Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКБС пропонує посилити економiчну безпеку країни

Асоцiацiя "Український Кредитно-Банкiвський Союз" запропонувала Радi нацiональної безпеки i оборони України термiново вжити заходи для посилення економiчної безпеки України у зв'язку з свiтовою фiнансовою кризою.

На переконання експертiв УКБС, в першу чергу слiд досягти стабiлiзацiї валютного курсу. Для цього потрiбно знизити норму резервування коштiв за залученими банками вiд нерезидентiв депозитами i кредитами в iноземнiй валютi, а також послабити норми резервування за довгостроковими залученнями коштiв у нацiональнiй та iноземнiй валютi вiд резидентiв. Метою є стимулювати банки встановити бiльш привабливi вiдсотковi ставки по довгострокових вкладах та депозитах. Такi кроки дадуть змогу банкам на кращих умовах залучити кредитнi ресурси на мiжнародних та внутрiшнiх фiнансових ринках.

В УКБС переконанi, що слiд вiдтермiнувати на пiвроку введення в дiю змiн в правила торгiвлi та функцiонування мiжбанкiвського валютного ринку, а також забезпечувати задоволення заявок клiєнтiв банкiв щодо купiвлi та продажу валюти на МБВР з метою запобiгання додаткової нестабiльностi на валютному ринку.

Наступнi дiї мають бути спрямованi на пiдвищення лiквiдностi всiєї фiнансової системи. Для повноцiнного фiнансування програм державного бюджету, на думку спецiалiстiв УКБС, необхiдно доручити Кабiнету Мiнiстрiв України та Державному казначейству України забезпечити необхiдну лiквiднiсть Нацбанку та окремих комерцiйних банкiв за рахунок коштiв, акумульованих на рахунках Держказначейства.

З метою пiдтримки обсягiв оборотних коштiв пiдприємств на належному рiвнi в умовах дефiциту кредитiв, Асоцiацiя пропонує зобов'язати Державну податкову адмiнiстрацiю України вiдшкодовувати податок на додану вартiсть в строки не довше, анiж 3 мiсяцi, з дати здiйснення експортної операцiї пiдприємством-експортером.

Ще одним рiшенням РНБО, яке покликане пiдвищити стабiльнiсть банкiвської системи України, має стати захист прав кредиторiв.

З метою покращення ситуацiї на ринку кредитування, УКБС вважає за необхiдне термiново вдосконалити механiзм досудового звернення стягнення на заставлене майно. Для приведення у вiдповiднiсть до законiв України "Про iпотеку" та "Про забезпечення вимог кредиторiв та реєстрацiю обтяжень" Кабiнет Мiнiстрiв України термiново має внести необхiднi змiни у вiдповiднi пiдзаконнi акти: про порядок вчинення нотарiальних дiй, про реєстрацiю прав власностi на нерухоме майно, щодо реєстрацiї автотранспорту та проведення технiчної iнвентаризацiї об'єктiв нерухомого майна.

На думку експертiв УКБС, перелiченi заходи дадуть змогу суттєво пiдвищити стiйкiсть українських банкiв та всiєї фiнансової системи у ситуацiї нестабiльностi на свiтових ринках.

По материалам: UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  начальник отделения работа в сильпо работа в укрсиббанке банковские вакансии вакансии сбербанк кредитный эксперт работа в эльдорадо вакансии банков работа в socar работа otp bank резюме руководителей работа в кредобанк работа в банке работа банк финстаф работа в softserves работа в страховании работа для банкиров вакансии банков пиреус банк начальник отделения киев работа для страховщиков pzu украина страховой агент работа в сбербанке работа в comfy резюме финансиста otp bank работа в страховой компании работа в банке работа universal bank райффайзен банк аваль работа в киеве отп банк работа для финансистов работа в финансах вакансии банков украины архив вакансий работа в банках киева работа новая почта универсал банк работа вакансии в финансах работа в укрэксимбанке работа в эпицентр работа банк вакансии вакансии в банках работа в ощадбанке работа в приватбанке работа в рошен работа в таскомбанк фінстаф работа в пзу украина работа в wog фінстафф работа альфа банк киев работа в новой линии
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!