Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 30377

> >
Город : Ивано-Франковск
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Юридическая служба
Резюме № 30377
Опубликовано: 17.09.2014 г.
Рубрика: Юридическая служба

Юрист

Стартовый оклад: 5000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Ивано-Франковск
Образование: высшее
Дата рождения: 15.01.1980 г. (39 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 05.2012 по настоящее время (7 лет 3 мес.)
В компании: Галицька районна державна адміністрація, м. Галич
Должность: Головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі
Функциональные обязанности:
Аналіз стану і тенденцій економічного і соціального розвитку району, забезпечення в межах своїх повноважень захист економічних прав і законних інтересів суб’єктів господарювання, та дотримання ними законодавства у справах захисту прав споживачів. Аналіз стану і участь у розробленні пропозицій щодо розвитку споживчого ринку, ринку побутових послуг і створення їх інфраструктури, поліпшення організації та якості обслуговування населення підприємствами торгівлі, громадського харчування та побуту. Участь в підготовці пропозицій щодо забезпечення реалізації державної цінової політики та вдосконалення порядку регулювання цін, здійснення моніторингу споживчих цін. Здійснення реалізації державної регуляторної політики. Сприяння створенню інфраструктури підтримки регіонального розвитку, умов для рівноправного розвитку всіх форм господарювання та підприємництва на території району, надання консультаційної, інформаційної та іншої допомоги суб’єктам підприємницької діяльності.


C 08.2007 по 04.2012 (4 года 8 мес.)
В компании: Івано-Франківська філія ВАТ «ВіЕйБі Банк», Ивано-Франковск
Должность: Начальник юридичного відділу
Функциональные обязанности:
Юридичний супровід кредитної діяльності філії та надання консультацій з правових питань. Надання правової допомоги та здійснення юридичної експертизи документів, що надаються клієнтом при відкритті рахунків в національній та іноземній валютах. Перевірка та підготовка юридичних висновків щодо повноти та легітимності документів, наданих юридичними та/або фізичними особами для отримання кредиту. Забезпечення захисту інформації, що становить державну, комерційну та банківську таємницю. Представлення у встановленому законодавством порядку інтересів банку в судах, інших органах державної влади під час розгляду правових питань і спорів. Ведення претензійнопозовної та договірної роботи.


C 06.2006 по 07.2007 (1 год 1 мес.)
В компании: Івано-Франківська філія ВАТ «ВіЕйБі Банк», Ивано-Франковск
Должность: Юрисконсульт юридичного відділу
Функциональные обязанности:
Представлення у встановленому законодавством порядку інтересів банку в судах, інших органах державної влади під час розгляду правових питань і спорів. Надання правової допомоги та здійснення юридичної експертизи документів, що надаються клієнтом при відкритті рахунків в національній та іноземній валютах. Підготовка юридичних висновків щодо повноти та легітимності документів, наданих юридичними та/або фізичними особами для отримання кредиту.


C 01.2002 по 05.2006 (4 года 4 мес.)
В компании: Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, Ивано-Франковск
Должность: Головний експерт-юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Перевірка документів загального відділу (наказів, розпоряджень та ін.) на відповідність чинному законодавству. Перевірка, візування, відкриття справ щодо порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Участь у засіданнях та надання консультативної правової допомоги членам Адміністративної колегії відділення АМКУ під час розгляду та вирішення справ щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Контроль сплати штрафів відповідачами до державного бюджету та виконання обов'язкових зобов'язань, накладених рішеннями Адміністративної колегії відділення АМКУ. Здійснення планових перевірок органів влади та органів місцевого самоврядування з питань дотримання законодавства про захист економічної конкуренції. Здійснення претензійно-позовної роботи; представлення інтересів Відділення в судах загальної юрисдикції, апеляційному та касаційному суді.


C 03.2000 по 11.2001 (1 год 8 мес.)
В компании: ТОВ «Юридична агенція «Правовий гарант», Галич
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Розробка проектів юридичних документів (наказів, положень, розпоряджень, запитів, скарг та інших документів підприємства). Робота з державними і судовими органами, органами місцевого самоврядування, органами прокуратури тощо з питань діяльності підприємства. Складання претензій та позовних заяв, представлення інтересів підприємства у суді. Підготовка обґрунтованих відповідей на претензії; Участь у рейдових перевірках підприємства. Робота з органами державної виконавчої служби з питань стягнення заборгованості.


C 06.1998 по 11.1999 (1 год 5 мес.)
В компании: Івано-Франківський інститут права, економіки та будівництва, Ивано-Франковск
Должность: Асистент кафедри
Функциональные обязанности:
Організація, планування та здійснення навчально-методичної роботи на економічному факультеті. Участь у розробці методичних посібників, лабораторних робіт, практичних занять, семінарів. Участь в науково-дослідницькій роботі кафедри. Виконання доручень куратора щодо планування, організації, ведення і методичного забезпечення окремих видів навчальних занять.


Образование
Учебное заведение: Международный научно-технический университет
Дата окончания: 2001-06-01
Факультет: Юридический
Специальность: Правоведение

Учебное заведение: Бурштинський енергетичний технікум
Дата окончания: 1998-09-01
Факультет: Економічний
Специальность: Економіка підприємства

Учебное заведение: Івано-Франківський національний університет нафти і газу
Дата окончания: 2005-05-01
Факультет: Адміністративний менеджмент
Специальность: Державна служба

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Дополнительная информация
Сведения: Відповідальна, порядна, цілеспрямована, неконфліктна, вмію працювати у команді, схильна до самостійної аналітичної роботи, легко навчаюсь. Бажання до вдосконалення професійних здібностей.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Читання книг, туризм, фітнес.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в укрэксимбанке работа для банкиров резюме финансиста работа universal bank работа в финансах работа банк вакансии резюме руководителей пиреус банк работа в киеве работа в socar отп банк работа в сильпо работа в softserves работа в таскомбанк работа банк финстаф фінстаф начальник отделения работа новая почта работа в эпицентр работа в новой линии работа в банках киева работа в райффайзен банк аваль работа в comfy работа в эльдорадо страховой агент работа в wog работа в сбербанке работа в укрсиббанке работа альфа банк киев работа в приватбанке работа в страховой компании работа для страховщиков работа в пзу украина универсал банк работа otp bank вакансии в банках работа для финансистов pzu украина работа в банке вакансии райффайзен банк аваль работа в ощадбанке вакансии сбербанк вакансии банков работа в банке вакансии банков украины начальник отделения киев работа в кредобанк работа в страховании фінстафф вакансии банков вакансии в финансах архив вакансий работа otp bank кредитный эксперт работа в рошен банковские вакансии
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!