Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 10625
> >
Город : Ивано-Франковск
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 10625
Опубликовано: 05.12.2018 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Руководитель оделения / филиала / дирекции банка

Стартовый оклад: 50000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Ивано-Франковск
Образование: высшее
Дата рождения: 09.03.1981 г. (40 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 03.2012 по настоящее время (9 лет 7 мес.)
В компании: АБ УКРГАЗБАНК, Ивано-Франковск
Должность: Начальник базового отделения
Функциональные обязанности:
На посаді керівника базового відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в ІваноФранківському регіоні безпосередньо і особисто займаюсь збільшенням дохідності та прибутковості відділення шляхом залученням на обслуговування (РКО, депозити, зарплатні проекти, кредитування, торгове фінансування, гарантійні операції, перекази, приймання платежів тощо) клієнтів сегментів роздрібного бізнесу, середнього і малого бізнесу, корпоративного бізнесу: продзвон холодних баз клієнтів (домовленість про зустріч, проведення зустрічей щодня, домовленість про наступні зустрічі); продзвон гарячих баз; регулярні зустрічі із діючими клієнтами для побудови тривалих партнерських відносин; дотримання щільного графіку зустрічей; управління активними продажами менеджерів підпорядкованого відділення (планування графіку зустрічей підпорядкованими менеджерами, щоденний контроль їх проведення та результативність, наставництво); щоденне планування та контроль кроспродажів діючим клієнтам; нарощування продуктової загрузки на одного клієнта. В безпосередньому підпорядкування 15 працівників. Значний досвід пошуку та підбору персоналу. Пройдені тренінги: Ефективні продажі банківських продуктів Майстер продажів банківських послуг Поглиблені продажі банківських продуктів Ефективні продажі пакетів Активні продажі послуг банку по телефону V.I.P переговори Публічні виступи для залучення клієнтів на обслуговування Управлінські навики Управління змінами Управлінські компетенціїВизнавався переможцем по АБ «УКРГАЗБАНК» у номінаціях: «Зірка продажів» (Перемогу в конкурсі серед начальників відділень) «Піраміда успіху» (З приросту непроцентних доходів) «Лідер карткових продажів» (З приросту активних зарплатних та кредитних карток). За період роботи на посаді начальника базового відділення майже з нуля створено клієнтське ядро та клієнтську базу практично в трьох напрямках бізнесу: Корпоративний бізнес, Малий та середній бізнес, Роздрібний бізнес. Відділення виведено на стійку прибуткову діяльність.


C 05.2010 по 03.2012 (1 год 10 мес.)
В компании: АБ БАНК ТАВРИКА, Ивано-Франковск
Должность: Начальник отделения
Функциональные обязанности:
Від початку моєї роботи на посаді (травень 2010 року) вперше за історію свого існування (з 2007 року) відділення АБ «БАНК «ТАВРИКА» в м. ІваноФранківськ (єдине відділення в ІваноФранківській області) комплексно виконало планові показники в 2010р. і план продажів. Під час своєї роботи на посаді начальника відділення (2010-2012) особисто проводив активні продажі та залучення клієнтів на обслуговування: було залучено 5 млн. нових депозитів за період від травня 2010 року по грудень 2010 року включно (на момент призначення мене начальником відділення загальний депозитний портфель становив 1,7 млн. грн. та було активних 5 накопичувальних карт із залишками 23 тис. грн.) За період 2010 рік було побудовано партнерські відносини із ключовими підприємцяи ювелірного ринку ІваноФранківської області, що дозволило продати 7,3 кг банківських золотих злитків (спеціалізація банку, оскільки власником банку був «Київський Ювелірний завод» і даний показник був одним із ключових) Продано понад 100 накопичувальних карт і нарощено постійні незнижувальні залишки на них до суми близько 2 млн. грн. Було залучено на комплексне обслуговування ряд юридичних осіб в т. ч. офіційного дилера компанії Mitsubishi в ІваноФранківській області. В 2011 році було змінено місце розташування відділення в центрі міста; при цьому було зменшено витрати на оренду та комунальні платежі в два рази. Нарощено в чотири рази комісійні доходи відділення. Виведено відділення на прибуткову діяльність ( на момент приходу в банк збиток становив близько 370 тис. грн. на рік). За 2011 рік відділення отримало понад 150 тис. грн. прибутку. На момент мого звільнення (березень 2012 року): а) загальний портфель строкових депозитів підпорядкованого відділення становив 13,4 млн. грн. (проти 7 млн. грн. на момент приходу в Банк на роботу); б) кількість активних накопичувальних карт 462 із залишками 4,2 млн. грн.; в) кількість юридичних осіб 46 із залишками понад 3 млн. грн.; г) 8 активних ЗКП;д) відділення виведено на прибуткову діяльність.


C 10.2008 по 04.2010 (1 год 6 мес.)
В компании: Комерційний Банк, Ивано-Франковск
Должность: Заместитель начальника управления корпоративных продаж Львовского межрегионального корпоративного центра
Функциональные обязанности:
Активні продажі з нормативом 3 зустрічі на день; формування довгострокових відносин з діючими клієнтами; активна взаємодія зі службами Головного офісу на відстань; збір пакету документів для відкриття рахунку та для проведення активних операцій (взаємодія із кредитним підрозділом, юридичною службою, підрозділами ризикменеджменту, безпеки, оцінки вартості забезпечення) в процесі підготовки кредитної заявки для винесення на розгляд колегіальних кредитних органів Банку; організація видачі та видача кредиту; передача кредитної справи на подальший супровід до кредитних підрозділів; постійне підтримання ділових відносин із ключовими клієнтами в т.ч. позичальниками тощо.


C 07.2007 по 10.2008 (1 год 3 мес.)
В компании: ПАТ Сведбанк, Ивано-Франковск
Должность: Начальник отдела кредитных операций корпоративных клиентов Ивано-Франковского отделения Ивано-Франковского регионального департамента
Функциональные обязанности:
Пошук на кредитування клієнтів сегменту МСБ та корпоративного сегменту; написання кредитних резюме, взаємодія із іншими підрозділами банку задіяними в кредитному процесі, захист кредитних заявок, видача кредитів, супровід кредитів до їх повного погашення.


C 03.2007 по 07.2007 (4 мес.)
В компании: ЗАТ , Ивано-Франковск
Должность: Начальник отдела корпоративных продаж Ивано-Франковского регионального подразделения
Функциональные обязанности:
Залучення на комплексне обслуговування клієнтів корпоративного сегменту: РКО, кредитування, розміщення депозитів, гарантійні операції.


C 07.2006 по 03.2007 (8 мес.)
В компании: АТ ЕлектронБанк, Ивано-Франковск
Должность: Начальник сектора кредитування юридичних осіб обласної балансової філії
Функциональные обязанности:
Написання кредитних заявок, захист кредитних заявок на кредитній комісії філії (кредитна комісія філія мала повноваження на приймання рішення без погодження із Головним банком в еквіваленті до 1 млн. грн.), видача та супровід кредиту до повного його погашення, проведення оцінки та моніторингу заставного майна;


C 11.2005 по 07.2006 (8 мес.)
В компании: АТ ЕлектронБанк, Ивано-Франковск
Должность: Начальник сектора аналізу та управління ризиками обласної балансової філії
Функциональные обязанности:
Виконання посадових обов'язків та функціоналу притаманних підрозділам ризикменеджменту балансових філій банків із наданими кредитним комісіям повноваженнями на кредитування. Окрім того виконував обов'язки казначея філії, оскільки філія мала власний кореспондентський рахунко 1200 в ІФ ОУ НБУ, а банк вкористовував таку модель РКО в НБУ, яка підрозумівала поступлення видатки коштів за межі банку кожною філією в своєму регіоні без єдиного коррахунку.


C 09.2004 по 11.2005 (1 год 2 мес.)
В компании: АТ ЕлектронБанк, Ивано-Франковск
Должность: Головний економіст сектора кредитування юридичних осіб обласного балансової філії
Функциональные обязанности:
Залучення юридичних осіб на кредитування, написання та захист кредитного резюме на колегіальних органах Банку/Філії. Підготовка кредитних договорів, оцінка заставного майна, договорів забезпечення, взаємодія із страховими компаніями та нотаріусами під час видачі кредиту. Моніторинг заставного майна. Супровід кредиту до повного погашення.


Образование
Учебное заведение: Тернопольская академия народного хозяйства
Дата окончания: 2004-07-01
Факультет: Институт банковского бизнеса
Специальность: Банковское дело; Квалификация: Магистр

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Способи та організація ефективних продажів
Компания: ПАТ "Сведбанк"
Город: Київ Период: 3 дня Дата: 01.06.2008

Название курса/тренинга: Організація продажів
Компания: ЗАТ "Альфа-Банк"
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.04.2007

Название курса/тренинга: Ефективні продажі банківських продуктів
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.05.2012

Название курса/тренинга: Майстер продажів банківських продуктів
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.08.2012

Название курса/тренинга: Поглиблені продажі банківських продуктів
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.02.2013

Название курса/тренинга: Ефективні продажі пакетів
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.06.2013

Название курса/тренинга: Активні продажі послуг банку по телефону
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.09.2013

Название курса/тренинга: V.I.P Переговори
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.02.2014

Название курса/тренинга: Управлінські навики
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.10.2014

Название курса/тренинга: Публічні виступи для залучення клієнтів на обслуговування
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.05.2015

Название курса/тренинга: Управління змінами
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.09.2015

Название курса/тренинга: Управлінські компетенції
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.12.2012

Название курса/тренинга: Публічні виступи для залучення клієнтів на обслуговування
Компания: АБ "УКРГАЗБАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дня Дата: 01.01.2018

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Рівень володіння комп'ютером: впевнений користувач. Є досвід роботи з банківськими програмами: Lotus Notes IBM, 4K Bank, SR Bank, Mebius Bank, IS Card, BCZCard+, WEB-Bank, СЕД "Докс".

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
В АТ «Електронбанк» нагороджений грамотою як кращий співробітник обласної філії. В АБ «УКРГАЗБАНК» визнавався переможцем у номінаціях: «Зірка продажів» (Перемогу в конкурсі серед начальників відділень). «Піраміда успіху» (З приросту непроцентних доходів). Лідер карткових продажів (З приросту активних зарплатних та кредитних карток).
Сведения: Понад 10 років успішної роботи по залученню клієнтів та активних продажів банківських продуктів та послуг: МСБ, Роздрібного бізнесу, Корпоративного бізнесу. Досвід підбору персоналу понад 8 років. Досвід навчання персоналу ефективних способів залучення та продажів банківських продуктів. Досвід управління колективами та координації роботи по залученню клієнтів та нарощуванню продажів банківських продуктів та послуг в розрізі клієнтів. Багаторічний досвід ефективного підтримання та розвиток ділових відносин із клієнтами. Значна особиста клієнтська база. Досвід проведення переговорів із ТОП-Менеджментом великих компаній/корпорацій як приватно/ так і державної форм власності, державної влади та органів місцевого самоврядування. Значний досвід результативних публічних виступів перед великими колективами з метою залучення на обслуговування. Комунікабельність. Стресостійкість. Досвід управління конфліктними ситуаціями. Профільна банківська освіта: диплом з відзнакою Магістра банківського бізнесу.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Вивчаю маркетинг, психологію ділового спілкування. Спорт: великий теніс, волейбол.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
аналитик киев мариуполь полтава днепр львов каменец-подольский операционист славянск ужгород запорожье юрист шостка бердянск прилуки харьков смела краматорск белая церковь миргород экономист бухгалтер никополь яготин кривой рог маркетолог все мфо одесса юрисконсульт александрия северодонецк херсон николаев чернигов андеррайтер бахмут бровары изюм измаил кропивницкий энергодар борисполь черновцы житомир черкассы павлоград супервайзер кредит онлайн на карту без отказа срочно луцк касир хмельницкий ровно кассир бердичев ивано-франковск кредит без справки о доходах кременчуг мелитополь мукачево деньги в долг сумы каменское умань винница тернополь
 
 
Ссылки
микрозайм без отказа банковские вакансии работа в банке киев кредит под 0 процентов карта спортбанк работа в райффайзен банк база мфо украины работа в укрсиббанке работа отп банк Новые МФО Украины кредит онлайн на карту без отказа точки выдачи спортбанк вакансии в банках мфо без лицензии работа в кредобанк работа в страховании неизвестные мфо кредитный лимит спортбанк вакансии банков украины резюме руководителей мфо, которые дают всем рейтинг кредитов онлайн всі мфо україни кредит готівкою без довідки про доходи займ на карту с автоматическим одобрением архив вакансий альфа банк вакансии банков отзывы спортбанк работа в укрэксимбанке универсал банк работа альфа банк киев кредит наличными без справки о доходах работа в приватбанке малоизвестные мфо работа в таскомбанк резюме финансиста работа universal bank спортбанк работа в финансах вакансии в финансах работа в ощадбанке работа в страховой компании все мфо украины маловідомі мфо деньги в долг срочно работа в банке кредит спортбанк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты