Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 10098
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Маркетинг и реклама
Резюме № 10098
Опубликовано: 16.10.2021 г.
Рубрика: Маркетинг и реклама

Фахівець з маркетингу

Стартовый оклад: 50000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 06.06.1974 г. (47 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 01.2020 по настоящее время (1 год 9 мес.)
В компании: АТ «Український банк реконструкції та розвитку» , Киев
Должность: Провідний фахівець з маркетингу / Управління розвитку бізнесу
Функциональные обязанности:
Складання маркетинг плану: по кожного заходу для бізнес підрозділів Банку: бюджет, що планується на маркетингові заходи; вибір конкретних засобів поширення; формування календарного графіку розміщення. Моніторинг інформаційного поля Банку, створення позитивного та грамотного іміджу установи. Моніторинг активності конкурентів (новинна активність, активність в соціальних мережах, продуктова активність, акції, управління брендом Банку. Розробка проєктів та їх впровадження. Участь у плануванні стратегії розвитку та оптимізації бізнеспроцесів. Стимулювання збуту продуктів Банку (розробка і проведення акцій / спеціальних пропозицій для клієнтів, партнерів /агентів). Узгодження продуктів і стратегій з внутрішніми службами Банку, захист на Правлінні та комітетах. Виявлення потенційного і реального клієнта, портрет споживача (ЦА). Визначення стратегічних напрямків сайту Банку: аналіз сайтів банків конкурентів, сегменту бізнесу. Визначення основних виконавців підрядників, структурування, участь в розробці, оптимізація. Наповнення сайту, комунікація з підрядними організаціями. Створення контенту відповідно до запитів команди. Створення типових зображень і дизайн елементів. Створення landing сторінок для сайту, сторінок в соціальних мережах та online просування (рекламні банери, розсилки, тощо). Розробка текстів для лендингів та емейлерів, розуміння принципів UI/UX. Участь у запуску проєкту цифрового Банку: проведення маркетингових досліджень для виявлення потреб ЦА, розробка і впровадження продукту. Постановка та контроль виконання завдань підрядниками. Оптимізація, аналіз контенту; супровід маркетингових заходів; відстеження статистики сайту, landing page. Нові landing збільшили конверсію відвідувачів при незмінному рівні витрат на лідогенераціі.Проєкт: створення відділу маркетингу та реклами в АТ „Український банк реконструкції та розвитку" "З НУЛЯ".В 2020 р. Наглядова рада АТ „Український банк реконструкції та розвитку" затвердила Маркетинг стратегію та Стратегію розвитку Банку на 2020/2021 р. За рахунок впровадження Маркетинг стратегії та проведення нових програм Банку з 2020 по 2021 р. вдалося збільшити кількість нових клієнтів Банку на 29,7%. Участь в розробці і виведення на ринок нових банківських продуктів, які за рік в загальному склали прибуток по Банку на 17,2%. Збільшення портфеля депозитних коштів на 32,3%. 22/12/20 р., було підтверджено рейтинговим агентством „Кредит Рейтинг" довгостроковий кредитний рейтинг АТ «Український банк реконструкції та розвитку» на рівні uaA за національною кредитною шкалою з прогнозом «стабільний».


C 08.2018 по 02.2020 (1 год 6 мес.)
В компании: АТ "ТАСКОМБАНК", Киев
Должность: Менеджер з маркетингу / Департамент маркетингу
Функциональные обязанности:
Розробка та впровадження маркетингової стратегії. Створення та захист маркетинг бюджету. Участь у плануванні стратегії розвитку та оптимізації бізнес процесів. Участь в розробці нових продуктів Банку, дослідження ринку, розробка стратегії запуску нового продукту, супровід продукту при запуску і життєвого циклу. Участь в диверсифікації клієнтського портфеля, розробка маркетинг стратегії для роботи з різними клієнтськими сегментами Банку. Моніторинг і аналіз ринку банківських послуг. Складання та ведення проектної звітності / та звітності по бюджету з маркетингових заходів. Аналіз / моніторинг банків конкурентів у напрямку бізнесу. Портрет клієнта. Побудова маркетингової стратегії для направлення на основі цінностей Банку. Аналіз бізнесу, аналіз конкурентів, визначення цільової аудиторії; портрет споживача. Аналіз ефективності маркетингових заходів та каналу комунікацій, підготовка звітів та аналітики щодо активності конкурентів. Висвітлення основних подій і заходів бізнесу Банку, та його конкурентні переваги для можливості зростання рівня продажів та залучення як Банк №1 для клієнта. Підготовка та публікація рекламних і навчальних матеріалів за продуктами та їх програмою. Участь в проектах, спрямованих на розповсюдження інформації продуктів та їх програм. Впровадження нових схем роботи з підрядниками (аутсоср), ведення дослідницьких проектів і принципів організації дослідницьких груп, співпраці з креативними рекламними агентствами. Збереження ключових показників ефективності бізнесу АТ "ТАСКОМБАНК". Повна адаптації бізнесу Банку до нових умов. Збереження рівня оборотів АТ "ТАСКОМБАНК", відкриття нових напрямків бізнесу. Зростання обороту АТ "ТАСКОМБАНК" за 2019 р. + 27,3%. Збільшено на 41,5% по кількості великих корпоративних клієнтів. Розробка маркетингової програми і стилістики та її втілення, модернізація бренду і маркетингових заходів та рекламних кампаній для подальшого зростання в 2018 2020 р.2018 / 2020 р. АТ "ТАСКОМБАНК" визнаний найкращим в Україні за версією GLOBAL BANKING & FINANCE REVIEW банком для преміум клієнтів (Best Bank for Premier Banking Ukraine). Спільні проекти: 26/07/2019 р. АТ «ТАСКОМБАНК» розпочав співпрацю з ЄІБ для фінансування бізнесу. Укладено угоду з Міністерством фінансів України та Публічним акціонерним товариством «Державний експортно імпортний банк України». Культурні та соціальні проєкти: сприяння розвитку культури в Україні, організація і спонсорство фестивалю зарубіжного та українського кіно. Підтримка та партнерство Одеського міжнародного кінофестивалю. Національні конкурсні програми вручення нагород за кращі роботи. Партнерські проєкти: об'єднання експертів і професіоналів в області кіно і кіновиробництва з Українською Кіноакадемією та Національною Кінопремією.


C 11.2014 по 07.2018 (3 года 8 мес.)
В компании: ПАТ "Промислово-Фінансовий Банк", Киев
Должность: Спеціаліст з маркетингу / Відділ маркетингу та реклами
Функциональные обязанности:
Дослідження ринку, сегментація, стратегія позиціонування, розвиток банківських продуктів, маркетингове планування, розробка рекламних планів. Підтримка роздрібної мережі Банку. Відкриття нових відділень. Розробка та впровадження стандартів фірмового стилю, бренд бук. Внутрішня комунікація, служба підтримки, робота з сайтом Банку. Впровадження проекту Інтернет/банкінгу. Інформаційне наповнення сайту Банку, робота з соціальними мережами. Бюджетування та оптимізація витрат на маркетингові заходи, медіа/планування. Розробка маркетинг бюджету з просування послуг Банку посегментно. Розробка і запуск комплексних / локальних рекламних кампаній на підтримку ключових продуктів / послуг Банку. Розробка тактики комунікації в розрізі продуктових сегментів Банку. Промо/матеріали для акцій: плакати, буклети брошури, зображення в месенджери, банери для постів в соціальні мережі, банери для банкоматів, тощо. Проєкт: створення відділу маркетингу та реклами в АТ „Промислово Фінансовий Банк" "З НУЛЯ". Збільшення лояльності споживачів, підвищення рівня знання ТМ, зростання роздрібних продажів, обсяги чистих гривневих кредитів фізичним особам зросли на 27%. Розширення географії продажів, поліпшення громадської думки. Подяки та нагороди за участю на виставках, семінарах, конференціях, тощо. Розробка елементів візуальної комунікації Банку (брендинг, дизайн точок продажів, стандарти реклами, тощо). Проведено різні аналітичні процеси (сезонність, середній чек, аналіз клієнтської бази, аналіз воронки продажів та ефективність маркетингових заходів). ПАТ "Промислово Фінансовий Банк" зайняв лідируючі позиції по роботі з підприємствами експортерами / імпортерами. Значно доповнена продуктова лінійка, розширено мережу відділень Банку. Підсумки за фінансовими показниками в 2018 р., обсяги чистих доходів зросли на 17%.


C 08.2010 по 09.2014 (4 года 1 мес.)
В компании: ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку", Киев
Должность: Фахівець з маркетингу / Відділ маркетингу / Департамент розвитку
Функциональные обязанности:
Організація маркетингових заходів, проведення рекламних кампаній, аналіз результатів досліджень ринку в розрізі існуючих, перспективних банківських продуктів і послуг з метою виявлення переваг споживачів. Розробка, реалізація, аналіз та коригування короткострокових і довгострокових планів маркетингових заходів. Аналіз клієнтської бази. Розробка нових банківських продуктів / послуг, способів їх просування та позиціонування на ринку. Участь в реалізації рекламних заходів та аналіз їх ефективності. Контроль якості офіційного сайту Банку: аналіз, наповнення та просування сайту Банку, маркетингстратегія. Корпоративні презентації: Забезпечення іміджевою сувенірною продукцією, філію, відділення, дирекцію Банку; Підготовка звітності з продажів продуктів; Формування лояльності клієнтів; Листівки для email розсилки клієнтам та партнерам; Організація та проведення навчання менеджерів з продажів; Дизайн концепція картпродуктів; Відео, слайд шоу, робота з відео редакторами. Проєкт: створення відділу маркетингу та реклами в Київській Дирекції ПАТ „Всеукраїнський банк розвитку" "З НУЛЯ". 2010/2011р., ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" активне відкриття дирекцій та відділень у Києві, Донецьку, Львові, Харкові, Запоріжжі, Луганську.2012/2013р., Розширено мережу точок продажів ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" в Одесі, Сумах, Дніпропетровську, Полтаві, Миколаєві, Хмельницькому та в Криму (відділення банку в Сімферополі, Севастополі та Балаклаві).20132014р., ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" переможець в ТОП рейтингу "кращі українські банки", (банківський "Оскар"), під егідою провідного українського економічного видання «Інвест газета» «UKRAINIAN BANKER AWARDS 2014».


C 03.2006 по 08.2010 (4 года 5 мес.)
В компании: АКІБ «УкрСиббанк» BNP Paribas, Киев
Должность: Спеціаліст-менеджер з маркетингу / Департамент маркетингу BNP Paribas
Функциональные обязанности:
Розробка медіа стратегії Банку: складання і ведення річного контроль / бюджету реклами; участь відділу в складанні перспективних та поточних планів рекламних кампаній, координація проведення рекламних кампаній, визначення переліку ЗМІ відповідно до цільової аудиторії рекламної кампанії. Медіа планування: контроль реалізації медіа плану; відстеження за розміщенням реклами в ЗМІ. Маркетинг: аналіз рекламних носіїв, визначення нових та підтримка постійних контактів з ними; аналіз медіапереваг; аналіз реклами конкурентів. Рекламні заходи: проведення спеціалізованих виставок, акцій продуктового ряду Банку. Брендинг: підвищення пізнаваності і лояльності до бренду; забезпечення та дотримання єдиного фірмового стилю у всіх засобах реклами. Робота з агентствами підрядчиками: виготовлення радіо телевізійної реклами, зовнішня реклама, сувенірна і поліграфічна продукція, світлова, електронна, поштова реклама та реклама на транспорті. Робота із зовнішньою рекламою: вибірка і розміщення реклами по адресною програмою: білборди, сітілайти, постери і так далі. Внутрішні комунікації: підготовка інформації для наповнення та підтримки на внутрішньому ресурсі Інтрасайт. Документообіг: ведення бухгалтерської документації: договори; рахунки; акти; звіти; додатки та інше, облік та контроль. Розробка і запуск рекламних кампаній по зарплатним проєктам (картковий бізнес). Взаємодія зі структурними підрозділами з відкриття нових відділень Банку. Проєкти з просуванням продуктів Банку: Фасткредити, Мікрокредити, Карткові продукти. Промокампанії по ДІУ і Рефінансуванню, акція з Вестерн Юніон, Київстар, Шоколадні умови тощо. Проєкт: "Банк, якому довіряють" впровадження іміджевої реклами Банку. Проєкт "MoneyBOOM" (кредитування населення). В 2006 АКІБ «УкрСиббанк» був п'ятим в Україні за активами. Керівництвом була поставлено завдання розвивати роздріб. Її виконали в 2006му було відкрито понад 60ти торгових точок (відділень)


C 07.2004 по 03.2006 (1 год 8 мес.)
В компании: ТОВ КБ «Європейський Банк Розвитку та Заощаджень», Киев
Должность: Менеджер Служби маркетингу відділу реклами
Функциональные обязанности:
Координація роботи з рекламними агентствами: планування; підготовка бюджету на проведення рекламних заходів; контроль дотримання стандартів корпоративного стилю в рекламній діяльності Банку. Розробка фірмового стилю: виготовлення та розміщення елементів зовнішньої реклами на фасадах відділень і філій Банку; оформлення вивісок, лайтбоксів на філіях та відділеннях Банку. Розробка дизайну, виготовлення та розподіл рекламної поліграфічної продукції: візитівок, листівок, буклетів, річних звітів, новорічних календарів, тощо. Аналіз ефективності рекламних заходів та поліпшення рекламної політики Банку. Досягнення мети реалізувалося шляхом вирішення наступних завдань: Розвиток клієнтської бази. Залучення обслуговування нових клієнтів, зміцнення позицій на ринку корпоративних клієнтів. Створення умов для розвитку комплексу послуг для фізичних осіб. Створення та реалізація ефективної маркетингової стратегії. Створення прибутковою мережі відділень і філій Банку. Капіталізація і відповідне збільшення ресурсів та активів Банку.


Образование
Учебное заведение: ВНЗ КІР Київський Інститут Реклами
Дата окончания: 2013-09-01
Факультет: Менеджмент організацій і адміністрування
Специальность: Магістр з менеджменту

Учебное заведение: ВНЗ КІР Київський Інститут Реклами
Дата окончания: 2012-09-01
Факультет: Менеджмент
Специальность: Бакалавр з менеджменту

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Підприємництво і підприємці в Україні
Компания: ДСЗКІПК Інститут Підготовки Кадрів
Город: Київ Период: 5 неділь Дата: 01.07.2005

Название курса/тренинга: Економіка-планування
Компания: КІБТ Інститут Бізнесу та Технологій
Город: Київ Период: 3 місяці Дата: 01.01.2000

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Офісні програми: Microsoft Word, Microsoft Excel, PowerPoint. Видавничі програми: QuarkXPress. Комп'ютерний дизайн: CorelDraw. Клієнти електронної пошти: Outlook Express, The Bat; браузери: Internet Explorer, Opera, Maxthon тощо.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Планування та реалізація стратегії маркетингових комунікацій Банку, контроль ефективності. Формування бюджету з маркетингових комунікацій та оптимізація їх витрат. Підготовка пропозицій щодо оптимізації внутрішніх та зовнішніх комунікацій, взаємодія з партнерами в рамках організації зовнішніх заходів (спонсорство, виставки, конференції). Проєкти: просуванням продуктів банку: Фаст-кредити, Мікро-кредити, Карткові продукти, тощо. Промо-кампанії: спільні акції з ботанічним садом, аквапарком, ТЦ боулінг-клуб, ТЦ льодова доріжка. Конкурс "Драйвова Лихоманка". Спільні акційні програми: УкрЗалізниця, Укрпошта, УкрАвто, Київстар, Нова Пошта та ін. партнерські проєктні кампанії з мережами ТРЦ, торговельними мережами, маркетплейсами та e-commerce зі стимулюючими і спонукальними програмами "Прогресивна весна!" "Прогресивне літо!" "Прогресивна осінь!" "Прогресивна зима!". Імідж-проєкти: проєкт: 'Банк, якому довіряють' впровадження іміджевої реклами Банку, проєкт 'MONEYBOOM' (кредитування населення) та інші довгострокові / короткострокові кампанії національного характеру. Маркетинг / рекламні заходи: проведення спеціалізованих виставок, акцій продуктового ряду. Підготовка, організація різних заходів (професійних виставок, VIP-зустрічей, семінарів та конференцій). Розробка матеріалів для комунікацій про існуючі переваги продуктів та послуги Банку. Створення рекламних макетів для Банку та їх розміщення в пресі, спец виданнях, в мережі Інтернет, соціальній мережі, в ліфтах житлових будинках, вагонах метрополітену, біл-бордах, біг-бордах, сіті-лайтах, тощо, реклама на ТБ та радіо. Розробка фірмового стилю виготовлення та розміщення елементів зовнішньої реклами на фасадах відділень і філій банку; оформлення вивісок, лайт-боксів. Ведення сторінок в соціальних мережах, сторінки Банку: Facebook, Instagram. Написання новин, прес - релізів, контент новин (робота з написання і редагування статей та інформаційно - рекламних матеріалів для ЗМІ). Розробка і запуск рекламної кампанії зарплатного проекту (картковий бізнес). Підготовка текстових та презентаційних, інформаційно - рекламних матеріалів, відповіді на запити журналістів, написання прес - релізів. Робота з агентствами - підрядниками: участь в підготовці та виготовлення радіо - телевізійної реклами; зовнішня реклама; сувенірна і поліграфічна продукція; світлова, електронна, тощо.
Сведения: Одна з важливих речей на роботі, це можливість працювати в команді. Бажання працювати з професійними, досвідченими, працьовитими людьми, доповнити свій професійний внесок у колектив і докласти всіх зусиль, щоб в результаті чого з кращих в собі і в своїх товаришів по команді були виконані всі поставлені цілі в роботі і досягнуті високі результати. Бажання застосувати раціональні принципи спільної роботи, як це було зроблено мною на попередніх місцях роботи.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Командний спорт: футбол, баскетбол, гандбол, стратегічні ігри: шахи, шашки, нарди та інші настільні ігри, колекціонування: монети, марки, моделі машин, ін.читання літератури: психологія реклами. маркетинг на підприємстві

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
одесса чернигов шостка львов ровно все мфо андеррайтер кассир хмельницкий маркетолог никополь александрия бровары кредит без справки о доходах херсон операционист днепр юрист кривой рог черновцы кропивницкий кременчуг житомир харьков смела борисполь измаил сумы славянск энергодар краматорск полтава бердянск касир мариуполь черкассы николаев ужгород киев супервайзер ивано-франковск яготин мукачево мелитополь бахмут деньги в долг прилуки бухгалтер тернополь миргород каменец-подольский белая церковь бердичев аналитик кредит онлайн на карту без отказа срочно умань экономист луцк каменское юрисконсульт запорожье павлоград северодонецк изюм винница
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в финансах мфо без лицензии маловідомі мфо вакансии в финансах работа universal bank спортбанк универсал банк работа работа в райффайзен банк карта спортбанк кредит под 0 процентов микрозайм без отказа работа в банке киев кредитный лимит спортбанк точки выдачи спортбанк займ на карту с автоматическим одобрением работа в укрсиббанке малоизвестные мфо кредит спортбанк мфо, которые дают всем всі мфо україни работа в укрэксимбанке альфа банк киев отзывы спортбанк резюме руководителей работа в страховой компании кредит наличными без справки о доходах архив вакансий резюме финансиста альфа банк вакансии банков украины вакансии банков кредит онлайн на карту без отказа вакансии в банках работа в кредобанк работа в банке база мфо украины работа в страховании работа отп банк неизвестные мфо деньги в долг срочно работа в ощадбанке кредит готівкою без довідки про доходи работа в приватбанке все мфо украины Новые МФО Украины рейтинг кредитов онлайн банковские вакансии работа в таскомбанк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты