Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 2711
> >
Город : Київ
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Ризик-менеджмент
Резюме № 2711
Опубліковано: 14.08.2019 р.
Рубрика: Ризик-менеджмент

Начальник відділу

Стартова зарплата: 25000 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Київ
Освіта: вища
Дата народження: 28.03.1980 г. (44 роки )
Стать: Жіноча
Сімейний стан: Перебуваю в шлюбі, є діти
Досвід роботи
C 09.2018 по теперішній час (5 років 9 міс.)
В компанії: ПАТ Банк, Київ
Посада: Начальник відділу
Функціональні обов'язки:
Самооцінка ризиків та інструментів контролю серед підрозділів Банку. Організація та участь в робочих групах з метою виявлення, аналізу та самостійній оцінці можливих операційних ризиків профільними підрозділами Банку, створення та організація діяльності таких робочих груп. Аналіз продуктів/процесів Банку на етапі їх узгодження на наявність операційних ризиків, надання рекомендації щодо внесення необхідних змін. Впровадження/координація процесу реєстрації, звітності та реагування на інциденти, аналіз та підготовка рекомендацій по мінімізації операційних ризиків. Розробка та впровадження систем показників з ціллю оцінки рівня операційних ризиків. Виконання функцій координатора Комітету по Операційним Ризикам. Розробка та впровадження системи індикаторів операційного ризику звітності по ключовим індикаторам ризику. Підготовка пропозицій по реагуванню на критичні рівні ключових індикаторів ризику та інциденти, а також контроль за їх впровадженням. Аналіз результатів внутрішніх та зовнішніх аудиторських перевірок стосовно їх впливу на систему контролів. Участь у розробці та впровадженні заходів мінімізації операційних ризиків Банку спільно з профільними підрозділами, розробка методів компенсації операційних ризиків, а також стандартів контролю ризиків. Участь у розробці та модифікації ІТ програм для ідентифікації, моніторингу, аналізу операційних ризиків. Розробка сценаріїв реалізації операційного ризику в рамках різних бізнесів і підрозділів Банку. Формування політики управління операційним ризиком Банку. Методологічна підтримка і сприяння підрозділам Банку в управлінні операційними ризиками Розвиток бази даних про події операційних ризиків і понесений збиток, вдосконаленні її структури з метою максимально повного її наповнення і вживання даних для аналізу. Проведення навчальних заходів в частині операційних ризиків. Розробка, тестування та впровадження планів забезпечення безперервності бізнесу, управління кризами та планами аварійного відновлення банку. Забезпечення підтримання планів в актуальному стані Проведення аналізу впливу збоїв та переривань для критичних бізнеспроцесів.


C 08.2017 по 08.2018 (1 рік )
В компанії: АТ Банк Інвестицій та заощаджень, Київ
Посада: Начальник відділу
Функціональні обов'язки:
Проведення аналізу та узгодження внутрішніх нормативних документів Банку, типових договорів, аналіз бізнеспроцесів Банку на наявність операційних ризиків і надання пропозицій щодо їх усунення, мінімізації. Організація та контроль консолідації, збору і підготовки звітності від профільних підрозділів по ключовим індикаторами операційного ризику. Контроль супроводу і вдосконалення бази даних про ризикові події та відповідні втрати.


C 04.2016 по 07.2017 (1 рік 3 міс.)
В компанії: Банк "Форвард", Київ
Посада: Головний спеціаліст - Начальник відділу
Функціональні обов'язки:
Розробка внутрішніх нормативних документів (положень, порядків та інших документів) Банку Проведення аналізу та узгодження внутрішніх нормативних документів Банку, типових договорів, аналіз бізнеспроцесів Банку, впроваджуваних або змінюваних банківських продуктів на наявність операційних ризиків і надання пропозицій щодо їх усунення, мінімізації. Збір та аналіз інформації щодо інцидентів операційного ризику


C 10.2012 по 09.2015 (2 роки 11 міс.)
В компанії: ПАТ "Банк Національний кредит", Київ
Посада: Головний спеціаліст
Функціональні обов'язки:
Розвиток системи управління операційними ризиками. Збір та аналіз інформації щодо інцидентів операційного ризику, ведення бази внутрішніх подій. Розробка та затвердження ключових індикаторів ризику. Проведення самооцінки операційних ризиків в процесах. Аналіз внутрішніх нормативних документів на наявність операційних ризиків.Аналіз скарг та пропозицій.


C 06.2011 по 03.2012 (9 міс.)
В компанії: ПАТ "Сбербанк Росії", Київ
Посада: Головний економіст
Функціональні обов'язки:
Аналіз даних про інциденти та ключові індикатори ризику. Ведення бази даних по інцидентах, внесення пропозицій щодо заходів мінімізації операційних ризиків, контроль за впровадженням заходів. Підготовка звітності для Керівництва Банку; участь в / проведення самооцінки операційних ризиків (підготовка матеріалів, проведення зустрічей, обробка та систематизація інформації). Підготовка спільної агрегованої оцінки операційних ризиків Банку за результатами виконання самооцінок ризиків та інструментів контролю структурними підрозділами. Аналіз операційних ризиків, що виникають на стику відповідальності різних підрозділів Банку, та розробка пропозицій керівникам структурних підрозділів про заходи щодо мінімізації операційних ризиків. Моніторинг виникнення операційних ризиків у бізнеспроцесах Банку, участь у розробці внутрішніх нормативних документів для бізнеспроцесів Банку; участь у розробці та модифікації ІТ додатків для ідентифікації, оцінки та моніторингу операційних ризиків. Надання кваліфікованої методологічної та організаційної підтримки структурним підрозділам Банку в процесі виконання ними ідентифікації, оцінки, моніторингу та зменшення впливу операційних ризиків.


C 05.2008 по 05.2011 (3 роки )
В компанії: Credit Agricole, Київ
Посада: Головний економіст
Функціональні обов'язки:
Узгодження внутрішньої нормативної бази підрозділів банку з точки зору операційного ризику;підготовка рекомендацій і пропозицій щодо зниження операційного ризику в карти процесів, технологічні карти, опис банківських продуктів, інші нормативні документи;побудова матриці ризику процесів на підставі статистики операційних втрат.


C 10.2006 по 05.2008 (1 рік 7 міс.)
В компанії: ПАТ "Укрсоцбанк", Київ
Посада: Головний економіст
Функціональні обов'язки:
Надання практичної допомоги підрозділам Банку (філії, відділення) у напрямку: готівковий обіг, бекофіс. Виконання розроблених планів щодо усунення виявлених недоліків в роботі, порушення чинного законодавства і нормативних актів Банку, виявлених управлінням внутрішнього аудиту та державними контролюючими органами (Національним Банком України, Державною податковою інспекцією і т.д.) в частині удосконалення та підвищення ефективності системи управління; організації внутрішнього контролю, мінімізації банківських ризиків, координації діяльності окремих служб філій. Проведення оцінки рівня професійної підготовки та раціонального використання кадрового потенціалу. Удосконалення і розвиток окремих напрямків (ділянок) в тому числі впровадження маркетингової та продуктової політики, підвищення конкурентоспроможності та позитивного іміджу Банку на регіональному сегменті ринку. Надання консультацій з проблемних питань в діяльності підрозділів Банку та прийняття безпосередньої участі в процесі навчання працівників підрозділів Банку з метою підвищення їх професійного рівня. Виявлення основних причин виникнення "проблемних" моментів в діяльності підрозділів Банку. Розробка комплексних заходів для подальшого удосконалення робочого процесу в підрозділі Банку. Підготовка звіту про результати проведеної роботи в підрозділі Банку. Повторний виїзд до підрозділу Банку у випадках виявлення фактів невиконання або неповного виконання плану заходів, які розроблені в результаті виїздів.


C 05.2006 по 09.2006 (4 міс.)
В компанії: ПАТ Райфайзен Банк Аваль, Київ
Посада: Провідний економіст
Функціональні обов'язки:
Проведення розрахунків по: грошовим переказам, виконаних в платіжній системі "АвальЕкспрес", "ВестернЮніон" і перерозподіл комісій між агентами; облік і контроль розрахунків з прийому платежів за продаж електронних ваучерів через мережу відділень; проведення розрахунків за продані через мережу відділень страхові поліси; формування щоденного звіту про середні курсах і обсяги купленої проданої готівкової валюти на всіх відділеннях (форма 25).


C 09.2000 по 05.2006 (5 років 8 міс.)
В компанії: ВАТ Банк "Аваль", Київ
Посада: Економіст відділення
Функціональні обов'язки:
Операції з готівкою (обмін валюти, зарахування / зняття на / з рахунку (ів) клієнтів, обслуговування платіжних карток, виплата / відправлення переказів за системою "Авальекспрес" і "ВЮ", продаж банківських металів, дорожніх чеків. Відкриття та подальший супровід поточних, депозитних рахунків фізичних та юридичних осіб. Контроль за РКО. Валютний контроль. Вчинення фінансового моніторингу.


Освіта
Навчальний заклад: Східноукраїнський Національний університет ім.В.Даля
Дата закінчення: 2005-06-01
Факультет: Економічний
Спеціальність: Економіка і підприємництво

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Базова
Рівень володіння комп'ютером: досвідчений користувач

Додаткова інформація
Відомості: В період відсутності начальника відділу виконувала його функції. Маю величезний досвід роботи з людьми. Комунікабельна, доброзичлива, дисциплінована. Вимоглива до себе і до оточуючих.
Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
каменец-подольский днепр львов кредит онлайн на карту без отказа срочно никополь славянск киев александрия бахмут мелитополь краматорск миргород хмельницкий невідомі мфо україни бердичев операционист белая церковь бердянск ровно запорожье измаил харьков яготин бровары рейтинг кредитов винница все мфо мукачево херсон кременчуг кропивницкий кредит без довідки про доходи черновцы северодонецк полтава экономист каменское луцк кредит під 0 тернополь энергодар сумы бухгалтер житомир ивано-франковск гроші в борг терміново деньги в долг чернигов всі мфо черкассы николаев шостка смела маловідомі мфо україни аналитик изюм мариуполь умань кредит онлайн на карту борисполь павлоград мфо україна нові мфо україна касир ужгород юрисконсульт кассир юрист кредит без справки о доходах нові мфо прилуки одесса кривой рог
+ Додати

 
 
 
 
 
 
 
Посилання
работа в страховании банковские вакансии мфо без лицензии рейтинг кредитов онлайн займ на карту с автоматическим одобрением альфа банк киев мфо, которые дают всем неизвестные мфо все мфо украины вакансии в финансах работа в банке Нові МФО України спортбанк кредит под 0 процентов список rss кредит онлайн на карту без отказа вакансии в банках кредит наличными без справки о доходах малоизвестные мфо отзывы спортбанк гроші в борг кредитный лимит спортбанк база мфо украины кредит наличными киев архив вакансий вакансии банков микрозайм без отказа кредит спортбанк работа в финансах невідомі мфо кредит готівкою київ всі мфо україни вакансии банков украины маловідомі мфо кредит онлайн на картку без відмови терміново Новые МФО Украины кредит під 0 відсотків альфа банк позика на картку з автоматичним схваленням работа в банке киев кредит готівкою без довідки про доходи карта спортбанк точки выдачи спортбанк деньги в долг срочно
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты