Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 Инвестиционные компании
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 453

>
Город : Львов, Киев
Категория: Резюме Инвестиции
Резюме № 453
Опубликовано: 12.09.2012 г.
Рубрика: Инвестиционные компании

Финансово - инвестиционный управляющий

Стартовый оклад: 40000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов, Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 10.07.1981 г. (38 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 06.2011 по настоящее время (8 лет 1 мес.)
В компании: Standart NV Investment Banking , Киев
Должность: Генеральний директор Standart N.V.
Функциональные обязанности:
Основне: ініціація угод та їх структурування, кризове управління, управлінське консультування, розробка стратегій виходу на ринок та інше стратегічне консультування, LBO/MBO угоди включаючи оцінку можливостей, M&A стратегії та їх розвиток включаючи варіанти ворожого та дружнього поглинання, виконання угод, венчурні інвестиції, приватне стратегічне інвестування, Private Placement deals (debt, equity, hybrid instruments), preIPO restructuring, IPO (NYSE, LSE, DB, WSE), стосунки з інвесторами, успішні випуски боргових публічних інструментів для клієнтів. Участь у важливих, основних переговорах з клієнтами, виконання трансакцій, редагування угод та закриття. Започаткування нового бізнесу. Міждержавний проектний менеджмент, міжкультурні зв’язки. Звітування управляючим партнерам.


C 08.2010 по 06.2011 (10 мес.)
В компании: Standart NV Investment Banking, Киев
Должность: Заступник генерального директора компанії Standart N.V. Investment Banking.
Функциональные обязанности:
Загальні та специфічні функції керівництва компанією, моніторинг діяльності підрозділів компанії, проведення різноманітних переговорів, та інші щоденні обов’язки. Організація та управління різноманітними контрагентами компанії для задоволення потреб існуючих клієнтів. Участь та контроль за розробкою різноманітних моделей оцінки бізнесу клієнтів, різних тактик злиттів та поглинань, структурування та виконання угод. Контроль та участь у діяльності департаменту M&A та департаменту аналітики та ринкових досліджень. Звітування перед генеральним директором та засновниками компанії.


C 11.2008 по 08.2010 (1 год 9 мес.)
В компании: Standart n.v., Киев
Должность: Інвестиційний радник компанії standart n.v.
Функциональные обязанности:
Інвестиційний радник, керівник західнорегіонального представництва компанії Standart N.V.. Standart N.V. – інвестиційнобанківська компанія, веде діяльність у фінансовому та корпоративному секторі. Починаючи 1993 року Standart N.V. здійснив понад 60 угод у зовнішньо українській фінансовій сфері. Протягом 2003 2007 компанія організувала синдиковані позики для кращої 20ки українських банків таких як, Укрексім банк, Райфайзен Банк Аваль, Приватбанк, Фінанси та кредит, Укрпромбанк, Укргазбанк, Банк Форум, та для інших топ – 30ти українських банків на загальну суму більше 1,5 млрд. USD. (співпраця з Standard Bank PLC). Компанія також організовує торгове фінансування, наприклад для “Зерноторгова компанія” в 2 етапи фінансування, 100 мільйонів USD. Сек’ютиризація угод – Укрексім Банк, ПравексБанк, Укрсоцбанк, НадраБанк.Субординовані позики – Укрексім Банк, Надра Банк, Банк Форум. Також відповідальний за напрямок активного нарощування портфелю угод в М&A напрямку, проведення різноманітних угод у сфері злиттів та поглинань, проведення аналізу та моніторингу ринку банківської діяльності, підготовка інвестиційних документів, досвід проведення переговорів та інші обов’язки. Власно сформований портфель залучених угод у сфері корпоративних фінансів та у напрямку M&A для компанії складає 170 млн. USD.


C 03.2008 по 09.2008 (6 мес.)
В компании: Aventures group, Киев
Должность: Фінансово-інвестиційний керуючий
Функциональные обязанности:
Фінансово - інвестиційний керуючий групи компаній «Авенчерс», член ради правління компанії. aventures group інвестиційно управляюча компанія, основними напрямками діяльності, якої є венчурні проекти та девелопмент комерційної нерухомості. Розробка та імплементація фінансово-інвестиційної стратегії групи компаній, взаємодія з різноманітними обслуговуючими фінансовими установами (банки, інвестиційні компаній, аудиторські компанії), підвищення ефективності бізнес-портфелю проектів групи компаній, проведення різнопланових угод купівлі-продажу активів, створення стратегічних альянсів, проведення угод поглинання, розробка нових напрямків діяльності, управління вартістю та джерелами фінансування інвестиційних проектів, управління капіталізацією групи компаній, підготовка групи компаній до pp, ipo та інших заходів. Повсякденні обов’язки – створення та налагодження управлінського та бухгалтерського обліку, управління фінансовими потоками групи компаній.


C 04.2006 по 04.2007 (1 год )
В компании: “Вест Роял Кепітал” , Львов
Должность: Фінансовий директор
Функциональные обязанности:
Фінансовий директор “Вест Роял Кепітал” (торгівець цінними паперами та здійснення повного спектру операцій на фондовому ринку), бюджетування та бізнес планування для компанії, залучення клієнтів та розробка стратегій фінансування, залучення фінансування та його подальше провадження. Реалізовані проекти: розміщення облігацій та проведення роуд-шоу наступних емітентів ЗАТ “Галичина”(виробник молочної продукції), корпорація FMG, завод “Нідан+ ” (виробництво соків – “Моя семья”, “Да” та інше), Дрогобицький долотний завод (лідер СНГ по виробництво долот), компанія “Ровекс” (retail), корпорація “Укрбудінвест” (будівництво), участь та консультування у підготовчому процесі муніципального займу м.Львова, та багато інших.


C 07.2003 по 04.2006 (2 года 9 мес.)
В компании: ВАТ КБ “Надра” ЛРУ, Львов
Должность: Головний економіст відділу проектного фінансування
Функциональные обязанности:
Відділ проектного фінансування ВАТ КБ “Надра” ЛРУ. Фінансовий аналітик, корпоративний менеджер. Бюджетування та розробка оптимальних фінансових моделей комерційних проектів, фінансове моделювання, бізнес планування для міжнародних фінансових інституцій МБРР та ЕБРР, ЕКА Європи. Деякі реалізовані проекти: фінансове та бізнес планування, організація технічно-фінансової сторони організації виробництва ВАТ “Львівська макаронна фабрика”, організація та запуск першого в Україні заводу з виробництва плівки ПВХ клієнт компанія “Віардо”, бізнес планування та подальше банківське провадження проектів концерну “Галнафтогаз” (розширення мережі авто-заправочних станцій), фінансове моделювання проекту групи компаній “Ель-пласт”, моніторинг та провадження проектів ВАТ “Хліб”, АВТ “Баварія”, та багатьох інших. Пошук альтернативних джерел фінансування, (облігаційні займи, пошук інвесторів для комерційних проектів, вибір та оптимізація кредитного портфелю).


C 01.2003 по 01.2007 (4 года )
В компании: ЗАТ “Дніпро Каолін”, Киев
Должность: Консультант
Функциональные обязанности:
Консультант компанії ЗАТ “Дніпро Каолін”, українсько-американське СП, виробник каоліну, консультування по логістичних та виробничих питаннях.


C 06.2002 по 09.2002 (3 мес.)
В компании: ВАТ КБ “Приватбанк”, Львов
Должность: Кредитний експерт
Функциональные обязанности:
Провадження кредитних справ, розгляд кредитних заявок, аналітика кредитних оцінок, кредитна експертиза, провадження овердрафтів.


C 04.2002 по 06.2002 (2 мес.)
В компании: ВАТ КБ “Приватбанк”, Львов
Должность: Кредитний адміністратор
Функциональные обязанности:
Адміністрування кредитів юридичних осіб.


C 07.2000 по 12.2000 (5 мес.)
В компании: “Britannica International” Ltd, Лондон
Должность: Аналітик
Функциональные обязанности:
Вивчення, аналіз та планування проектів компанії на паливному ринку. Великобританія, Лондон.


Образование
Учебное заведение: ЛНУ ім.І.Франка
Дата окончания: 2003-04-01
Факультет: Міжнародні економічні відносини
Специальность: Магістр міжнародних економічних відносин

Учебное заведение: London School of economics
Дата окончания: 2001-08-01
Факультет: літня школа 2 семестри підряд
Специальность: світова економіка

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга:
Компания: ВАТ КБ “Надра”, ВАТ КБ “Приватбанк”, консалтингі та тренінгові компанії
Город: Львів, Київ Период: Дата: 01.01.1980

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Свободно владею
Немецкий: Базовый
Норвежский: Базовый
Польский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Вільно володію – windows 98 – 07, office 07, excel, word, power point.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Досвід побудови власного бізнесу з відмінними результатами, та багато іншого.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Отримані різноманітні дипломи з навчальних семінарів в Україні та закордоном. Відпочинок – гірські лижі, більярд; пейнт-бол.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа для страховщиков работа в сбербанке вакансии райффайзен банк аваль фінстаф работа в softserves вакансии банков работа в таскомбанк кредитный эксперт вакансии банков работа universal bank работа в сильпо otp bank работа в финансах начальник отделения киев работа в страховании работа в рошен работа в укрэксимбанке финстаф работа в райффайзен банк аваль архив вакансий работа в socar страховой агент работа в comfy работа в банках киева работа альфа банк киев фінстафф начальник отделения работа в пзу украина работа в банке работа для банкиров работа otp bank работа в киеве работа в страховой компании работа в эпицентр работа в банке работа в приватбанке резюме финансиста работа в кредобанк работа в эльдорадо работа банк вакансии в банках отп банк pzu украина пиреус банк работа новая почта работа в ощадбанке вакансии в финансах работа банк вакансии работа для финансистов резюме руководителей работа в новой линии вакансии банков украины вакансии сбербанк банковские вакансии работа в укрсиббанке работа в wog универсал банк работа
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!