Рубрикатор
Вакансии    Резюме

 Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 71289

>
Город : Киев
Категория:
Резюме № 71289
Опубликовано: 18.09.2020 г.
Рубрика: Разное

Заступник керуючого / головний економіст / банківський фахівець

Стартовый оклад: 20000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 14.08.1980 г. (40 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 01.2018 по 02.2020 (2 года 1 мес.)
В компании: АТ «Ощадбанк», Киев
Должность: Головний економіст служби роздрібного бізнесу
Функциональные обязанности:
Згідно внутрішнього наказу банку, виконувала обов`язки в.о. керуючого ТВБВ. Активне залучення клієнтів на комплексне обслуговування, проведення переговорів/презентацій. Побудова довгострокових відносин з клієнтами та розширення клієнтської бази. Аналіз результатів роботи відділення, роботи з персоналом, виконання планових показників, продаж банківських продуктів та послуг Банку. Комплексне обслуговування фізичних осіб; залучення клієнтів, проведення переговорів/презентацій; побудова довгострокових відносин з клієнтами; виконання планових показників, продаж/оформлення банківських продуктів; презентація, продаж/оформлення страхових продуктів. кредитування: (кредитні ліміти, кредит готівкою, іпотека, авто кредитування); збір, аналіз та формування пакету документів щодо надання кредиту; підготовка та укладання договорів пов’язаних з видачею кредиту; робота з картковими рахунками: відкриття/закриття, оформлення та видача особистих, миттєвих, зарплатних, пенсійних, соціальних карт (MasterCard, VISA); відкриття/закриття/обслуговування поточних рахунків, у національній та ін. вал.; укладання договорів, відкриття/закриття та ведення депозитних рахунків; робота з розрахунковими, транзитними і позичковими рахунками; відкриття/закриття договорів на оренду банківської сейфової комірки; формування виписок, довідок суворої звітності та довіреностей банку; виплата по Спадщині; оформлення субсидії; здійснення ідентифікації клієнтів та первинного фінансового моніторингу; формування документів дня по Відділенню, складання звітності.


C 02.2015 по 06.2017 (2 года 4 мес.)
В компании: ПАТКБ «Правекс Банк», Киев
Должность: Бухгалтер – операціоніст
Функциональные обязанности:
Комплексне обслуговування юридичних та фізичних осіб; ведення/здійснювання готівкових та безготівкових розрахунків по рахунках клієнтів; робота з чековими книжками: оприбуткування/списання, оформлення/видача; відкриття/закриття договорів на оренду банківської сейфової комірки; робота з картковими рахунками: відкриття / закриття, оформлення та видача; відкриття/закриття/обслуговування поточних рахунків, у національній та ін.вал.; укладання договорів, відкриття/закриття та ведення депозитних рахунків;формування виписок, довідок суворої звітності та довіреностей банку; оформлення договорів та продаж страхових продуктів; кредитування: консультація, розрахунок суми кредиту, погашення кредиту; здійснення ідентифікації клієнтів; формування документів дня, складання звітності;


C 03.2006 по 02.2015 (8 лет 11 мес.)
В компании: ПАТКБ «Правекс Банк», Киев
Должность: Старший касир
Функциональные обязанности:
Здійснення внутрішньобанківських операцій; відправка/виплата міжнародних грошових переказів: WesterUnion, MoneyGram, Ria та ін.; контроль за правильністю складання вхідних та вихідних документів клієнтів; валюто обмінні операції: покупка/продаж/конвертація/визначення платоспроможності; інкасація: формування супровідних відомостей, підготовка інкасаторської сумки; прийом/обробка/формування/введення та оплата платіжних документів; здійснення прийому та видачі готівкових грошових коштів фіз. та юр.особам; оформлення касових документів, ведення касової книги та банківських журналів.


C 09.2004 по 11.2005 (1 год 2 мес.)
В компании: ЧП «Радчинко», Киев
Должность: Оператор ПК
Функциональные обязанности:
Набір і обробка інформації;приймання замовлень;підготовка замовлення до відвантаження;складські операції — прихід, переміщення товару;оформлення первинних документів — рахунки, рахунокфактури. . .


C 05.2002 по 08.2004 (2 года 3 мес.)
В компании: ТОВ «УТЛ КОМ», Киев
Должность: Старший продавець магазину мобільного зв`язку
Функциональные обязанности:
Контроль над роботою інших продавців;складання товарної звітності; формування рахунків фактури, податкові накладні; оприбуткування/списання товару; контроль та своєчасне поповнення запасу товару, поповнення асортименту; обслуговування клієнтів, формування замовлень; проведення інвентаризації;здійснення підготовки товару до продажу; оформлення магазинної вітрини та здійснення контролю за їх станом; вміння виявляти потреби споживача та вивчення попиту покупців; надання консультацій; продаж мобільних телефонів, аксесуарів та додаткових послуг; продаж/оформлення договорів та підключення до контрактних абонентів моб. зв’язку; надання клієнтам консультацій та інформаційної підтримки.


C 12.1997 по 02.1999 (1 год 2 мес.)
В компании: Компанія «Ла Скала», Киев
Должность: Консультант італійського одягу та взуття.
Функциональные обязанности:
Надання клієнтам консультацій;вміння виявляти потреби споживача;здійснення підготовки товару до продажу;продаж товару;контроль та своєчасне поповнення запасу товару, поповнення асортименту;оформлення магазинної вітрини та здійснення контролю за їх станом. .


Образование
Учебное заведение: Київський економічний інститут менеджменту «ЕКОМЕН»
Дата окончания: 2009-07-01
Факультет: Менеджмент організацій
Специальность: Менеджер - економіст

Учебное заведение: Друге вище професійне училище Київського національного торгівельно - економічного університету «ВПУ №2 КНТЕУ»
Дата окончания: 2002-07-01
Факультет: Товарознавство та комерційна діяльність
Специальность: Товарознавець продовольчих непродовольчих товарів II-кат

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Досвідчений користувач ПК: MS Office (Word, Excel, Power Point), Adobe Photoshop, CRM–компанія, Internet (Google Chrome, Opera, MS Explorer, Mozilla), Е-mail.Робота з спеціалізованим банківським ПЗ; Робота з офісною технікою.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
В банківських установах працюю з 2006 року. (Головний економіст служби роздрібного бізнесу; провідний економіст; бухгалтер-операціоніст; старший касир; касир) Згідно внутрішнього наказу банку, виконувала обов`язки в.о. керуючого ТВБВ. Активне залучення клієнтів на комплексне обслуговування, проведення переговорів/презентацій. Побудова довгострокових відносин з клієнтами та розширення клієнтської бази. Аналіз результатів роботи відділення, роботи з персоналом, виконання планових показників, продаж банківських продуктів та послуг Банку. Маю власний досвід в пошуку кращих постачальників, в закупівлі та продажу товарів, через пряме спілкування з покупцем та через Інтернет. Постійно удосконалюю навички співпраці з людьми різного характеру.
Сведения: Відповідальна, активна, дисциплінована та цілеспрямована. Маю організаторські здібності. Вмію аналізувати проблему та знаходити оптимальний варіант її вирішення. Прагнення до особистісного та професійного росту, бажання ставити перед собою, і досягати, поставлені цілі. Маю водійські права.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Захоплююсь Hend Made. Створюю та виготовляю прикраси, картини, а також різноманітні цікаві вироби. Люблю подорожувати, фотографувати, займатися спортом. В людях ціную чесність, відповідальність і почуття гумору.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
универсал банк работа вакансии банков украины финстаф работа в рошен работа в банках киева работа в эльдорадо работа в ощадбанке начальник отделения киев отп банк вакансии в финансах работа в новой линии пиреус банк альфа банк в черкассах вакансии банков фінстаф работа в сильпо страховой агент работа альфа банк киев otp bank фінстафф онлайн кредит на банковскую карту работа в сбербанке работа для страховщиков работа в wog работа в кредобанк работа новая почта работа в comfy работа в softserves работа банк вакансии pzu украина работа в укрэксимбанке работа для банкиров резюме руководителей работа в киеве работа в страховании работа в банке работа otp bank работа в эпицентр работа в страховой компании архив вакансий работа в socar резюме финансиста работа в укрсиббанке работа банк работа universal bank начальник отделения вакансии банков работа в таскомбанк работа в банке вакансии в банках работа в финансах вакансии сбербанк работа в приватбанке работа в пзу украина онлайн кредит в херсоне кредитный эксперт банковские вакансии работа для финансистов работа в райффайзен банк аваль
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!