Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 17619
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Бухучет и отчетность
Резюме № 17619
Опубликовано: 17.10.2019 г.
Рубрика: Бухучет и отчетность

Начальник Департаменту / Управління / відділу фінансового та податкового обліку

Стартовый оклад: 18000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 08.10.1978 г. (43 года )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 01.2019 по 03.2019 (2 мес.)
В компании: АБ "УКРГАЗБАНК", Киев
Должность: Заступник начальника відділу обліку необоротних активів та запасів
Функциональные обязанности:
Ведення обліку необоротних активів, нематеріальних активів, нарахування фінансової та податкової амортизації. Проведення інвентаризації активів. Оформлення та своєчасне відображення в бухгалтерському обліку руху малоцінних і швидкозношуваних предметів, матеріалів на складі, паливномастильних матеріалів. Ведення обліку розрахунків дебіторів і кредиторів банку по господарських операціях. Облік господарських договорів. Своєчасна оплата діючих угод, договорів та контрактів. Складання щомісячної звітності про стан дебіторської заборгованості Складання та подання бухгалтерської та статистичної звітності: 11ОЗ, 11мтп, 4мтп, 2інв.


C 03.2011 по 08.2018 (7 лет 5 мес.)
В компании: Комерційний Банк, Киев
Должность: Начальник Департаменту / Управління фінансового та податкового обліку
Функциональные обязанности:
Виконання всіх видів перерахувань по господарських операціях. Здійснення контролю за веденням операцій по синтетичному та аналітичному обліку з внутрішньобанківських та господарських операцій.Відображення в обліку розрахунків з персоналом по оплаті праці (відпускних, по листам непрацездатності, премій), своєчасне і правильне віднесення на витрати сум нарахованої заробітної плати і відрахувань в бюджет. Складання та подання бухгалтерської та статистичної звітності до відповідних Державних органів: Фонду соціального страхування з тимчасової непрацездатності, Фонду соціального захисту інвалідів, ДПІ по місцевим податках , 1ПВ, 11ОЗ, 11мтп, 4мтп, 2інв. Ведення заробітної плати, відображенням її по балансу, формування звіту ЄСВ, 1ДФ та подача звітів в в системі Медок IS в податкову інспекцію. Ведення обліку розрахунків дебіторів і кредиторів банку по господарських операціях. Облік господарських договорів. Своєчасна оплата діючих угод, договорів та контрактів. Складання щомісячної звітності про стан дебіторської заборгованості Оформлення та своєчасне відображення в бухгалтерському обліку руху малоцінних і швидкозношуваних предметів, матеріалів на складі, паливномастильних матеріалів. Ведення підзвітних коштів (прийом та проведення авансових звітів по відрядженнях та інших господарських операціях та віднесення витрат на відповідні статті балансу). Формування та подача звітності в фіскальні органи та фонди (звіт про контрольовані операції (трансфертне ціноутворення), податку на додану вартість (набір, реєстрація накладних в системі Медок IS), екологічного податку, податку з нерухомості, земельного податку та ін Ведення податкового обліку податку на прибуток і забезпечення надання податкової звітності, контроль за достовірністю і правильністю віднесення доходів та витрат по рахунках 6го та 7го класу у відповідності до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України Формування файлів річної фінансової звітності, побудова приміток до річного звіту та звіту про рух грошових коштів. Ведення обліку необоротних активів, нематеріальних активів, нарахування фінансової та податкової амортизації. Проведення інвентаризації активів. Облік внутрішньобанківських операцій по позабалансових рахунках. Проведення послідуючого контролю за формуванням меморіальних документів дня. Знання нормативної та законодавчої бази України з питань банківської діяльності та фінансової звітності про оподаткування, Податкового Кодексу України. Знання інструкцій НБУ. Вміння застосовувати знання в практичній діяльності.


C 03.2010 по 02.2011 (11 мес.)
В компании: ПАТ КБ «Євробанк», Киев
Должность: Начальник відділу обліку господарських операцій
Функциональные обязанности:
Складання та подання бухгалтерської та статистичної звітності до відповідних Державних органів: Пенсійний фонд, Фонду соціального страхування з тимчасової непрацездатності, Фонду соціального страхування з нещасних випадків, фонду соціального страхування з безробіття, Фонду соціального захисту інвалідів, ДПІ по місцевим податках (комунального податку, податку на забруднення навколишнього середовища, податку з власників транспортних засобів та ін.), 1ПВ, № 3ПВ Виконання всіх видів перерахувань по господарських операціях філії. Здійснення контролю за веденням операцій по синтетичному та аналітичному обліку з внутрішньобанківських та господарських операцій філії. Відображення в обліку розрахунків з персоналом по оплаті праці (відпускних, по листам непрацездатності, премій), своєчасне і правильне віднесення на витрати сум нарахованої заробітної плати і відрахувань органам соціального страхування, Фонду занятості, бюджету.


C 08.2007 по 03.2010 (2 года 7 мес.)
В компании: Подільська філія ВАТ КБ «Хрещатик», Киев
Должность: Начальник відділу внутрішньобанківських операцій
Функциональные обязанности:
Виконання всіх видів перерахувань по господарських операціях філії. Здійснення контролю за веденням операцій по синтетичному та аналітичному обліку з внутрішньобанківських та господарських операцій філії. Відображення в обліку розрахунків з персоналом по оплаті праці (відпускних, по листам непрацездатності, премій), своєчасне і правильне віднесення на витрати сум нарахованої заробітної плати і відрахувань органам соціального страхування, Фонду занятості, бюджету. Складання та подання бухгалтерської та статистичної звітності до відповідних Державних органів: Пенсійний фонд, Фонду соціального страхування з тимчасової непрацездатності, Фонду соціального страхування з нещасних випадків, фонду соціального страхування з безробіття, Фонду соціального захисту інвалідів, ДПІ по місцевим податках (комунального податку, податку на забруднення навколишнього середовища, податку з власників транспортних засобів та ін.), 1-ПВ, № 3-ПВ. Ведення карток, особистих рахунків працівників філії по заробітній платі і відображенням її по балансу проведення річної персоніфікації в Пенсійний фонд. Ведення обліку розрахунків дебіторів і кредиторів банку по господарських операціях. Облік господарських договорів. Своєчасна оплата діючих угод, договорів та контрактів. Складання щомісячної звітності про стан дебіторської заборгованості. Оформлення та своєчасне відображення в бухгалтерському обліку руху малоцінних і швидкозношуваних предметів, матеріалів на складі, паливно-мастильних матеріалів. Ведення підзвітних коштів (прийом та проведення авансових звітів по відрядженнях та інших господарських операціях та віднесення витрат на відповідні статті балансу). Ведення податкового обліку податку на прибуток і забезпечення надання податкової звітності, контроль за достовірністю і правильністю віднесення доходів та витрат по рахунках 6-го та 7-го класу у відповідності до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України. Формування файлів річної фінансової звітності. Ведення обліку необоротних активів, нематеріальних активів, нарахування фінансової та податкової амортизації. Проведення інвентаризації активів. Облік внутрішньобанківських операцій по позабалансових рахунках. Проведення послідуючого контролю за формуванням меморіальних документів дня. Знання нормативної та законодавчої бази України з питань банківської діяльності та фінансової звітності про оподаткування. Знання інструкцій НБУ. Вміння застосовувати знання в практичній діяльності.


C 03.2000 по 08.2007 (7 лет 5 мес.)
В компании: Київська філія АТ «Укрінбанк», Киев
Должность: Бухгалтер / начальник обліково-фінансового відділу
Функциональные обязанности:
Виконання всіх видів перерахувань по господарських операціях філії. Здійснення контролю за веденням операцій по синтетичному та аналітичному обліку з внутрішньобанківських та господарських операцій філії. Відображення в обліку розрахунків з персоналом по оплаті праці (відпускних, по листам непрацездатності, премій), своєчасне і правильне віднесення на витрати сум нарахованої заробітної плати і відрахувань органам соціального страхування, Фонду занятості, бюджету. Складання та подання бухгалтерської та статистичної звітності до відповідних Державних органів: Пенсійний фонд, Фонду соціального страхування з тимчасової непрацездатності, Фонду соціального страхування з нещасних випадків, фонду соціального страхування з безробіття, Фонду соціального захисту інвалідів, ДПІ по місцевим податках (комунального податку, податку на забруднення навколишнього середовища, податку з власників транспортних засобів та ін.), 1-ПВ, № 3-ПВ. Ведення карток, особистих рахунків працівників філії по заробітній платі і відображенням її по балансу проведення річної персоніфікації в Пенсійний фонд. Ведення обліку розрахунків дебіторів і кредиторів банку по господарських операціях. Облік господарських договорів. Своєчасна оплата діючих угод, договорів та контрактів. Складання щомісячної звітності про стан дебіторської заборгованості. Оформлення та своєчасне відображення в бухгалтерському обліку руху малоцінних і швидкозношуваних предметів, матеріалів на складі, паливно-мастильних матеріалів. Ведення підзвітних коштів (прийом та проведення авансових звітів по відрядженнях та інших господарських операціях та віднесення витрат на відповідні статті балансу). Ведення податкового обліку податку на прибуток і забезпечення надання податкової звітності, контроль за достовірністю і правильністю віднесення доходів та витрат по рахунках 6-го та 7-го класу у відповідності до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України. Формування файлів річної фінансової звітності. Ведення обліку необоротних активів, нематеріальних активів, нарахування фінансової та податкової амортизації. Проведення інвентаризації активів. Облік внутрішньобанківських операцій по позабалансових рахунках. Проведення послідуючого контролю за формуванням меморіальних документів дня. Знання нормативної та законодавчої бази України з питань банківської діяльності та фінансової звітності про оподаткування. Знання інструкцій НБУ. Вміння застосовувати знання в практичній діяльності.


Образование
Учебное заведение: Київський національний торговельно-економічний університет
Дата окончания: 2000-01-01
Факультет: Бухгалтерський облік та аудит
Специальность: Економіст з бухгалтерського обліку та аудиту

Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Microsoft Office: Excel, Word, Outlook, Internet. ОДБ SR bank-4, ОДБ «Scrooge» М.Е.doc IS, зарплатна прогр.«Іс-Про”

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Період роботи в ПАТ "ДІВІ БАНК-досвід починаючи з відкриття банку до здавання ліцензії (реорганізація у фінансову установу)
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
борисполь кредит без справки о доходах павлоград андеррайтер житомир аналитик хмельницкий чернигов операционист днепр мукачево шостка каменское львов деньги в долг одесса черновцы мариуполь энергодар славянск ивано-франковск сумы николаев полтава херсон супервайзер юрисконсульт краматорск бухгалтер александрия кременчуг киев кропивницкий северодонецк все мфо мелитополь винница прилуки касир никополь экономист кредит онлайн на карту без отказа срочно умань яготин бердянск черкассы измаил луцк кассир маркетолог смела изюм бахмут бердичев белая церковь ужгород харьков тернополь запорожье ровно юрист бровары каменец-подольский миргород кривой рог
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в банке маловідомі мфо мфо, которые дают всем вакансии банков украины архив вакансий кредит готівкою без довідки про доходи работа в банке киев займ на карту с автоматическим одобрением работа отп банк альфа банк киев кредит под 0 процентов вакансии в финансах микрозайм без отказа вакансии в банках неизвестные мфо кредит онлайн на карту без отказа банковские вакансии рейтинг кредитов онлайн работа в финансах работа в укрсиббанке деньги в долг срочно карта спортбанк альфа банк резюме финансиста работа в укрэксимбанке работа в таскомбанк точки выдачи спортбанк база мфо украины все мфо украины резюме руководителей работа universal bank работа в ощадбанке мфо без лицензии малоизвестные мфо всі мфо україни работа в страховании Новые МФО Украины универсал банк работа работа в страховой компании кредит наличными без справки о доходах спортбанк отзывы спортбанк кредит спортбанк работа в кредобанк работа в приватбанке кредитный лимит спортбанк работа в райффайзен банк вакансии банков
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты