Рубрикатор
Вакансии    Резюме

 Инвестиционные компании
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 649

>
Город : Киев
Категория: Резюме Инвестиции
Резюме № 649
Опубликовано: 28.08.2007 г.
Рубрика: Инвестиционные компании

Заступник директора, проектний менеджер

Стартовый оклад: 9600 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 19.04.1978 г. (42 года )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 08.2003 по настоящее время (16 лет 10 мес.)
В компании: Приватне підприємство, Киев
Должность: Заступник директора, менеджер проекту
Функциональные обязанности:
- Участь у процесі стратегічного планування компанії. - Контроль та управління процесами виробництва та збуту. - Постановка задач співробітникам компанії. - Проведення маркетингових досліджень, аналіз зібраних даних; підготовка інформаційних матеріалів рекламного характеру. - Розрахунок собівартості продукція та формування цінових пропозицій. - Підготовка тендерних пропозицій. - Організація участі у міжнародних та національних виставках. - Підготовка та проведення щоденних нарад з працівниками компанії. - Проведення семінарів. - Контроль зовнішньоекономічної діяльності компанії, в тому числі питань логістики. - Навчання персоналу з питань роботи з клієнтами, основам маркетингу, контролю виробництва. - Підготовка щотижневих звітів англійською мовою про діяльність компанії. - Підбір та звільнення персоналу (прийняття рішення з цих питань), мотивація персоналу, розробка кадрової політики компанії. - Проведення презентацій для керівництва компанії в США (англійською мовою). 08/2003 - 02/2004 Менеджер проекту з виробництва нової продукції - Розробка, запуск та реалізація проекту пов’язаного з виробництвом нової продукції. - Планування та моніторинг проекту. - Визначення ризиків проекту. - Формування антиризикових заходів. - Управління змінами. - Формування вимог щодо якості продукту. - Проведення регулярних нарад із співробітниками компанії щодо статусу проекту. - Участь у процесі стратегічного планування компанії. - Підбір та звільнення персоналу (прийняття рішення з цих питань), мотивація персоналу, розробка кадрової політики компанії. - Проведення презентацій для керівництва компанії в США (англійською мовою).


C 07.2002 по 06.2003 (11 мес.)
В компании: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЛіД", Киев
Должность: Консультант з ефективності бізнесу (часткова зайнятість). Сфера діяльності медичний бізнес.
Функциональные обязанности:
Консультаційні послуги. Часткова зайнятість.


C 04.2001 по 06.2002 (1 год 2 мес.)
В компании: ПРОЕКТ СВІТОВОГО БАНКУ "ПРОЕКТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ". На базі ДПС України., Киев
Должность: Фахівець з управління проектами
Функциональные обязанности:
Відділи стратегічного планування та закупівель. - Виконання моніторингу впровадження проекту. - Розробка та супроводження детального плану впровадження Проекту на 2002-2011 рр. - Надання консультаційної допомоги з питань здійснення державних закупівель та закупівель за процедурами Світового банку. - Контроль та супроводження процесу закупівель (за кредитом PPF та грантом PHRD). - Участь у передоціночних місіях Світового банку. - Надання консультаційних послуг з питань використання методів та засобів сучасних інформаційних технологій в галузі управління проектами.


C 04.2000 по 04.2001 (1 год )
В компании: УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ., Киев
Должность: Асистент
Функциональные обязанности:
- Підготовка матеріалів для різноманітних тренінгів з питань Управління проектами під керівництвом менеджера проектів (для Проекту Укриття Чорнобильської АЕС). - Розробка публічних презентацій. - Робота зі спеціалізованим програмним забезпеченням для Проектного менеджменту компанії Primavera Inc. - Виконання англо-українських та англо-російських перекладів спеціалізованої літератури з Проектного менеджменту (для Проекту Укриття Чорнобильської АЕС).


Образование
Учебное заведение: Київський національний університет будівництва та архітектури
Дата окончания: 2000-06-01
Факультет: Автоматизаціі технологічних процесів
Специальность: Бакалавр автоматизації та компьютерно-інтегрованих технологій

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Управління розробкою інвестиційних проектів. Навчання проводилося радником Міністерства фінансів США з питань розробки інвестиційних проектів паном Френком Дженкінсом.
Компания: Представництво Світового банку та Державна Податкова Адміністрація України
Город: Київ Период: 2 міс. Дата: 01.12.2000

Название курса/тренинга: Процедури закупівель Світового банку. Навчання проводилося представником штаб-квартири Світового банку.
Компания: Представництво Світового банку та Державна Податкова Адміністрація України
Город: Київ Период: 1 міс. Дата: 01.05.2000

Название курса/тренинга: Управління підприємством
Компания: Головний офіс Alps South Corp. (США)
Город: шт. Флорида, США Период: 2 тиж. Дата: 01.12.2003

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Свободно владею
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: DOS, Windows 3.1, 95, 98, 2000, XP, MS Word, Excel, PowerPoint, Access, Visio, Adobe Photoshop, CorelDraw, графічний дизайн, базові знання апаратної частини ПК та мереж

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
- Досвід використання стандартів управління проектами Американського інституту управління проектами PMI (PMBOK). - Досвід роботи в проектах Світового банку та інших міжнародних організацій. - Знання та досвід використання прикладного програмного забезпечення для Управління проектами (MS Project; Primavera SureTrak, P3). - Досвід використання ERP систем (широко розповсюджена у США система Bussines Works, виробництва Best Software Inc (подібна до 1С)) . - Досвід проведення презентацій англійською, українською та російською мовами.
Сведения: СЕРТИФІКАЦІЯ МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ/ УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ Міжнародний сертифікаційний рівень D в галузі Управління проектами - проектний менеджер (практик) (сертифікат № UPMA.D.01.00160 of Olga S. Ptichnikova, сайт IPMA: http://www.ipma.ch) Лютий 2002
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Виховання дитини. Література, подорожі, кіно, сучасна та класична музика.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа для финансистов работа в новой линии финстаф страховой агент архив вакансий вакансии сбербанк резюме руководителей работа новая почта работа в банке работа в страховании онлайн кредит на банковскую карту работа universal bank работа для банкиров работа в банках киева вакансии банков пиреус банк работа в ощадбанке работа для страховщиков работа в softserves otp bank работа в страховой компании работа в пзу украина вакансии банков работа в укрэксимбанке работа в банке работа в comfy работа в эпицентр вакансии в финансах начальник отделения работа в финансах работа в киеве работа в кредобанк кредитный эксперт работа в укрсиббанке работа в сбербанке универсал банк работа pzu украина вакансии банков украины работа банк работа в райффайзен банк аваль работа в эльдорадо отп банк работа в таскомбанк работа otp bank начальник отделения киев резюме финансиста фінстафф работа банк вакансии работа в socar фінстаф работа в рошен работа в сильпо работа в приватбанке работа в wog работа альфа банк киев вакансии в банках банковские вакансии
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!