Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

АБ "Факторiал-Банк" вiдкрив новi вiддiлення в Схiднiй i Захiднiй областях

У рамках стратегiчної програми розвитку регiональної мережi АБ "Факторiал-Банк" протягом листопада вiдкрив два нових вiддiлення - в м. Тернопiль (вул. Руська, 49, прим. 1) i м. Суми (вул. Харкiвська, 4).

"Потужний Банк iз солiдним iнвестором Skandinaviska Enskilda Banken AB (Швецiя) у статутному фондi, нарештi, представлено й у Тернополi власним пiдроздiлом, що має стати унiверсальною точкою продажу повного спектру банкiвських послуг як для приватних, так i корпоративних Клiєнтiв. - Зауважив пiд час урочистого вiдкриття Директор Центру пiдтримки АБ "Факторiал-Банк" Iгор Свирiдов. - Банк завжди намагається враховувати потреби рiзних верств населення та в повнiй мiрi вiдповiдати темпам розвитку регiонiв".

У свою чергу, Заступник директора Департаменту розвитку роздрiбного бiзнесу Iнна Черкашина зазначила: "Ми радiємо з прекрасної нагоди запропонувати сумчанам послуги, що складають лiнiйку найкращих європейських Банкiв. I гарантуємо той рiвень сервiсу, який забезпечує виключно iндивiдуальний пiдхiд, конфiденцiйнiсть, професiоналiзм, взаємну повагу та обов'язковiсть. АБ "Факторiал-Банк", як член потужної мiжнародної фiнансової органiзацiї SEB AB, впроваджує високi стандарти банкiвського обслуговування, що перевiренi 150-рiчним досвiдом роботи на мiжнародних фiнансових ринках. Сподiваємося, що сумчани в повнiй мiрi зможуть вiдчути увагу, доброзичливiсть спiвробiтникiв, обслуговуючись у новому вiддiленнi нашого Банку!"

У найближчих планах Банку - вiдкриття вiддiлень у Мелiтополi, Макiївцi, Сєвєродонецьку, Павлоградi, Iвано-Франкiвську, Луцьку, Кривому Розi, Бiлiй Церквi, iнших мiстах. Вже сьогоднi Банк представлений 72 регiональними пiдроздiлами в найбiльших мiстах України, в т. ч. у Харкiвськiй, Київськiй, Донецькiй, Полтавськiй, Днiпропетровськiй, Запорiзькiй, Одеськiй, Миколаївськiй, Херсонськiй, Житомирськiй, Хмельницькiй, Львiвськiй, Тернопiльськiй, Сумськiй областях. У свою чергу, ВАТ "СЕБ Банк" має 22 регiональнi вiддiлення.

Нагадуємо, SEB Група представлена в Українi двома фiнансовими установами - ВАТ "СЕБ Банк" та АБ "Факторiал-Банк", остаточне об'єднання яких має вiдбутися в серединi 2009 року. З прийняттям рiшення про приєднання АБ "Факторiал-Банк" до ВАТ "СЕБ Банк", розпочато новий етап розвитку SEB в Українi. Його географiя присутностi невпинно поширюється!

Довiдка: АБ "Факторiал-Банк" зареєстрований НБУ 01.12.1992 р. пiд N131, i працює на пiдставi лiцензiї НБУ N 37 вiд 04.12.01 року. Банк є постiйним учасником Фонду гарантування вкладiв фiзичних осiб (свiдоцтво учасника Фонду N105 вiд 02.09.99 р.). У листопадi 2007 р. Банк увiйшов до складу мiжнародної фiнансової групи SEB, яка станом на 10.11.2008 г. SEB володiє 99,52% акцiями АБ "Факторiал-Банк".

Станом на 01.11.08 г. активи Банку склали 1556,833 млн. грн., у т. ч. кредити фiзичним особам - 712,338 млн. грн., юридичним - 421,872 млн. грн. Зобов'язання Банку склали 1343,339 млн. грн., у т. ч. кошти юридичних осiб - 241,445 млн. грн., фiзичних - 320,363 млн. грн. Статутний капiтал Банку - 102,112 млн. грн.

Група Skandinavska Enskilda Banken (SEB) є однiєю з найбiльш впливових фiнансових органiзацiй Пiвнiчної Європи, яка обслуговує близько 400 000 корпоративних клiєнтiв та 5 мiльйонiв приватних осiб. SEB пропонує унiверсальнi банкiвськi послуги у Швецiї, Нiмеччинi та країнах Балтiї - Естонiї, Латвiї та Литвi. Вiддiлення Групи також розташованi у десяти iнших країнах, зокрема у Пiвнiчнiй Європi, Польщi, Росiї та Українi. Станом на 30 вересня 2008 року загальнi активи Групи становили 2,416 млрд. шведських крон, активи пiд управлiнням 1,244 млрд. шведських крон. Загальна кiлькiсть працiвникiв SEB Групи перевищує 22 000 осiб.


По материалам:UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в сильпо работа в socar работа в пзу украина работа альфа банк киев страховой агент работа новая почта работа в укрсиббанке работа universal bank pzu украина работа в страховой компании пиреус банк финстаф фінстафф вакансии банков вакансии банков украины работа в укрэксимбанке работа в страховании кредитный эксперт резюме финансиста работа в финансах работа для финансистов работа в comfy универсал банк работа вакансии в финансах работа в эпицентр работа в банке работа в сбербанке работа в рошен банковские вакансии otp bank начальник отделения работа для страховщиков работа банк вакансии работа в таскомбанк работа в wog работа для банкиров работа в ощадбанке работа в банках киева отп банк фінстаф вакансии в банках работа в новой линии вакансии сбербанк вакансии банков работа в киеве начальник отделения киев работа в кредобанк работа otp bank райффайзен банк аваль работа в приватбанке резюме руководителей работа в softserves работа в эльдорадо работа банк работа в банке архив вакансий
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!