Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 25410

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 25410
Опубликовано: 22.02.2018 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Аналитик / взыскание задолженности проектный менеджер

Стартовый оклад: 18000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 27.12.1984 г. (33 года)
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 02.2013 по настоящее время (5 лет)
В компании: Альфа-Банк, Украина, Киев
Должность: Експерт стратегії заставного стягнення
Функциональные обязанности:
Розробка, планування та впровадження стратегій зі стягнення боргу; Аналіз потоків надходжень по сегментам боржників в обробці; Підготовка звітів по виконаних діях; Співпраця з відділами Банку з метою забезпечення ефективного виконання завдань підрозділу; Виконання звітів; Підготовка матеріалів керівництву для проведення презентацій.


C 07.2012 по 01.2013 ( 6 мес.)
В компании: УкрСибБанк, Киев
Должность: Менеджер відділу моніторингу та підтримки роботи із заборгованістю
Функциональные обязанности:
Проводити аналіз діючих процесів та стратегій роботи спрямованих на перешкоджання виникненню та збір існуючої простроченої заборгованості; Організовувати безперервний процес роботи спрямованої на погашення простроченої заборгованості; Надавати доступ працівникам відділу до спеціалізованого ПО Банку для виконання ними своїх обов’язків; Проводити постійний моніторинг вчасного масового контакту з боржниками Банку; Розробка та надання актуальні та коректні звіти та аналітичні огляди в затвердженому форматі; Проводити тестування та аналіз нових технологій та спеціалізованого ПО для підвищення ефективності роботи відділу; Організація робіт спрямованих на оптимізацію виконання поставлених задач; Розробка технічних завдань; Проведення навчання нових співробітників відділу та надання консультацій персоналу інших структурних підрозділів.


C 10.2010 по 07.2012 (1 год 9 мес.)
В компании: ТОВ «УКРБОРГ», Киев
Должность: Керівник відділу обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Підтримка постійного контакту з існуючою базою клієнтів; Агрегування та представлення різноманітної інформації клієнту, про хід відпрацювання переданих справ; Підготовка звітів про хід виконання планових показників; Отримання та заведення в систему компанії фінансової інформації по портфелю, який опрацьовується; Отримання та корегування інформації про різноманітні зміни в анкетних даних по портфелю, який опрацьовується; Робота з базою даних переданих в роботу договорів; Складання актів та розрахунок комісій за виконані роботи; Контроль надходження платежів та заведення їх в систему компанії; Погодження з клієнтом текстів листів, SMS, IVR; Передача документів клієнту, та контроль їх отримання; Отримання інформації щодо позицій компанії в рейтингах клієнтів; Розробка та контроль проекту з архівації договорів.


C 05.2010 по 10.2010 ( 5 мес.)
В компании: ТОВ «УкрФінанси» , Киев
Должность: Менеджер по роботі з ключовими клієнтами
Функциональные обязанности:
Підтримка постійного контакту з існуючою базою клієнтів; Представлення звітності про виконані дії; Моніторинг своєчасності та повноти обробки справ переданих в роботу; Складання актів та розрахунок комісії за виконану роботу; Контроль надходження платежів та заведення їх в базу; Погодження суперечливих питань; Проведення переговорів, спрямованих на оптимізацію процесів клієнта; Узгодження графіків надходження звітності; Прийняття участі в формування технічних завдань до програмного забезпечення.


C 12.2008 по 05.2010 (1 год 5 мес.)
В компании: ТОВ «Спожив Сервіс» ТМ «Центр Кредит» , Киев
Должность: Головний фахівець відділу контролю Управління моніторингу кредитної заборгованості
Функциональные обязанности:
Аналіз стану кредитної заборгованості. Моніторинг та аналіз якості кредитного портфеля. Представлення звітності про стан кредитного портфеля керівництву. Формування, аналіз та контроль реєстрів для зовнішніх організації. Збір і підготовка даних, необхідних для аналізу й моніторингу прострочених кредитів.


C 01.2008 по 12.2008 ( 11 мес.)
В компании: ТОВ «Спожив Сервіс» ТМ «Центр Кредит», Киев
Должность: Головний економіст відділу аналізу кредитного портфеля Управління аналізу та оцінки ризиків кредитного портфеля
Функциональные обязанности:
Оцінка портфельних ризиків: аналіз концентрацій кредитного портфелю моніторинг якості кредитного портфелю статистична обробка інформації по кредитному портфелю, виявлення тенденцій здійснення моніторингу ризикових позицій, аналіз можливих сценаріїв розробка пропозицій по мінімізації портфельних ризиків аналіз і моніторинг відповідності резерву по кредитних операціях вимогам внутрішніх документів Компанії по кредитуванню Розробка і впровадження політик управління ризиками (індивідуальними, портфельними) Розробка скорингових карт, здійснення статистичної верифікації розроблених скорингових карт Створення і формування звітності по кредитному портфелю Формування технічних завдань до програмного забезпечення з управління ризиками


C 03.2007 по 01.2008 ( 10 мес.)
В компании: ТОВ «Спожив Сервіс» ТМ «Центр Кредит», Киев
Должность: Головний експерт Управління кредитної експертизи
Функциональные обязанности:
Проведення аналізу кредитної заявки. Оцінка, перевірка та контроль повноти поданої позичальником інформації. Прийняття рішення про кредитоспроможний стан позичальника. Оцінка кредитних ризиків по кредитним заявкам фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності. Прийняття участі в розробці кредитних продуктів. Проведення навчання персоналу. Моніторинг якості виданих кредитів. Прийняття участі в формування технічних завдань до програмного забезпечення, написання алгоритмів для проведення верифікації позичальників.


Образование
Учебное заведение: Національний Технічний Університет України КП
Дата окончания: 2008-07-01
Факультет: Приладобудування
Специальность: Приладобудування

Учебное заведение: Київський Національний Університет ім. Т. Г. Шевченко
Дата окончания: 2011-03-01
Факультет: Фінанси та Аудит
Специальность: Фінанси

Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: На високому рівні володію ПК, прикладними пакетами Microsoft Office. Маю досвід в користуванні банківського програмного забезпечення. Маю певні навики роботи з SQL. Дуже поглиблені знання MS Excel та MS Access.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа альфа банк киев начальник отделения фінстаф pzu украина вакансии в финансах фінстафф работа в эльдорадо работа в кредобанк работа в киеве работа в эпицентр пиреус банк работа в сильпо работа в сбербанке работа в приватбанке работа в укрсиббанке работа в новой линии работа для финансистов кредитный эксперт работа в socar работа otp bank резюме руководителей райффайзен банк аваль банковские вакансии страховой агент вакансии сбербанк вакансии банков украины работа в ощадбанке работа universal bank работа в банке работа банк универсал банк работа архив вакансий работа в пзу украина вакансии банков резюме финансиста работа в банках киева работа в таскомбанк работа в финансах вакансии банков работа в comfy работа в wog работа в страховании работа для банкиров работа банк вакансии финстаф otp bank вакансии в банках работа в softserves отп банк работа в банке работа в страховой компании начальник отделения киев работа в укрэксимбанке работа новая почта работа для страховщиков работа в рошен
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!