Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

100-те вiддiлення SEB в Українi - "шведський" подарунок Буковинi

У межах стратегiї розширення географiї присутностi ВАТ "СЕБ Банк" 10 грудня 2008 року в м. Чернiвцi вiдбулося урочисте вiдкриття 100-го вiддiлення SEB в Українi. Розташоване у самому центрi мiста, на вул. Гагарiна, 10, нове вiддiлення покликане поєднати в собi українську гостиннiсть i шведську надiйнiсть.

У цей день одному з мешканцiв мiста випала честь стати 100-тисячним клiєнтом SEB в Українi. Разом з вiдкриттям банкiвського рахунку, що став для установи стотисячним, вiн отримав у подарунок подорож до столицi Швецiї - Стокгольму. Серед учасникiв святкового заходу зi знакового вiдкриття нового вiддiлення - керiвництво та спiвробiтники СЕБ Банку, представники Чернiвецької мерiї та Обласного Управлiння Нацiонального Банку, а також представники SEB Групи.

"Ми пишаємось тим, що потужний СЕБ Банк вiдтепер представлено й у Чернiвцях, - зауважив Голова Правлiння Олександр Коротiн. - Недоторканi гарантiї збереження та примноження капiталу клiєнтiв, висока якiсть обслуговування, фiнансовi iнновацiї, багатий досвiд на мiжнародних фiнансових ринках, найсучаснiшi банкiвськi послуги, що складають лiнiйку кращих європейських банкiв, з року в рiк забезпечують входження SEB до елiти фiнансового ринку Європи. Ми готовi на вигiдних, демократичних умовах забезпечити мешканцям регiону банкiвський сервiс i надати продукти, якi враховують потреби як приватних, так i корпоративних клiєнтiв. Кожному з них ми гарантуємо iндивiдуальний пiдхiд, повагу та комфортнi умови обслуговування".

"Заснований у 1856 роцi в Стокгольмi "батьком" впливової шведської династiї Андре Оскаром Валенбергом, вже понад 150 рокiв SEB невпинно завойовує довiру клiєнтiв. Спрямованiсть на задоволення їх потреб упродовж рокiв - непохитна. Адже з прадавнiх iсторичних корiнь усi дiї мiжнародної фiнансової iнституцiї SEB направленi на людей - його найцiннiший актив. Обираючи впевненiсть у майбутньому i беззаперечну стабiльнiсть, рiзнi династiї упродовж поколiнь зберiгали прихильнiсть, лояльнiсть до SEB, - констатує начальник Чернiвецького вiддiлення СЕБ Банку Петро Олексюк. - Серед клiєнтiв - всесвiтньо вiдомi компанiї, такi як Ericsson, Astra, Sааb, Stora, SKF, шведська група АВВА та iншi. З багатьма своїми клiєнтами SEB спiвпрацює бiльше пiвстолiття! Вiдданiсть, професiоналiзм, взаємоповага та послiдовнiсть - це головнi "принциповi" кити, на яких успiшно зростає могутня iмперiя SEB. За пiвтора столiття плiдної дiяльностi Банк мiцно закрiпився на мiжнародному фiнансовому ринку, зарекомендувавши себе як надiйний, впливовий партнер".

100-те вiддiлення Банку як втiлення стратегiї постiйного розвитку - мiцний плацдарм SEB в Українi для його подальшого безперервного розвитку та вдосконалення!

Довiдка: Група SEB (Skandinaviska Enskilda Banken) є однiєю з найбiльш впливових фiнансових органiзацiй Пiвнiчної Європи, яка обслуговує близько 400 000 корпоративних клiєнтiв та 5 мiльйонiв приватних осiб. SEB пропонує унiверсальнi банкiвськi послуги у Швецiї, Нiмеччинi та країнах Балтiї - Естонiї, Латвiї та Литвi. Вiддiлення Групи також розташованi у десяти iнших країнах, зокрема у Пiвнiчнiй Європi, Польщi, Росiї та Українi. Станом на 30 вересня 2008 року загальнi активи Групи становили 2,416 млрд. шведських крон, активи пiд управлiнням 1,244 млрд. шведських крон. Загальна кiлькiсть працiвникiв SEB Групи перевищує 22 000 осiб. Бiльш детальну iнформацiю можна знайти на сайтi SEB Групи www.sebgroup.com.

По материалам: UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в пзу украина вакансии сбербанк вакансии в банках работа новая почта работа universal bank работа для банкиров работа в страховой компании работа в таскомбанк вакансии банков украины банковские вакансии работа в сильпо работа в финансах работа для финансистов работа в softserves pzu украина работа в новой линии кредитный эксперт универсал банк работа вакансии в финансах финстаф работа в сбербанке фінстафф работа альфа банк киев райффайзен банк аваль работа банк вакансии работа в укрэксимбанке работа в укрсиббанке работа в банках киева отп банк резюме руководителей работа в wog пиреус банк работа otp bank работа в эльдорадо работа в рошен архив вакансий otp bank работа в приватбанке страховой агент начальник отделения киев работа в страховании работа для страховщиков работа банк работа в кредобанк вакансии банков работа в эпицентр начальник отделения работа в банке работа в comfy вакансии банков резюме финансиста работа в socar работа в ощадбанке работа в банке фінстаф работа в киеве
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!