Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 9129
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 9129
Опубликовано: 14.10.2008 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Начальник отдела

Стартовый оклад: 16000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 15.07.1980 г. (41 год )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 08.2008 по настоящее время (13 лет 2 мес.)
В компании: Дельта банк, Киев
Должность: Главный экономист / начальник сектора залогового кредитования
Функциональные обязанности:
Організація роботи сектора; контроль за виконанням підрозділами банку кредитної процедури; контроль за станом кредитного портфелю; погодження рішень щодо кредитування під заставу; контроль за проведенням моніторингу; розгляд та вирішення нестандартних питань; організація та контроль за процесом внесення запису обтяжень застави в ДРОРМ; організація та контроль по вирішенню питань зі страховими компаніями та клієнтами. Участь в розробці та написанні нормативно-методологічної бази нового проекту (автокредит); участь в навчанні персоналу кредитного процесу; проведення моніторингу застави; моніторинг кредитного портфелю; розгляд та прийняття рішень відносно кредитування під заставу; контроль за дотриманням умов кредитного рішення; підготовка пакету документів в Міністерство Юстиції для впровадження запису обтяжень на заставне майно; проведення контролю за процесом страхування та вирішення різнопланових спірних питань з клієнтами щодо цього.


C 05.2007 по 07.2007 (2 мес.)
В компании: Дельта банк, Киев
Должность: Главный экономист
Функциональные обязанности:
Моніторинг якості відмовлених кредитних заявок на предмет помилок кредитних інспекторів; підготовка звітності по регіонам відносно якості проведеної роботи з персоналом; виявлення шахрайства та наступний моніторинг; визначення та надання плану роботи для співробітників управління.


C 10.2005 по 05.2007 (1 год 7 мес.)
В компании: Надра банк ГБ, Киев
Должность: Главный менеджер
Функциональные обязанности:
Головний менеджер групи оцінки ризиків по кредитуванню приватних осіб: впровадження та промислова експлуатація ПО «Скоринг»; розгляд, аналіз та погодження кредитних заяв клієнтів (в т.ч. vip-клієнтів) роздрібного бізнесу (розгляд та аналіз ризиків на кредитних комітетах ГБ); контроль та надання консультацій співробітникам регіональної структури (поточна діяльність, проблемна заборгованість); підготовка інформаційного матеріалу по експлуатації ПО «Скоринг» для всіх учасників даного процесу (інструкції, службові записки).


C 06.2005 по 10.2005 (4 мес.)
В компании: Надра банк ГБ, Киев
Должность: Главный экономист
Функциональные обязанности:
Головний економіст відділу ризик-менеджменту клієнтів малого та середнього бізнесу та приватних клієнтів: погодження кредитних заяв клієнтів (роздрібні в т.ч. vip, МСБ та фермерські господарства); участь в розробці системи «Скоринг» для приватних клієнтів (виїздні перевірки якості портфелю клієнтів роздрібного бізнесу, аналіз порушень, методик та процесів кредитування); надання консультацій співробітникам регіональної структури (поточна діяльність, проблемна заборгованість).


C 01.2004 по 05.2005 (1 год 4 мес.)
В компании: Надра банк, Полтава
Должность: Ведущий экономист
Функциональные обязанности:
Провідний економіст сектора кредитування малого бізнесу та фермерських Господарств відділу кредитних та документарних операцій філії ВАТ КБ «Надра» Полтавське РУ. Підготовка пакету документів та аналіз платоспроможності клієнтів для оформлення кредиту по продуктам «Кредитування малого бізнесу», «Кредитування фермерських господарств», «Мікро та Міні кредитування СПД», «Справжня кредитна картка»; пошук потенційних клієнтів для кредитування; аналіз бізнесу та угоди клієнта, оцінка ризиків та перевірка заставного майна; розробка та підбір оптимальних варіантів кредитування, оформлення кредитних угод, договорів застави, поруки, формування резерву, супроводження процессу від видачі до погашення;аналіз та погодження заяв кредитних з ГБ, з підзвітними відділеннями, контроль за дотриманням умов, моніторинг.


C 09.2003 по 01.2004 (4 мес.)
В компании: Ригли-Украина, Полтава
Должность: Торговый представитель
Функциональные обязанности:
Торговий представник по м. Полтава та області з оптово-роздрібної торгівлі товарами «Ріглі-Україна», працював як приватний підприємець з веденням відповідної документації. Функціональні обов’язки: пошук потенційних клієнтів; розширення асортименту та збільшення товарообігу в існуючій та збільшення клієнтської бази; проведення переговорів та підписання угод про співробітництво та постачання продукції, контроль за розрахунками; надання консультацій клієнтам про підвищення ефективності торгівлі та представлення товару; підготовка звітності перед керівництвом та податковими органами.


C 10.2002 по 08.2003 (10 мес.)
В компании: ОАО "Электротехника", Полтава
Должность: Коммерческий агент
Функциональные обязанности:
Комерційний агент по регіону Полтавської обл., Чернігівської обл., Черкаської обл., Кіровоградської обл. За час роботи в Кіровоградському регіоні збільшив щомісячний дохід на 50 000,00 грн. Підтримка існуючої клієнтської бази та її збільшення; розширення оптово-роздрібного асортименту та збільшення товарообігу; проведення переговорів та підписання угод про співробітництво й торгівлю; контроль за виконанням умов постачання та своєчасним й повним розрахунком; підготовка звітності перед керівництвом організації.


C 01.2002 по 10.2002 (9 мес.)
В компании: Полтавська дирекція АКБ «Укрсоцбанк», Полтава
Должность: Экономіст
Функциональные обязанности:
Економіст першої категорії сектору неторгових операцій; менеджер сектору корпоративних клієнтів: підготовка пакету документів для відкриття/закриття поточних, депозитних рахунків в національній та іноземній валюті підприємств та організацій різних форм власності; робота з ОДБ-банку; формування звітності; консультація клієнтів та реалізація банківських продукті та послуг; залучення до співробітництва та підписання угод (кредитування, інше обслуговування) з організаціями, фірмами та магазинами відносно роздрібного кредитування (база контрагентів з роздрібного кредитування збільшена з 6 шт. до 98 організацій в м. Полтава); залучення клієнтів (фіз. та юр.осіб) на депозитне обслуговування.


Образование
Учебное заведение: Украинская академия банковского дела
Дата окончания: 2002-06-01
Факультет: Економика предприятия
Специальность: Банковское дело

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Атестованый ипотечный кредитор
Компания: ГИУ, УНИА, usaid
Город: Киев Период: 30 дней Дата: 01.01.2006

Иностранные языки и компьютерные навыки
Немецкий: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Досвідчений користувач ms office (word, excel), internet, e-mail, пошукові системи, також інші банківські програми.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
операционист маркетолог сумы ужгород энергодар хмельницкий измаил чернигов бердичев прилуки мариуполь андеррайтер борисполь никополь житомир белая церковь херсон юрист бухгалтер мукачево ивано-франковск бровары аналитик все мфо бахмут экономист харьков миргород славянск краматорск касир кривой рог кредит без справки о доходах шостка тернополь полтава николаев ровно луцк киев мелитополь юрисконсульт каменское изюм павлоград супервайзер черновцы северодонецк кременчуг черкассы деньги в долг одесса яготин запорожье днепр кредит онлайн на карту без отказа срочно львов смела александрия кассир каменец-подольский умань бердянск винница кропивницкий
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в банке киев отзывы спортбанк архив вакансий работа в страховой компании резюме руководителей работа в страховании точки выдачи спортбанк альфа банк киев кредит под 0 процентов работа в укрэксимбанке вакансии банков украины работа в ощадбанке вакансии в банках спортбанк работа отп банк банковские вакансии универсал банк работа малоизвестные мфо работа в финансах мфо, которые дают всем кредит онлайн на карту без отказа работа в таскомбанк кредит готівкою без довідки про доходи база мфо украины кредит спортбанк работа в кредобанк микрозайм без отказа работа universal bank вакансии в финансах всі мфо україни кредитный лимит спортбанк альфа банк кредит наличными без справки о доходах карта спортбанк работа в райффайзен банк маловідомі мфо вакансии банков Новые МФО Украины работа в приватбанке неизвестные мфо мфо без лицензии работа в банке все мфо украины резюме финансиста деньги в долг срочно займ на карту с автоматическим одобрением работа в укрсиббанке рейтинг кредитов онлайн
 
 



На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты