Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 2398

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 2398
Опубликовано: 01.03.2012 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Начальник відділу / начальник сектору

Стартовый оклад: 9600 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Район проживания: Подільський
Образование: высшее
Дата рождения: 31.07.1987 г. (32 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 08.2009 по настоящее время (10 лет 10 мес.)
В компании: Комерційний банк з іноземним капіталом, Киев
Должность: Головний економіст Управління взаємовідносин з підприємствами (ГО)
Функциональные обязанности:
Координація роботи банку у напрямку неторгових операціях (грошових переказах, прийому платежів та інш.). Залучення нових банків-агентів до співпраці по СГП «СОФТ» (проведення презентацій, переговорів, підписання угод на співробітництво) Залучення нових підприємств та страхових компаній на прийом платежів через Банк та до грошових виплат через “QuickSoft” (проведення презентацій, переговорів, підписання угод на співробітництво) Впровадження та запуск співпраці з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (виплачується понад 15 ліквідованих банків) Співпраця з Пенсійним Фондом України Збільшення дохідності Банку за рахунок залучення нових Клієнтів до співпраці (Банків, страхових компаній, різних підприємств) Розробка та впровадження нових, а також доопрацювання вже існуючих продуктів (доопрацювання “QuickSoft” щодо можливості виплат вкладів ліквідованих банків; впровадження СМС оповіщення при грошових переказах, як для юридичних так і для фізичних осіб; розробка та впровадження структурованого призначення платежу для підприємств) Доведення планових показників до макрофілій та контроль за їх виконанням Досягнення: Своєчасне та повне виконання всіх поставлених завдань. Платежі від фізичних осіб на користь юридичних: збільшено дохідність на одну транзакцію майже в два рази. Успішне впровадження структурованого призначення платежу для компаній та інших індивідуальних запитів клієнтів. Програма співпраці з ФГВФО: за час співпраці виплачено понад мільярд гривень, виконано поставлений план на залучення в 30%, та отримано комісії понад 600 тисяч. Грошові перекази: підключено нові банки агенти, останні з яких «VAB bank» та «Таврика». Майбутнє впровадження єдиного вікна для нових СГП. Співпраця з УЄФА (Євро 2012) в частині прийому коштів на субрахунки за квитки Контроль процесу приєднання UniCredit Bank в частині можливості погашення кредитної заборгованості клієнтами UniCredit Bank через відділення Укрсоцбанку на рівні безкоштовно.


C 09.2008 по 08.2009 (11 мес.)
В компании: Комерційний банк з іноземним капіталом, Киев
Должность: Головний економіст Управління процесів роздрібного бізнесу (ГО)
Функциональные обязанности:
Розробка та погодження зі структурними підрозділами Банку нормативних документів - положень, технологічних карток, розпоряджень, інструкцій, та інших документів, що регламентують порядок роботи структурних підрозділів Банку з продажу банківських продуктів по кредитуванню фізичних осіб. Постійний моніторинг зміни нормативно-правової бази України а також повноти та актуальності внутрішньої нормативної бази Банку з питань кредитування фізичних осіб, опис всіх функцій та зобов’язань банківських менеджерів щодо кредитної діяльності. Взаємодія з Департаментами інформаційних технологій, юридичного управління, ризиками при впровадженні кредитних продуктів. Взаємодія із Юридичним управлінням із питань розробки та погодження зі структурними підрозділами Банку типових форм договорів із обслуговування клієнтів-фізичних осіб за продуктами по кредитуванню фізичних осіб. Доведення до регіональних філій Банку та структурних підрозділів Головного офісу затверджених нормативних документів та типових форм договорів. Знання роздрібних продуктів банку, а також з точки зору ІТ супроводження, розробка та впровадження процесів по продажу та супроводженню роздрібних продуктів банку. Знання нормативних документів НБУ щодо кредитної діяльності банків (Постанови 168, 279, 368, Закон Україн щодо «Прав захисту споживачів», «Про іпотеку» та інш.)


C 01.2008 по 09.2008 (8 мес.)
В компании: ВАТ КБ Хрещатик, Киев
Должность: Головний економіст відділу розвитку роздрібної мережі та кредитних технологій департаменту роздрібного бізнесу
Функциональные обязанности:
Розробка та вдосконалення продуктів кредитування, винесення і захист пропозицій на КУАП по ціноутворенню продуктів. Аналіз тенденцій змін ринку і визначення перспективних напрямів розвитку продуктів по кредитуванню фізичних осіб. Розвиток роздрібної мережі ВАТ КБ "Хрещатик", взаємодія з Департаментом інформаційних технологій при впровадженні кредитних продуктів. Знання роздрібних продуктів банку, а також з точки зору ІТ супроводження, розробка та впровадження процесів по продажу та супроводженню роздрібних продуктів банку. Здійснення аналізу роботи філіалів та відділень банку з впровадження та продажу роздрібних продуктів, консультації та навчання відповідальних працівників філій та відділень з приводу проведення операцій по продажу роздрібних продуктів, з метою удосконалення діяльності банку. Підготовка звітності для керівництва про стан впровадження роздрібних продуктів в розрізі кожного продукту та по філіям, здійснення ревізій кредитних справ, контроль кредитних операцій в відділеннях банку, підготовка звітності для аудиторських компаній(ernst and young, roland berger, apik), рейтингових агентств(fitch ratings, moody’s investors service inc). Написання, розробка і підтримка в актуальному стані внутрішніх нормативних документів банку. Знання нормативних документів НБУ щодо кредитної діяльності банків (Постанови 168, 279, Закони України щодо «прав захисту споживачів»).


C 05.2007 по 01.2008 (8 мес.)
В компании: КРФ ВАТ КБ Хрещатик, Киев
Должность: Головний економіст відділу кредитування фізичних осіб
Функциональные обязанности:
Збір, аналіз документів по кредитуванню клієнтів (авто,споживчі, іпотека), оцінка платоспроможності, презентація кредитних заявок на Кредитному Комітеті Банку, супровід кредитних справ, розрахунок резерву під кредитні ризики, класифікація кредитних операцій за мірами рисків; створення власної системи оцінки кредитоспроможності позичальника. Складання та аналіз різної банківської звітності(для НБУ, Головного офісу),контроль кредитних операцій в відділеннях банку, консультації клієнтів. Досягнення: Підготовка та впровадження нових методів у роботу відділень, висока оцінка моєї роботи керівництвом.


C 11.2006 по 05.2007 (6 мес.)
В компании: КРФ ВАТ КБ Хрещатик, Киев
Должность: Провідний економіст
Функциональные обязанности:
Знання кредитних продуктів ВАТ КБ «Хрещатик», надання консультацій клієнтам щодо можливості отримання кредиту в банку (сума, термін, ціль, забезпечення кредиту та інші умови); аналіз кредитоспроможності фізичних осіб; перевірка цільового використання кредитних коштів; перевірка наявності та стану збереження застави; контроль за повнотою сплати відсотків, комісій та дотримання графіків погашення кредитів; Оформлення депозитів, оприбуткування договорів (видача відсотків по депозитам); видача і відправка переказів (money gram, Швидка пошта). Досягнення: Накопичування бази клієнтів, визначення слабких сторін і недоліків в роботі відділення та усунення їх.


C 06.2005 по 11.2006 (1 год 5 мес.)
В компании: ТОВ "Марафон", Киев
Должность: Менеджер
Функциональные обязанности:
Спілкування з клієнтами, ознайомлення їх з продукцією, оформлення замовлень, слідкування за виконаннями замовлень. Досягнення: Розуміння рекламного бізнесу, отримання досвіду спілкування з клієнтами, досвіду праці в рекламному агенстві.


Образование
Учебное заведение: Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана
Дата окончания: 2009-06-01
Факультет: Міжнародна економіка та менеджмент
Специальность: Міжнародна економіка

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Aducation
Компания: British counsil
Город: Kiev Период: Near two year Дата: 01.09.2005

Название курса/тренинга: «Кредитний скоринг – практичні підходи в ціноутворенні та поведінковому скорингу»
Компания: Національний центр підготовки банківських працівників України
Город: Київ Период: Несколько дней Дата: 01.03.2008

Название курса/тренинга: Управління процесами фронт - офісу в роздрібному бізнесі
Компания: «profix»
Город: Київ Период: День Дата: 01.06.2008

Название курса/тренинга: Business english
Компания: ''Yappy'' school of business english
Город: Kiyv Период: For today Дата: 01.12.2010

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Испанский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Ms Office, Юридична база «Право», Юридична база «Ліга», «ДЕЛО», srbank4, CRM клієнт, profix bank, aris easy design, QuickSoft, UniPay, скорингові програми, internet.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Спеціаліст з добрим знанням економіки, фінансового ринку та банківської справи. Добрі організаційні здібності, високий рівень працездатності, стійкість в стресових ситуаціях, відповідальність, ініціативність, активність, комунікабельність, вміння працювати у “команді”, самоосвіта та постійне підвищення власного рівня знань та навичок, здатність швидко орієнтуватися в складних ситуаціях, швидке сприйняття всього нового, вболівання за справу, самодисципліна, не конфліктність.
Сведения: Добрі організаційні здібності, високий рівень працездатності, стійкість в стресових ситуаціях, відповідальність, ініціативність, активність, комунікабельність, вміння працювати у “команді”, самоосвіта та постійне підвищення власного рівня знань та навичок, здатність швидко орієнтуватися в складних ситуаціях, швидке сприйняття всього нового, вболівання за справу, самодисципліна, не конфліктність. Водійське посвідчення категорії В.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Граю в баскетбол, займався веслуванням на байдарках 5 років.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в страховании работа в укрэксимбанке работа в банках киева работа в socar вакансии банков финстаф работа в финансах фінстаф вакансии в финансах работа в wog работа для страховщиков работа в эльдорадо работа в страховой компании работа в банке работа в укрсиббанке резюме руководителей работа в comfy вакансии в банках pzu украина архив вакансий работа в softserves работа в райффайзен банк аваль работа в приватбанке вакансии банков работа в ощадбанке работа альфа банк киев фінстафф работа в эпицентр начальник отделения otp bank работа в кредобанк работа для банкиров работа банк вакансии работа в таскомбанк вакансии банков украины работа в рошен работа в сбербанке универсал банк работа пиреус банк страховой агент работа в банке резюме финансиста работа банк работа в сильпо работа otp bank работа новая почта кредитный эксперт работа для финансистов начальник отделения киев вакансии сбербанк работа в новой линии работа в киеве работа universal bank отп банк работа в пзу украина онлайн кредит на банковскую карту банковские вакансии
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!