Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Звернення АУБ до банкiв та їх клiєнтiв

Останнiм часом у засобах масової iнформацiї активно пiдтримуються заклики до банкiв не перешкоджати достроковiй видачi банкiвських вкладiв клiєнтiв, не турбувати позичальникiв з поверненням кредитiв за допомогою колекторських фiрм i не вдаватися без судового рiшення до звернення стягнення на предмет iпотеки або застави.

У зв'язку iз цим звертаємо увагу на складну економiчну ситуацiю у країнi, яка призвела до суттєвого уповiльнення повернення кредитiв позичальникiв, а з iншого боку, призвела до збiльшення кiлькостi вимог вкладникiв про дострокове повернення їх коштiв.

Для забезпечення дострокової видачi банкiвських вкладiв банк повинен вжити заходiв для прискорення повернення позичальниками виданих кредитiв з тим, щоб за рахунок повернутих кредитiв достроково повернути внески.

Тому перешкоди, якi чинить влада банкам щодо повернення кредитiв, прямо позначаються на затримцi банками у видачi депозитних вкладiв.

Iнтереси всiх клiєнтiв, у тому числi позичальникiв i вкладникiв банкiв, перебувають у прямому взаємозв'язку: масове неповернення банку кредитiв викликає затримку повернення банком вкладу.

Безумовне повернення вкладiв банк може забезпечити тiльки завдяки реалiзацiї всiх передбачених законом заходiв з прискореного повернення кредиту. До них вiдноситься стягнення закладеного майна без судового рiшення на пiдставi прав, наданих банкам самим позичальником за договором застави та/або iпотеки, якi оформляються нотарiально у повнiй вiдповiдностi до Цивiльного кодексу, Законiв України "Про заставу" i "Про iпотеку".

Як вiдомо, пiд час прискореного звернення стягнення на предмет застави й iпотеки є випадки неквалiфiкованої роботи спiвробiтникiв банкiв i колекторських фiрм, якi у випадку порушення ними законодавства повиннi негайно (жорстко i термiново) припинятися.

У той же час вважаємо, що українське законодавство вже зараз захищає боржника у значно бiльшiй мiрi, нiж кредитора. Для порiвняння: у деяких розвинених європейських країнах законодавство передбачає рiвнiсть сторiн при видачi кредиту: кредитор i позичальник вже при видачi кредиту вiдразу отримують лiквiднi активи: позичальник одержує грошi, банк - предмет iпотеки у тимчасову власнiсть. У цьому випадку повернення кредиту i, вiдповiдно, зобов'язання банку з видачi вкладу забезпечуються одразу!

Аналогiчне регулювання є й в Українi, але дiє обмежено, тiльки при кредитуваннi населення ломбардом.

Ми розумiємо, що масовi прискоренi звернення стягнення на предмет iпотеки й застави також не є кращим виходом iз ситуацiї, яка склалася, оскiльки вартiсть закладеного майна у цей час значно впала.

У цiй ситуацiї рекомендуємо банкам не пiдвищувати вiдсотки за виданими кредитами, продовжити строки повернення кредитiв, пiдтримувати тих позичальникiв, якi й у цей час здiйснюють прийнятнi для них виплати за кредитом.

Просимо вкладникiв банкiв з розумiнням ставитися до ситуацiї, яка склалася з поверненням депозитiв.

Закликаємо всiх клiєнтiв банкiв й суспiльство у цiлому до розумiння основ роботи банкiв i розумiння взаємозв'язку iнтересiв всiх клiєнтiв i банку!

Ми розраховуємо на те, що населення i господарства країни краще за владу зрозумiють проблеми банкiвської системи i її значення для суспiльства.

Асоцiацiя українських банкiв

По материалам: UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в softserves работа в новой линии работа в укрсиббанке пиреус банк работа в эпицентр работа в финансах работа в кредобанк вакансии банков работа в эльдорадо otp bank универсал банк работа работа для финансистов фінстафф работа в пзу украина вакансии в финансах работа для страховщиков работа в страховании работа в socar работа universal bank работа в киеве работа в укрэксимбанке страховой агент работа в сильпо работа в ощадбанке фінстаф резюме руководителей кредитный эксперт работа в банке начальник отделения киев архив вакансий работа новая почта работа otp bank вакансии сбербанк начальник отделения работа в банке работа в сбербанке работа в wog работа банк вакансии в банках работа для банкиров райффайзен банк аваль финстаф работа в банках киева работа альфа банк киев работа банк вакансии работа в рошен резюме финансиста работа в comfy банковские вакансии pzu украина работа в страховой компании отп банк вакансии банков работа в таскомбанк работа в приватбанке вакансии банков украины
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!