Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКБС пропонує посилити економiчну безпеку країни

Асоцiацiя "Український Кредитно-Банкiвський Союз" запропонувала Радi нацiональної безпеки i оборони України термiново вжити заходи для посилення економiчної безпеки України у зв'язку з свiтовою фiнансовою кризою.

На переконання експертiв УКБС, в першу чергу слiд досягти стабiлiзацiї валютного курсу. Для цього потрiбно знизити норму резервування коштiв за залученими банками вiд нерезидентiв депозитами i кредитами в iноземнiй валютi, а також послабити норми резервування за довгостроковими залученнями коштiв у нацiональнiй та iноземнiй валютi вiд резидентiв. Метою є стимулювати банки встановити бiльш привабливi вiдсотковi ставки по довгострокових вкладах та депозитах. Такi кроки дадуть змогу банкам на кращих умовах залучити кредитнi ресурси на мiжнародних та внутрiшнiх фiнансових ринках.

В УКБС переконанi, що слiд вiдтермiнувати на пiвроку введення в дiю змiн в правила торгiвлi та функцiонування мiжбанкiвського валютного ринку, а також забезпечувати задоволення заявок клiєнтiв банкiв щодо купiвлi та продажу валюти на МБВР з метою запобiгання додаткової нестабiльностi на валютному ринку.

Наступнi дiї мають бути спрямованi на пiдвищення лiквiдностi всiєї фiнансової системи. Для повноцiнного фiнансування програм державного бюджету, на думку спецiалiстiв УКБС, необхiдно доручити Кабiнету Мiнiстрiв України та Державному казначейству України забезпечити необхiдну лiквiднiсть Нацбанку та окремих комерцiйних банкiв за рахунок коштiв, акумульованих на рахунках Держказначейства.

З метою пiдтримки обсягiв оборотних коштiв пiдприємств на належному рiвнi в умовах дефiциту кредитiв, Асоцiацiя пропонує зобов'язати Державну податкову адмiнiстрацiю України вiдшкодовувати податок на додану вартiсть в строки не довше, анiж 3 мiсяцi, з дати здiйснення експортної операцiї пiдприємством-експортером.

Ще одним рiшенням РНБО, яке покликане пiдвищити стабiльнiсть банкiвської системи України, має стати захист прав кредиторiв.

З метою покращення ситуацiї на ринку кредитування, УКБС вважає за необхiдне термiново вдосконалити механiзм досудового звернення стягнення на заставлене майно. Для приведення у вiдповiднiсть до законiв України "Про iпотеку" та "Про забезпечення вимог кредиторiв та реєстрацiю обтяжень" Кабiнет Мiнiстрiв України термiново має внести необхiднi змiни у вiдповiднi пiдзаконнi акти: про порядок вчинення нотарiальних дiй, про реєстрацiю прав власностi на нерухоме майно, щодо реєстрацiї автотранспорту та проведення технiчної iнвентаризацiї об'єктiв нерухомого майна.

На думку експертiв УКБС, перелiченi заходи дадуть змогу суттєво пiдвищити стiйкiсть українських банкiв та всiєї фiнансової системи у ситуацiї нестабiльностi на свiтових ринках.

По материалам: UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  пиреус банк работа в банке работа в банке работа в таскомбанк работа universal bank финстаф работа в эпицентр работа банк кредитный эксперт работа в банках киева вакансии в банках работа в укрсиббанке работа в softserves работа в эльдорадо работа в приватбанке резюме руководителей универсал банк работа работа в пзу украина работа в wog работа в ощадбанке работа в рошен начальник отделения работа otp bank архив вакансий работа в сильпо работа альфа банк киев работа в comfy работа для страховщиков вакансии банков работа в сбербанке работа в новой линии фінстафф работа в socar работа для финансистов работа новая почта работа банк вакансии фінстаф работа в киеве вакансии сбербанк otp bank работа для банкиров работа в кредобанк работа в укрэксимбанке вакансии банков украины банковские вакансии отп банк вакансии в финансах работа в финансах работа в страховании райффайзен банк аваль страховой агент вакансии банков резюме финансиста работа в страховой компании начальник отделения киев pzu украина
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!