Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 11569

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Юридическая служба
Резюме № 11569
Опубликовано: 13.01.2009 г.
Рубрика: Юридическая служба

Юрист

Стартовый оклад: 7200 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 14.04.1981 г. (38 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 04.2008 по 11.2008 (7 мес.)
В компании: КФ ВАТ КБ "Промекономбанк", Киев
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Підготовка обґрунтованих відповідей на запити державних і недержавних органів, установ і організацій. Організація претензійної і ведення позовної роботи. Представлення у встановленому законодавством порядку інтересів КФ ВАТ КБ “Промекономбанк” в судах, інших органах під час розгляду правових питань і спорів. Здійснення обліку та зберігання судових справ. Надання консультації з правових питань. Розгляд спорів, які виникли внаслідок проведення Банком операцій з клієнтами та третіми особами. Допомога по оформленню кредитних договорів, договорів застави (іпотеки), поруки та інших договорів щодо забезпечення своєчасного повернення кредиту, а також підготовка зазначених договорів. Робота з нотаріусами (оформлення нотаріально-посвідчених договорів, довіреностей, заяв, вчинення виконавчих написів).


C 12.2007 по 04.2008 (4 мес.)
В компании: АКБ "Юнекс", Киев
Должность: Провідний спеціаліст юридичного управління
Функциональные обязанности:
Організація претензійної та ведення позовної роботи, представлення у встановленому законодавством порядку інтересів банку в судах, в інших органах під час розгляду правових питань і спорів; перевірка та візування документів поданих клієнтом для відкриття рахунків в банку; надання правової допомоги клієнтам з питань банківського обслуговування; підготовка відповідей на запити зовнішніх організацій, виконання рішень судів із урахуванням порядку розкриття банківської таємниці; надання висновків та довідок з правових питань, що виникають у процесі діяльності банку.


C 11.2006 по 12.2007 (1 год 1 мес.)
В компании: Київська філія ВАТ «Банк Універсальний» (universal bank), Киев
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Перевірка відповідності чинному законодавству проектів розпорядчих документів підготовлених для підпису керівнику філії; надання висновків та довідок з правових питань, що виникають у процесі діяльності філії; надання правової допомоги клієнтам з питань банківського обслуговування; підготовка юридичних висновків з питань щодо можливості надання кредитів позичальникам (застава, іпотека); надання правової допомоги працівникам відповідних структурних підрозділів філії стосовно «проблемних» кредитів та порядку врегулювання сумнівної, безнадійної заборгованості; разом з відповідними підрозділами філії прийняття участі у підготовці зміцнення трудової дисципліни та забезпечення охорони праці працівників філії; організація претензійної та ведення позовної роботи, представлення у встановленому законодавством порядку інтересів філії та відділення в судах, в інших органах під час розгляду правових питань і спорів; узагальнення та аналіз стану претензійно-позовної роботи філії та відділень; участь у розгляді питання щодо прийому, звільнення, переводу, переміщення працівників філії, надання їм відпусток, а також правомірність застосування до них заходів дисциплінарного впливу; надання консультацій та допомоги по оформленню кредитних договорів, договорів застави (іпотеки), поруки та інших договорів щодо забезпечення своєчасного повернення кредиту, а у випадку передбачених внутрішніми нормативними документами філії підготовка зазначених договорів; надання інших консультацій з питань кредитування та забезпечення зобов’язань; за дорученням керівництва філії і відповідно до узгоджених філією умов взаємодії (угодами, договорами, протоколами та інше) надання зовнішнім організаціям відповідну інформацію і документи із урахуванням порядку розкриття банківської таємниці; надання керівнику філії пропозиції щодо усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності філії; прийняття участі (з правом голосу) в роботі Кредитних комітетів філії; візування всіх договорів, наказів та інших документів; робота з нотаріусами (вчинення виконавчих написів, оформлення договорів застави, іпотеки).


C 10.2005 по 11.2006 (1 год 1 мес.)
В компании: Кредитна спілка «Всеукраїнський кредит», Львов
Должность: Керуючий відділенням
Функциональные обязанности:
Загальне керівництво відділенням; надання консультаційних послуг відносно купівлі житла в кредит; перевірка документів, поданих клієнтом для отримання кредиту; робота з нотаріусами (укладання договорів купівлі-продажу, іпотеки); допомога в оформленні документів на право власності нерухомості клієнтом.


C 10.1999 по 10.2005 (6 лет )
В компании: Військова частина, Львов
Должность: Помічник начальника віділу кадрів
Функциональные обязанности:
Підготовка звітів; підготовка та перевірка документів для прийняття на роботу та звільнення з роботи працівників та в/службовців; оформлення пенсій; підготовка наказів; оформлення особових справ; оформлення військових квитків; реєстрація вхідної вихідної кореспонденції; ведення трудових книжок працівників.


Образование
Учебное заведение: Львовский юридический университет
Дата окончания: 2004-01-01
Факультет: Правоведение
Специальность: Юрист-правовед

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Microsoft word, microsoft excel, internet explorer, (бази законодавства «Ліга», «Верховна Рада»)

Дополнительная информация
Сведения: Особисті якості: порядність, комунікабельність, відповідальність, цілеспрямованість, наполегливість. Вміння працювати в команді та вирішувати поставлені завдання. Бажання вчитися та швидко навчатись.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
отп банк работа в эпицентр работа в укрэксимбанке вакансии в финансах финстаф работа в укрсиббанке работа альфа банк киев вакансии банков украины резюме руководителей работа в банках киева работа в wog работа банк работа в softserves пиреус банк работа в банке работа otp bank работа для страховщиков вакансии райффайзен банк аваль фінстаф работа в приватбанке работа в таскомбанк работа в райффайзен банк аваль работа в страховой компании архив вакансий работа в сбербанке otp bank начальник отделения страховой агент вакансии банков pzu украина фінстафф вакансии сбербанк работа в рошен банковские вакансии кредитный эксперт работа в ощадбанке работа в пзу украина работа в банке работа в эльдорадо работа для банкиров работа для финансистов резюме финансиста работа в кредобанк работа в финансах работа в сильпо универсал банк работа начальник отделения киев работа в страховании вакансии банков работа в новой линии работа universal bank работа банк вакансии работа новая почта работа в comfy работа в киеве работа в socar вакансии в банках
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!