Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 10625
> >
Город : Івано-Франківськ
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Філії та відділення банку (керівники)
Резюме № 10625
Опубліковано: 05.12.2018 р.
Рубрика: Філії та відділення банку (керівники)

Руководитель оделения / филиала / дирекции банка

Стартова зарплата: 50000 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Івано-Франківськ
Освіта: вища
Дата народження: 09.03.1981 г. (43 роки )
Стать: Чоловіча
Сімейний стан: Перебуваю в шлюбі, є діти
Досвід роботи
C 03.2012 по теперішній час (12 років 2 міс.)
В компанії: АБ УКРГАЗБАНК, Івано-Франківськ
Посада: Начальник базового отделения
Функціональні обов'язки:
На посаді керівника базового відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в ІваноФранківському регіоні безпосередньо і особисто займаюсь збільшенням дохідності та прибутковості відділення шляхом залученням на обслуговування (РКО, депозити, зарплатні проекти, кредитування, торгове фінансування, гарантійні операції, перекази, приймання платежів тощо) клієнтів сегментів роздрібного бізнесу, середнього і малого бізнесу, корпоративного бізнесу: продзвон холодних баз клієнтів (домовленість про зустріч, проведення зустрічей щодня, домовленість про наступні зустрічі); продзвон гарячих баз; регулярні зустрічі із діючими клієнтами для побудови тривалих партнерських відносин; дотримання щільного графіку зустрічей; управління активними продажами менеджерів підпорядкованого відділення (планування графіку зустрічей підпорядкованими менеджерами, щоденний контроль їх проведення та результативність, наставництво); щоденне планування та контроль кроспродажів діючим клієнтам; нарощування продуктової загрузки на одного клієнта. В безпосередньому підпорядкування 15 працівників. Значний досвід пошуку та підбору персоналу. Пройдені тренінги: Ефективні продажі банківських продуктів Майстер продажів банківських послуг Поглиблені продажі банківських продуктів Ефективні продажі пакетів Активні продажі послуг банку по телефону V.I.P переговори Публічні виступи для залучення клієнтів на обслуговування Управлінські навики Управління змінами Управлінські компетенціїВизнавався переможцем по АБ «УКРГАЗБАНК» у номінаціях: «Зірка продажів» (Перемогу в конкурсі серед начальників відділень) «Піраміда успіху» (З приросту непроцентних доходів) «Лідер карткових продажів» (З приросту активних зарплатних та кредитних карток). За період роботи на посаді начальника базового відділення майже з нуля створено клієнтське ядро та клієнтську базу практично в трьох напрямках бізнесу: Корпоративний бізнес, Малий та середній бізнес, Роздрібний бізнес. Відділення виведено на стійку прибуткову діяльність.


C 05.2010 по 03.2012 (1 рік 10 міс.)
В компанії: АБ БАНК ТАВРИКА, Івано-Франківськ
Посада: Начальник отделения
Функціональні обов'язки:
Від початку моєї роботи на посаді (травень 2010 року) вперше за історію свого існування (з 2007 року) відділення АБ «БАНК «ТАВРИКА» в м. ІваноФранківськ (єдине відділення в ІваноФранківській області) комплексно виконало планові показники в 2010р. і план продажів. Під час своєї роботи на посаді начальника відділення (2010-2012) особисто проводив активні продажі та залучення клієнтів на обслуговування: було залучено 5 млн. нових депозитів за період від травня 2010 року по грудень 2010 року включно (на момент призначення мене начальником відділення загальний депозитний портфель становив 1,7 млн. грн. та було активних 5 накопичувальних карт із залишками 23 тис. грн.) За період 2010 рік було побудовано партнерські відносини із ключовими підприємцяи ювелірного ринку ІваноФранківської області, що дозволило продати 7,3 кг банківських золотих злитків (спеціалізація банку, оскільки власником банку був «Київський Ювелірний завод» і даний показник був одним із ключових) Продано понад 100 накопичувальних карт і нарощено постійні незнижувальні залишки на них до суми близько 2 млн. грн. Було залучено на комплексне обслуговування ряд юридичних осіб в т. ч. офіційного дилера компанії Mitsubishi в ІваноФранківській області. В 2011 році було змінено місце розташування відділення в центрі міста; при цьому було зменшено витрати на оренду та комунальні платежі в два рази. Нарощено в чотири рази комісійні доходи відділення. Виведено відділення на прибуткову діяльність ( на момент приходу в банк збиток становив близько 370 тис. грн. на рік). За 2011 рік відділення отримало понад 150 тис. грн. прибутку. На момент мого звільнення (березень 2012 року): а) загальний портфель строкових депозитів підпорядкованого відділення становив 13,4 млн. грн. (проти 7 млн. грн. на момент приходу в Банк на роботу); б) кількість активних накопичувальних карт 462 із залишками 4,2 млн. грн.; в) кількість юридичних осіб 46 із залишками понад 3 млн. грн.; г) 8 активних ЗКП;д) відділення виведено на прибуткову діяльність.


C 10.2008 по 04.2010 (1 рік 6 міс.)
В компанії: Комерційний Банк, Івано-Франківськ
Посада: Заместитель начальника управления корпоративных продаж Львовского межрегионального корпоративного центра
Функціональні обов'язки:
Активні продажі з нормативом 3 зустрічі на день; формування довгострокових відносин з діючими клієнтами; активна взаємодія зі службами Головного офісу на відстань; збір пакету документів для відкриття рахунку та для проведення активних операцій (взаємодія із кредитним підрозділом, юридичною службою, підрозділами ризикменеджменту, безпеки, оцінки вартості забезпечення) в процесі підготовки кредитної заявки для винесення на розгляд колегіальних кредитних органів Банку; організація видачі та видача кредиту; передача кредитної справи на подальший супровід до кредитних підрозділів; постійне підтримання ділових відносин із ключовими клієнтами в т.ч. позичальниками тощо.


C 07.2007 по 10.2008 (1 рік 3 міс.)
В компанії: ПАТ Сведбанк, Івано-Франківськ
Посада: Начальник отдела кредитных операций корпоративных клиентов Ивано-Франковского отделения Ивано-Франковского регионального департамента
Функціональні обов'язки:
Пошук на кредитування клієнтів сегменту МСБ та корпоративного сегменту; написання кредитних резюме, взаємодія із іншими підрозділами банку задіяними в кредитному процесі, захист кредитних заявок, видача кредитів, супровід кредитів до їх повного погашення.


C 03.2007 по 07.2007 (4 міс.)
В компанії: ЗАТ , Івано-Франківськ
Посада: Начальник отдела корпоративных продаж Ивано-Франковского регионального подразделения
Функціональні обов'язки:
Залучення на комплексне обслуговування клієнтів корпоративного сегменту: РКО, кредитування, розміщення депозитів, гарантійні операції.


C 07.2006 по 03.2007 (8 міс.)
В компанії: АТ ЕлектронБанк, Івано-Франківськ
Посада: Начальник сектора кредитування юридичних осіб обласної балансової філії
Функціональні обов'язки:
Написання кредитних заявок, захист кредитних заявок на кредитній комісії філії (кредитна комісія філія мала повноваження на приймання рішення без погодження із Головним банком в еквіваленті до 1 млн. грн.), видача та супровід кредиту до повного його погашення, проведення оцінки та моніторингу заставного майна;


C 11.2005 по 07.2006 (8 міс.)
В компанії: АТ ЕлектронБанк, Івано-Франківськ
Посада: Начальник сектора аналізу та управління ризиками обласної балансової філії
Функціональні обов'язки:
Виконання посадових обов'язків та функціоналу притаманних підрозділам ризикменеджменту балансових філій банків із наданими кредитним комісіям повноваженнями на кредитування. Окрім того виконував обов'язки казначея філії, оскільки філія мала власний кореспондентський рахунко 1200 в ІФ ОУ НБУ, а банк вкористовував таку модель РКО в НБУ, яка підрозумівала поступлення видатки коштів за межі банку кожною філією в своєму регіоні без єдиного коррахунку.


C 09.2004 по 11.2005 (1 рік 2 міс.)
В компанії: АТ ЕлектронБанк, Івано-Франківськ
Посада: Головний економіст сектора кредитування юридичних осіб обласного балансової філії
Функціональні обов'язки:
Залучення юридичних осіб на кредитування, написання та захист кредитного резюме на колегіальних органах Банку/Філії. Підготовка кредитних договорів, оцінка заставного майна, договорів забезпечення, взаємодія із страховими компаніями та нотаріусами під час видачі кредиту. Моніторинг заставного майна. Супровід кредиту до повного погашення.


Освіта
Навчальний заклад: Тернопольская академия народного хозяйства
Дата закінчення: 2004-07-01
Факультет: Институт банковского бизнеса
Спеціальність: Банковское дело; Квалификация: Магистр

Курси та тренінги
Назва курсу/тренінгу: Способи та організація ефективних продажів
Компанія: ПАТ "Сведбанк"
Місто: Київ Період: 3 дня Дата: 01.06.2008

Назва курсу/тренінгу: Організація продажів
Компанія: ЗАТ "Альфа-Банк"
Місто: Київ Період: 1 день Дата: 01.04.2007

Назва курсу/тренінгу: Ефективні продажі банківських продуктів
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.05.2012

Назва курсу/тренінгу: Майстер продажів банківських продуктів
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.08.2012

Назва курсу/тренінгу: Поглиблені продажі банківських продуктів
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.02.2013

Назва курсу/тренінгу: Ефективні продажі пакетів
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.06.2013

Назва курсу/тренінгу: Активні продажі послуг банку по телефону
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.09.2013

Назва курсу/тренінгу: V.I.P Переговори
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.02.2014

Назва курсу/тренінгу: Управлінські навики
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.10.2014

Назва курсу/тренінгу: Публічні виступи для залучення клієнтів на обслуговування
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.05.2015

Назва курсу/тренінгу: Управління змінами
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.09.2015

Назва курсу/тренінгу: Управлінські компетенції
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.12.2012

Назва курсу/тренінгу: Публічні виступи для залучення клієнтів на обслуговування
Компанія: АБ "УКРГАЗБАНК"
Місто: Івано-Франківськ Період: 2 дня Дата: 01.01.2018

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Базова
Украинский: Вільно володію
Рівень володіння комп'ютером: досвідчений користувач
Комп'ютерні навички: Рівень володіння комп'ютером: впевнений користувач. Є досвід роботи з банківськими програмами: Lotus Notes IBM, 4K Bank, SR Bank, Mebius Bank, IS Card, BCZCard+, WEB-Bank, СЕД "Докс".

Додаткова інформація
Найбільш важливі досягнення в житті та кар'єрі:
В АТ «Електронбанк» нагороджений грамотою як кращий співробітник обласної філії. В АБ «УКРГАЗБАНК» визнавався переможцем у номінаціях: «Зірка продажів» (Перемогу в конкурсі серед начальників відділень). «Піраміда успіху» (З приросту непроцентних доходів). Лідер карткових продажів (З приросту активних зарплатних та кредитних карток).
Відомості: Понад 10 років успішної роботи по залученню клієнтів та активних продажів банківських продуктів та послуг: МСБ, Роздрібного бізнесу, Корпоративного бізнесу. Досвід підбору персоналу понад 8 років. Досвід навчання персоналу ефективних способів залучення та продажів банківських продуктів. Досвід управління колективами та координації роботи по залученню клієнтів та нарощуванню продажів банківських продуктів та послуг в розрізі клієнтів. Багаторічний досвід ефективного підтримання та розвиток ділових відносин із клієнтами. Значна особиста клієнтська база. Досвід проведення переговорів із ТОП-Менеджментом великих компаній/корпорацій як приватно/ так і державної форм власності, державної влади та органів місцевого самоврядування. Значний досвід результативних публічних виступів перед великими колективами з метою залучення на обслуговування. Комунікабельність. Стресостійкість. Досвід управління конфліктними ситуаціями. Профільна банківська освіта: диплом з відзнакою Магістра банківського бізнесу.
Заняття у вільний час (улюблений спорт, хобі тощо): Вивчаю маркетинг, психологію ділового спілкування. Спорт: великий теніс, волейбол.

Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
борисполь операционист сумы херсон маловідомі мфо україни запорожье юрисконсульт кривой рог луцк деньги в долг невідомі мфо україни кредит без справки о доходах яготин всі мфо тернополь измаил изюм львов умань энергодар кременчуг все мфо киев кредит під 0 нові мфо україна ивано-франковск бровары черновцы павлоград черкассы краматорск гроші в борг терміново миргород бердичев белая церковь мелитополь каменец-подольский кассир прилуки хмельницкий харьков мукачево шостка ровно ужгород славянск днепр кредит онлайн на карту александрия кредит онлайн на карту без отказа срочно экономист северодонецк бахмут кредит без довідки про доходи мариуполь винница касир полтава бухгалтер никополь житомир аналитик мфо україна каменское рейтинг кредитов нові мфо бердянск кропивницкий чернигов николаев юрист смела одесса
 
 
Посилання
рейтинг кредитов онлайн работа в банке деньги в долг срочно все мфо украины малоизвестные мфо кредитный лимит спортбанк вакансии банков кредит под 0 процентов вакансии банков украины Нові МФО України отзывы спортбанк карта спортбанк всі мфо україни кредит онлайн на карту без отказа работа в банке киев кредит онлайн на картку без відмови терміново позика на картку з автоматичним схваленням вакансии в банках кредит наличными без справки о доходах вакансии в финансах гроші в борг займ на карту с автоматическим одобрением работа в страховании кредит наличными киев альфа банк кредит готівкою без довідки про доходи невідомі мфо точки выдачи спортбанк кредит під 0 відсотків архив вакансий мфо, которые дают всем спортбанк база мфо украины микрозайм без отказа кредит спортбанк мфо без лицензии альфа банк киев список rss работа в финансах банковские вакансии неизвестные мфо кредит готівкою київ Новые МФО Украины маловідомі мфо
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты