Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 25410

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 25410
Опубликовано: 19.09.2018 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Аналитик / взыскание задолженности проектный менеджер

Стартовый оклад: 21000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 27.12.1984 г. (33 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 04.2018 по настоящее время (7 мес.)
В компании: Альфа-Банк, Украина, Киев
Должность: Керівник з розвитку системи управління проблемним портфелем
Функциональные обязанности:
Аналіз роботи системи управління процесом стягнення заборгованості; Підготовка пропозицій щодо розвитку та вдосконалення роботи системи та взаємодія з відповідними підрозділами Блоку «Інформаційні технології» щодо їх реалізації; Участь у запуску нових та розвиток існуючих модулів системи; Консультування, методологічна та практична допомога структурним підрозділам Банку з питань, що входять до його компетенції; Виконання інших доручень керівництва в межах своєї компетенції; Систематичне звітування перед керівництвом про результати своєї діяльності; Зберігання інформації щодо діяльності та фінансового стану Банку та його клієнтів, яка стала йому відомою у процесі виконання обов’язків, а також зберігання інших відомостей, що становлять комерційну таємницю Банку відповідно до його внутрішніх нормативних документів; Надання відповідної інформації та пояснень Відділу внутрішнього аудиту, Департаменту безпеки та іншим структурним підрозділам Банку з питань, що відносяться до компетенції Відділу; Дотримання вимог інформаційної безпеки Банку.


C 02.2013 по 03.2018 (5 лет 1 мес.)
В компании: Альфа-Банк, Украина, Киев
Должность: Експерт стратегії заставного стягнення
Функциональные обязанности:
Розробка, планування та впровадження стратегій зі стягнення боргу; Аналіз потоків надходжень по сегментам боржників в обробці; Підготовка звітів по виконаних діях; Співпраця з відділами Банку з метою забезпечення ефективного виконання завдань підрозділу; Виконання звітів; Підготовка матеріалів керівництву для проведення презентацій.


C 07.2012 по 01.2013 (6 мес.)
В компании: УкрСибБанк, Киев
Должность: Менеджер відділу моніторингу та підтримки роботи із заборгованістю
Функциональные обязанности:
Проводити аналіз діючих процесів та стратегій роботи спрямованих на перешкоджання виникненню та збір існуючої простроченої заборгованості; Організовувати безперервний процес роботи спрямованої на погашення простроченої заборгованості; Надавати доступ працівникам відділу до спеціалізованого ПО Банку для виконання ними своїх обов’язків; Проводити постійний моніторинг вчасного масового контакту з боржниками Банку; Розробка та надання актуальні та коректні звіти та аналітичні огляди в затвердженому форматі; Проводити тестування та аналіз нових технологій та спеціалізованого ПО для підвищення ефективності роботи відділу; Організація робіт спрямованих на оптимізацію виконання поставлених задач; Розробка технічних завдань; Проведення навчання нових співробітників відділу та надання консультацій персоналу інших структурних підрозділів.


C 10.2010 по 07.2012 (1 год 9 мес.)
В компании: ТОВ «УКРБОРГ», Киев
Должность: Керівник відділу обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Підтримка постійного контакту з існуючою базою клієнтів; Агрегування та представлення різноманітної інформації клієнту, про хід відпрацювання переданих справ; Підготовка звітів про хід виконання планових показників; Отримання та заведення в систему компанії фінансової інформації по портфелю, який опрацьовується; Отримання та корегування інформації про різноманітні зміни в анкетних даних по портфелю, який опрацьовується; Робота з базою даних переданих в роботу договорів; Складання актів та розрахунок комісій за виконані роботи; Контроль надходження платежів та заведення їх в систему компанії; Погодження з клієнтом текстів листів, SMS, IVR; Передача документів клієнту, та контроль їх отримання; Отримання інформації щодо позицій компанії в рейтингах клієнтів; Розробка та контроль проекту з архівації договорів.


C 05.2010 по 10.2010 (5 мес.)
В компании: ТОВ «УкрФінанси» , Киев
Должность: Менеджер по роботі з ключовими клієнтами
Функциональные обязанности:
Підтримка постійного контакту з існуючою базою клієнтів; Представлення звітності про виконані дії; Моніторинг своєчасності та повноти обробки справ переданих в роботу; Складання актів та розрахунок комісії за виконану роботу; Контроль надходження платежів та заведення їх в базу; Погодження суперечливих питань; Проведення переговорів, спрямованих на оптимізацію процесів клієнта; Узгодження графіків надходження звітності; Прийняття участі в формування технічних завдань до програмного забезпечення.


C 12.2008 по 05.2010 (1 год 5 мес.)
В компании: ТОВ «Спожив Сервіс» ТМ «Центр Кредит» , Киев
Должность: Головний фахівець відділу контролю Управління моніторингу кредитної заборгованості
Функциональные обязанности:
Аналіз стану кредитної заборгованості. Моніторинг та аналіз якості кредитного портфеля. Представлення звітності про стан кредитного портфеля керівництву. Формування, аналіз та контроль реєстрів для зовнішніх організації. Збір і підготовка даних, необхідних для аналізу й моніторингу прострочених кредитів.


C 01.2008 по 12.2008 (11 мес.)
В компании: ТОВ «Спожив Сервіс» ТМ «Центр Кредит», Киев
Должность: Головний економіст відділу аналізу кредитного портфеля Управління аналізу та оцінки ризиків кредитного портфеля
Функциональные обязанности:
Оцінка портфельних ризиків: аналіз концентрацій кредитного портфелю моніторинг якості кредитного портфелю статистична обробка інформації по кредитному портфелю, виявлення тенденцій здійснення моніторингу ризикових позицій, аналіз можливих сценаріїв розробка пропозицій по мінімізації портфельних ризиків аналіз і моніторинг відповідності резерву по кредитних операціях вимогам внутрішніх документів Компанії по кредитуванню Розробка і впровадження політик управління ризиками (індивідуальними, портфельними) Розробка скорингових карт, здійснення статистичної верифікації розроблених скорингових карт Створення і формування звітності по кредитному портфелю Формування технічних завдань до програмного забезпечення з управління ризиками


C 03.2007 по 01.2008 (10 мес.)
В компании: ТОВ «Спожив Сервіс» ТМ «Центр Кредит», Киев
Должность: Головний експерт Управління кредитної експертизи
Функциональные обязанности:
Проведення аналізу кредитної заявки. Оцінка, перевірка та контроль повноти поданої позичальником інформації. Прийняття рішення про кредитоспроможний стан позичальника. Оцінка кредитних ризиків по кредитним заявкам фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності. Прийняття участі в розробці кредитних продуктів. Проведення навчання персоналу. Моніторинг якості виданих кредитів. Прийняття участі в формування технічних завдань до програмного забезпечення, написання алгоритмів для проведення верифікації позичальників.


Образование
Учебное заведение: Національний Технічний Університет України КП
Дата окончания: 2008-07-01
Факультет: Приладобудування
Специальность: Приладобудування

Учебное заведение: Київський Національний Університет ім. Т. Г. Шевченко
Дата окончания: 2011-03-01
Факультет: Фінанси та Аудит
Специальность: Фінанси

Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: На високому рівні володію ПК, прикладними пакетами Microsoft Office. Маю досвід в користуванні банківського програмного забезпечення. Маю певні навики роботи з SQL. Дуже поглиблені знання MS Excel та MS Access.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа universal bank работа в кредобанк работа в пзу украина работа в softserves фінстаф работа в страховании пиреус банк работа альфа банк киев работа новая почта работа в сбербанке работа в страховой компании вакансии в банках работа otp bank работа для банкиров работа в socar вакансии в финансах работа для финансистов вакансии сбербанк отп банк банковские вакансии работа в киеве страховой агент работа банк вакансии архив вакансий работа в сильпо работа в приватбанке резюме финансиста работа в эльдорадо резюме руководителей универсал банк работа работа в таскомбанк кредитный эксперт райффайзен банк аваль фінстафф pzu украина работа в эпицентр работа в comfy работа в финансах работа в рошен otp bank работа в банках киева работа в новой линии работа в укрсиббанке работа в укрэксимбанке начальник отделения работа в банке работа в банке работа для страховщиков начальник отделения киев вакансии банков вакансии банков работа в wog работа в ощадбанке вакансии банков украины финстаф работа банк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!