Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

АБ "Факторiал-Банк" вiдкрив новi вiддiлення в Схiднiй i Захiднiй областях

У рамках стратегiчної програми розвитку регiональної мережi АБ "Факторiал-Банк" протягом листопада вiдкрив два нових вiддiлення - в м. Тернопiль (вул. Руська, 49, прим. 1) i м. Суми (вул. Харкiвська, 4).

"Потужний Банк iз солiдним iнвестором Skandinaviska Enskilda Banken AB (Швецiя) у статутному фондi, нарештi, представлено й у Тернополi власним пiдроздiлом, що має стати унiверсальною точкою продажу повного спектру банкiвських послуг як для приватних, так i корпоративних Клiєнтiв. - Зауважив пiд час урочистого вiдкриття Директор Центру пiдтримки АБ "Факторiал-Банк" Iгор Свирiдов. - Банк завжди намагається враховувати потреби рiзних верств населення та в повнiй мiрi вiдповiдати темпам розвитку регiонiв".

У свою чергу, Заступник директора Департаменту розвитку роздрiбного бiзнесу Iнна Черкашина зазначила: "Ми радiємо з прекрасної нагоди запропонувати сумчанам послуги, що складають лiнiйку найкращих європейських Банкiв. I гарантуємо той рiвень сервiсу, який забезпечує виключно iндивiдуальний пiдхiд, конфiденцiйнiсть, професiоналiзм, взаємну повагу та обов'язковiсть. АБ "Факторiал-Банк", як член потужної мiжнародної фiнансової органiзацiї SEB AB, впроваджує високi стандарти банкiвського обслуговування, що перевiренi 150-рiчним досвiдом роботи на мiжнародних фiнансових ринках. Сподiваємося, що сумчани в повнiй мiрi зможуть вiдчути увагу, доброзичливiсть спiвробiтникiв, обслуговуючись у новому вiддiленнi нашого Банку!"

У найближчих планах Банку - вiдкриття вiддiлень у Мелiтополi, Макiївцi, Сєвєродонецьку, Павлоградi, Iвано-Франкiвську, Луцьку, Кривому Розi, Бiлiй Церквi, iнших мiстах. Вже сьогоднi Банк представлений 72 регiональними пiдроздiлами в найбiльших мiстах України, в т. ч. у Харкiвськiй, Київськiй, Донецькiй, Полтавськiй, Днiпропетровськiй, Запорiзькiй, Одеськiй, Миколаївськiй, Херсонськiй, Житомирськiй, Хмельницькiй, Львiвськiй, Тернопiльськiй, Сумськiй областях. У свою чергу, ВАТ "СЕБ Банк" має 22 регiональнi вiддiлення.

Нагадуємо, SEB Група представлена в Українi двома фiнансовими установами - ВАТ "СЕБ Банк" та АБ "Факторiал-Банк", остаточне об'єднання яких має вiдбутися в серединi 2009 року. З прийняттям рiшення про приєднання АБ "Факторiал-Банк" до ВАТ "СЕБ Банк", розпочато новий етап розвитку SEB в Українi. Його географiя присутностi невпинно поширюється!

Довiдка: АБ "Факторiал-Банк" зареєстрований НБУ 01.12.1992 р. пiд N131, i працює на пiдставi лiцензiї НБУ N 37 вiд 04.12.01 року. Банк є постiйним учасником Фонду гарантування вкладiв фiзичних осiб (свiдоцтво учасника Фонду N105 вiд 02.09.99 р.). У листопадi 2007 р. Банк увiйшов до складу мiжнародної фiнансової групи SEB, яка станом на 10.11.2008 г. SEB володiє 99,52% акцiями АБ "Факторiал-Банк".

Станом на 01.11.08 г. активи Банку склали 1556,833 млн. грн., у т. ч. кредити фiзичним особам - 712,338 млн. грн., юридичним - 421,872 млн. грн. Зобов'язання Банку склали 1343,339 млн. грн., у т. ч. кошти юридичних осiб - 241,445 млн. грн., фiзичних - 320,363 млн. грн. Статутний капiтал Банку - 102,112 млн. грн.

Група Skandinavska Enskilda Banken (SEB) є однiєю з найбiльш впливових фiнансових органiзацiй Пiвнiчної Європи, яка обслуговує близько 400 000 корпоративних клiєнтiв та 5 мiльйонiв приватних осiб. SEB пропонує унiверсальнi банкiвськi послуги у Швецiї, Нiмеччинi та країнах Балтiї - Естонiї, Латвiї та Литвi. Вiддiлення Групи також розташованi у десяти iнших країнах, зокрема у Пiвнiчнiй Європi, Польщi, Росiї та Українi. Станом на 30 вересня 2008 року загальнi активи Групи становили 2,416 млрд. шведських крон, активи пiд управлiнням 1,244 млрд. шведських крон. Загальна кiлькiсть працiвникiв SEB Групи перевищує 22 000 осiб.


По материалам:UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  начальник отделения киев работа в финансах резюме руководителей работа в сильпо работа банк вакансии банковские вакансии работа в приватбанке работа новая почта работа в рошен работа в укрэксимбанке работа в wog работа в кредобанк работа в socar pzu украина работа в страховой компании работа universal bank работа в киеве работа в новой линии вакансии в банках работа в пзу украина фінстаф архив вакансий начальник отделения работа для страховщиков фінстафф вакансии банков работа в банке работа в таскомбанк универсал банк работа работа в softserves резюме финансиста работа для финансистов работа в банке отп банк вакансии банков украины работа альфа банк киев вакансии в финансах страховой агент райффайзен банк аваль работа в страховании финстаф работа в comfy работа в эльдорадо работа банк работа в эпицентр вакансии сбербанк работа в укрсиббанке вакансии банков работа в ощадбанке работа в банках киева пиреус банк кредитный эксперт работа для банкиров работа otp bank otp bank работа в сбербанке
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!