Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

АБ "Факторiал-Банк" вiдкрив новi вiддiлення в Схiднiй i Захiднiй областях

У рамках стратегiчної програми розвитку регiональної мережi АБ "Факторiал-Банк" протягом листопада вiдкрив два нових вiддiлення - в м. Тернопiль (вул. Руська, 49, прим. 1) i м. Суми (вул. Харкiвська, 4).

"Потужний Банк iз солiдним iнвестором Skandinaviska Enskilda Banken AB (Швецiя) у статутному фондi, нарештi, представлено й у Тернополi власним пiдроздiлом, що має стати унiверсальною точкою продажу повного спектру банкiвських послуг як для приватних, так i корпоративних Клiєнтiв. - Зауважив пiд час урочистого вiдкриття Директор Центру пiдтримки АБ "Факторiал-Банк" Iгор Свирiдов. - Банк завжди намагається враховувати потреби рiзних верств населення та в повнiй мiрi вiдповiдати темпам розвитку регiонiв".

У свою чергу, Заступник директора Департаменту розвитку роздрiбного бiзнесу Iнна Черкашина зазначила: "Ми радiємо з прекрасної нагоди запропонувати сумчанам послуги, що складають лiнiйку найкращих європейських Банкiв. I гарантуємо той рiвень сервiсу, який забезпечує виключно iндивiдуальний пiдхiд, конфiденцiйнiсть, професiоналiзм, взаємну повагу та обов'язковiсть. АБ "Факторiал-Банк", як член потужної мiжнародної фiнансової органiзацiї SEB AB, впроваджує високi стандарти банкiвського обслуговування, що перевiренi 150-рiчним досвiдом роботи на мiжнародних фiнансових ринках. Сподiваємося, що сумчани в повнiй мiрi зможуть вiдчути увагу, доброзичливiсть спiвробiтникiв, обслуговуючись у новому вiддiленнi нашого Банку!"

У найближчих планах Банку - вiдкриття вiддiлень у Мелiтополi, Макiївцi, Сєвєродонецьку, Павлоградi, Iвано-Франкiвську, Луцьку, Кривому Розi, Бiлiй Церквi, iнших мiстах. Вже сьогоднi Банк представлений 72 регiональними пiдроздiлами в найбiльших мiстах України, в т. ч. у Харкiвськiй, Київськiй, Донецькiй, Полтавськiй, Днiпропетровськiй, Запорiзькiй, Одеськiй, Миколаївськiй, Херсонськiй, Житомирськiй, Хмельницькiй, Львiвськiй, Тернопiльськiй, Сумськiй областях. У свою чергу, ВАТ "СЕБ Банк" має 22 регiональнi вiддiлення.

Нагадуємо, SEB Група представлена в Українi двома фiнансовими установами - ВАТ "СЕБ Банк" та АБ "Факторiал-Банк", остаточне об'єднання яких має вiдбутися в серединi 2009 року. З прийняттям рiшення про приєднання АБ "Факторiал-Банк" до ВАТ "СЕБ Банк", розпочато новий етап розвитку SEB в Українi. Його географiя присутностi невпинно поширюється!

Довiдка: АБ "Факторiал-Банк" зареєстрований НБУ 01.12.1992 р. пiд N131, i працює на пiдставi лiцензiї НБУ N 37 вiд 04.12.01 року. Банк є постiйним учасником Фонду гарантування вкладiв фiзичних осiб (свiдоцтво учасника Фонду N105 вiд 02.09.99 р.). У листопадi 2007 р. Банк увiйшов до складу мiжнародної фiнансової групи SEB, яка станом на 10.11.2008 г. SEB володiє 99,52% акцiями АБ "Факторiал-Банк".

Станом на 01.11.08 г. активи Банку склали 1556,833 млн. грн., у т. ч. кредити фiзичним особам - 712,338 млн. грн., юридичним - 421,872 млн. грн. Зобов'язання Банку склали 1343,339 млн. грн., у т. ч. кошти юридичних осiб - 241,445 млн. грн., фiзичних - 320,363 млн. грн. Статутний капiтал Банку - 102,112 млн. грн.

Група Skandinavska Enskilda Banken (SEB) є однiєю з найбiльш впливових фiнансових органiзацiй Пiвнiчної Європи, яка обслуговує близько 400 000 корпоративних клiєнтiв та 5 мiльйонiв приватних осiб. SEB пропонує унiверсальнi банкiвськi послуги у Швецiї, Нiмеччинi та країнах Балтiї - Естонiї, Латвiї та Литвi. Вiддiлення Групи також розташованi у десяти iнших країнах, зокрема у Пiвнiчнiй Європi, Польщi, Росiї та Українi. Станом на 30 вересня 2008 року загальнi активи Групи становили 2,416 млрд. шведських крон, активи пiд управлiнням 1,244 млрд. шведських крон. Загальна кiлькiсть працiвникiв SEB Групи перевищує 22 000 осiб.


По материалам:UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в банке фінстаф работа в укрэксимбанке начальник отделения киев пиреус банк работа в финансах работа в таскомбанк работа в эпицентр резюме руководителей работа новая почта работа в эльдорадо работа для страховщиков кредитный эксперт вакансии сбербанк otp bank начальник отделения вакансии в банках работа universal bank работа в страховании финстаф отп банк работа для банкиров работа в socar универсал банк работа работа в киеве работа в банке вакансии банков работа в рошен работа в страховой компании работа в пзу украина вакансии в финансах работа банк работа otp bank банковские вакансии райффайзен банк аваль страховой агент резюме финансиста работа банк вакансии вакансии банков украины работа в новой линии фінстафф работа в кредобанк работа в сбербанке архив вакансий работа в ощадбанке работа в укрсиббанке работа в comfy работа в банках киева работа в приватбанке работа в сильпо работа в wog работа для финансистов pzu украина вакансии банков работа в softserves работа альфа банк киев
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!