Рубрикатор
Вакансии    Резюме

 Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 11271
>
Город : Киев
Категория:
Резюме № 11271
Опубликовано: 26.08.2021 г.
Рубрика: Разное

Менеджер Центрального офісу / начальник відділу

Стартовый оклад: 40000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 02.10.1983 г. (38 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 09.2019 по настоящее время (2 года 1 мес.)
В компании: АТ Райффайзен Банк Аваль, Киев
Должность: Менеджер по залученню клієнтів малого та мікробізнесу
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів малого та мікробізнесу на комплексне банківське обслуговування.Зустрічі з керівниками та власниками бізнесу, холодні та гарячі дзвінки; участь в заходах для бізнесу з метою залучення; продажі та реклама digital каналами; формування баз для обзвонів, зустрічей, списків цільових клієнтів.


C 05.2014 по 09.2019 (5 лет 4 мес.)
В компании: Комерційний Банк, Киев
Должность: Головний експерт управління продажів малого бізнесу Київської регіональної диреції
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів на обслуговування (РКО). Продаж банківських продуктів клієнтам малого бізнесу (кредити, депозити, зарплатні проекти, еквайринг, документарні операції). Проведення фінансового аналізу. Телефонні продажі, зустрічі з клієнтами та презентація банківських продуктів.


C 12.2013 по 05.2014 (5 мес.)
В компании: Комерційна компанія, Житомир
Должность: Менеджер / помічник директора
Функциональные обязанности:
Виконання доручень керівника, організація документообігу, складання договорів, налагодження контактів з партнерами та державними організаціями, відрядження. Пошук з клієнтів та постачальників. Впровадження інформаційних технологій, забезпечення безперебійної роботи комп'ютерної та оргтехніки, роботи комунікаційного обладнання. Введення інформації до інформаційних систем та баз даних.


C 10.2011 по 11.2013 (2 года 1 мес.)
В компании: Банк, Житомир
Должность: Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами
Функциональные обязанности:
Залучення та обслуговування юридичних осіб та приватних підприємців. Фінансовий аналіз та підготовка кредитних заявок. Оформлення документарних операцій. Додаткові напрямки роботи супроводження та кредитування фізичних осіб, претензійнопозовна робота.


C 08.2011 по 10.2011 (2 мес.)
В компании: АТ Укрсиббанк, Житомир
Должность: Персональний фінансовий консультант
Функциональные обязанности:
Продаж всього комплексу банківських продуктів. Залучення та обслуговування фізичних та юридичних осіб, в тому числі VIP-клієнтів. Продаж страхових продуктів. Фінансовий аналіз юридичних осіб та підприємців написання кредитних заявок.


C 01.2009 по 08.2011 (2 года 7 мес.)
В компании: АТ "Українська Пожежно-Страхова Компанія", Житомир
Должность: Начальник відділу по роботі з банківськими установами
Функциональные обязанности:
Робота з комерційними банками в сфері страхування заставного майна за договорами співпраці. Активний продаж страхових продуктів, залучення нових клієнтів. Відповідальний за банківське страхування по договорам співпраці з АТ "Райффайзен Банк Аваль".


C 06.2005 по 12.2008 (3 года 6 мес.)
В компании: ВАТ "Райффайзен Банк Аваль", Житомир
Должность: Головний експерт відділу продаж малого та середнього бізнесу
Функциональные обязанности:
2005-2006 рр. Головний економіст відділу мікрокредитування: Робота в кредитному відділі: кредитування за напрямками співпраці з Німецько-Українським Фондом та Європейським Банком Реконструкцій та Розвитку. 2006-2007 рр. Головний економіст відділу підтримки продаж банківських продуктів. Укладання договорів, документарні операції, інформаційна підтримка з продажу банківських продуктів для малого та середнього бізнесу. 2007-2008 рр. Головний експерт відділу продаж банківських продуктів: Продаж банківських продуктів. Зустрічі з клієнтами. Фінансово-економічний аналіз. Діяльність по просуванню банківських продуктів (реклама та маркетинг). Маю сертифікат "Райффайзен банк Аваль" обслуговування найвищої якості, сертифікат на право написання кредитних заявок понад 100 тис. євро.


Образование
Учебное заведение: Житомирський Державний Технологічний Універститет
Дата окончания: 2005-06-01
Факультет: Економіка та менеджмент
Специальность: Менеджмент організацій

Учебное заведение: Київський Національний Університет ім. В.Гетьмана
Дата окончания: 2009-10-01
Факультет: Центр магістерської підготовки
Специальность: Банківський менеджмент

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Налагодження офісної та оргтехніки, компютерних мереж, програмного забезпечення.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Закінчив військову кафедру, маю звання лейтенанта запасу ЗСУ. Знання англійської – базовий рівень. Базові знання законодавства України. Володіння комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням на рівні просунутого користувача. Маю посвідчення водія – категорія «В». Пройшов додаткові курси та семінари підвищення кваліфікації. Постійно підвищую кваліфікаційний рівень.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Регулярно займаюсь спортом (відвідую спортзал, велоспорт, спортивний туризм). Хобі: риболовля, подорожі.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
смела кассир экономист шостка мариуполь кривой рог бахмут операционист черкассы яготин прилуки полтава николаев супервайзер измаил одесса касир житомир бердянск маркетолог бердичев мукачево деньги в долг все мфо кропивницкий белая церковь тернополь никополь ровно аналитик херсон луцк черновцы энергодар александрия борисполь харьков запорожье бухгалтер юрисконсульт мелитополь хмельницкий бровары кредит без справки о доходах умань чернигов кременчуг кредит онлайн на карту без отказа срочно каменец-подольский юрист ивано-франковск краматорск славянск винница львов сумы миргород каменское андеррайтер изюм киев днепр павлоград северодонецк ужгород
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
Новые МФО Украины альфа банк кредит под 0 процентов работа в банке работа в ощадбанке работа в таскомбанк работа в райффайзен банк работа в банке киев все мфо украины работа отп банк работа в финансах спортбанк кредитный лимит спортбанк деньги в долг срочно архив вакансий кредит спортбанк универсал банк работа кредит готівкою без довідки про доходи рейтинг кредитов онлайн резюме руководителей вакансии в банках мфо без лицензии вакансии банков украины работа в приватбанке маловідомі мфо всі мфо україни альфа банк киев отзывы спортбанк карта спортбанк малоизвестные мфо банковские вакансии работа в кредобанк работа в укрсиббанке резюме финансиста работа в страховой компании работа universal bank кредит наличными без справки о доходах займ на карту с автоматическим одобрением работа в страховании мфо, которые дают всем вакансии в финансах неизвестные мфо работа в укрэксимбанке точки выдачи спортбанк кредит онлайн на карту без отказа база мфо украины микрозайм без отказа вакансии банков
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты