Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 24610

>
Город : Львов
Категория:
Резюме № 24610
Опубликовано: 25.11.2015 г.
Рубрика: Разное

Фінансовий директор / керівник фінансового відділу

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов
Образование: высшее
Дата рождения: 02.05.1984 г. (35 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 06.2015 по 09.2015 (3 мес.)
В компании: ПУАТ Фідобанк, Львов
Должность: Керівник напрямку розвитку бізнесу
Функциональные обязанности:
Продаж банківських продуктів клієнтам сегменту корпоративного бізнесу. Виконання планових показників. Проведення зустрічей та переговорів з діючими та потенційними клієнтами банку.


C 06.2013 по 05.2015 (1 год 11 мес.)
В компании: ПАТ Альфа Банк, Львов
Должность: Провідний спеціаліст з розвитку корпоративного бізнесу
Функциональные обязанности:
проведення зустрічей та переговорів з потенційними клієнтами ; продаж банківських продуктів виконання планових показників проведення аналізу бізнесу клієнта (аналіз офіційних та неофіційних доходів); фінансовоекономічний аналіз: балансів, ТЕО, економічних прогнозів та розрахунків, управлінської звітності т. ін. аналіз бізнесу клієнта аналіз управлінської звітності аналіз податкової звітності написання заявок на видачу нових кредитів; написання заявок по заміні боржника, по діючих кредитах; аналіз ринкового середовища клієнтів.


C 07.2012 по 05.2013 (10 мес.)
В компании: АТ ОТП Банк, Львов
Должность: Старший спеціаліст управління корпоративного бізнесу
Функциональные обязанности:
В повноваження входить робота з корпоративними клієнтами регіональної дирекції (м. Львів, м. Тернопіль, м. Луцьк, м. Рівне; м. Хмельницьк, м. ІваноФранківсь); проведення зустрічей та переговорів з потенційними клієнтами ; проведення аналізу бізнесу клієнта (аналіз офіційних та неофіційних доходів); фінансовоекономічний аналіз: балансів, ТЕО, економічних прогнозів та розрахунків, управлінської звітності т. ін. аналіз бізнесу клієнта аналіз управлінської звітності аналіз податкової звітності написання заявок на видачу нових кредитів; написання заявок по заміні боржника, по діючих кредитах; аналіз ринкового середовища клієнтів.


C 05.2011 по 07.2012 (1 год 2 мес.)
В компании: ОТП Банк, Львов
Должность: Кредитний аналітик МСБ
Функциональные обязанности:
В повноваження входила робота з клієнтами МСБ Західної дирекції (м. Львів, м. Тернопіль, м. Луцьк, м. Рівне); проведення зустрічей та переговорів з потенційними клієнтами МСБ; проведення аналізу бізнесу клієнта (аналіз офіційних та неофіційних доходів); фінансовоекономічний аналіз: балансів, ТЕО, економічних прогнозів та розрахунків, управлінської звітності; аналіз ринкового середовища клієнтів; написання кредитних заявок проведення щоквартального визначення класу позичальників згідно вимог НБУ; розрахунок рейтингу клієнта.


C 12.2007 по 05.2011 (3 года 5 мес.)
В компании: АТ "Укрсиббанк", Львов
Должность: Заступник начальника Відділу аналізу ризиків корпоративного бізнесу
Функциональные обязанности:
Аналіз кредитних заявок корпоративних клієнтів; фінансово-економічний аналіз: балансів, ТЕО, економічних прогнозів та розрахунків, управлінської звітності; аналіз ринкового середовища клієнтів; проведення щоквартального визначення класу позичальників згідно вимог НБУ; розрахунок рейтингу клієнта та показника GRR; розрахунок спецрезервів; розрахунок резерву НБУ; підготовка висновків на кредитні комітети.


C 09.2007 по 12.2007 (3 мес.)
В компании: ЛФ ТОВ "Укрпромбанк", Львов
Должность: Головний економіст Відділу аналізу кредитних ризиків
Функциональные обязанности:
член кредитного комітету філії. аналіз кредитних ризиків при розгляді кредитних заявок філії юридичних та фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, відповідно до діючих методик. підготовка висновків, щодо рівня кредитного ризику та рекомендацій, щодо його зниження за активними операціями Банку на засідання кредитних комісій філії. аналіз фінансового стану позичальника, аналіз кредитоспроможності позичальника; аналіз внутрішнього та зовнішнього середовища, в якому працює позичальник; аналіз перспективності функціонування галузі, до якої відноситься діяльність позичальника. аналіз проекту (аналіз відповідності проекту основній діяльності позичальника, відповідності кредитної операції існуючому продукту Банку, обґрунтованості та реальності основних показників проекту, його окупності). аналіз грошових надходжень позичальника, запланованих витрат та витрат з повернення кредитної заборгованості (погашення основного тіла кредиту та банківських відсотків), побудова грошових потоків. визначення загального рівня кредитного ризику кредитної заявки. підготовка коментарів ризикоутворюючих факторів. розробка рекомендацій, щодо зниження рівня кредитного ризику. аналіз відповідності умов кредитування фізичних осіб та юридичних осіб діючим банківським продуктам. Здійснення оцінки фінансового стану юридичних і фізичних осіб відповідно до діючих методик. розрахунок страхових резервів для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями філії. Надання прогнозного розрахунку до відповідних підрозділів Банку.


C 07.2007 по 09.2007 (2 мес.)
В компании: АТ "Укрсиббанк", Львов
Должность: Начальник відділення
Функциональные обязанности:
організація роботи відділення, залучення клієнтів ІБ та СМБ, забезпечення виконаня планових показників по продажу банківських продуктів, продаж депозитних продуктів


C 04.2006 по 07.2007 (1 год 3 мес.)
В компании: Головний банк ВАТ "Кредобанк", Львов
Должность: Головний спеціаліст Департаменту корпоративного бізнесу
Функциональные обязанности:
організація активно-пасивної діяльності філій банку, стосовно корпоративних клієнтів, відповідно до напрямків кредитної політики банку та завдань фінансового плану банку; розгляд кредитних проектів корпоративних клієнтів філій, з точки зору оцінки бізнесу позичальника, визначення ефективності запропонованого проекту та економічної доцільності кредитування для банку, відповідності кредитній політиці банку, проведення фінансового аналізу, визначення основних параметрів кредитної операції та підготовки проектів рішень на розгляд кредитного комітету, правління та спостережної ради банку; аналіз та оцінка бізнесу та фінансової звітності позичальників; розгляд кредитних пропозицій філій банку стосовно ініціювання змін в умови кредитування та оцінка економічної доцільності таких змін для банку; погодження параметрів кредитування з відповідними структурними підрозділами головного банку в частині розгляду кредитних проектів, що виносяться на розгляд кредитного комітету, правління та спостережної ради банку; надання рекомендацій та практичної допомоги філіям банку в частині розгляду кредитних проектів; здійснення захисту кредитних проектів на засіданнях кредитних комітетів Головного банку ВАТ «КРЕДОБАНК».


C 04.2005 по 03.2006 (11 мес.)
В компании: Головний банк ВАТ "Кредобанк", Львов
Должность: Провідний спеціаліст Департаменту реструктуризації та стягнення проблемної кредитної заборгованості
Функциональные обязанности:
Аналіз та ведення проблемних кредитів банку; розробка та проведення реструктуризаційних заходів по погашенню проблемної кредитної заборгованості боржників банку. Пошук та визначення шляхів стягнення кредитної заборгованості; проведення підготовки та оформлення документів на розгляд кредитного комітету банку про списання безнадійної до повернення кредитної заборгованості позичальників та рекласифікації у вищу категорію ризику кредитів, по яких покращилась якість обслуговування боргу, в зв’язку з проведенням реструктуризаційних заходів. Надання практичної допомоги філіям банку з питань роботи з проблемними кредитами. Допомога у проведенні встановлених процедур досудового, судового врегулювання заходів, щодо вилучення і реалізації заставного майна та інших шляхів погашення проблемної кредитної заборгованості.


C 06.2004 по 04.2005 (10 мес.)
В компании: ПЛФ ВАТ "Кредобанк", Львов
Должность: Спеціаліст Управління корпоративного бізнесу
Функциональные обязанности:
аналіз бізнес-планів, ТЕО та планово-економічних показників, що подаються клієнтом для отримання кредитних коштів (послуг). Проведення оцінки фінансового стану позичальника (клієнта), оцінка його кредитоспроможності. Проведення правильного вибору та оцінки предмету застави, підготовка актів перевірки наявності та оцінки заставного майна, інших документів, що стосуються передачі майна (майнових прав) в заставу. Кваліфікована підготовка (згідно затверджених процедур) кредитних оцінок та інших документів, необхідних для прийняття кредитних рішень. Захист та відстоювання кредитної пропозиції на кредитному комітеті. Правильне оформлення та підготовка кредитних договорів. Формування та ведення кредитних справ позичальників. Здійснення кредитного моніторингу : контроль за цільовим використанням кредитних коштів, систематичний аналіз змін у фінансовому стані позичальника та його господарській діяльності в цілому, аналіз виконання бізнес-плану, перевірка наявності та умов зберігання заставного майна, контроль виконання позичальником умов, щодо повної та своєчасної сплати кредитних платежів та контроль за дотриманням клієнтом додаткових умов кредитних рішень (страхування, реєстрація рухомого майна, проведення оборотів, тощо), проведення систематичної класифікації кредитів та аналізу стану кредитної заборгованості з метою розрахунку страхових резервів. Нарахування відсотків за користування кредитними коштами, комісій за кредитне обслуговування згідно укладених договорів та контроль за своєчасною їх оплатою. Ознайомлення клієнтів з принципами та умовами кредитування в банку, відповідно до нормативних документів. Прийом та опрацювання заявок на кредитне обслуговування. Ведення листування з позичальниками.


Образование
Учебное заведение: ВНЗ ЛНУ ім. .Франка
Дата окончания: 2007-03-01
Факультет: Економічний
Специальность: Фінанси

Учебное заведение: ВНЗ Львівський кооперативний коледж економіки і права
Дата окончания: 2003-01-01
Факультет: Економічний
Специальность: Фінанси

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Польский: Разговорный
Уровень владения компьютером: эксперт

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии банков фінстафф работа в рошен работа новая почта работа в банках киева вакансии сбербанк работа банк отп банк работа universal bank начальник отделения работа в банке работа в сильпо работа в укрсиббанке работа в укрэксимбанке работа в comfy работа для финансистов работа в wog работа в пзу украина работа в ощадбанке работа в киеве вакансии банков украины работа в кредобанк работа otp bank работа банк вакансии работа в сбербанке работа в страховании работа в socar работа альфа банк киев вакансии в финансах работа для банкиров универсал банк работа вакансии банков работа в эпицентр вакансии райффайзен банк аваль работа в финансах работа в банке pzu украина финстаф фінстаф работа в страховой компании архив вакансий кредитный эксперт банковские вакансии страховой агент резюме финансиста вакансии в банках otp bank работа в приватбанке резюме руководителей работа в эльдорадо работа для страховщиков работа в таскомбанк начальник отделения киев работа в райффайзен банк аваль пиреус банк работа в новой линии работа в softserves
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!