Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрексiмбанк - офiцiйний партнер VIII Львiвського мiжнародного економiчного форуму "Європейське партнерство - вiдкритi можливостi"

1-3 жовтня 2008 р. у Львовi вiдбувся VIII Мiжнародний економiчний форум "Європейське партнерство - вiдкритi можливостi". Форум органiзовано Львiвською обласною державною адмiнiстрацiєю разом iз Львiвською мiською та обласною радами пiд патронатом Президента України.

На форумi обговорювалися питання стратегiй розвитку регiонiв, залучення iнвестицiй для iнфраструктурних проектiв, державно-приватного партнерства та найбiльш ефективних iнструментiв фiнансування довгострокових проектiв розвитку.

Нацiональне i закордонне представництво на форумi було надзвичайно високим: у його роботi взяли участь Президент України Вiктор Ющенко, вiце-президент Європейського iнвестицiйного банку Єва Срейбер, виконавчий директор Європейського iнвестицiйного банку, член ради директорiв ЄБРР Террi Браун, заступник генерального директора Генерального директорату з питань енергозабезпечення та транспорту Єврокомiсiї Золтан Казацай та iншi поважнi особи.

Офiцiйним партнером форуму виступило вiдкрите акцiонерне товариство "Державний експортно-iмпортний банк України", яке є лiдером серед українських банкiв за обсягами залучення на мiжнародних ринках капiталу довгострокових ресурсiв для фiнансування високоефективних iнвестицiйних проектiв, здiйснюваних в Українi.

Укрексiмбанк на форумi представляв керуючий фiлiєю у м. Львовi Олександр Iванов. Оцiнюючи значущiсть участi Банку у форумi, вiн вiдзначив, що кращого переговорного майданчика годi й шукати, адже учасниками форуму були представники Єврокомiсiї, таких поважних мiжнародних фiнансових iнституцiй - партнерiв Укрексiмбанку, як ЄБРР i нiмецька Кредитна установа для Вiдбудови (KfW); Європейський iнвестицiйний банк; такi вiдомi фiрми, як Pricewaterhause Coopers, i велика кiлькiсть представникiв торговельно-промислових палат сусiднiх країн.

Пiдбиваючи попереднi пiдсумки форуму, можна сказати, що в економiку Львова i областi може бути залучено вiд 5 до 7 мiльярдiв доларiв США iноземних iнвестицiй. Зацiкавлення iнвесторiв викликали зокрема будiвництво концесiйного автобану "Кракiвець-Броди-Львiв" та мiста-супутника Львова поблизу с. Лисиничi; перспективи розвитку приватної шахти "Любельська".

Офiцiйне партнерство Укрексiмбанку у VIII Львiвському мiжнародному форумi свiдчить про послiдовнiсть полiтики, яку проводить керiвництво Банку щодо пiдтримки програм iнвестицiй у нацiональну економiку, покращення iнвестицiйного клiмату в Українi. Банк першим подав приклад готовностi до участi у європейського рiвня заходах, пiдписавши 22 квiтня 2008 року пiд час робочого вiзиту Президента України Вiктора Ющенка до Львова Меморандуму про спiвпрацю мiж ВАТ "Укрексiмбанк", Львiвською обласною державною адмiнiстрацiєю та Львiвською мiською радою в рамках пiдготовки до проведення в мiстi Львовi фiнальної частини Чемпiонату Європи 2012 року з футболу.

Водночас, долучившись до мiжнародної програми збереження екологiї, Банк сприяє охоронi середовища не тiльки природного, а й культурного. За результатами щорiчного загальномiського конкурсу "Обличчя мiста - 2008", органiзаторами якого виступили Львiвська мiська рада та Львiвська торгово-промислова палата, фiлiя Укрексiмбанку у м. Львовi виборола це почесне звання в номiнацiї "За збереження архiтектурної спадщини Львова".

Довiдка: Державний експортно-iмпортний банк України - унiверсальна кредитно-фiнансова установа iз 100% державним капiталом. Вiд дня заснування Банк незмiнно входить до групи найбiльших системних банкiв України, має найрозгалуженiшу в Українi мережу банкiв - кореспондентiв, яка включає понад 850 банкiвських установ у рiзних країнах свiту. За результатами дослiджень мiжнародного рейтингового агентства Standard&Poor's та Агентства фiнансових iнiцiатив "Iнформацiйна прозорiсть українських банкiв у 2006 роцi" та "Корпоративне управлiння в банкiвському секторi України в 2006 роцi" ВАТ "Укрексiмбанк" отримав найвищу оцiнку експертiв за iнформацiйну прозорiсть. З 2001 по 2007 роки банк щороку отримував визнання вiд банку "JP Morgan Chase" (США) як один з кращих банкiв-кореспондентiв у свiтi за якiстю розрахункiв у доларах США.

По материалам: UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  отп банк работа в приватбанке вакансии банков начальник отделения работа для страховщиков пиреус банк работа банк вакансии фінстафф кредитный эксперт вакансии банков работа otp bank работа в сбербанке архив вакансий финстаф начальник отделения киев работа в comfy работа в wog работа universal bank резюме финансиста райффайзен банк аваль универсал банк работа работа в кредобанк работа для банкиров вакансии в финансах страховой агент работа в рошен работа в финансах работа в страховании работа в сильпо вакансии банков украины otp bank работа в пзу украина работа в socar работа в softserves работа в банке вакансии сбербанк работа в страховой компании работа в укрэксимбанке работа в киеве резюме руководителей работа в укрсиббанке работа для финансистов работа в новой линии фінстаф работа в банке работа банк работа в эльдорадо работа в таскомбанк работа в банках киева банковские вакансии работа альфа банк киев pzu украина работа новая почта работа в ощадбанке вакансии в банках работа в эпицентр
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!