Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 2398
> >
Город : Київ
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Роздрібний бізнес
Резюме № 2398
Опубліковано: 01.03.2012 р.
Рубрика: Роздрібний бізнес

Начальник відділу / начальник сектору

Стартова зарплата: 9600 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Київ
Район проживання: Подільський
Освіта: вища
Дата народження: 31.07.1987 г. (36 років )
Стать: Чоловіча
Сімейний стан: Не перебуваю в шлюбі, дітей немає
Досвід роботи
C 08.2009 по теперішній час (14 років 10 міс.)
В компанії: Комерційний банк з іноземним капіталом, Київ
Посада: Головний економіст Управління взаємовідносин з підприємствами (ГО)
Функціональні обов'язки:
Координація роботи банку у напрямку неторгових операціях (грошових переказах, прийому платежів та інш.). Залучення нових банків-агентів до співпраці по СГП «СОФТ» (проведення презентацій, переговорів, підписання угод на співробітництво) Залучення нових підприємств та страхових компаній на прийом платежів через Банк та до грошових виплат через “QuickSoft” (проведення презентацій, переговорів, підписання угод на співробітництво) Впровадження та запуск співпраці з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (виплачується понад 15 ліквідованих банків) Співпраця з Пенсійним Фондом України Збільшення дохідності Банку за рахунок залучення нових Клієнтів до співпраці (Банків, страхових компаній, різних підприємств) Розробка та впровадження нових, а також доопрацювання вже існуючих продуктів (доопрацювання “QuickSoft” щодо можливості виплат вкладів ліквідованих банків; впровадження СМС оповіщення при грошових переказах, як для юридичних так і для фізичних осіб; розробка та впровадження структурованого призначення платежу для підприємств) Доведення планових показників до макрофілій та контроль за їх виконанням Досягнення: Своєчасне та повне виконання всіх поставлених завдань. Платежі від фізичних осіб на користь юридичних: збільшено дохідність на одну транзакцію майже в два рази. Успішне впровадження структурованого призначення платежу для компаній та інших індивідуальних запитів клієнтів. Програма співпраці з ФГВФО: за час співпраці виплачено понад мільярд гривень, виконано поставлений план на залучення в 30%, та отримано комісії понад 600 тисяч. Грошові перекази: підключено нові банки агенти, останні з яких «VAB bank» та «Таврика». Майбутнє впровадження єдиного вікна для нових СГП. Співпраця з УЄФА (Євро 2012) в частині прийому коштів на субрахунки за квитки Контроль процесу приєднання UniCredit Bank в частині можливості погашення кредитної заборгованості клієнтами UniCredit Bank через відділення Укрсоцбанку на рівні безкоштовно.


C 09.2008 по 08.2009 (11 міс.)
В компанії: Комерційний банк з іноземним капіталом, Київ
Посада: Головний економіст Управління процесів роздрібного бізнесу (ГО)
Функціональні обов'язки:
Розробка та погодження зі структурними підрозділами Банку нормативних документів - положень, технологічних карток, розпоряджень, інструкцій, та інших документів, що регламентують порядок роботи структурних підрозділів Банку з продажу банківських продуктів по кредитуванню фізичних осіб. Постійний моніторинг зміни нормативно-правової бази України а також повноти та актуальності внутрішньої нормативної бази Банку з питань кредитування фізичних осіб, опис всіх функцій та зобов’язань банківських менеджерів щодо кредитної діяльності. Взаємодія з Департаментами інформаційних технологій, юридичного управління, ризиками при впровадженні кредитних продуктів. Взаємодія із Юридичним управлінням із питань розробки та погодження зі структурними підрозділами Банку типових форм договорів із обслуговування клієнтів-фізичних осіб за продуктами по кредитуванню фізичних осіб. Доведення до регіональних філій Банку та структурних підрозділів Головного офісу затверджених нормативних документів та типових форм договорів. Знання роздрібних продуктів банку, а також з точки зору ІТ супроводження, розробка та впровадження процесів по продажу та супроводженню роздрібних продуктів банку. Знання нормативних документів НБУ щодо кредитної діяльності банків (Постанови 168, 279, 368, Закон Україн щодо «Прав захисту споживачів», «Про іпотеку» та інш.)


C 01.2008 по 09.2008 (8 міс.)
В компанії: ВАТ КБ Хрещатик, Київ
Посада: Головний економіст відділу розвитку роздрібної мережі та кредитних технологій департаменту роздрібного бізнесу
Функціональні обов'язки:
Розробка та вдосконалення продуктів кредитування, винесення і захист пропозицій на КУАП по ціноутворенню продуктів. Аналіз тенденцій змін ринку і визначення перспективних напрямів розвитку продуктів по кредитуванню фізичних осіб. Розвиток роздрібної мережі ВАТ КБ "Хрещатик", взаємодія з Департаментом інформаційних технологій при впровадженні кредитних продуктів. Знання роздрібних продуктів банку, а також з точки зору ІТ супроводження, розробка та впровадження процесів по продажу та супроводженню роздрібних продуктів банку. Здійснення аналізу роботи філіалів та відділень банку з впровадження та продажу роздрібних продуктів, консультації та навчання відповідальних працівників філій та відділень з приводу проведення операцій по продажу роздрібних продуктів, з метою удосконалення діяльності банку. Підготовка звітності для керівництва про стан впровадження роздрібних продуктів в розрізі кожного продукту та по філіям, здійснення ревізій кредитних справ, контроль кредитних операцій в відділеннях банку, підготовка звітності для аудиторських компаній(ernst and young, roland berger, apik), рейтингових агентств(fitch ratings, moody’s investors service inc). Написання, розробка і підтримка в актуальному стані внутрішніх нормативних документів банку. Знання нормативних документів НБУ щодо кредитної діяльності банків (Постанови 168, 279, Закони України щодо «прав захисту споживачів»).


C 05.2007 по 01.2008 (8 міс.)
В компанії: КРФ ВАТ КБ Хрещатик, Київ
Посада: Головний економіст відділу кредитування фізичних осіб
Функціональні обов'язки:
Збір, аналіз документів по кредитуванню клієнтів (авто,споживчі, іпотека), оцінка платоспроможності, презентація кредитних заявок на Кредитному Комітеті Банку, супровід кредитних справ, розрахунок резерву під кредитні ризики, класифікація кредитних операцій за мірами рисків; створення власної системи оцінки кредитоспроможності позичальника. Складання та аналіз різної банківської звітності(для НБУ, Головного офісу),контроль кредитних операцій в відділеннях банку, консультації клієнтів. Досягнення: Підготовка та впровадження нових методів у роботу відділень, висока оцінка моєї роботи керівництвом.


C 11.2006 по 05.2007 (6 міс.)
В компанії: КРФ ВАТ КБ Хрещатик, Київ
Посада: Провідний економіст
Функціональні обов'язки:
Знання кредитних продуктів ВАТ КБ «Хрещатик», надання консультацій клієнтам щодо можливості отримання кредиту в банку (сума, термін, ціль, забезпечення кредиту та інші умови); аналіз кредитоспроможності фізичних осіб; перевірка цільового використання кредитних коштів; перевірка наявності та стану збереження застави; контроль за повнотою сплати відсотків, комісій та дотримання графіків погашення кредитів; Оформлення депозитів, оприбуткування договорів (видача відсотків по депозитам); видача і відправка переказів (money gram, Швидка пошта). Досягнення: Накопичування бази клієнтів, визначення слабких сторін і недоліків в роботі відділення та усунення їх.


C 06.2005 по 11.2006 (1 рік 5 міс.)
В компанії: ТОВ "Марафон", Київ
Посада: Менеджер
Функціональні обов'язки:
Спілкування з клієнтами, ознайомлення їх з продукцією, оформлення замовлень, слідкування за виконаннями замовлень. Досягнення: Розуміння рекламного бізнесу, отримання досвіду спілкування з клієнтами, досвіду праці в рекламному агенстві.


Освіта
Навчальний заклад: Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана
Дата закінчення: 2009-06-01
Факультет: Міжнародна економіка та менеджмент
Спеціальність: Міжнародна економіка

Курси та тренінги
Назва курсу/тренінгу: Aducation
Компанія: British counsil
Місто: Kiev Період: Near two year Дата: 01.09.2005

Назва курсу/тренінгу: «Кредитний скоринг – практичні підходи в ціноутворенні та поведінковому скорингу»
Компанія: Національний центр підготовки банківських працівників України
Місто: Київ Період: Несколько дней Дата: 01.03.2008

Назва курсу/тренінгу: Управління процесами фронт - офісу в роздрібному бізнесі
Компанія: «profix»
Місто: Київ Період: День Дата: 01.06.2008

Назва курсу/тренінгу: Business english
Компанія: ''Yappy'' school of business english
Місто: Kiyv Період: For today Дата: 01.12.2010

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Розмовна
Іспанська: Базова
Украинский: Вільно володію
Рівень володіння комп'ютером: досвідчений користувач
Комп'ютерні навички: Ms Office, Юридична база «Право», Юридична база «Ліга», «ДЕЛО», srbank4, CRM клієнт, profix bank, aris easy design, QuickSoft, UniPay, скорингові програми, internet.

Додаткова інформація
Найбільш важливі досягнення в житті та кар'єрі:
Спеціаліст з добрим знанням економіки, фінансового ринку та банківської справи. Добрі організаційні здібності, високий рівень працездатності, стійкість в стресових ситуаціях, відповідальність, ініціативність, активність, комунікабельність, вміння працювати у “команді”, самоосвіта та постійне підвищення власного рівня знань та навичок, здатність швидко орієнтуватися в складних ситуаціях, швидке сприйняття всього нового, вболівання за справу, самодисципліна, не конфліктність.
Відомості: Добрі організаційні здібності, високий рівень працездатності, стійкість в стресових ситуаціях, відповідальність, ініціативність, активність, комунікабельність, вміння працювати у “команді”, самоосвіта та постійне підвищення власного рівня знань та навичок, здатність швидко орієнтуватися в складних ситуаціях, швидке сприйняття всього нового, вболівання за справу, самодисципліна, не конфліктність. Водійське посвідчення категорії В.
Заняття у вільний час (улюблений спорт, хобі тощо): Граю в баскетбол, займався веслуванням на байдарках 5 років.

Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
краматорск всі мфо все мфо кредит під 0 северодонецк шостка гроші в борг терміново каменское борисполь мукачево кредит без довідки про доходи тернополь винница кредит онлайн на карту без отказа срочно яготин измаил миргород мариуполь львов кредит онлайн на карту никополь кропивницкий житомир николаев бахмут бровары умань одесса деньги в долг харьков бухгалтер полтава касир павлоград киев операционист запорожье каменец-подольский белая церковь кассир хмельницкий кредит без справки о доходах экономист славянск сумы энергодар луцк юрисконсульт ровно бердичев нові мфо україна александрия рейтинг кредитов невідомі мфо україни аналитик ивано-франковск мфо україна ужгород кременчуг прилуки маловідомі мфо україни изюм бердянск чернигов юрист нові мфо черновцы смела кривой рог черкассы херсон днепр мелитополь
+ Додати

 
 
 
 
 
 
 
Посилання
работа в страховании кредит під 0 відсотків кредит готівкою без довідки про доходи вакансии в банках деньги в долг срочно микрозайм без отказа позика на картку з автоматичним схваленням альфа банк вакансии в финансах спортбанк кредит наличными киев точки выдачи спортбанк кредит наличными без справки о доходах малоизвестные мфо всі мфо україни неизвестные мфо гроші в борг вакансии банков работа в банке киев маловідомі мфо база мфо украины кредит онлайн на карту без отказа архив вакансий отзывы спортбанк список rss Новые МФО Украины кредит готівкою київ Нові МФО України невідомі мфо мфо без лицензии альфа банк киев работа в финансах вакансии банков украины все мфо украины кредит онлайн на картку без відмови терміново карта спортбанк кредит спортбанк мфо, которые дают всем займ на карту с автоматическим одобрением работа в банке кредитный лимит спортбанк банковские вакансии кредит под 0 процентов рейтинг кредитов онлайн
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты