Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 32466

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Бухучет и отчетность
Резюме № 32466
Опубликовано: 11.07.2019 г.
Рубрика: Бухучет и отчетность

Начальник управління розрахунків з персоналом по оплаті праці Департаменту бухгалтерського обліку

Стартовый оклад: 28000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 23.08.1971 г. (47 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 08.2006 по настоящее время (12 лет 11 мес.)
В компании: АТ «Дельта Банк», Киев
Должность: Начальник управління розрахунків з персоналом по оплаті праці Департаменту бухгалтерського обліку, звітності та касових операцій
Функциональные обязанности:
Організація роботи Управління (9 чол. підлеглих), забезпечення виконання працівниками Управління своїх функціональних обов’язків та дотримання штатної дисципліни. Планування кошторису Банку в частині витрат на фонд оплати праці. Аналіз та бюджетування витрат на персонал (підготовка та щоквартальний розрахунок бюджету ФОП з врахуванням змін до штатного розпису). Контроль правильності нарахування заробітної плати, премії, матеріальної допомоги, відпускних, лікарняних, інших розрахунків з працівниками Банку (максимальна кількість біля 11500 чол.); розрахунків за цивільноправовими угодами підряду з фізичними особами; розрахунку резерву (забезпечення) оплати відпусток. Контроль відповідності розрахунків по заробітній платі трудовому та податковому законодавству, контроль розрахунків з бюджетом, державними загальнообов’язковими фондами по нарахуванням та утриманням із заробітної плати. Контроль своєчасного та повного нарахування і перерахування податків та соціальних внесків до бюджету (податок з доходів фізичних осіб, військовий збір, єдиний соціальний внесок тощо). Здійснення контролю за своєчасним та правильним складанням всіх форм звітності, що відносяться до компетенції Управління і надаються до статистичного управління, податкової інспекції, державних загальнообов`язкових фондів в розрізі відділень банку (247 відділень)та консолідовано по банку в цілому (ф. 1ДФ, звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску, статистичні звіти з праці 1ПВ місячний, квартальний, ф.1РС, ф.7ТНВ, ф. №900 НБУ «Звіт про кількість працівників та складові фонду оплати праці», звіт по коштах ФСС з ТВП. Здійснення перевірок та контролю за розрахунками та видатками працівникам Банку на відрядження. Контроль стану дебіторської заборгованості по розрахунках з працівниками Банку та третіми особами по заробітній платі та прирівняним до неї виплатам. Контроль за дотриманням порядку оформлення первинних та бухгалтерських документів, забезпечення схоронності документів та передача їх в архів у встановленому порядку. Надання методичної допомоги працівникам Управління з питань бухгалтерського і податкового обліку та звітності. Досвід успішного проходження перевірок, що здійснюються податковими органами, фондом соціального страхування, аудиторськими компаніями.


C 06.2004 по 07.2006 (2 года 1 мес.)
В компании: Шевченківська філія ВАТ КБ «Надра», Киев
Должность: Провідний економіст відділу внутрішньобанківських операцій та податкового обліку
Функциональные обязанности:
Нарахування основної та додаткової заробітної плати, премій, матеріальної допомоги, відпускних, лікарняних, інші розрахунки з працівниками Банку; розрахунки за цивільноправовими договорами та агентськими угодами з фізичними особами. Здійснення своєчасного та правильного нарахування, утримання та перерахування до державного бюджету всіх встановлених податків та зборів в розмірах та в терміни, встановлені чинним законодавством. Складанням всіх форм звітності щодо нарахованої заробітної плати, податків та внесків , які надаються до статистичного управління, податкової інспекції, державних загальнообов`язкових фондів соціального страхування. Оформлення протоколу засідання комісії банку по соціальному страхуванню. Розрахунки з підзвітними особами, облік господарських операцій. Підготування відповідей на запити та матеріалів для перевірок державних контролюючих органів. Зведення документів дня по внутрішньобанківським та валютним операціям банку.


C 05.1998 по 05.2004 (6 лет )
В компании: Приватне підприємство «Український фондовий дім», Киев
Должность: Головний бухгалтер
Функциональные обязанности:
Ведення бухгалтерського обліку підприємства, складання звітності в державні контролюючі органи (баланс, звіт про фінансові результати, облік доходів і витрат, звітність до ДПІ, фондів соціального страхування, статистики тощо). Надання послуг зі складання регулярної звітності до ДКЦПФР відкритих акціонерних товариств.


C 08.1990 по 05.1998 (7 лет 9 мес.)
В компании: Середня спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №155 м.Києва, Киев
Должность: Вчитель початкових класів
Функциональные обязанности:
Викладання навчальних предметів у початкових класах(українська мова та література, математика, природознавство, фізичне виховання, музика тощо). Здійснення класного керівництва, проведення виховної роботи, організація та проведення тематичних занять, урочистостей, свят, позакласних занять з мистецтва декламування та занять театрального гуртка.


Образование
Учебное заведение: – Київський національний економічний Університет ім. В.Гетьмана
Дата окончания: 2006-06-01
Факультет: Облік і аудит
Специальность: Спеціаліст з обліку і аудиту

Учебное заведение: Український державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова
Дата окончания: 1995-02-01
Факультет: Педагогіка і методика початкового навчання.
Специальность: Педагогіка і методика початкового навчання.

Учебное заведение: Київське міське педагогічне училище ім. Н.К. Крупської
Дата окончания: 1990-07-01
Факультет: Педагогіка та методика початкового навчання
Специальность: Вчитель початкових класів

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Оцінка рухомого та нерухомого майна
Компания: Фонд державного майна України
Город: Київ Период: Місяць Дата: 01.03.2004

Название курса/тренинга: Атестація щодо вільного володіння державною мовою
Компания: Київський Університет ім. Бориса Грінченка
Город: М. Київ Период: 1 Дата: 01.11.2017

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Впевнений користувач (програмні системи АБС Б-2, HRM::eCSpert, ИС-ПРО, Медок, Бест-Звіт, Lotus Notes, Liga, Word, Excel та ін.)

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Начальник управління розрахунків з персоналом по оплаті праці Департаменту бухгалтерського обліку, звітності та касових операцій
Сведения: Сімейний стан, відомості про дітей: заміжня, маю доньку 27 років. Особисті якості: відповідальна, порядна, органiзована, комунікабельна, вмію досягати командних результатів, цілеспрямована, маю високу працездатність, а також сили та бажання навчатись. Особиста мотивація: хочу знайти гідну роботу в колективі професіоналів та можливість застосувати свій досвід в новій сфері.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Вирощування квітів, література, прогулянки велосипедом.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в страховании работа для банкиров работа в банке универсал банк работа архив вакансий фінстаф страховой агент резюме руководителей работа в райффайзен банк аваль работа в сбербанке работа в socar фінстафф работа universal bank кредитный эксперт работа в эпицентр работа в рошен работа банк банковские вакансии работа в сильпо вакансии райффайзен банк аваль otp bank вакансии банков украины работа в кредобанк работа в эльдорадо работа в укрсиббанке работа в укрэксимбанке резюме финансиста работа в страховой компании финстаф работа альфа банк киев работа для страховщиков вакансии в банках pzu украина вакансии в финансах вакансии сбербанк работа банк вакансии работа в банке работа в приватбанке отп банк работа в новой линии работа в финансах пиреус банк работа в киеве работа в wog работа новая почта работа otp bank работа для финансистов начальник отделения киев начальник отделения работа в таскомбанк работа в банках киева вакансии банков работа в comfy вакансии банков работа в softserves работа в пзу украина работа в ощадбанке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!