Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

ВАТ "Укрексiмбанк" та ЄБРР сприяють змiцненню енергоефективностi українських пiдприємств

Сьогоднi в м. Києвi вiдбулося пiдписання Кредитної угоди мiж вiдкритим акцiонерним товариством "Державний експортно-iмпортний банк України" (ВАТ "Укрексiмбанк") та Європейським банком реконструкцiї та розвитку (ЄБРР), предметом якої є залучення кредитної лiнiї в обсязi 50,0 млн. дол. США для подальшого впровадження спiльної Програми енергоефективностi в Українi, реалiзацiя якої за участю ВАТ "Укрексiмбанк" успiшно триває з квiтня 2007 року.

За перiод впровадження означеної Програми банком залучено близько пiвсотнi українських копанiй до участi у нiй, завдяки чому профiнансовано низку iнвестицiйних проектiв, спрямованих як на змiцнення заходiв з енергозбереження на пiдприємствах рiзноманiтних галузей промисловостi, включаючи промисловiсть будiвельних матерiалiв, скловиробiв, машинобудування, аграрного сектора, сфери послуг в галузi тепло- та енергопостачання, так i на створення вiдновлюваних енергоджерел.

Завдяки участi у реалiзацiї Програми енергоефективностi українськi приватнi пiдприємства значно зменшили власнi енергозатрати, чим полiпшили структуру балансових видаткiв та збiльшили власнi конкурентнi позицiї i рентабельнiсть виробництва, зменшили залежнiсть українського пiдприємницького сектора вiд "енергетичного фактора". Крiм цього, варто вiдзначити позитивний вплив на довкiлля з боку пiдприємств-учасникiв Програми енергоефективностi у зв.язку зi зменшенням енергоспоживання.

У рамках спiльної Програми енергоефективностi за сприяння фiнансованих Урядами Швецiї та Австрiї технiчних консультантiв та фахiвцiв ВАТ "Укрексiмбанк" здiйснено оцiнку найефективнiших з точки зору економного використання енергетичних ресурсiв варiантiв впровадження iнвестицiйних проектiв, низка пiдприємств отримала квалiфiковану технiчну допомогу європейських енергоаудиторiв, у багатьох регiонах нашої держави вiдбулися семiнари для клiєнтiв та тренiнги для персоналу банку. За низкою реалiзованих проектiв вiдпрацьовується документацiя з їх упровадження як проектiв Спiльної реалiзацiї вiдповiдно до Кiотського протоколу до Рамкової конвенцiї ООН про змiну клiмату.

У ходi пiдписання Угоди Голова Правлiння ВАТ "Укрексiмбанк" Капустiн В.В. висловив задоволення високим рiвнем спiвпрацi з ЄБРР, загальним ходом впровадження першого етапу Програми енергоефективностi та висловив переконання, що укладена сьогоднi Кредитна угода, якою ЄБРР подвоєно розмiр ресурсiв для реалiзацiї Програми, допоможе низцi український копанiй не тiльки здiйснити переоснащення у складних фiнансово-економiчних умовах, а й надасть їм перспективу на майбутнє, у тому числi через потенцiальну участь у "Карбонових" трансакцiях.

Довiдка: Державний експортно-iмпортний банк України - унiверсальна кредитно-фiнансова установа iз 100% державним капiталом. Вiд дня заснування Банк незмiнно входить до групи найбiльших системних банкiв України, має найбiльш розгалужену в Українi мережу банкiв - кореспондентiв, яка включає понад 850 банкiвських установ у рiзних країнах свiту. За результатами дослiджень мiжнародного рейтингового агентства Standard&Poor's та Агентства фiнансових iнiцiатив "Iнформацiйна прозорiсть українських банкiв у 2006 роцi" та "Корпоративне управлiння в банкiвському секторi України в 2006 роцi" ВАТ "Укрексiмбанк" отримав найвищу оцiнку експертiв за iнформацiйну прозорiсть. З 2001 по 2007 роки банк щороку отримував визнання вiд банку "JP Morgan Chase" (США) як один з кращих банкiв-кореспондентiв по всьому свiту за якiстю розрахункiв у доларах США.

По материалам: UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  страховой агент вакансии банков вакансии в финансах otp bank работа в comfy финстаф банковские вакансии работа в wog начальник отделения киев работа банк работа в пзу украина работа в socar работа в укрсиббанке вакансии банков вакансии банков украины работа в финансах работа альфа банк киев pzu украина работа в банке работа в таскомбанк работа для финансистов универсал банк работа работа в приватбанке работа новая почта вакансии сбербанк работа в банках киева работа в киеве работа в кредобанк работа для банкиров работа в сильпо работа в новой линии работа в эльдорадо работа в ощадбанке фінстафф работа в банке работа банк вакансии работа для страховщиков работа otp bank резюме руководителей архив вакансий резюме финансиста начальник отделения работа в страховании кредитный эксперт работа в сбербанке вакансии в банках райффайзен банк аваль работа в страховой компании работа в softserves работа universal bank работа в укрэксимбанке фінстаф отп банк работа в эпицентр работа в рошен пиреус банк
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!