Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 17101
> >
Город : Львов
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Разное
Резюме № 17101
Опубликовано: 25.06.2019 г.
Рубрика: Разное

Провідний економіст / начальник відділу

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов
Образование: высшее
Дата рождения: 29.02.1972 г. (49 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 05.2017 по настоящее время (4 года 5 мес.)
В компании: АТ Банк Кредит Дніпро, Львов
Должность: Головний фахівець з обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Контроль операційної роботи на відділенні, контроль за касовими операціями, закриття та відкриття сховища, контроль за відкриттям рахунків юридичних та фізичних осіб, обслуговування фізичних та юридичних осіб, ведення клієнтів по ЗЕД,видача банківських гарантій, відкриття депозитів юридичним особам та інш.


C 10.2015 по 05.2017 (1 год 7 мес.)
В компании: Комерційний Банк, Львов
Должность: Старший операційний менеджер Відділення
Функциональные обязанности:
Відкриття та закриття рахунків фізичних осіб; РКО фізичних та юридичних осіб; проведення платежів, приймання та відправка переказів по міжнародних системах; відкриття, ведення та закриття депозитних рахунків фізичних осіб; підключення клієнтів до системи "Інтернет-Банкінг"; відкриття,обслуговування та закриття договорів по оренді індивідуальних скриньок; відкриття карткових рахунків фізичних та юридичних осіб(корпоративні картки); здійснення ідентифікації клієнтів та вивчення фінансової діяльності; контроль за списанням комісійної винагороди за надання банківських послуг; формування юридичних справ клієнтів; проведення кроспродажів банківських продуктів.


C 09.2011 по 10.2015 (4 года 1 мес.)
В компании: ПАТ "БМ БАНК", Львов
Должность: Економіст
Функциональные обязанности:
Відкриття та ведення поточних,карткових,депозитних рахунків фізичних осіб; виплата та відправка переказів міжнародних платіжних систем (SWIFT,WU, Unistrim, Avers,Lider та інші); кредитування фізичних осіб(кредитні картки, кредит на авто, кредит під заставу нерухомості та інші кредитні продукти); здійснення проводок по завантаженні розвантаженні банкомату; здійснення проводок по POSтерміналу.


C 08.2010 по 09.2011 (1 год 1 мес.)
В компании: Банк "Демарк", Львов
Должность: Економіст І категорії
Функциональные обязанности:
Відкриття та обслуговування поточних рахунків юридичних та фізичних осіб, погашення кредитів;платежі населення, відкриття депозитних і поточних рахунків фізичних та юридичних осіб, нарахування та сплата процентів за залишками вільних коштів на поточних рахунках клієнтів, погашення кредитів, розрахункове обслуговування фізичних та юридичних осіб, відкриття пенсійних рахунків, зарахування пенсії на особові рахунки облік витрат банку ( витрати на пальне, на відрядження, на госп. товари та інш.)контроль касових документів, контроль документів дня.щоденна звірка залишків готівки та інших цінностей відділення з даними бухгалтерського обліку; просування банківських продуктів з метою виконання доведених планів.


C 02.2009 по 08.2010 (1 год 6 мес.)
В компании: ЛФ Комерційний Банк, Львов
Должность: Начальник відділення №9
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів, продаж банківських продуктів, організація і ведення безпереребійної роботи відділення, контроль за здійсненням всіх операцій відділення (за нарахуванням відсотків за вкладами фізичних осіб, за платежами фізичних та юридичних осіб, за переказами, за касовими операціями, закриття і відкриття каси відділення,звірка залишків на рахунках відділення). Звільнена в зв'язку з ліквідацією банку.


C 08.2008 по 02.2009 (6 мес.)
В компании: ЛФ ТОВ”Укрпромбанк”, Львов
Должность: Начальник відділення №8
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів, продаж банківських продуктів, організація і ведення безпереребійної роботи відділення, контроль за здійсненням всіх операцій відділення (за нарахуванням відсотків за вкладами фізичних осіб, за платежами фізичних та юридичних осіб, за переказами, за касовими операціями, закриття і відкриття каси відділення, звірка залишків на рахунках відділенн). Збільшення депозитного портфелю відділення


C 04.2008 по 08.2008 (4 мес.)
В компании: ЛФ ТОВ"Укрпромбанк", Львов
Должность: В.о.начальника відділення №3
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів, продаж банківських продуктів, організація і ведення безпереребійної роботи відділення, контроль за здійсненням всіх операцій відділення( за нарахуванням відсотків за вкладами фізичних осіб, за платежами фізичних та юридичних осіб, за переказами за касовими операціями, закриття і відкриття каси відділення,звірка залишків на рахунках відділенн). Збільшення депозитного і кредитного портфелю відділення.


C 11.2004 по 04.2008 (3 года 5 мес.)
В компании: ЛФ Комерційний Банк, Львов
Должность: Економіст відділення №3 / провідний економіст
Функциональные обязанности:
Обслуговування фізичних та юридичних осіб: відкриття рахунків, розрахунково-касове обслуговування фізичних та юридичних осіб, надання виписок, проведення платіжок;виплата і відправка переказів в системах переказів"Анелік", "Юністрім", "Вестерн Юніон", "Укрпромінь", "moneygram". функції БЕК-офісу: облік операцій відділення, зведення дня, нарахування відсотків за вкладами фізичних осіб, контроль за платежами фізичних та юридичних осіб, за переказами. Набуття навичок роботи з юридичними особами.


C 09.2004 по 11.2004 (2 мес.)
В компании: ЛФ ТОВ "Укрпромбанк", Львов
Должность: Економіст відділу роздрібного бізнесу
Функциональные обязанности:
Оформлення депозитних вкладів, продаж карткових продуктів, видача і відправка переказів міжнародних систем, прийом платежів від фізичних та юридичних осіб, залучення клієнтів на обслуговування. Досягнення: набуття навичок роботи з клієнтами, вміння продавати банківські продукти, працювати в системах міжнародних переказів.


C 03.2004 по 09.2004 (6 мес.)
В компании: ЛФ ТОВ "Укрпромбанк", Львов
Должность: Зав. сектором по рекламі та маркетингу
Функциональные обязанности:
Проведення рекламних акцій, розміщення реклами банку в пресі, моніторинг процентних ставок по депозитах та кредитах банків, залучення нових клієнтів на обслуговування, продаж банківських продуктів. Особисті досягнення-набуття досвіду роботи з рекламодавцями, набуття досвіду з проведення рекламних акцій банку.


Образование
Учебное заведение: Українська академія друкарства
Дата окончания: 2008-06-01
Факультет: Облік та аудит
Специальность: Спеціаліст з обліку та аудиту

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Лидер клас
Компания: Центр Психологічних технологій
Город: Киев Период: 3 дня Дата: 01.02.2014

Название курса/тренинга: Продажа,менеджер-лидер
Компания: Adleracademie,Андреас Вінс
Город: Киев Период: Протягом року Дата: 01.01.2014

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Польский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Навички роботи в ОС ms windows 98/2000/xp, ms office, microsoft word, excel, e-mail, internet, winrar, ОДБ „Мебіус”, АРМ”Физлица”, Б2,IS-Card.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Амбіційна, комунікабельна, схильна до навчання, систематизований підхід в навчанні, прагнення реалізувати себе у банківській системі.
Сведения: В зв'язку з ліквідацією банку шукаю роботу,готова починати роботу з вакансії економіста.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Люблю активний відпочинок,туризм,плавання,аеробіка.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
херсон андеррайтер александрия кассир павлоград все мфо супервайзер сумы каменец-подольский краматорск черкассы ровно юрисконсульт мариуполь кредит онлайн на карту без отказа срочно бердичев ивано-франковск яготин житомир николаев кредит без справки о доходах днепр чернигов никополь северодонецк кропивницкий харьков кременчуг прилуки касир измаил львов борисполь смела мукачево запорожье каменское хмельницкий киев бердянск мелитополь полтава черновцы тернополь энергодар изюм миргород аналитик умань кривой рог маркетолог ужгород бахмут экономист винница луцк шостка юрист операционист бухгалтер одесса бровары белая церковь славянск деньги в долг
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в приватбанке универсал банк работа резюме руководителей мфо без лицензии карта спортбанк кредит наличными без справки о доходах работа в райффайзен банк работа в укрсиббанке вакансии банков займ на карту с автоматическим одобрением банковские вакансии работа в банке рейтинг кредитов онлайн работа в кредобанк деньги в долг срочно мфо, которые дают всем работа в страховании вакансии в финансах Новые МФО Украины база мфо украины альфа банк кредит онлайн на карту без отказа резюме финансиста работа отп банк кредит под 0 процентов маловідомі мфо работа в ощадбанке кредитный лимит спортбанк работа в финансах микрозайм без отказа кредит спортбанк архив вакансий все мфо украины малоизвестные мфо работа universal bank точки выдачи спортбанк отзывы спортбанк всі мфо україни работа в страховой компании работа в укрэксимбанке вакансии в банках работа в банке киев альфа банк киев вакансии банков украины работа в таскомбанк спортбанк кредит готівкою без довідки про доходи неизвестные мфо
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты