Рубрикатор
Вакансии    Резюме

 Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 6179
>
Город : Севастополь
Категория:
Резюме № 6179
Опубликовано: 26.01.2014 г.
Рубрика: Разное

Начальник управління / відділення банку

Стартовый оклад: 12000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Севастополь
Образование: высшее
Дата рождения: 20.02.1980 г. (41 год )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 03.2011 по настоящее время (10 лет 7 мес.)
В компании: Комерційний банк, Севастополь
Должность: Начальник відділення
Функциональные обязанности:
Організація ефективної роботи відділення з моменту його відкриття; виконання бюджету та доведених планів; залучення клієнтів; кредитування юридичних та фізичних осіб (весь кредитний цикл); залучення депозитів від юридичних та фізичних осіб; відкриття та ведення рахунків юридичних та фізичних осіб; проведення неторговельних операцій; організація та контроль роботи каси.


C 01.2008 по 01.2011 (3 года )
В компании: Комерційний банк, Киев
Должность: Начальник Управління обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Організація роботи головної точки продажу для ефективного виконання нею мети та завдань Банку в цілому; створення кваліфікованого та організованого колективу Управління; планування та виконання бюджету Управління; залучення Клієнтів, робота з vip – Клієнтами; організація та контроль процесу кредитування юридичних та фізичних осіб(аналіз кредитних проектів, документарне оформлення та подальший моніторинг кредитних справ, надання гарантій, оформлення овердрафтів); залучення пасивів та контроль за веденням депозитних портфелів юридичних та фізичних осіб (виконання планів по приросту пасивів, впровадження нових продуктів); організація та координація проведення розрахунково-касових операцій з юридичними та фізичними особами; контроль за відкриттям поточних, карткових, корпоративних рахунків Клієнтів та подальший моніторинг юридичних справ клієнтів; залучення та обслуговування зарплатних проектів;контроль за здійсненням міжнародних переказів юридичних та фізичних осіб; фінансовий моніторинг операцій Клієнтів Управління; контроль за проведенням неторгових операцій; контроль за аналітичним відображенням операцій Управління; контроль за виконанням стандартів якості обслугоування клієнтів співробітниками Управління.


C 04.2006 по 01.2008 (1 год 9 мес.)
В компании: Комерційний банк, Киев
Должность: Начальник відділення
Функциональные обязанности:
Організація ефективної роботи відділення; виконання бюджету та доведених планів; залучення клієнтів; кредитування юридичних та фізичних осіб (весь кредитний цикл); залучення депозитів від юридичних та фізичних осіб; відкриття та ведення рахунків юридичних та фізичних осіб; авалювання податкових векселів; проведення неторговельних операцій; організація та контроль роботи каси.


C 09.2005 по 04.2006 (7 мес.)
В компании: Комерційний банк, Киев
Должность: Економіст відділення
Функциональные обязанности:
Залучення та обслуговування Клієнтів, надання всього спектру послуг згідно дозволу. Розрахунково-касове обслуговування юридичних та фізичних осіб, обслуговування зарплатних проектів; відкриття рахунків фізичним особам; обслуговування депозитного портфелю; бланкові кредити фізичних осіб; неторговельні операції; оператор системи wu, ЛІДЕР.


C 11.2003 по 09.2005 (1 год 10 мес.)
В компании: АКБ Правекс-Банк, Киев
Должность: Бухгалтер відділення
Функциональные обязанности:
Розрахунково-касове обслуговування юридичних та фізичних осіб; відкриття поточних рахунків фізичним особам; обслуговування депозитного портфелю; бланкові кредити фізичних осіб; неторговельні операції(дорожні та іменні чеки, депозитарій); оператор системи wu, «Правекс-телеграф». Продаж банківських металів, ювілейних монет, медичне страхування.


Образование
Учебное заведение: Житомирський інститут підприємництва та сучасних технологій
Дата окончания: 2003-07-01
Факультет: Економічна кібернетика
Специальность: Економіст

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: «Технологія розвитку продажу банківських послуг»,
Компания: Консалтингова група «Бізнес системи»
Город: Київ Период: 2 дні Дата: 01.04.2006

Название курса/тренинга: Кредитування малого бізнесу. Особливості використання технології мікрокредитування у практиці вітчизняних банків
Компания: Національний центр підготовки банківських працівників України
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.07.2008

Название курса/тренинга: Бізнес-семінари, курси психолога, семінари щодо розвитку здібностей людини
Компания: МОО «Академия человека»
Город: Київ Период: 5 років Дата: 01.07.2012

Название курса/тренинга: BankExec Internationsl
Компания: FINREP
Город: Київ Период: 20-24 вересня 2010 Дата: 01.09.2010

Название курса/тренинга: Управління відносинами з клієнтами. Продаж банківських продуктів та послуг.
Компания: Національний уентр підготовки банківських працівників України
Город: Київ Период: 2 дні Дата: 01.10.2008

Название курса/тренинга: Актуальні питання валютного контролю на сучасному етапі
Компания: Національний центр підготовки банківських працівників України
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.01.2009

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Робота в ОДБ Барс «millennium», швидко адаптуюсь у новому програмному середовищі.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Розвиток точок продажу від рівня збиткового/новоствореного до найуспішнішого, найдохіднішого та клієнтоорієнтованого в мережі Банку. Створення професійного колективу націленого на досягнення результату. Успішна професійна і творча діяльність у комерційному банку з 2005р. Досягнення усіх поставлених цілей.
Сведения: Відповідальність, комунікабельність, організаторські здібності, зваженість та швидкість в прийняті рішень, висока працездатність, націленість на результат, творчий підхід у роботі. Швидка адаптація та контроль у будь-якій ситуації.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Горний туризм, психологія, суггестологія, фотомистецтво, гра на музичному інструменті, громадська робота.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
мелитополь энергодар бахмут харьков киев андеррайтер смела измаил николаев сумы кропивницкий никополь бухгалтер каменское кривой рог юрист александрия каменец-подольский ровно умань херсон краматорск миргород тернополь винница шостка аналитик луцк львов бровары житомир операционист днепр супервайзер кредит онлайн на карту без отказа срочно белая церковь хмельницкий мариуполь яготин все мфо юрисконсульт одесса кременчуг черкассы борисполь кредит без справки о доходах деньги в долг экономист полтава изюм бердичев славянск черновцы чернигов касир мукачево прилуки павлоград кассир запорожье маркетолог ужгород северодонецк ивано-франковск бердянск
 
 
Ссылки
работа в банке вакансии в банках работа в страховании работа в банке киев работа в райффайзен банк банковские вакансии мфо, которые дают всем отзывы спортбанк все мфо украины точки выдачи спортбанк работа в укрсиббанке деньги в долг срочно универсал банк работа кредит готівкою без довідки про доходи мфо без лицензии работа в финансах работа в таскомбанк резюме финансиста займ на карту с автоматическим одобрением работа отп банк резюме руководителей работа universal bank маловідомі мфо вакансии в финансах Новые МФО Украины работа в ощадбанке вакансии банков кредит наличными без справки о доходах неизвестные мфо альфа банк киев работа в кредобанк кредит онлайн на карту без отказа кредитный лимит спортбанк всі мфо україни кредит спортбанк карта спортбанк рейтинг кредитов онлайн база мфо украины вакансии банков украины альфа банк микрозайм без отказа работа в укрэксимбанке работа в страховой компании малоизвестные мфо спортбанк архив вакансий кредит под 0 процентов работа в приватбанке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты