По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 47893

> >
Город : Тернополь
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 47893
Опубликовано: 09.09.2013 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Провідний економіст

Стартовый оклад: 3500 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Тернополь
Образование: высшее
Дата рождения: 29.01.1986 г. (34 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 12.2012 по настоящее время (7 лет 2 мес.)
В компании: АТ ТФ«Страхова група «ТАС», Тернополь
Должность: Провідний спеціаліст відділу по роботі з банками АТ ТФ«Страхова група «ТАС»
Функциональные обязанности:
Проведення переговорів про співпрацю з банками. Супровід страхових продуктів. Залучення до співпраці нових партнерів. Проведення моніторингу банківського сектору. Оформлення страхових продуктів.


C 06.2012 по 10.2012 (4 мес.)
В компании: ПАТ «ТАСкомбанк», Тернополь
Должность: Головний спеціаліст відділу обслуговування приватних осіб ПАТ «ТАСкомбанк» м. Тернопіль.
Функциональные обязанности:
Залучення та обслуговування фізичних осіб. Видача кредитів фізичним особам. Здійснення виплати та відправлення грошових переказів фізичних осіб. Видача пенсійних та соціальних карток. Здійснення переказів за системою SWIFT. Залучення та оформлення депозитів фізичних осіб.


C 10.2011 по 04.2012 (6 мес.)
В компании: ПАТ «А-Банк», Тернополь
Должность: Начальник відділення №129
Функциональные обязанности:
Залучення та відкриття рахунків юридичних осіб. Відкриття депозитів для юридичних осіб. Прийняття виручки юридичних осіб. Здійснення виплати та відправлення грошових переказів фізичних осіб. Видача кредитів та кредитних карток фізичним особам. Прийняття безготівкових платежів фізичним особам. Видача пенсійних та соціальних карток. Здійснення переказів за системою SWIFT. Залучення та оформлення депозитів фізичних осіб.


C 01.2011 по 09.2011 (8 мес.)
В компании: Тернопільській філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Тернополь
Должность: Начальник відділу по розвитку та контролю банкоматної та термінальної мережі в Тернопільській філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Функциональные обязанности:
Пошук та аналіз на фінансову привабливість місць установки нових банкоматів та терміналів самообслуговування. Організація процесу прийняття та контроль прийняття доставлених банкоматів та терміналів самообслуговування. Проведення переговорів з орендодавцями. Погодження та супровід договорів оренди площі для установки банкоматів та терміналів самообслуговування. Проведення та контроль своєчасності оплати послуг оренди. Організація процесу вводу в експлуатацію та переміщень неефективних банкоматів та термінальних самообслуговувань, погодження фото звіту місць установки. Подача заявок на оснащення банкоматів внутрішніми рекламними вказівниками. Оприділення оптимальної групи ризику оснащення. Організація заходів по збільшенню дохідної роботи банкоматної сітки та ефективність роботи сітки терміналів самообслуговування. Оптимізація та зниження затрат на підтримку банкоматної сітки. Супровід страхових актів, разом з страховою компанією, по випадкам вандалізму з відношенням до банкоматів та терміналів самообслуговування.


C 12.2009 по 01.2011 (1 год 1 мес.)
В компании: Тернопільській філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Тернополь
Должность: Старший спеціаліст по розвитку та контролю банкоматної та термінальної мережі в Тернопільській філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Функциональные обязанности:
Пошук та аналіз на фінансову привабливість місць установки нових банкоматів та терміналів самообслуговування. Проведення переговорів з орендодавцями. Погодження та супровід договорів оренди площі для установки банкоматів та терміналів самообслуговування. Проведення та контроль своєчасності оплати послуг оренди. Подача заявок на оснащення банкоматів внутрішніми рекламними вказівниками. Організація заходів по збільшенню дохідної роботи банкоматної сітки та ефективність роботи сітки терміналів самообслуговування. Оптимізація та зниження затрат на підтримку банкоматної сітки. Супровід страхових актів, разом з страховою компанією, по випадкам вандалізму з відношенням до банкоматів та терміналів самообслуговування.


C 10.2007 по 12.2009 (2 года 2 мес.)
В компании: Тернопільської філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Тернополь
Должность: Тарший спеціаліст по роботі з кредитними картами фізичних осіб Відділення №10 Тернопільської філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Функциональные обязанности:
Видача та обслуговування кредитних карт фізичних осіб. Моніторинг та супровід виданих кредитів фізичних осіб. Формування кредитних справ фізичних осіб. Просування продуктів CrossSrlling. Продаж роздрібних продуктів клієнту. Забезпечення постійного контакту з клієнтом шляхом телефонних дзвінків, ведення переписки, систематичних особистих зустрічей.


C 07.2007 по 10.2007 (3 мес.)
В компании: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Тернополь
Должность: Спеціаліст рекламно-інформаційного пункту ГРУ, РУ, СФ, ВФ регіонального підрозділу Тернопільської філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Функциональные обязанности:
Пошук та залучення на обслуговування нових індивідуальних клієнтів. Оцінка кредитної роботи роздрібних продуктів. Повідомлення клієнтів – фіз. осіб про кредитування, оформлення документів. Робота з проблемними кредитами фізичних осіб. Організація навчання операціоністів індивідуального бізнесу. Формування пропозицій про мотивацію підрозділів по роботі з кредитними картками. Рекламноінформаційна підтримка підрозділів кредитування.


Образование
Учебное заведение: Тернопільський національний економічний університет
Дата окончания: 2007-06-01
Факультет: Банківська справа
Специальность: Банківська справа

Учебное заведение: Тернопільський національний економічний університет
Дата окончания: 2008-06-01
Факультет: Банківська справа
Специальность: Банківська справа

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в сбербанке работа новая почта вакансии банков работа в softserves otp bank работа в пзу украина вакансии райффайзен банк аваль работа в wog работа для финансистов работа в новой линии работа альфа банк киев работа в банках киева работа otp bank работа в финансах работа для страховщиков работа в приватбанке работа в укрсиббанке работа в кредобанк архив вакансий работа в сильпо работа в банке резюме руководителей pzu украина работа в ощадбанке работа в рошен пиреус банк фінстаф страховой агент вакансии сбербанк работа банк вакансии банковские вакансии работа в таскомбанк вакансии в банках универсал банк работа начальник отделения вакансии банков работа в comfy работа в киеве альфа-банк житомир отделения работа в страховой компании отп банк работа в райффайзен банк аваль фінстафф работа в socar резюме финансиста работа в банке вакансии банков украины вакансии в финансах работа universal bank работа для банкиров финстаф кредитный эксперт работа в эпицентр работа в эльдорадо работа в укрэксимбанке работа банк работа в страховании начальник отделения киев альфа-банк запорожье отделения
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!