Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 17030

> >
Город : Хмельницкий
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Риск-менеджмент
Резюме № 17030
Опубликовано: 29.01.2010 г.
Рубрика: Риск-менеджмент

Головний спеціаліст / керівник структурного підрозділу

Стартовый оклад: 4000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Хмельницкий
Образование: высшее
Дата рождения: 01.05.1979 г. (41 год )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 11.2006 по настоящее время (14 лет 2 мес.)
В компании: Комерційний банк, Хмельницкий
Должность: Начальник відділу оцінки ризиків
Функциональные обязанности:
15.01.2007 р -08.01.2008 р. – головний економіст відділу оцінки ризиків: аналіз фінансових та господарських документів клієнтів, наданих структурними підрозділами банку, Підготовка експертних висновків щодо кредитних проектів клієнтів, які звернулися за банківськими послугами до банку, винесення рішення про рівень ризику, які несуть в собі кредитні проекти та можливість надання кредиту, підготовка експертних висновків щодо ринкової та заставної вартості майна, що пропонується в заставу, аналіз структури кредитного портфелю, розрахунок та формування резерву по кредитному портфелю філії на можливі втрати за виданими кредитами 08.01.2008 р.- в.о. начальника відділу оцінки ризиків (з випробувальним терміном 2 місяці). 01.04.2008 р.- В березні 2008 року пройшов атестацію в ГБ АКБ „Форум” із затвердженням на посаду начальника відділу оцінки ризиків. До посадових обов’язків включено аналіз фінансових та інших документів клієнтів, наданих структурними підрозділами банку, Підготовка експертних висновків щодо кредитних проектів клієнтів, які звернулися за банківськими послугами до банку, винесення рішення про рівень ризику, які несуть в собі кредитні проекти та можливість надання кредиту, підготовка експертних висновків щодо ринкової та заставної вартості майна, що пропонується в заставу, аналіз структури кредитного портфелю, розрахунок та формування резерву по кредитному портфелю філії на можливі втрати за виданими кредитами. Робота щодо оцінки кредитних ризиків з усіма бізнесами – корпоратив, малий та середній бізнес, індивідуальний бізнес. В відділ було взято молодого спеціаліста, проводив навчання молодого спеціаліста фактично „з нуля”. За час роботи приймав участь у семінарах щодо операційних ризиків, особливостей оцінки різних видів заставного майна, рекомендацій Базельського комітету Базель-2, особливостей фінансування інвестиційних проектів, особливостей роботи з проблемними активами в умовах фінансово-економічної кризи. В зв’язку з фінансово-економічною кризою та призупиненням кредитування, першочерговими завданнями стали мінімізація кредитного ризику по діючих кредитних угодах – моніторинг фінансово-господарського стану позичальників, умов їх кредитування, пошук шляхів для мінімізації ризику (пролонгація, реструктуризація, додаткова застава), аналіз портфельних ризиків, аналіз достатності та повноти формування резервів на можливі втрати за виданими кредитами, переоцінка та реалізація заставного майна.


C 04.2005 по 11.2006 (1 год 7 мес.)
В компании: Хмельницька філія Промінвестбанку, Хмельницкий
Должность: Провідний економіст сектору кредитування підприємств кредитного відділу
Функциональные обязанности:
Спеціалізація – видача та супровід кредитів юридичних осіб, надання гарантій (кредитно-розрахункове обслуговування закріпленої клієнтури, аналіз показників фінансово-господарської діяльності, кредитоспроможності та платоспроможності потенційних позичальників, оформлення кредитних договорів та договорів забезпечення, перевірка наявності, стану та ліквідності заставленого майна, супровід кредиту до повного його погашення, перевірка на місцях цільового використання, вивчення та аналіз грошових потоків позичальників), авалювання податкових векселів на сплату ПДВ та акцизного збору (ДП УГК „nemiroff”), нарахування та стягнення відсотків за користування кредитами по позичальниках філії, розрахунок та формування резерву по кредитному портфелю філії на можливі втрати за виданими кредитами.


C 02.2002 по 04.2005 (3 года 2 мес.)
В компании: Хмельницька філія Промінвестбанк, Хмельницкий
Должность: Старший економіст відділу госпрозрахунку та регулювання кредитних ресурсів
Функциональные обязанности:
Спеціалізація – розробка та аналіз показників бізнес-плану відділеннями регіону та центральним відділенням, аналіз і контроль за виконанням обов’язкових економічних нормативів НБУ та нормативу обов’язкових резервів НБУ, торгівля кредитними ресурсами в межах системи Промінвестбанку, розрахунок і контроль показників собівартості банківських продуктів; Аналіз статей доходів та витрат


C 08.2000 по 02.2002 (1 год 6 мес.)
В компании: Хмельницька філія Промінвестбанк, Хмельницкий
Должность: Економіст сектору вкладних операцій
Функциональные обязанности:
01.08.2000 р.-03.01.2001 р. – ревізор, спеціалізація – вкладні операції фізичних осіб; 03.01.2001 р.-03.09.2001 р. економіст сектору вкладних операцій, спеціалізація – вкладні операції фізичних осіб; 03.09.2001 р.-14.12.2001 р. - економіст сектору по роботі з готівковою валютою та платіжними картками, спеціалізація – валюто-обмінні операції, оформлення внесків фізичних осіб, видача компенсації остарбайтерам „Фонду взаєморозуміння і примирення”, оформлення пластикових карток, зарплатних проектів, робота по залученню торгових точок на встановлення банкоматів та пост-терміналів; 14.12.2001 р.-18.02.2002 р.- старший економіст сектору послідуючого контролю вкладних та бухгалтерських документів.


Образование
Учебное заведение: Київський національний економічний університет
Дата окончания: 2000-06-01
Факультет: Фінансово-економічний
Специальность: Банківський менеджмент

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Professional risk management
Компания: Academy for management ryiv-munchen
Город: Київ Период: Два навчальних модулі по три дні Дата: 01.12.2009

Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Ms office, Б-2, new stat

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа для страховщиков работа банк вакансии сбербанк работа в банках киева вакансии банков украины финстаф otp bank работа в райффайзен банк аваль работа банк вакансии работа в укрсиббанке банковские вакансии работа otp bank pzu украина работа в укрэксимбанке резюме финансиста архив вакансий работа в таскомбанк кредит без справки о доходах на карту универсал банк работа работа universal bank кредит онлайн на карту без отказа работа в страховой компании резюме руководителей работа в кредобанк фінстафф работа в киеве работа в пзу украина работа в банке начальник отделения вакансии банков работа в страховании работа в рошен отп банк начальник отделения киев работа в приватбанке пиреус банк вакансии банков работа в банке вакансии в финансах работа в ощадбанке работа для банкиров работа в финансах работа в сбербанке вакансии в банках работа альфа банк киев фінстаф
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты