Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 11782
> >
Город : Черновцы
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 11782
Опубликовано: 21.01.2009 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Начальник / зам. начальника филиала банка

Стартовый оклад: 8000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Черновцы
Образование: высшее
Дата рождения: 20.10.1967 г. (54 года )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 11.2007 по 01.2009 (1 год 2 мес.)
В компании: Обласна філія АКБ «Укрсоцбанк», Черновцы
Должность: Заступник керуючого
Функциональные обязанности:
Забезпечую загальне керівництво, планування та координацію роботи підпорядкованих структурних підрозділів; організую, координую розробку практичних заходів щодо виконання філією показників бюджетного та кредитно-ресурсного плану; контролюю доведення до всіх підзвітних філій і відділень та подальше виконання ними нормативних документів, планових завдань, вимог листів Головного офісу банку; організую співпрацю з підлеглими відділеннями , щодо вивчення працівниками нових банківських продуктів та організую роботу по забезпеченню підлеглих філій та відділень нормативними матеріалами, внутрішніми Порядками та Положеннями; здійснюю заходи щодо виконання кредитно-ресурсного плану та плану трансфертного результату, аналізую їх виконання; організую роботу з грошовою готівкою, контролюю забезпечення схоронності грошової готівки та цінностей в грошовому сховищі та операційній касі, контролюю роботу сховища для індивідуальних сейфів; контролюю організацію продажу банківських металів, купівлі банківських і дорогоцінних металів; вивчаю та створюю умови для визначення та подальшого обслуговування кола vip-клієнтів; проводжу переговори з керівниками підприємств, місцевих органів самоврядування, органів соціального захисту, органів пенсійного фонду, місцевих центрів зайнятості та інших юридичних осіб для їх залучення на розрахунково-касове обслуговування та для залучення працівників цих організацій з метою збільшення кількості клієнтів фізичних осіб; організую та координую роботу з платіжними картками в філії (та у всіх підзвітних відділеннях); вирішую з клієнтами конфліктні питання, які не можуть бути вирішені на рівні менеджерів; організую роботу по впровадженню та супроводу продажу кредитних та депозитних послуг; організую роботу по забезпеченню працівників інформацією про конкурентні переваги послуг Банку над послугами банків-конкурентів; приймаю участь в організації агресивної та, разом з тим, виваженої маркетингової політики на ринку банківських послуг відповідно до стратегічного плану розвитку Банку та цільового регіонального ринку; організую роботу по проведенню досліджень, моніторингу, збору, аналізу та узагальненню інформації щодо послуг Банку, динаміки цін тощо; організую роботу по формуванню пропозицій для внесення змін до існуючих послуг, з метою покращення їх кокурентноспроможності.


C 03.1992 по 10.2007 (15 лет 7 мес.)
В компании: Чернівецька обласна філія АКБ "Укрсоцбанк", Черновцы
Должность: Начальник відділу інформатизації
Функциональные обязанности:
1992 рік – створення відділу, впровадження багатьох програмних комплексів, які автоматизують роботу банку (починаючи з касових операцій, оформлення депозитів, видача та супровід кредитів, обслуговування міжнародних пластикових карток, отримання управлінської звітності). 1997-1998 рік провідна участь в підготовці та переводі філії на міжнародну систему бухгалтерського обліку. Участь в написанні програмного модуля для формування статистичної звітності НБУ та внутрішньобанківської звітності, адаптації прорамного забезпечення, що використовувалось, для роботи з новим планом банківських рахунків. З 2001 року активна участь у відкритті та запуску відділень з «нуля», організації банкоматної мережі банку, впровадження еквайрингу. На протязі одного місяця (жовтень, 2001 року) при моїй активній участі було відкрито чотири відділення в районних центрах (підготовка мереж, робочих станцій, навчання спеціалістів роботі з програмним забезпеченням на всіх ділянках банківського обслуговування, введення початкових балансів).


C 01.1991 по 02.1992 (1 год 1 мес.)
В компании: Обласна філія АКБ «Укрсоцбанк» , Черновцы
Должность: Програміст 1-ої категорії
Функциональные обязанности:
Автоматизація розрахунку заробітної плати, ведення складу, розрахунок початкових управлінських форм (типу довідки про кредитний портфель банку, довідки про доходи та витрати). Автоматизація первинного бухгалтерського обліку, та організація первинного вводу банківських документів. Встановлення першої локальної мережі в банку.


C 08.1990 по 12.1990 (4 мес.)
В компании: Обласне правління Жилсоцбанку СРСР , Черновцы
Должность: Програміст 1-ої категорії
Функциональные обязанности:
Автоматизація ведення кредитів по філії на СУБД foxbase. Встановлення перших комп"ютерів, навчання роботі на комп"ютерах працівників банку. Часткова автоматизація діловодства. Автоматизація роботи вечірньої каси банку.


Образование
Учебное заведение: ЧГУ
Дата окончания: 1990-01-01
Факультет: Прикладная математика
Специальность: Математик

Учебное заведение: Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Підприємництво
Специальность: Спеціальність «облік і аудит»

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Результативное управление
Компания: Персонал-технологии
Город: Черновцы Период: 2 дня Дата: 01.02.2008

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Професійні навички: Знання операційних систем: windows 95/98/me; windows nt/2000/xp. Знання програмного забезпечення: антивіруси; архіватори; перекладачі; поштові програми; базове знання комп”ютерного “заліза”; навики програмування (Сlipper, foxpro, sql). Встановлення, адміністрування та супровід програмного забезпечення. Банківські: ОДБ – profix (solaris 10.0, СУБД informix 8.0) АРМ-3 (НБУ); newstat; АРМ-и Заявка»,СБОН+, ПК «Зарплата», tcpfoss, внутрішньобанківська звітність, тощо. Загальні: ms office (97, 2000, xp, 2003), outlook, i-explorer, shell’s (nc, vc, far, windows commander, total commander). Знання мережевих технологій: lan; Інтернет;– основи tcp/ip.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Организовывала автоматизацию банковского процесса с "нуля", прошла путь от программиста до руководителя, умела организовать людей для достижения максимальных целей с минимальными затратами, создать здоровый моральный климат в коллективе. Горда тем, что стояла у истоков автоматизации банка, внедрении СЭП, введении украинской нацинальной валюты - гривны. Неоднократно награждалась премиями и грамотами за успешно выполненные проекты.
Сведения: Особисті якості: комунікабельність, пунктуальність, акуратність , швидке засвоєння матеріалу, цілеспрямованість, відповідальність, вміння працювати в команді, організувати роботу, ініціативність. Сімейний стан: заміжня, 2 сина – 20 і 15 років. Додаткові дані: не палю, вживання алкоголю – помірне, водійське посвідчення – кат. “Б”.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Художня література, спорт, міжнародний туризм.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
мелитополь яготин житомир сумы прилуки николаев экономист маркетолог изюм черкассы павлоград луцк бухгалтер белая церковь деньги в долг львов харьков кредит онлайн на карту без отказа срочно винница северодонецк миргород касир каменец-подольский кредит без справки о доходах измаил кассир бровары черновцы александрия запорожье кременчуг все мфо аналитик краматорск полтава славянск херсон каменское мукачево юрист борисполь шостка юрисконсульт ужгород бахмут смела андеррайтер энергодар никополь бердянск умань тернополь кривой рог ровно супервайзер бердичев одесса киев ивано-франковск операционист чернигов мариуполь кропивницкий днепр хмельницкий
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в таскомбанк работа universal bank займ на карту с автоматическим одобрением неизвестные мфо мфо, которые дают всем вакансии в банках карта спортбанк микрозайм без отказа работа отп банк кредит спортбанк кредитный лимит спортбанк рейтинг кредитов онлайн вакансии банков украины банковские вакансии кредит под 0 процентов альфа банк киев универсал банк работа Новые МФО Украины работа в укрэксимбанке работа в кредобанк база мфо украины работа в банке киев кредит готівкою без довідки про доходи работа в банке кредит онлайн на карту без отказа отзывы спортбанк малоизвестные мфо работа в страховой компании работа в райффайзен банк работа в страховании работа в приватбанке работа в финансах архив вакансий всі мфо україни вакансии банков резюме руководителей спортбанк все мфо украины вакансии в финансах мфо без лицензии альфа банк работа в ощадбанке работа в укрсиббанке резюме финансиста деньги в долг срочно кредит наличными без справки о доходах точки выдачи спортбанк маловідомі мфо
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты