Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 11782

> >
Город : Черновцы
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 11782
Опубликовано: 21.01.2009 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Начальник / зам. начальника филиала банка

Стартовый оклад: 8000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Черновцы
Образование: высшее
Дата рождения: 20.10.1967 г. (51 год )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 11.2007 по 01.2009 (1 год 2 мес.)
В компании: Обласна філія АКБ «Укрсоцбанк», Черновцы
Должность: Заступник керуючого
Функциональные обязанности:
Забезпечую загальне керівництво, планування та координацію роботи підпорядкованих структурних підрозділів; організую, координую розробку практичних заходів щодо виконання філією показників бюджетного та кредитно-ресурсного плану; контролюю доведення до всіх підзвітних філій і відділень та подальше виконання ними нормативних документів, планових завдань, вимог листів Головного офісу банку; організую співпрацю з підлеглими відділеннями , щодо вивчення працівниками нових банківських продуктів та організую роботу по забезпеченню підлеглих філій та відділень нормативними матеріалами, внутрішніми Порядками та Положеннями; здійснюю заходи щодо виконання кредитно-ресурсного плану та плану трансфертного результату, аналізую їх виконання; організую роботу з грошовою готівкою, контролюю забезпечення схоронності грошової готівки та цінностей в грошовому сховищі та операційній касі, контролюю роботу сховища для індивідуальних сейфів; контролюю організацію продажу банківських металів, купівлі банківських і дорогоцінних металів; вивчаю та створюю умови для визначення та подальшого обслуговування кола vip-клієнтів; проводжу переговори з керівниками підприємств, місцевих органів самоврядування, органів соціального захисту, органів пенсійного фонду, місцевих центрів зайнятості та інших юридичних осіб для їх залучення на розрахунково-касове обслуговування та для залучення працівників цих організацій з метою збільшення кількості клієнтів фізичних осіб; організую та координую роботу з платіжними картками в філії (та у всіх підзвітних відділеннях); вирішую з клієнтами конфліктні питання, які не можуть бути вирішені на рівні менеджерів; організую роботу по впровадженню та супроводу продажу кредитних та депозитних послуг; організую роботу по забезпеченню працівників інформацією про конкурентні переваги послуг Банку над послугами банків-конкурентів; приймаю участь в організації агресивної та, разом з тим, виваженої маркетингової політики на ринку банківських послуг відповідно до стратегічного плану розвитку Банку та цільового регіонального ринку; організую роботу по проведенню досліджень, моніторингу, збору, аналізу та узагальненню інформації щодо послуг Банку, динаміки цін тощо; організую роботу по формуванню пропозицій для внесення змін до існуючих послуг, з метою покращення їх кокурентноспроможності.


C 03.1992 по 10.2007 (15 лет 7 мес.)
В компании: Чернівецька обласна філія АКБ "Укрсоцбанк", Черновцы
Должность: Начальник відділу інформатизації
Функциональные обязанности:
1992 рік – створення відділу, впровадження багатьох програмних комплексів, які автоматизують роботу банку (починаючи з касових операцій, оформлення депозитів, видача та супровід кредитів, обслуговування міжнародних пластикових карток, отримання управлінської звітності). 1997-1998 рік провідна участь в підготовці та переводі філії на міжнародну систему бухгалтерського обліку. Участь в написанні програмного модуля для формування статистичної звітності НБУ та внутрішньобанківської звітності, адаптації прорамного забезпечення, що використовувалось, для роботи з новим планом банківських рахунків. З 2001 року активна участь у відкритті та запуску відділень з «нуля», організації банкоматної мережі банку, впровадження еквайрингу. На протязі одного місяця (жовтень, 2001 року) при моїй активній участі було відкрито чотири відділення в районних центрах (підготовка мереж, робочих станцій, навчання спеціалістів роботі з програмним забезпеченням на всіх ділянках банківського обслуговування, введення початкових балансів).


C 01.1991 по 02.1992 (1 год 1 мес.)
В компании: Обласна філія АКБ «Укрсоцбанк» , Черновцы
Должность: Програміст 1-ої категорії
Функциональные обязанности:
Автоматизація розрахунку заробітної плати, ведення складу, розрахунок початкових управлінських форм (типу довідки про кредитний портфель банку, довідки про доходи та витрати). Автоматизація первинного бухгалтерського обліку, та організація первинного вводу банківських документів. Встановлення першої локальної мережі в банку.


C 08.1990 по 12.1990 (4 мес.)
В компании: Обласне правління Жилсоцбанку СРСР , Черновцы
Должность: Програміст 1-ої категорії
Функциональные обязанности:
Автоматизація ведення кредитів по філії на СУБД foxbase. Встановлення перших комп"ютерів, навчання роботі на комп"ютерах працівників банку. Часткова автоматизація діловодства. Автоматизація роботи вечірньої каси банку.


Образование
Учебное заведение: ЧГУ
Дата окончания: 1990-01-01
Факультет: Прикладная математика
Специальность: Математик

Учебное заведение: Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Підприємництво
Специальность: Спеціальність «облік і аудит»

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Результативное управление
Компания: Персонал-технологии
Город: Черновцы Период: 2 дня Дата: 01.02.2008

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Професійні навички: Знання операційних систем: windows 95/98/me; windows nt/2000/xp. Знання програмного забезпечення: антивіруси; архіватори; перекладачі; поштові програми; базове знання комп”ютерного “заліза”; навики програмування (Сlipper, foxpro, sql). Встановлення, адміністрування та супровід програмного забезпечення. Банківські: ОДБ – profix (solaris 10.0, СУБД informix 8.0) АРМ-3 (НБУ); newstat; АРМ-и Заявка»,СБОН+, ПК «Зарплата», tcpfoss, внутрішньобанківська звітність, тощо. Загальні: ms office (97, 2000, xp, 2003), outlook, i-explorer, shell’s (nc, vc, far, windows commander, total commander). Знання мережевих технологій: lan; Інтернет;– основи tcp/ip.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Организовывала автоматизацию банковского процесса с "нуля", прошла путь от программиста до руководителя, умела организовать людей для достижения максимальных целей с минимальными затратами, создать здоровый моральный климат в коллективе. Горда тем, что стояла у истоков автоматизации банка, внедрении СЭП, введении украинской нацинальной валюты - гривны. Неоднократно награждалась премиями и грамотами за успешно выполненные проекты.
Сведения: Особисті якості: комунікабельність, пунктуальність, акуратність , швидке засвоєння матеріалу, цілеспрямованість, відповідальність, вміння працювати в команді, організувати роботу, ініціативність. Сімейний стан: заміжня, 2 сина – 20 і 15 років. Додаткові дані: не палю, вживання алкоголю – помірне, водійське посвідчення – кат. “Б”.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Художня література, спорт, міжнародний туризм.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в кредобанк работа в укрсиббанке работа в банке универсал банк работа работа в softserves отп банк начальник отделения кредитный эксперт работа в comfy работа в финансах работа в пзу украина работа в таскомбанк работа в райффайзен банк аваль работа новая почта фінстаф работа для банкиров работа в рошен работа в укрэксимбанке резюме финансиста работа альфа банк киев начальник отделения киев работа в банке вакансии банков вакансии банков работа в сбербанке фінстафф otp bank финстаф вакансии банков украины вакансии сбербанк работа в wog работа universal bank резюме руководителей работа в эпицентр вакансии в банках работа в киеве работа в эльдорадо работа для финансистов работа банк вакансии работа в новой линии работа в socar работа в страховании работа в страховой компании вакансии райффайзен банк аваль вакансии в финансах работа в приватбанке работа в сильпо работа в банках киева работа для страховщиков архив вакансий pzu украина банковские вакансии страховой агент пиреус банк работа в ощадбанке работа otp bank работа банк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!