Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 43480

> >
Город : Кременчуг
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 43480
Опубликовано: 16.04.2013 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Головний менеджер / заступник регіонального керівника / регіональний керівник

Стартовый оклад: 2500 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Кременчуг
Образование: высшее
Дата рождения: 19.03.1982 г. (37 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 12.2010 по настоящее время (8 лет 6 мес.)
В компании: ТОВ , Кременчуг
Должность: В.о. головного менеджера з кредитування
Функциональные обязанности:
Знання основних умов, переваг, недоліків щодо процедури кредитування Кампанії та банків конкурентів.Оформлення і видача кредитів відповідно затвердженого бізнес процесу: (ідентифікація клієнта; визначення можливості одержання кредиту, оцінка фінансового стану клієнта). Співпраця з діючими агентами і проведення роботи по залученню нових.Аналіз ефективності роботи рекламних заходів; контроль за своєчасністю виходу реклами і якістю наданих послуг.Участь в розробці та наданні пропозицій при здійсненні медіапланування.Самостійне розміщення рекламної продукції з метою популяризації послуг компанії і підвищення рівня продаж.Работа з проблемною заборгованністю. Своєчасне подання звітності . Забезпечення суворого дотримання вимог нормативних документів, вимог правил охорони праці та техніки безпеки, вимог з конфиденциальности. Дотримання трудової дисципліни.Господарське запезпечення відділення для безперебійної роботи.Відкриття та розвиток нових відділень з нульового рівня.


C 02.2009 по 10.2009 (8 мес.)
В компании: «Комсомольський завод силікатних виробів», Комсомольск Кременчуцького р-ну Полтавської обл
Должность: Заступник головного бухгалтера
Функциональные обязанности:
Спеціалізація підприємства: Виробництво, оптова і роздрібна реалізація силікатної цеглиОсновні обов’язки:Ведення первісної бухгалтерської документації. Складський облік товарноматеріальних цінностей.Податкове планування, облік та звітність.Контроль за веденням касової готівки. Проведення безготівкових фінансовогосподарських операцій.Кількість підлеглих: 6 чоловік.Штат підприємства: 60 чоловік.


C 04.2008 по 07.2008 (3 мес.)
В компании: ВАТ Банку «Фінанси та Кредит , Кременчуг
Должность: Економіст
Функциональные обязанности:
Безпосереднє проведення прямих та перехресних продаж продуктів клієнтам та заходів щодо утримання існуючих клієнтів; збір пакету документів на оформлення продажу банківської послуги клієнту; пошук та залучення клієнтів на кредитні та депозитні програми; проведення операції по спеціальних продуктам; проведення оцінки ефективності продажу в мережі філії, нових і діючих продуктів та програм; інціювання рекламних компаній по просуванню банківських продуктів та послуг .


C 12.2006 по 04.2008 (1 год 4 мес.)
В компании: ПАТ КБ «ПриватБанк» , Кременчуг
Должность: Спеціаліст по роботі з фізичними особами, експерт з кредитування
Функциональные обязанности:
Активне залучення, консультування Клієнта щодо видів та умов кредитування, оформлення документарних операцій; прийом, перевірка, формування документів для підготовки запиту за активною операцією та видачі Клієнту кредиту або оформлення документарної операції;оформлення договірних відносин між Клієнтом та Банком; здійснення якісного комплексного обслуговування Клієнтів. Відправлення та одержання переказів по таких системах: Western Union, Money Gram, Anelik, Contact, Migom, Unistream, Privat Money; операції з купівліпродажу банківськими металами; надання консультаційних та інформаційних послуг щодо банківських операцій;Ведення зарплатного проекту (загальноосвітні та вищі навчальні заклади, Завод «Ампер», Кременчуцька об’єднана Державна Податкова Адміністрація)Залучення та оформлення депозитів. Залучення та оформлення автокредитів (співпраця з автосалонами «АИС», «Укравто»)


C 03.2003 по 04.2006 (3 года 1 мес.)
В компании: ТОВ “Оптпродсервіс” , Кременчуг
Должность: Начальник зміни
Функциональные обязанности:
Спеціалізація підприємства:оптова торгівля та виробництво продуктів харчування.Основні обов`язки :Забезпечення виконання змінних виробничих завдань. Забезпечення нормального режим роботи засобів , закріплених за зміною. Налагодження лінії по виробництву.Здійснення контролю за виконанням технологічного процесу та якістю роботи лінії. Здійснення заходів щодо усунення аварій та пошкоджень лінії. Здійснення контролю за виконанням ремонтновідновлювальних робіт під час ліквідації аварій та пошкоджень Ведення оперативнотехнічної документації.Планові ремонти та ТО лінії по виробництву.Відпуск та реалізація продуктів покупцям.Ведення каси.Своєчасне складання всих видів звітності про роботу. Здійснення контролю за додержанням працівниками виробничої та трудової дисципліни, правил охорони праці, протипожежної безпеки та охорони навколишнього середовища.


Образование
Учебное заведение: Черкаський інститут економіки та менеджменту
Дата окончания: 2006-06-01
Факультет: «Економіка підприємства».
Специальность: «Економіст»

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Активні продажі
Компания: ТОВ "Центр фінансових рішень"
Город: Харків Период: 8 годин Дата: 01.07.2011

Название курса/тренинга: Страхування ОСАГО ТАС
Компания: ТОВ "Центр фінансових рішень"
Город: Харків Период: 8 годин Дата: 01.05.2012

Название курса/тренинга: Страхування, кредитування. Шляхи підвищення потоку клієнтів
Компания: ТОВ "Центр фінансових рішень"
Город: Харків Период: 8 годин Дата: 01.02.2013

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Операційні системи (dos, windows 95/98/2000/xp/vista/seven, microsoft office 95/98/2000/xp (word, excel, access, презентация); інтернет (internet explorer, opera, mozilla, firefox, maxthon, почтовые програми: the bat! та інші), Соler, slolp, Bars, Cop та інші.

Дополнительная информация
Сведения: Маю аналітичні та організаційні здібності, здатний працювати в активному режимі, комунікабельний, вмію працювати в колективі, здійснювати активні продажі, здатний налагоджувати нові контакти з підприємствами та організаціями.Не маю шкідливих звичок.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Люблю читати, фотографувати, веду активне життя.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
otp bank архив вакансий отп банк вакансии банков резюме руководителей вакансии банков украины работа в приватбанке работа для страховщиков работа в банках киева вакансии банков работа в райффайзен банк аваль работа альфа банк киев резюме финансиста работа в socar работа в пзу украина работа банк вакансии работа в softserves банковские вакансии работа для банкиров работа в финансах работа в ощадбанке работа в эльдорадо работа банк работа новая почта вакансии сбербанк работа universal bank работа в укрсиббанке фінстафф страховой агент кредитный эксперт работа в сбербанке вакансии в финансах вакансии в банках работа в рошен работа в страховой компании начальник отделения киев работа в эпицентр работа в кредобанк работа в банке работа в сильпо финстаф начальник отделения pzu украина работа otp bank работа в comfy работа в таскомбанк работа в укрэксимбанке работа в wog работа в новой линии работа в страховании работа для финансистов работа в киеве вакансии райффайзен банк аваль универсал банк работа пиреус банк работа в банке фінстаф
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!