦПФР, встановлення ПО Депозитаріїв, робота з програмами "АФР ТЦП", "Депозитарій",1С, ОВДП-онлайн, заємодія з іншими торгівцями цінними паперами, компніями з управління активами, зберігачами, реєстраторами. Укладання договорів купівлі-продажу ЦП, контроль за їх виконанням, перереєстрація прав власності на ЦП (зберігач/реєстратор), перереєстрація АО. Супровід пакетів документів клієнтів в ДКЦПФР з приводу перереєстрації АО. Реорганізація АО. Обробка первинної документації зберігача, відкриття рахунків в ЦП депонентам, взаємодія з Депозитаріями, взаємодія з СРО. Підготовка супроводжуючої документації по зберігачу. Створення ТЦП, Зберігача, КУА. Отримання ліцензій для професійних учасників фондового ринку. Ідентифікація контрагентів згідно чинного законодавства по ФМ, супровід перевірок в ДКЦПФР.


C 08.2009 по 07.2010 (11 мес.)
В компании: ЗАТ "МЕГАПОЛІС КАПІТАЛ", Киев
Должность: Директор
Функциональные обязанности:
Контроль за дотриманням ліцензійних умов, контроль за здійсненням фінсового моніторингу, подання звітності ТЦП та Зберігача (нерегулярні та адміністративні) до ДКЦПФР, встановлення ПО Депозитаріїв, робота з програмами "АФР ТЦП", "Депозитарій", заємодія з іншими торгівцями цінними паперами, компніями з управління активами, зберігачами, реєстраторами. Укладання договорів купівлі-продажу ЦП, контроль за їх виконанням, перереєстрація прав власності на ЦП, перереєстрація АО. Супровід пакетів документів клієнтів в ДКЦПФР з приводу перереєстрації АО. Обробка первинної документації зберігача, відкриття рахунків в ЦП депонентам, взаємодія з Депозитаріями, взаємодія з СРО. Підготовка супроводжуючої документації по зберігачу. Створення ТЦП, Зберігача, КУА. Отримання ліцензій для професійних учасників фондового ринку.


C 05.2009 по 07.2009 (2 мес.)
В компании: ТОВ "КУА "ВІСАК", Киев
Должность: Директор
Функциональные обязанности:
Контроль за виконанням договорів, взаємодія з реєстроутримувачами, зберігачами, торгівцями цінними паперами, депозитаріями, підготовка документів для здійснення емісії акцій, облігацій, створення та ліквідація акціонерних товариств, подання звітності до ДКЦПФР, контроль за дотриманням ліцензійних умов, реєстрація проспекту емісій та регламенту в ДКЦПФР.


C 01.2009 по 04.2009 (3 мес.)
В компании: ТОВ "КУА "ВІСАК", Киев
Должность: Спеціаліст бек-офису
Функциональные обязанности:
Підготовка та укладення договорів купівлі-продажу цінних паперів, договорів доручення, договорів комісії, контроль за виконанням договорів, взаємодія з реєстроутримувачами, зберігачами, торгівцями цінними паперами, депозитаріями, підготовка документів для здійснення емісії акцій, облігацій, створення та ліквідація акціонерних товариств, подання звітності до ДКЦПФР.


C 08.2007 по 12.2008 (1 год 4 мес.)
В компании: ЗАТ "Мегаполіс Капітал", Киев
Должность: Головний спеціаліст відділу корпоративних фінансів
Функциональные обязанности:
Підготовка та укладення договорів купівлі-продажу цінних паперів, договорів доручення, договорів комісії, контроль за виконанням договорів, проведення купівлі акцій у фізичних осіб, взаємодія з реєстроутримувачами, зберігачами, торгівцями цінними паперами, депозитаріями, організація та проведення загальних зборів акціонерів, участь у загальних зборах акціонерів, підготовка документів для здійснення емісії акцій, облігацій, створення та ліквідація акціонерних товариств, подання звітності до ДКЦПФР.


C 02.2007 по 08.2007 (6 мес.)
В компании: ЗАТ "Рось-Реєстр", Белая Церковь
Должность: Спеціаліст відділу по роботі з емітентами
Функциональные обязанности:
Ведення систем реєстрів акціонерних товариств в програмах "Гелла", «Акціонерне товариство», підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів, консультація емітентів, акціонерів, підготовка установчих документів та внутрішніх положень, представлення інтересів ємітента в ДКЦПФР, звітність до ДКЦПФР.


Образование
Учебное заведение: Нациольнальный технический университет Украины "Киевский политехнический интститут"
Дата окончания: 2006-07-01
Факультет: Маркетинга и менеджмента
Специальность: Маркетинг

Учебное заведение: Украинский интститут развития фондового рынка
Дата окончания: 2010-02-01
Факультет: Финансовый рынок
Специальность: Финансы

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Windows 95; 98; 2000; me, xp; Vista;7; microsoft office professional - word, excel, access; internet explorer; the bat; outlook express, Гелла-Реестр, «Акціонерне товариство», Дипозитарій, NonRegular, Regular, ОВДП-онлайн, 1С:, UXOneClick MFS, АФР-ТЦП; BIT eTrade Mail; TCPFoss; АФР-МультиЗвіт; НДУ-Звіт.

Дополнительная информация
Сведения: Сертифікат на право здійснення професійної діяльності з цінними паперами в Україні – торгівля цінними паперами. Сертифікат на право здійснення професійної діяльності з цінними паперами в Україні – депозитарна діяльність. Сертифікат на право здійснювати професійну діяльність з цінними паперами в Україні – управління активами. Кваліфікаційне посвідчення з питань фінансового моніторингу
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа для банкиров работа для страховщиков работа банк архив вакансий работа в comfy работа в сильпо работа в пзу украина работа в банке работа в кредобанк otp bank резюме руководителей работа альфа банк киев вакансии банков работа в киеве вакансии в банках работа новая почта страховой агент работа в рошен работа в таскомбанк работа в эпицентр начальник отделения работа в страховой компании работа для финансистов вакансии райффайзен банк аваль работа в укрэксимбанке работа в укрсиббанке работа в сбербанке работа в softserves работа банк вакансии работа в новой линии работа в приватбанке пиреус банк работа в socar универсал банк работа работа в wog вакансии в финансах работа otp bank работа в райффайзен банк аваль финстаф работа в страховании работа universal bank pzu украина работа в ощадбанке банковские вакансии фінстафф вакансии сбербанк работа в финансах начальник отделения киев работа в эльдорадо работа в банках киева отп банк вакансии банков украины резюме финансиста вакансии банков кредитный эксперт фінстаф работа в банке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!