Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

100-те вiддiлення SEB в Українi - "шведський" подарунок Буковинi

У межах стратегiї розширення географiї присутностi ВАТ "СЕБ Банк" 10 грудня 2008 року в м. Чернiвцi вiдбулося урочисте вiдкриття 100-го вiддiлення SEB в Українi. Розташоване у самому центрi мiста, на вул. Гагарiна, 10, нове вiддiлення покликане поєднати в собi українську гостиннiсть i шведську надiйнiсть.

У цей день одному з мешканцiв мiста випала честь стати 100-тисячним клiєнтом SEB в Українi. Разом з вiдкриттям банкiвського рахунку, що став для установи стотисячним, вiн отримав у подарунок подорож до столицi Швецiї - Стокгольму. Серед учасникiв святкового заходу зi знакового вiдкриття нового вiддiлення - керiвництво та спiвробiтники СЕБ Банку, представники Чернiвецької мерiї та Обласного Управлiння Нацiонального Банку, а також представники SEB Групи.

"Ми пишаємось тим, що потужний СЕБ Банк вiдтепер представлено й у Чернiвцях, - зауважив Голова Правлiння Олександр Коротiн. - Недоторканi гарантiї збереження та примноження капiталу клiєнтiв, висока якiсть обслуговування, фiнансовi iнновацiї, багатий досвiд на мiжнародних фiнансових ринках, найсучаснiшi банкiвськi послуги, що складають лiнiйку кращих європейських банкiв, з року в рiк забезпечують входження SEB до елiти фiнансового ринку Європи. Ми готовi на вигiдних, демократичних умовах забезпечити мешканцям регiону банкiвський сервiс i надати продукти, якi враховують потреби як приватних, так i корпоративних клiєнтiв. Кожному з них ми гарантуємо iндивiдуальний пiдхiд, повагу та комфортнi умови обслуговування".

"Заснований у 1856 роцi в Стокгольмi "батьком" впливової шведської династiї Андре Оскаром Валенбергом, вже понад 150 рокiв SEB невпинно завойовує довiру клiєнтiв. Спрямованiсть на задоволення їх потреб упродовж рокiв - непохитна. Адже з прадавнiх iсторичних корiнь усi дiї мiжнародної фiнансової iнституцiї SEB направленi на людей - його найцiннiший актив. Обираючи впевненiсть у майбутньому i беззаперечну стабiльнiсть, рiзнi династiї упродовж поколiнь зберiгали прихильнiсть, лояльнiсть до SEB, - констатує начальник Чернiвецького вiддiлення СЕБ Банку Петро Олексюк. - Серед клiєнтiв - всесвiтньо вiдомi компанiї, такi як Ericsson, Astra, Sааb, Stora, SKF, шведська група АВВА та iншi. З багатьма своїми клiєнтами SEB спiвпрацює бiльше пiвстолiття! Вiдданiсть, професiоналiзм, взаємоповага та послiдовнiсть - це головнi "принциповi" кити, на яких успiшно зростає могутня iмперiя SEB. За пiвтора столiття плiдної дiяльностi Банк мiцно закрiпився на мiжнародному фiнансовому ринку, зарекомендувавши себе як надiйний, впливовий партнер".

100-те вiддiлення Банку як втiлення стратегiї постiйного розвитку - мiцний плацдарм SEB в Українi для його подальшого безперервного розвитку та вдосконалення!

Довiдка: Група SEB (Skandinaviska Enskilda Banken) є однiєю з найбiльш впливових фiнансових органiзацiй Пiвнiчної Європи, яка обслуговує близько 400 000 корпоративних клiєнтiв та 5 мiльйонiв приватних осiб. SEB пропонує унiверсальнi банкiвськi послуги у Швецiї, Нiмеччинi та країнах Балтiї - Естонiї, Латвiї та Литвi. Вiддiлення Групи також розташованi у десяти iнших країнах, зокрема у Пiвнiчнiй Європi, Польщi, Росiї та Українi. Станом на 30 вересня 2008 року загальнi активи Групи становили 2,416 млрд. шведських крон, активи пiд управлiнням 1,244 млрд. шведських крон. Загальна кiлькiсть працiвникiв SEB Групи перевищує 22 000 осiб. Бiльш детальну iнформацiю можна знайти на сайтi SEB Групи www.sebgroup.com.

По материалам: UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа банк вакансии работа в банке работа в эпицентр вакансии банков вакансии банков украины начальник отделения работа в рошен работа otp bank работа в финансах работа в страховой компании работа в сильпо pzu украина работа в укрсиббанке работа в comfy работа в эльдорадо кредитный эксперт работа в wog резюме руководителей работа в приватбанке вакансии сбербанк работа в сбербанке работа universal bank вакансии в финансах отп банк работа новая почта начальник отделения киев работа в таскомбанк работа в softserves вакансии в банках работа в ощадбанке работа для страховщиков работа альфа банк киев работа в страховании фінстаф otp bank банковские вакансии работа для финансистов универсал банк работа работа в киеве работа для банкиров работа банк финстаф работа в кредобанк архив вакансий работа в укрэксимбанке вакансии банков работа в пзу украина работа в банках киева работа в банке резюме финансиста страховой агент работа в новой линии работа в socar пиреус банк фінстафф райффайзен банк аваль
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!