Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 789
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Кредитование
Резюме № 789
Опубликовано: 08.02.2016 г.
Рубрика: Кредитование

Заступник Голови Правління / начальник управління кредитування

Стартовый оклад: 22000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 27.01.1974 г. (47 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 11.2014 по настоящее время (6 лет 11 мес.)
В компании: ТОВ, Киев
Должность: Фінансовий директор
Функциональные обязанности:
Планування, контроль та реалізація стратегії управляння фінансовими потоками та активами підприємства;Контроль формування планової та фактичної собівартості, ціноутворення;Аналіз фінансовоекономічного стану підприємства, фінансових результатів підприємства та окремих бізнеспроектів;Ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку підприємства;Бюджетування і контроль витрат;Підготовка і здача звітності;Збір і контроль первинної бухгалтерської документації відповідно до чинного законодавства;Облік приходу, витрат, інвентаризації;Кадровий облік;Виписка та реєстрація податкових та банківських виписок;Проведення касових операцій, нарахування заробітної плати;Контроль документообігу з постачальниками і клієнтами (договори, акти та ін.)Внесення пропозицій щодо оптимізації витрат;Методичне сприяння іншим підрозділам компанії в формуванні собівартості, ціноутворення, нормування праці, системності робіт та обліку.Формування фінансового плану підприємства.Формування методологічної бази підприемства.Контроль в сфері правової, фінансової та податкової діяльності підприємства в частині дотримання норм законодавства.Участь у презентаційних заходах підприємства в країні та за її межами.


C 01.2008 по 11.2014 (6 лет 10 мес.)
В компании: Комерційний банк, Киев
Должность: Начальник управління кредитування
Функциональные обязанности:
Створення нормативнометодологічної бази банку з питань кредитної діяльності банку; Організація та здійснення кредитних операцій банку; Забезпечення здійснення економічного та фінансового аналізу кредитних проектів кредитна експертиза; Прийняття рішення про надання чи відмову у наданні кредиту член кредитного комітету; Координація служб банку, які приймають участь у підготовці кредитних заявок управління; Правове та внутрішньобанківське супроводження кредитів; Кредитний моніторинг; Робота з проблемною заборгованістю; Щомісячне формування резервів за активними операціями банку; Підготовка внутрішньої та зовнішньої звітності; Підготовка та винесення на розгляд керівництва Банку пропозицій щодо впровадження заходів по підвищенню ефективності надання кредитних послуг юридичним та фізичним особам в системі Банку; Координація кредитної роботи відділень.


C 09.2006 по 12.2007 (1 год 3 мес.)
В компании: Комерційний банк, Киев
Должность: Начальник Управління кредитування фізичних осіб
Функциональные обязанности:
Організація роботи кредитних підрозділів, в тому числі просування кредитних продуктів серед діючих та потенційних позичальників – організація роботи фронт-офісу. Організація побудови партнерських взаємовідносин з потенційними контрагентами- автосалонами, агентствами нерухомості, страховими компаніями тощо. Організація, підготовка та впровадження акційних компаній з контрагентами по напрямку- роздрібне кредитування. Розробка схем співпраці з забудовниками та моніторинг реалізації та підтримки впроваджених проектів. Ініціювання розробки та впровадження нових кредитних програм по напрямку- роздрібне кредитування. Забезпечення здійснення аналізу фінансового стану позичальника на предмет достатності джерел погашення кредиту (процентів, комісій)- кредитна експертиза; Прийняття рішення про надання чи відмову у наданні кредиту - член кредитного комітету. Координація служб банку, які беруть участь у підготовці кредитних заявок підрозділу. Правове та внутрішньобанківське супроводження кредитів; Кредитний моніторинг; Винесення на розгляд керівництва Банку пропозицій щодо впровадження заходів по підвищенню ефективності роботи Банку та відділень з роздрібного кредитування – член постійної робочої групи. Забезпечення оперативного реагування у випадку відсутності позитивної динаміки по кожному окремому напрямку роздрібного кредитування та запровадження заходів що активізують цей напрямок; Участь у розробленні та наданні пропозицій відносно рекламних кампаній Банку за напрямками роздрібного кредитування до відповідного структурного підрозділу Головного банку; Організація роботи по погашенню проблемної заборгованості; Підвищення професійного рівня співробітників кредитних підрозділів.


C 12.2005 по 09.2006 (9 мес.)
В компании: Комерційний банк, Киев
Должность: Начальник отдела кредитования физических лиц
Функциональные обязанности:
Організація роботи кредитного підрозділу КРУ та відділень, в тому числі просування кредитних продуктів серед діючих та потенційних позичальників –організація роботи фронт-офісу. Координація служб банку, які беруть участь у підготовці кредитних заявок підрозділу КРУ та відділень. Правове та внутрішньобанківське супроводження кредитів; Кредитний моніторинг; Підвищення професійного рівня співробітників кредитного підрозділу КРУ та відділень.


C 05.2004 по 12.2005 (1 год 7 мес.)
В компании: АКБ”Укрсоцбанк” Вишневе відділення КОФ , Киев
Должность: Заступник начальника філії
Функциональные обязанности:
Відповідальна за кредитну (депозитну) роботу відділення, в тому числі за просування кредитних (депозитних) продуктів серед діючих та потенційних позичальників – організація роботи фронт-офісу. Встановлення взаємовигідних відносин з підприємствами, які мають можливість сприяти просуванню продуктів банку – автосалонами, агентствами нерухомості, магазинами, незалежними оцінювачами, приватними нотаріусами тощо. Реалізація централізованих та організація власних рекламних програм в регіоні. Пошук банків-партнерів для сумісного вирішення фінансових завдань. Фінансове планування доходів та витрат відділення. Вирішення кадрових питань. Підвищення професійного рівня співробітників шляхом проведення “круглих столів”. Інші контрольні функції, пов’язані з діяльністю відділення. З 2001 р. – агент страхової компанії „Укрсоцстрах” з питань страхування застави юридичних та фізичних осіб.


C 03.2001 по 05.2004 (3 года 2 мес.)
В компании: КМФ АКБ ”Укрсоцбанк” Мінська філії , Киев
Должность: Начальник відділу кредитування
Функциональные обязанности:
Кредитна експертиза; перевірка та оцінка запропонованого у заставу майна - член комісії по оцінці майна; прийняття рішення про надання чи відмову у наданні кредиту- член кредитного комітету, доповідач кредитного проекту; правове та внутрішньобанківське супроводження кредиту, страхування застави; кредитний моніторинг; прийняття рішення щодо пролонгації договору кредиту; проведення роботи по поверненню проблемної заборгованості - голова ліквідаційної комісії; контроль за формуванням та переданням звітності до НБУ за кредитними операціями банку.


C 10.1996 по 03.2001 (4 года 5 мес.)
В компании: АТ “Укрінбанк”, Киев
Должность: Головний економіст відділу експортно-імпортних операцій
Функциональные обязанности:
Контроль за дотриманням чинного валютного законодавства при купівлі та перерахуванні іноземної валюти на виконання зобов’язань перед нерезидентами: за торговельними операціями резидентів та нерезидентів; за капітальними операціями резидентів; за страховими операціями резидентів; за неторговельними операціями резидентів та нерезидентів; за власними зобов’язаннями банку. Перед резидентами: за капітальними операціями резидентів; за операціями, що потребують індивідуальних ліцензій. Контроль за дотриманням клієнтами чинного валютного законодавства при здійсненні експортно-імпортних та лізингових операцій в іноземній валюті та національній валюті через кореспондентські рахунки банків-нерезидентів (розрахунки з використанням ЛОРО-рахунків) та законодавчо встановлених термінів розрахунків за експортно-імпортними та лізинговими операціями, здійснених на умовах відстрочки платежів чи поставок; формування та передання звітності по валютним операціях; листування з клієнтами, НБУ, ДПІ, Державною митною службою України, іншими банками України; консультації стосовно експортних та імпортних операцій.


Образование
Учебное заведение: Киевский Государственный Економический Университет
Дата окончания: 1996-01-01
Факультет: учет и аудит
Специальность: магистр с учета и аудита

Учебное заведение: Киевский Государственный Економический Университет
Дата окончания: 2012-10-01
Факультет: Банківська справа
Специальность: Гроші.фінанси.кредит

Учебное заведение: Киевский национальный экономический университет
Дата окончания: 2014-01-01
Факультет: Финансово-экономический аспирантура
Специальность: Деньги, финансы и кредит

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Технический
Уровень владения компьютером: эксперт

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Кандидат економычних наук. Дисертаці на тему «Моніторинг в системі управління кредитною діяльністю банку».
Сведения: Публікації:1. Островська Н.Л. Кредитний моніторинг: врахування фактору кризи / Н.Л. Островська, Т.П. Остапишин // Фінанси, облік і аудит: зб. наук. праць КНЕУ. – 2011. – №: 17. – С. 156-165.- д.а.2. Островська Н.Л. Інституційні засади організації кредитного моніторингу / Н.Л. Островська // Фінанси, облік і аудит: зб. наук. праць КНЕУ. – 2011. – №: 18. – С. 152-159.- д.а.3. Островська Н.Л. Шляхи вдосконалення механізму моніторингу кредитних ризиків при інвестциійному кредитуванню / Н.Л. Островська // Фінанси, облік і аудит: зб. наук. праць КНЕУ. – 2012. – №: 20. – С. 132-141.- д.а.4. Островська Н.Л.Роль кредитної політики в оцінці ефективності кредитної діяльності банку / Н.Л. Островська // Проблеми системного підходу в економіці Електронне наукове фахове видання. – 2012. – №:4. Режим доступу:http://archive.nbuv.gov.ua/e-journals/PSPE/2012_4/Ostrovska_412.htm.- д.а.5. Островская Н.Л. Организация кредитного мониторинга предпроблемной задолженности/ Н.Л. Островская // «Банкаўскі веснік».– 2013. – №: 7(588). – С. 29-32.- д.а.6. Островська Н.Л.Державний перерозподіл доходів як важливий елемент макроекономічної політики держави / Н.Л. Островська // Сучасні проблеми економічної теорії та практики господарювання ринкових умовах / Матеріали ІІ Міжнародної наук.-пр. інтер.-конф. (08 жовтня 2010 р.) Одеса, 2010. – С. 203-209. – 0,45 д.а.7. Островська Н.Л. Роль міжнародного руху капіталу у фінансових кризах ХХ-ХХІ сторіччя/ Н.Л. Островська // Сучасна економічна система та тенденції її розвитку на початку третього тисячоліття / Матеріали Всеукраїнської наук.-пр. конф. (22 квітня 2011 р.) Івано-Франківськ, 2011. – С. 29-33. – 0,3 д.а.8. Островська Н.Л. Відповідність системи внутрішньогосподарського контролю сучасним потребам менеджменту/ Н.Л. Островська // Теоретичні та практичні аспекти наукових досліджень / Матеріали Міжнародної наук. конф. (26 квітня 2011 р.) Київ, 2011. – С. 120-125. – 0,59 д.а.9. Островська Н.Л. Особливості кредитного моніторингу інвестиційних проектів у комерційному банку/ Н.Л. Островська // Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу / Матеріали ІІ Міжнародної наук.-пр. конф. (3 листопада 2011 р.) Київ, 2011. – С. 382-384. – 0,13 д.а.10. Островська Н.Л. Застосування інформації бюро кредитних історій в процесі проведення кредитного моніторингу в банках/ Н.Л. Островська // Фінансово-кредитний механізм в соціально-економічному розвитку країни / Матеріали ІІІ Міжнародної наук.-пр. конф. ( лютий 2013 р.) Макіївка, 2013. – С. 83-84. – 0,14 д.а.11. Островська Н.Л. Оцінка якості кредитної діяльності банку з позиції ризикозахищенності / Н.Л. Островська // Сучасна наука: теорія і практика / Матеріали ІІІ Всеукраїнської наук.-пр. заоч.конф. ( червень 2013 р.)
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
днепр сумы краматорск деньги в долг чернигов тернополь смела мукачево шостка умань николаев мелитополь юрист славянск каменское бахмут киев яготин ужгород мариуполь александрия белая церковь касир маркетолог ровно запорожье кредит без справки о доходах измаил аналитик кассир прилуки черкассы львов борисполь все мфо юрисконсульт северодонецк каменец-подольский кредит онлайн на карту без отказа срочно супервайзер луцк бровары херсон житомир экономист ивано-франковск операционист одесса бердичев бухгалтер кременчуг винница харьков павлоград черновцы кропивницкий андеррайтер никополь кривой рог миргород хмельницкий бердянск изюм энергодар полтава
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
Новые МФО Украины кредит готівкою без довідки про доходи альфа банк все мфо украины вакансии банков украины кредит под 0 процентов кредитный лимит спортбанк вакансии в финансах кредит онлайн на карту без отказа работа universal bank работа в таскомбанк работа в приватбанке работа в ощадбанке вакансии банков мфо без лицензии работа отп банк резюме руководителей малоизвестные мфо карта спортбанк работа в райффайзен банк спортбанк рейтинг кредитов онлайн архив вакансий вакансии в банках работа в банке киев неизвестные мфо работа в укрсиббанке маловідомі мфо кредит наличными без справки о доходах займ на карту с автоматическим одобрением работа в финансах всі мфо україни альфа банк киев база мфо украины деньги в долг срочно работа в укрэксимбанке работа в банке работа в кредобанк универсал банк работа работа в страховании банковские вакансии кредит спортбанк точки выдачи спортбанк отзывы спортбанк резюме финансиста мфо, которые дают всем микрозайм без отказа работа в страховой компании
 
 



На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты