Рубрикатор
Вакансії    Резюме

 Інвестиційні компанії
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 453
>
Город : Львов, Киев
Категория: Резюме Инвестиции
Резюме № 453
Опубліковано: 12.09.2012 р.
Рубрика: Інвестиційні компанії

Финансово - инвестиционный управляющий

Стартова зарплата: 40000 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Львов, Киев
Освіта: вища
Дата народження: 10.07.1981 г. (42 роки )
Стать: Чоловіча
Сімейний стан: Не перебуваю в шлюбі, дітей немає
Досвід роботи
C 06.2011 по теперішній час (13 років )
В компанії: Standart NV Investment Banking , Київ
Посада: Генеральний директор Standart N.V.
Функціональні обов'язки:
Основне: ініціація угод та їх структурування, кризове управління, управлінське консультування, розробка стратегій виходу на ринок та інше стратегічне консультування, LBO/MBO угоди включаючи оцінку можливостей, M&A стратегії та їх розвиток включаючи варіанти ворожого та дружнього поглинання, виконання угод, венчурні інвестиції, приватне стратегічне інвестування, Private Placement deals (debt, equity, hybrid instruments), preIPO restructuring, IPO (NYSE, LSE, DB, WSE), стосунки з інвесторами, успішні випуски боргових публічних інструментів для клієнтів. Участь у важливих, основних переговорах з клієнтами, виконання трансакцій, редагування угод та закриття. Започаткування нового бізнесу. Міждержавний проектний менеджмент, міжкультурні зв’язки. Звітування управляючим партнерам.


C 08.2010 по 06.2011 (10 міс.)
В компанії: Standart NV Investment Banking, Київ
Посада: Заступник генерального директора компанії Standart N.V. Investment Banking.
Функціональні обов'язки:
Загальні та специфічні функції керівництва компанією, моніторинг діяльності підрозділів компанії, проведення різноманітних переговорів, та інші щоденні обов’язки. Організація та управління різноманітними контрагентами компанії для задоволення потреб існуючих клієнтів. Участь та контроль за розробкою різноманітних моделей оцінки бізнесу клієнтів, різних тактик злиттів та поглинань, структурування та виконання угод. Контроль та участь у діяльності департаменту M&A та департаменту аналітики та ринкових досліджень. Звітування перед генеральним директором та засновниками компанії.


C 11.2008 по 08.2010 (1 рік 9 міс.)
В компанії: Standart n.v., Київ
Посада: Інвестиційний радник компанії standart n.v.
Функціональні обов'язки:
Інвестиційний радник, керівник західнорегіонального представництва компанії Standart N.V.. Standart N.V. – інвестиційнобанківська компанія, веде діяльність у фінансовому та корпоративному секторі. Починаючи 1993 року Standart N.V. здійснив понад 60 угод у зовнішньо українській фінансовій сфері. Протягом 2003 2007 компанія організувала синдиковані позики для кращої 20ки українських банків таких як, Укрексім банк, Райфайзен Банк Аваль, Приватбанк, Фінанси та кредит, Укрпромбанк, Укргазбанк, Банк Форум, та для інших топ – 30ти українських банків на загальну суму більше 1,5 млрд. USD. (співпраця з Standard Bank PLC). Компанія також організовує торгове фінансування, наприклад для “Зерноторгова компанія” в 2 етапи фінансування, 100 мільйонів USD. Сек’ютиризація угод – Укрексім Банк, ПравексБанк, Укрсоцбанк, НадраБанк.Субординовані позики – Укрексім Банк, Надра Банк, Банк Форум. Також відповідальний за напрямок активного нарощування портфелю угод в М&A напрямку, проведення різноманітних угод у сфері злиттів та поглинань, проведення аналізу та моніторингу ринку банківської діяльності, підготовка інвестиційних документів, досвід проведення переговорів та інші обов’язки. Власно сформований портфель залучених угод у сфері корпоративних фінансів та у напрямку M&A для компанії складає 170 млн. USD.


C 03.2008 по 09.2008 (6 міс.)
В компанії: Aventures group, Київ
Посада: Фінансово-інвестиційний керуючий
Функціональні обов'язки:
Фінансово - інвестиційний керуючий групи компаній «Авенчерс», член ради правління компанії. aventures group інвестиційно управляюча компанія, основними напрямками діяльності, якої є венчурні проекти та девелопмент комерційної нерухомості. Розробка та імплементація фінансово-інвестиційної стратегії групи компаній, взаємодія з різноманітними обслуговуючими фінансовими установами (банки, інвестиційні компаній, аудиторські компанії), підвищення ефективності бізнес-портфелю проектів групи компаній, проведення різнопланових угод купівлі-продажу активів, створення стратегічних альянсів, проведення угод поглинання, розробка нових напрямків діяльності, управління вартістю та джерелами фінансування інвестиційних проектів, управління капіталізацією групи компаній, підготовка групи компаній до pp, ipo та інших заходів. Повсякденні обов’язки – створення та налагодження управлінського та бухгалтерського обліку, управління фінансовими потоками групи компаній.


C 04.2006 по 04.2007 (1 рік )
В компанії: “Вест Роял Кепітал” , Львів
Посада: Фінансовий директор
Функціональні обов'язки:
Фінансовий директор “Вест Роял Кепітал” (торгівець цінними паперами та здійснення повного спектру операцій на фондовому ринку), бюджетування та бізнес планування для компанії, залучення клієнтів та розробка стратегій фінансування, залучення фінансування та його подальше провадження. Реалізовані проекти: розміщення облігацій та проведення роуд-шоу наступних емітентів ЗАТ “Галичина”(виробник молочної продукції), корпорація FMG, завод “Нідан+ ” (виробництво соків – “Моя семья”, “Да” та інше), Дрогобицький долотний завод (лідер СНГ по виробництво долот), компанія “Ровекс” (retail), корпорація “Укрбудінвест” (будівництво), участь та консультування у підготовчому процесі муніципального займу м.Львова, та багато інших.


C 07.2003 по 04.2006 (2 роки 9 міс.)
В компанії: ВАТ КБ “Надра” ЛРУ, Львів
Посада: Головний економіст відділу проектного фінансування
Функціональні обов'язки:
Відділ проектного фінансування ВАТ КБ “Надра” ЛРУ. Фінансовий аналітик, корпоративний менеджер. Бюджетування та розробка оптимальних фінансових моделей комерційних проектів, фінансове моделювання, бізнес планування для міжнародних фінансових інституцій МБРР та ЕБРР, ЕКА Європи. Деякі реалізовані проекти: фінансове та бізнес планування, організація технічно-фінансової сторони організації виробництва ВАТ “Львівська макаронна фабрика”, організація та запуск першого в Україні заводу з виробництва плівки ПВХ клієнт компанія “Віардо”, бізнес планування та подальше банківське провадження проектів концерну “Галнафтогаз” (розширення мережі авто-заправочних станцій), фінансове моделювання проекту групи компаній “Ель-пласт”, моніторинг та провадження проектів ВАТ “Хліб”, АВТ “Баварія”, та багатьох інших. Пошук альтернативних джерел фінансування, (облігаційні займи, пошук інвесторів для комерційних проектів, вибір та оптимізація кредитного портфелю).


C 01.2003 по 01.2007 (4 роки )
В компанії: ЗАТ “Дніпро Каолін”, Київ
Посада: Консультант
Функціональні обов'язки:
Консультант компанії ЗАТ “Дніпро Каолін”, українсько-американське СП, виробник каоліну, консультування по логістичних та виробничих питаннях.


C 06.2002 по 09.2002 (3 міс.)
В компанії: ВАТ КБ “Приватбанк”, Львів
Посада: Кредитний експерт
Функціональні обов'язки:
Провадження кредитних справ, розгляд кредитних заявок, аналітика кредитних оцінок, кредитна експертиза, провадження овердрафтів.


C 04.2002 по 06.2002 (2 міс.)
В компанії: ВАТ КБ “Приватбанк”, Львів
Посада: Кредитний адміністратор
Функціональні обов'язки:
Адміністрування кредитів юридичних осіб.


C 07.2000 по 12.2000 (5 міс.)
В компанії: “Britannica International” Ltd, Лондон
Посада: Аналітик
Функціональні обов'язки:
Вивчення, аналіз та планування проектів компанії на паливному ринку. Великобританія, Лондон.


Освіта
Навчальний заклад: ЛНУ ім.І.Франка
Дата закінчення: 2003-04-01
Факультет: Міжнародні економічні відносини
Спеціальність: Магістр міжнародних економічних відносин

Навчальний заклад: London School of economics
Дата закінчення: 2001-08-01
Факультет: літня школа 2 семестри підряд
Спеціальність: світова економіка

Курси та тренінги
Назва курсу/тренінгу:
Компанія: ВАТ КБ “Надра”, ВАТ КБ “Приватбанк”, консалтингі та тренінгові компанії
Місто: Львів, Київ Період: Дата: 01.01.1980

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Вільно володію
Німецька: Базова
Норвежский: Базова
Польский: Розмовна
Украинский: Вільно володію
Рівень володіння комп'ютером: досвідчений користувач
Комп'ютерні навички: Вільно володію – windows 98 – 07, office 07, excel, word, power point.

Додаткова інформація
Найбільш важливі досягнення в житті та кар'єрі:
Досвід побудови власного бізнесу з відмінними результатами, та багато іншого.
Заняття у вільний час (улюблений спорт, хобі тощо): Отримані різноманітні дипломи з навчальних семінарів в Україні та закордоном. Відпочинок – гірські лижі, більярд; пейнт-бол.

Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
нові мфо україна каменское львов мариуполь павлоград кропивницкий изюм николаев умань борисполь кременчуг ровно одесса бердянск славянск экономист александрия днепр кредит онлайн на карту без отказа срочно бровары мукачево мфо україна измаил смела житомир белая церковь кредит онлайн на карту киев черновцы деньги в долг всі мфо аналитик никополь кривой рог невідомі мфо україни запорожье нові мфо сумы винница тернополь ужгород бахмут операционист шостка юрисконсульт черкассы кассир касир кредит під 0 хмельницкий прилуки рейтинг кредитов энергодар яготин кредит без справки о доходах полтава бердичев маловідомі мфо україни харьков чернигов северодонецк херсон кредит без довідки про доходи миргород все мфо каменец-подольский юрист ивано-франковск луцк бухгалтер гроші в борг терміново краматорск мелитополь
+ Додати

 
 
 
 
 
 
 
Посилання
Нові МФО України работа в финансах кредит онлайн на картку без відмови терміново карта спортбанк маловідомі мфо альфа банк невідомі мфо кредит під 0 відсотків кредит спортбанк деньги в долг срочно альфа банк киев гроші в борг кредит наличными без справки о доходах кредит готівкою без довідки про доходи банковские вакансии малоизвестные мфо спортбанк кредит готівкою київ неизвестные мфо рейтинг кредитов онлайн кредит под 0 процентов кредит наличными киев микрозайм без отказа Новые МФО Украины вакансии в банках все мфо украины работа в банке киев работа в страховании вакансии банков база мфо украины кредит онлайн на карту без отказа мфо, которые дают всем отзывы спортбанк вакансии банков украины работа в банке вакансии в финансах всі мфо україни займ на карту с автоматическим одобрением позика на картку з автоматичним схваленням кредитный лимит спортбанк список rss архив вакансий мфо без лицензии точки выдачи спортбанк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты