Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 17165

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Корпоративный бизнес
Резюме № 17165
Опубликовано: 29.03.2016 г.
Рубрика: Корпоративный бизнес

Старший специалист / менеджер по обслуживанию корпоративных клиентов

Стартовый оклад: 10000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 07.09.1985 г. (34 года )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 10.2012 по настоящее время (7 лет 8 мес.)
В компании: ПАТ "Універсал банк", Киев
Должность: Cтарший спеціаліст Групи з підтримки сервісного обслуговування клієнтів та виконання розрахунків з клієнтами банку
Функциональные обязанности:
Обслуговування корпоративних клієнтів: Прийняття, роздрукування та первинний контроль заяв та документів через систему FLEXCUBE @ Net Banking Administration на купівлю/продаж/конверсію валюти та валютні платежі засобами «Інтернетбанкінг» від клієнтів юридичних та фізичних осібпідприємців. Спілкування та консультація клієнтів юридичних та фізичних осіб з приводу операцій пов’язаних з купівлею/продажем/конверсією валюти засобами «Інтернет-банкінг»; Прийом валютних платежів від клієнтів, перевірка правильності їх заповнення, а також введеня платіжних доручень в іноземній валюті в систему IApply. Взаємодія з Управлінням валютного контролю та відділом платежів з приводу виправлення помилок та доведення цієї інформації до клієнта для успішного завршення операцій з купівлі/продажу/конверсії валюти та валютних платежів. Складання регулярних та періодичних звітів, та звітів на вимогу керівника. Системні виправлення та зміни по корпоративним клієнтам в системі FC HOST Production. перевірка документів по імпортним/експортним операціям; Робота з ключовими клієнтами, обслуговування та їх супровід; Налагодження та оптимізація бізнес-процесів.


C 02.2008 по 08.2012 (4 года 6 мес.)
В компании: ПАТ «Універсал Банк», Киев
Должность: Старший спеціаліст з обслуговування корпоративних клієнтів Управління адміністрування кредитів корпоративного бізнесу
Функциональные обязанности:
Обслуговування корпоративних клієнтів: Робота з ключовими клієнтами, обслуговування та їх супровід; Налагодження та оптимізація бізнеспроцесів; Обслуговування корпоративних клієнтів, таких як: ТОВ «Авальброк», ТОВ «ДПЕК», ВАТ «Аврора», ТОВ «МріяЦентр», СК «Уніка», СК «Альфа Страхування», «WINNER Imprts Ukraine», та інші; СК «УСГ», СК «ІНДІГО» та інші, фінансовими посередниками. Відкриття та закриття поточних рахунків корпоративним клієнтам: юридичним особамрезидентам, юридичним особамнерезидентам, приватним підприємствам, для формування статутного капіталу, відокремленим підрозділам и т.д. через операційну систему FCHstPrductin; Відкриття та закриття депозитних, ощадних рахунків корпоративним клієнтам через через операційну систему FCHstPrductin; Підготовка договорів, тарифів, додаткових угод, додатків по корпоративним клієнтам; Видача довідок про відкриті рахунки, про рух грошових коштів, залишків по рахунках на поточних рахунках та формування статутного капіталу з внесками засновників корпоративним клієнтам; Відправлення/отримання файлівповідомлень в/з податкову (ої) державну(ої) адміністрацію(ї) в зв’язку з відкриттям та закриттям поточних та депозитних рахунків; Формування юридичної справи по корпоративним клієнтам, підготовка опису документів; Зняття комісій за відкриття поточних рахунків, за платіжні доручення на паперовому носії, за swift підтвердження, за довідки на запит клієнтів згідно тарифів банку; Прийом заяв на купівлю/продаж іноземної валюти, валютні платежі, перевірка правильності заповнення заяв, а також введення платіжних доручень в іноземній валюті в систему IAPPLY; Перевірка нарахованих відсотків по депозиту, залишку коштів на поточних та депозитних рахунках; Внесення змін на поточні рахунки щодо відсотків на залишки клієнтів через систему FCHstPrductin; Підключення корпоративного клієнта до системи «Інтернетбанкінг», отримання заявки на підключення, отримання заяв на розблокування доступу, отримання заяв на збільшення ліміту в системі; Аналіз та визначення ступінь ризику корпоративних клієнтів щодо запитів по фінансовому моніторингу; Проведення тренінгів щодо обслуговування корпоративних клієнтів для відділень ПАТ «Універсал Банк» по Україні. Проведення платіжних доручень в національній валюті повязані з ОВГЗ. Вікриття та закриття карткових рахунків для корпоративних клієнтів.


C 01.2007 по 02.2008 (1 год 1 мес.)
В компании: ООО Укрпромбанк, Киев
Должность: Економіст обслуговування корпоративних клієнтів
Функциональные обязанности:
Відкриття рахунку юридичним особам резидентам та нерезидентам,приватним підприємцям та для формування статутного капіталу; відкриття корпоративних карток, зарплатних проектів юридичним особам; відкриття депозитних рахунків юридичним особам; заміна карток з відбитками печатки, видача довідок клієнтам про відкриті рахунки та грошові обороти.


C 05.2006 по 11.2006 (6 мес.)
В компании: АКБ Автокразбанк, Киев
Должность: Економіст
Функциональные обязанности:
Прийом платежів від фізичних осіб; прийом платіжного доручення від юридичних осіб; обмін валют; відкриття поточних та депозитних рахунків фізичній особі, юридичній особі в системі Б2; контроль за касовими документами, зведення реєстру; прийом заяв на погашення кредиту через кассу.


Образование
Учебное заведение: Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ ім. В.Гетьмана)
Дата окончания: 2006-07-01
Факультет: Фінансово-економічний факультет (ФЕФ)
Специальность: Економіст

Учебное заведение: Університет банківської справи НБУ (м. Київ)
Дата окончания: 2014-06-01
Факультет: Бізнес-адміністрування
Специальность: Фінансово-облікова аналітика

Учебное заведение: Business Education Alliance
Дата окончания: 2014-06-01
Факультет: Business Administration
Специальность: Financial Analysis

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Технический
Немецкий: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Microsoft word, Excel, Outlook express, Internet, Flexcube netbanking, Scrooge, IApply

Дополнительная информация
Сведения: Професійні та особисті якості: Орієнтація на досягнення успіху компанії, концептуальний підхід до вирішення питань, підвищення рівня доходності компанії, організаторські та лідерські якості, вміння координувати та планувати свій робочий час та час колег, 100% досягнення поставлених цілей, високопрофесійна та результативна робота в жорсткому графіку. Особистість позитивного сприйняття. Працелюбна, енергійна, ініціативна, відповідальна, комунікабельна, уміння швидко адаптуватися і працювати в колективі, діловий підхід до роботи, досвід спілкування з клієнтами, здатність швидко вивчатися, знання законодавчої бази.Додатково: Наявність водійського посвідчення «В», закордонного паспорта; Без шкідливих звичок.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Великий теніс, боулінг, більярд, активний відпочинок, підвищення свого професійного рівня.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в новой линии архив вакансий работа банк вакансии работа в райффайзен банк аваль работа альфа банк киев работа в финансах работа в wog работа банк резюме финансиста вакансии банков работа в socar страховой агент работа в сбербанке вакансии банков украины работа в страховой компании работа в эпицентр работа universal bank pzu украина работа в пзу украина работа для финансистов работа в банке фінстафф банковские вакансии работа в эльдорадо работа в укрсиббанке вакансии в банках вакансии в финансах финстаф онлайн кредит на банковскую карту работа в softserves работа в кредобанк вакансии сбербанк работа в comfy работа для страховщиков вакансии банков работа в киеве пиреус банк работа в банке otp bank работа в укрэксимбанке работа в банках киева резюме руководителей работа otp bank работа в страховании работа в приватбанке работа в ощадбанке начальник отделения киев отп банк работа в таскомбанк кредитный эксперт фінстаф начальник отделения работа для банкиров работа новая почта работа в рошен работа в сильпо универсал банк работа
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!