Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 21543

> >
Город : Полтава
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Разное
Резюме № 21543
Опубликовано: 07.11.2012 г.
Рубрика: Разное

Руководитель подразделения / заместитель руководителя подразделения банка / ведущий специалист

Стартовый оклад: 3200 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Полтава
Образование: высшее
Дата рождения: 23.04.1976 г. (43 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 01.2008 по настоящее время (11 лет 5 мес.)
В компании: Комерційний банк, Полтава
Должность: Радник з фінансового моніторингу
Функциональные обязанности:
Здійснення фінансового моніторингу в філії (Відповідальна особа за здійснення фінансового моніторингу філії). Контроль за дотриманням філією вимог законодавства, що стосується ідентифікації і вивчення клієнтів. Контроль за процесом виявлення фінансових операцій, що відповідно до законодавства підлягають фінансовому моніторингу.


C 11.2006 по 01.2008 (1 год 2 мес.)
В компании: Агенство нерухомості, Полтава
Должность: Керівник напрямку
Функциональные обязанности:
Надання послуг в сфері купівлі-продажу, оренди житлових, нежитлових приміщень та земельних ділянок (пошук об’єктів, супроводження угод). Співпраця з банківськими установами та страховими компаніями міста з питань іпотечного кредитування клієнтів (керівництво даного напрямку)


C 07.2005 по 10.2006 (1 год 3 мес.)
В компании: Кредитна спілка, Полтава
Должность: Голова правління
Функциональные обязанности:
Поточне керівництво діяльністю кредитної спілки: планування, організація та контроль роботи КС. Розробка нормативних документів кредитної спілки. Планування обсягів залучення коштів від членів КС та обсягів кредитного портфелю. Розробка та впровадження програм кредитування та залучення коштів.


C 03.2000 по 06.2005 (5 лет 3 мес.)
В компании: Комерційний банк, Полтава
Должность: Начальник відділу / головний / провідний / старший економіст
Функциональные обязанности:
Розвиток, контроль та аналіз діяльності філіалу у сфері споживчого кредитування планування, організація та контроль роботи відділу споживчого кредитування; визначення завдань співробітникам відділу, їх посадових обов’язків та контроль за виконанням посадових обов’язків; планування, организація та контроль роботи відділень банку у сфері споживчого кредитування; відстеження та прогнозування тенденцій ринку споживчого кредитування у регіоні; розробка та впровадження нових кредитних продуктів. Залучення торгівельних партнерів до процесу споживчого кредитування: укладання угод про співробітництво з автосалонами, будівельними організаціями, агентствами нерухомості та підприємствами, які займаються продажем побутової техніки, меблів та інших товарів народного споживання. пошук та залучення агентів для збільшення обсягів кредитного портфелю фізичних осіб Банку. Видача та супроводження споживчих кредитів: робота з позичальниками: консультація, прийняття та обробка документів, формування кредитних справ та винесення їх на кредитний комітет; контроль виконання умов кредитного договору щодо погашення кредиту та сплати відсотків; підготовка матеріалів на страхову компанію про настання страхового випадку; контроль за відображенням аналітичних параметрів та символів у базі даних ; заведення договорів у базу даних ; відображення на позабалансових рахунках договорів застав, порук та оригіналів угод які зберігаються у сховищі; робота з простроченими кредитами; розрахунок пені на заборгованість по кредитам; контроль за своєчасним внесенням договорів застави до Державного реєстру рухомого майна; контроль за погашеними кредитами з метою передачі справи до архіву та списання всіх сум з позабалансових рахунків. Методологічна підтримка відділень, вирішення проблемних питань, розгляд службових записок, розпоряджень наданих працівниками відділень та контроль за їх виконанням Відкриття та ведення поточних (пенсійних) рахунків фізичним особам. Зарахування коштів Пенсійного фонду України на пенсійні рахунки клієнтів. Прийняття вкладів від населення, нарахування та виплата відсотків. Прийняття та виплата переказів. Робота з акціонерами.


C 01.1997 по 03.2000 (3 года 2 мес.)
В компании: Комерційний банк, Полтава
Должность: Інспектор-експедитор
Функциональные обязанности:
Перевезення грошово-валютних цінностей: інкасація, підкріплення відділень, супроводження касирів та охорона обмінних пунктів


Образование
Учебное заведение: Українська академія банківської справи
Дата окончания: 2001-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Фінанси

Иностранные языки и компьютерные навыки
Немецкий: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
pzu украина начальник отделения страховой агент работа банк вакансии работа в киеве работа в ощадбанке работа в сильпо работа банк работа в эпицентр работа для страховщиков работа в эльдорадо начальник отделения киев резюме финансиста работа universal bank работа в сбербанке кредитный эксперт вакансии банков работа в страховой компании работа в приватбанке работа otp bank работа в банках киева вакансии райффайзен банк аваль работа альфа банк киев фінстаф работа новая почта работа в укрэксимбанке работа в райффайзен банк аваль вакансии банков украины работа в банке банковские вакансии вакансии сбербанк работа в страховании работа для финансистов отп банк работа в таскомбанк работа в wog работа в укрсиббанке работа в кредобанк вакансии в финансах архив вакансий работа в socar фінстафф работа в пзу украина работа в банке финстаф универсал банк работа работа в новой линии работа в рошен работа в comfy работа в softserves вакансии в банках резюме руководителей вакансии банков пиреус банк otp bank работа в финансах работа для банкиров
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!