Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 2711
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Риск-менеджмент
Резюме № 2711
Опубликовано: 14.08.2019 г.
Рубрика: Риск-менеджмент

Начальник відділу

Стартовый оклад: 25000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 28.03.1980 г. (41 год )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 09.2018 по настоящее время (3 года 1 мес.)
В компании: ПАТ Банк, Киев
Должность: Начальник відділу
Функциональные обязанности:
Самооцінка ризиків та інструментів контролю серед підрозділів Банку. Організація та участь в робочих групах з метою виявлення, аналізу та самостійній оцінці можливих операційних ризиків профільними підрозділами Банку, створення та організація діяльності таких робочих груп. Аналіз продуктів/процесів Банку на етапі їх узгодження на наявність операційних ризиків, надання рекомендації щодо внесення необхідних змін. Впровадження/координація процесу реєстрації, звітності та реагування на інциденти, аналіз та підготовка рекомендацій по мінімізації операційних ризиків. Розробка та впровадження систем показників з ціллю оцінки рівня операційних ризиків. Виконання функцій координатора Комітету по Операційним Ризикам. Розробка та впровадження системи індикаторів операційного ризику звітності по ключовим індикаторам ризику. Підготовка пропозицій по реагуванню на критичні рівні ключових індикаторів ризику та інциденти, а також контроль за їх впровадженням. Аналіз результатів внутрішніх та зовнішніх аудиторських перевірок стосовно їх впливу на систему контролів. Участь у розробці та впровадженні заходів мінімізації операційних ризиків Банку спільно з профільними підрозділами, розробка методів компенсації операційних ризиків, а також стандартів контролю ризиків. Участь у розробці та модифікації ІТ програм для ідентифікації, моніторингу, аналізу операційних ризиків. Розробка сценаріїв реалізації операційного ризику в рамках різних бізнесів і підрозділів Банку. Формування політики управління операційним ризиком Банку. Методологічна підтримка і сприяння підрозділам Банку в управлінні операційними ризиками Розвиток бази даних про події операційних ризиків і понесений збиток, вдосконаленні її структури з метою максимально повного її наповнення і вживання даних для аналізу. Проведення навчальних заходів в частині операційних ризиків. Розробка, тестування та впровадження планів забезпечення безперервності бізнесу, управління кризами та планами аварійного відновлення банку. Забезпечення підтримання планів в актуальному стані Проведення аналізу впливу збоїв та переривань для критичних бізнеспроцесів.


C 08.2017 по 08.2018 (1 год )
В компании: АТ Банк Інвестицій та заощаджень, Киев
Должность: Начальник відділу
Функциональные обязанности:
Проведення аналізу та узгодження внутрішніх нормативних документів Банку, типових договорів, аналіз бізнеспроцесів Банку на наявність операційних ризиків і надання пропозицій щодо їх усунення, мінімізації. Організація та контроль консолідації, збору і підготовки звітності від профільних підрозділів по ключовим індикаторами операційного ризику. Контроль супроводу і вдосконалення бази даних про ризикові події та відповідні втрати.


C 04.2016 по 07.2017 (1 год 3 мес.)
В компании: Банк "Форвард", Киев
Должность: Головний спеціаліст - Начальник відділу
Функциональные обязанности:
Розробка внутрішніх нормативних документів (положень, порядків та інших документів) Банку Проведення аналізу та узгодження внутрішніх нормативних документів Банку, типових договорів, аналіз бізнеспроцесів Банку, впроваджуваних або змінюваних банківських продуктів на наявність операційних ризиків і надання пропозицій щодо їх усунення, мінімізації. Збір та аналіз інформації щодо інцидентів операційного ризику


C 10.2012 по 09.2015 (2 года 11 мес.)
В компании: ПАТ "Банк Національний кредит", Киев
Должность: Головний спеціаліст
Функциональные обязанности:
Розвиток системи управління операційними ризиками. Збір та аналіз інформації щодо інцидентів операційного ризику, ведення бази внутрішніх подій. Розробка та затвердження ключових індикаторів ризику. Проведення самооцінки операційних ризиків в процесах. Аналіз внутрішніх нормативних документів на наявність операційних ризиків.Аналіз скарг та пропозицій.


C 06.2011 по 03.2012 (9 мес.)
В компании: ПАТ "Сбербанк Росії", Киев
Должность: Головний економіст
Функциональные обязанности:
Аналіз даних про інциденти та ключові індикатори ризику. Ведення бази даних по інцидентах, внесення пропозицій щодо заходів мінімізації операційних ризиків, контроль за впровадженням заходів. Підготовка звітності для Керівництва Банку; участь в / проведення самооцінки операційних ризиків (підготовка матеріалів, проведення зустрічей, обробка та систематизація інформації). Підготовка спільної агрегованої оцінки операційних ризиків Банку за результатами виконання самооцінок ризиків та інструментів контролю структурними підрозділами. Аналіз операційних ризиків, що виникають на стику відповідальності різних підрозділів Банку, та розробка пропозицій керівникам структурних підрозділів про заходи щодо мінімізації операційних ризиків. Моніторинг виникнення операційних ризиків у бізнеспроцесах Банку, участь у розробці внутрішніх нормативних документів для бізнеспроцесів Банку; участь у розробці та модифікації ІТ додатків для ідентифікації, оцінки та моніторингу операційних ризиків. Надання кваліфікованої методологічної та організаційної підтримки структурним підрозділам Банку в процесі виконання ними ідентифікації, оцінки, моніторингу та зменшення впливу операційних ризиків.


C 05.2008 по 05.2011 (3 года )
В компании: Credit Agricole, Киев
Должность: Головний економіст
Функциональные обязанности:
Узгодження внутрішньої нормативної бази підрозділів банку з точки зору операційного ризику;підготовка рекомендацій і пропозицій щодо зниження операційного ризику в карти процесів, технологічні карти, опис банківських продуктів, інші нормативні документи;побудова матриці ризику процесів на підставі статистики операційних втрат.


C 10.2006 по 05.2008 (1 год 7 мес.)
В компании: ПАТ "Укрсоцбанк", Киев
Должность: Головний економіст
Функциональные обязанности:
Надання практичної допомоги підрозділам Банку (філії, відділення) у напрямку: готівковий обіг, бекофіс. Виконання розроблених планів щодо усунення виявлених недоліків в роботі, порушення чинного законодавства і нормативних актів Банку, виявлених управлінням внутрішнього аудиту та державними контролюючими органами (Національним Банком України, Державною податковою інспекцією і т.д.) в частині удосконалення та підвищення ефективності системи управління; організації внутрішнього контролю, мінімізації банківських ризиків, координації діяльності окремих служб філій. Проведення оцінки рівня професійної підготовки та раціонального використання кадрового потенціалу. Удосконалення і розвиток окремих напрямків (ділянок) в тому числі впровадження маркетингової та продуктової політики, підвищення конкурентоспроможності та позитивного іміджу Банку на регіональному сегменті ринку. Надання консультацій з проблемних питань в діяльності підрозділів Банку та прийняття безпосередньої участі в процесі навчання працівників підрозділів Банку з метою підвищення їх професійного рівня. Виявлення основних причин виникнення "проблемних" моментів в діяльності підрозділів Банку. Розробка комплексних заходів для подальшого удосконалення робочого процесу в підрозділі Банку. Підготовка звіту про результати проведеної роботи в підрозділі Банку. Повторний виїзд до підрозділу Банку у випадках виявлення фактів невиконання або неповного виконання плану заходів, які розроблені в результаті виїздів.


C 05.2006 по 09.2006 (4 мес.)
В компании: ПАТ Райфайзен Банк Аваль, Киев
Должность: Провідний економіст
Функциональные обязанности:
Проведення розрахунків по: грошовим переказам, виконаних в платіжній системі "АвальЕкспрес", "ВестернЮніон" і перерозподіл комісій між агентами; облік і контроль розрахунків з прийому платежів за продаж електронних ваучерів через мережу відділень; проведення розрахунків за продані через мережу відділень страхові поліси; формування щоденного звіту про середні курсах і обсяги купленої проданої готівкової валюти на всіх відділеннях (форма 25).


C 09.2000 по 05.2006 (5 лет 8 мес.)
В компании: ВАТ Банк "Аваль", Киев
Должность: Економіст відділення
Функциональные обязанности:
Операції з готівкою (обмін валюти, зарахування / зняття на / з рахунку (ів) клієнтів, обслуговування платіжних карток, виплата / відправлення переказів за системою "Авальекспрес" і "ВЮ", продаж банківських металів, дорожніх чеків. Відкриття та подальший супровід поточних, депозитних рахунків фізичних та юридичних осіб. Контроль за РКО. Валютний контроль. Вчинення фінансового моніторингу.


Образование
Учебное заведение: Східноукраїнський Національний університет ім.В.Даля
Дата окончания: 2005-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Економіка і підприємництво

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Дополнительная информация
Сведения: В період відсутності начальника відділу виконувала його функції. Маю величезний досвід роботи з людьми. Комунікабельна, доброзичлива, дисциплінована. Вимоглива до себе і до оточуючих.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
яготин ужгород северодонецк бердичев каменское бровары кропивницкий львов экономист никополь ивано-франковск запорожье александрия касир кредит без справки о доходах житомир кременчуг мелитополь юрист бахмут измаил супервайзер кассир кредит онлайн на карту без отказа срочно все мфо каменец-подольский юрисконсульт шостка херсон киев мукачево хмельницкий павлоград винница днепр сумы борисполь николаев луцк краматорск черкассы полтава энергодар тернополь операционист мариуполь белая церковь ровно славянск андеррайтер смела изюм аналитик миргород одесса деньги в долг бухгалтер харьков чернигов черновцы маркетолог кривой рог бердянск прилуки умань
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
отзывы спортбанк все мфо украины работа в страховании мфо, которые дают всем работа отп банк вакансии в финансах работа в ощадбанке работа в райффайзен банк точки выдачи спортбанк карта спортбанк маловідомі мфо займ на карту с автоматическим одобрением работа в приватбанке кредитный лимит спортбанк работа в таскомбанк кредит спортбанк вакансии банков работа в банке киев малоизвестные мфо микрозайм без отказа работа в кредобанк работа в финансах кредит наличными без справки о доходах работа в банке кредит готівкою без довідки про доходи работа universal bank работа в укрэксимбанке рейтинг кредитов онлайн всі мфо україни Новые МФО Украины банковские вакансии архив вакансий универсал банк работа альфа банк киев вакансии банков украины кредит под 0 процентов работа в укрсиббанке деньги в долг срочно база мфо украины работа в страховой компании резюме руководителей неизвестные мфо спортбанк мфо без лицензии кредит онлайн на карту без отказа резюме финансиста альфа банк вакансии в банках
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты