Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 11569
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Юридическая служба
Резюме № 11569
Опубликовано: 13.01.2009 г.
Рубрика: Юридическая служба

Юрист

Стартовый оклад: 7200 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 14.04.1981 г. (40 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 04.2008 по 11.2008 (7 мес.)
В компании: КФ ВАТ КБ "Промекономбанк", Киев
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Підготовка обґрунтованих відповідей на запити державних і недержавних органів, установ і організацій. Організація претензійної і ведення позовної роботи. Представлення у встановленому законодавством порядку інтересів КФ ВАТ КБ “Промекономбанк” в судах, інших органах під час розгляду правових питань і спорів. Здійснення обліку та зберігання судових справ. Надання консультації з правових питань. Розгляд спорів, які виникли внаслідок проведення Банком операцій з клієнтами та третіми особами. Допомога по оформленню кредитних договорів, договорів застави (іпотеки), поруки та інших договорів щодо забезпечення своєчасного повернення кредиту, а також підготовка зазначених договорів. Робота з нотаріусами (оформлення нотаріально-посвідчених договорів, довіреностей, заяв, вчинення виконавчих написів).


C 12.2007 по 04.2008 (4 мес.)
В компании: АКБ "Юнекс", Киев
Должность: Провідний спеціаліст юридичного управління
Функциональные обязанности:
Організація претензійної та ведення позовної роботи, представлення у встановленому законодавством порядку інтересів банку в судах, в інших органах під час розгляду правових питань і спорів; перевірка та візування документів поданих клієнтом для відкриття рахунків в банку; надання правової допомоги клієнтам з питань банківського обслуговування; підготовка відповідей на запити зовнішніх організацій, виконання рішень судів із урахуванням порядку розкриття банківської таємниці; надання висновків та довідок з правових питань, що виникають у процесі діяльності банку.


C 11.2006 по 12.2007 (1 год 1 мес.)
В компании: Київська філія ВАТ «Банк Універсальний» (universal bank), Киев
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Перевірка відповідності чинному законодавству проектів розпорядчих документів підготовлених для підпису керівнику філії; надання висновків та довідок з правових питань, що виникають у процесі діяльності філії; надання правової допомоги клієнтам з питань банківського обслуговування; підготовка юридичних висновків з питань щодо можливості надання кредитів позичальникам (застава, іпотека); надання правової допомоги працівникам відповідних структурних підрозділів філії стосовно «проблемних» кредитів та порядку врегулювання сумнівної, безнадійної заборгованості; разом з відповідними підрозділами філії прийняття участі у підготовці зміцнення трудової дисципліни та забезпечення охорони праці працівників філії; організація претензійної та ведення позовної роботи, представлення у встановленому законодавством порядку інтересів філії та відділення в судах, в інших органах під час розгляду правових питань і спорів; узагальнення та аналіз стану претензійно-позовної роботи філії та відділень; участь у розгляді питання щодо прийому, звільнення, переводу, переміщення працівників філії, надання їм відпусток, а також правомірність застосування до них заходів дисциплінарного впливу; надання консультацій та допомоги по оформленню кредитних договорів, договорів застави (іпотеки), поруки та інших договорів щодо забезпечення своєчасного повернення кредиту, а у випадку передбачених внутрішніми нормативними документами філії підготовка зазначених договорів; надання інших консультацій з питань кредитування та забезпечення зобов’язань; за дорученням керівництва філії і відповідно до узгоджених філією умов взаємодії (угодами, договорами, протоколами та інше) надання зовнішнім організаціям відповідну інформацію і документи із урахуванням порядку розкриття банківської таємниці; надання керівнику філії пропозиції щодо усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності філії; прийняття участі (з правом голосу) в роботі Кредитних комітетів філії; візування всіх договорів, наказів та інших документів; робота з нотаріусами (вчинення виконавчих написів, оформлення договорів застави, іпотеки).


C 10.2005 по 11.2006 (1 год 1 мес.)
В компании: Кредитна спілка «Всеукраїнський кредит», Львов
Должность: Керуючий відділенням
Функциональные обязанности:
Загальне керівництво відділенням; надання консультаційних послуг відносно купівлі житла в кредит; перевірка документів, поданих клієнтом для отримання кредиту; робота з нотаріусами (укладання договорів купівлі-продажу, іпотеки); допомога в оформленні документів на право власності нерухомості клієнтом.


C 10.1999 по 10.2005 (6 лет )
В компании: Військова частина, Львов
Должность: Помічник начальника віділу кадрів
Функциональные обязанности:
Підготовка звітів; підготовка та перевірка документів для прийняття на роботу та звільнення з роботи працівників та в/службовців; оформлення пенсій; підготовка наказів; оформлення особових справ; оформлення військових квитків; реєстрація вхідної вихідної кореспонденції; ведення трудових книжок працівників.


Образование
Учебное заведение: Львовский юридический университет
Дата окончания: 2004-01-01
Факультет: Правоведение
Специальность: Юрист-правовед

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Microsoft word, microsoft excel, internet explorer, (бази законодавства «Ліга», «Верховна Рада»)

Дополнительная информация
Сведения: Особисті якості: порядність, комунікабельність, відповідальність, цілеспрямованість, наполегливість. Вміння працювати в команді та вирішувати поставлені завдання. Бажання вчитися та швидко навчатись.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
маркетолог деньги в долг винница херсон кредит без справки о доходах мелитополь каменское днепр юрисконсульт черкассы аналитик сумы касир мариуполь киев экономист ужгород одесса борисполь прилуки бухгалтер ровно каменец-подольский чернигов полтава никополь бердичев смела ивано-франковск александрия шостка юрист бердянск кременчуг харьков хмельницкий все мфо белая церковь мукачево луцк павлоград измаил изюм кривой рог житомир северодонецк славянск кропивницкий яготин черновцы кредит онлайн на карту без отказа срочно супервайзер бахмут кассир операционист львов энергодар тернополь умань запорожье николаев андеррайтер миргород бровары краматорск
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в приватбанке вакансии банков украины точки выдачи спортбанк все мфо украины вакансии в финансах отзывы спортбанк альфа банк работа в банке киев работа в страховой компании вакансии в банках Новые МФО Украины мфо без лицензии работа в райффайзен банк работа в кредобанк кредитный лимит спортбанк вакансии банков работа universal bank архив вакансий всі мфо україни рейтинг кредитов онлайн микрозайм без отказа спортбанк маловідомі мфо работа в финансах работа в укрсиббанке работа в страховании кредит готівкою без довідки про доходи работа в таскомбанк альфа банк киев резюме руководителей малоизвестные мфо работа в банке универсал банк работа кредит под 0 процентов кредит спортбанк работа отп банк деньги в долг срочно неизвестные мфо кредит онлайн на карту без отказа банковские вакансии работа в ощадбанке займ на карту с автоматическим одобрением карта спортбанк резюме финансиста кредит наличными без справки о доходах база мфо украины мфо, которые дают всем работа в укрэксимбанке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты