Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 34672

> >
Город : Белая Церковь
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Аудит
Резюме № 34672
Опубликовано: 06.01.2015 г.
Рубрика: Аудит

Начальник відділу внутрішнього аудиту / головний аудитор банківської установи

Стартовый оклад: 20000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Белая Церковь
Образование: высшее
Дата рождения: 20.09.1976 г. (42 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 05.2014 по настоящее время (5 лет 1 мес.)
В компании: ПАТ "Неос Банк", Киев
Должность: Начальник відділу внутрішнього аудиту
Функциональные обязанности:
Cкладання планів (графіків) проведення аудиторських перевірок, планування кошторису витрат підрозділу. Подання звітності про роботу відділу внутрішнього аудиту Правлінню банку та до НБУ. Координація роботи внутрішніх та зовнішніх аудиторів. Підготовка та проведення аудиторської перевірки підрозділів ГО та ТВБВ банку з метою виявлення порушень та недоліків в системі внутрішнього контролю. Аналіз та оцінка отриманих результатів. Підготовка рекомендацій для виправлення недоліків. Підготовка та погодження звітів аудиторської перевірки. Підготовка планів по виконанню рекомендацій за результатами перевірок вунтрішнім аудитом та інспекційних перевірок НБУ. Участь в затвердженні внутрішньобанківської нормативної бази. Методологічна підтримка співробітників структурних підрозділів банку. Участь в розслідуванні шахрайських операцій.


C 03.2013 по 05.2014 (1 год 2 мес.)
В компании: Банк Кіпру, Киев
Должность: Провідний фахівець відділу внутрішнього аудиту
Функциональные обязанности:
Підготовка та проведення аудиторської перевірки підрозділів ГО та ТВБВ банку з метою виявлення порушень та недоліків в системі внутрішнього контролю. Аналіз та оцінка отриманих результатів. Підготовка рекомендацій для виправлення недоліків. Підготовка та погодження звітів аудиторської перевірки. Участь в затвердженні внутрішньобанківської нормативної бази. Супроводження зовнішнього аудиту. Методологічна підтримка співробітників структурних підрозділів банку.Участь в розслідуваннях шахрайських операцій.


C 06.2009 по 03.2013 (3 года 9 мес.)
В компании: АТ «Укрексімбанк» , Белая Церковь
Должность: Провідний економіст з функціями бухгалтера-контролера.
Функциональные обязанности:
Відкриття та обслуговування поточних, карткових та депозитних рахунків фізичних та юридичних осіб. Формування та перевірка юридичних справ клієнтів. Супроводження валютних операцій клієнтів (перекази та зарахування іноземної валюти, валютний контроль). Формування запитів на уточнення реквізитів та відповідей на запити інших банків. Формування та перевірка меморіальних документів дня. Складання та подання щомісячних звітів. Відкриття/закриття внутрішньобанківських рахунків. Поточний та подальший контроль операційної та касової діяльності відділення. Здійснення щомісячної та щорічної інвентаризації клієнтських та внутрішньобанківських рахунків. Інвентаризація дебіторської та кредиторської заборгованості. Складання номенклатури справ відділення. Налаштування програм (в частині бухгалтерського обліку) при впровадженні нових банківських продуктів. Систематизація та підтримка в актуальному стані нормативної бази відділення (нормативних актів НБУ, внутрішньобанківської нормативної бази). Проведення зустрічей та презентацій з юридичними особами стосовно просування банківських продуктів.


C 02.2007 по 11.2008 (1 год 9 мес.)
В компании: ЗАТ „Home Credit Bank” , Киев
Должность: Головний бухгалтер відділення
Функциональные обязанности:
Здійснення попереднього, первинного та подальшого контролю операцій, що здійснюються працівниками відділення (відкриття, обслуговування та закриття поточних і карткових рахунків фізичних та юридичних осіб, контроль кредитнодепозитних операцій фізичних та юридичних осіб, валютнообмінних операцій, операцій по обслуговуванню банкоматів, операцій купівліпродажу готівки між банками, нарахування доходів та витрат за поточними та вкладними рахунками, списання комісії за РКО, операцій з переказу коштів в межах України та за кордон, робота з валютною позицією тощо.); методологічна та практична допомога співробітникам; підготовка та надання статистичних звітів (ф747,ф748), звітів в ДПІ України. Формування та перевірка касових та меморіальних документів дня. Безпосереднє обслуговування фізичних та юридичних осіб, в т.ч. по системі «КлієнтБанк». Виконання обов’язків начальника відділення, начальника відділу операційного обслуговування фізичних та юридичних осіб.


C 07.2004 по 01.2007 (2 года 6 мес.)
В компании: АКБ «Правекс-Банк» , Киев
Должность: Старший бухгалтер
Функциональные обязанности:
Обслуговування фізичних та юридичних осіб - відкриття, обслуговування та закриття поточних рахунків в національній та іноземній валюті ( переказ грошових коштів в межах України та за кордон з поточних рахунків, надання довідок на запит клієнтів, підготовка відповідей на запити контролюючих органів тощо). Операції з купівлі-продажу чеків (American Express, Thomas Cook), з надання в найм індивідуальних сейфів. Оформлення та виплата споживчих кредитів. Переказ та виплата коштів без відкриття рахунків (Western Union, Money Gram), операції з картковими та депозитними рахунками фізичних та юридичних осіб, продаж векселів та банківських металів.


Образование
Учебное заведение: Київський університет ринкових відносин, Вища банківська школа
Дата окончания: 2010-06-01
Факультет: Банківська справа
Специальность: Банківська справа

Учебное заведение: Інститут туризму ФПУ
Дата окончания: 2002-05-01
Факультет: Менеджмент організацій
Специальность: Менеджер з туризму

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Управління в стилі КОУЧІНГ
Компания: ЗАТ "ХОУМ КРЕДИТ БАНК"
Город: Київ Период: 1 тиждень Дата: 01.03.2008

Название курса/тренинга: Виявлення шахрайств
Компания: ЗАТ "ХОУМ КРЕДИТ БАНК"
Город: Київ Период: 1 тиждень Дата: 01.05.2008

Название курса/тренинга: Активні продажі
Компания: ЗАТ "ХОУМ КРЕДИТ БАНК"
Город: Київ Период: 1 тиждень Дата: 01.06.2008

Название курса/тренинга: Продукт Visa Infinite
Компания: АТ "Укрексімбанк"
Город: Київ Период: 2 дні Дата: 01.06.2010

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Испанский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: ОДБ, GRANT, SRbank,Transmaster, Is-card, WAY, Translink, Б-2, Бест Звіт Плюс, HOMER, Lotus, NotesMS Ліга Закон, Іnternet, Outlook Express,

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Перемога у внутрішньобанківському конкурсі, що проводив АТ "Укрексімбанк", на тему "Оптимізація робочого часу". Власний бізнес.
Сведения: Аналітичні та творчі здібності, комунікабельність, відповідальність, вимогливість, працьовитість, пунктуальність.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Професійна відеозйомка. Любительська фотографія, інтер'єрний дизайн. Велоспорт.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии банков работа альфа банк киев работа в эпицентр отп банк работа в приватбанке вакансии райффайзен банк аваль архив вакансий вакансии в финансах работа universal bank финстаф работа банк универсал банк работа работа для страховщиков работа в кредобанк кредитный эксперт банковские вакансии работа в wog работа в финансах вакансии банков работа в рошен работа в новой линии работа в страховании резюме финансиста работа в страховой компании начальник отделения киев работа в киеве работа в райффайзен банк аваль фінстаф pzu украина работа в укрэксимбанке фінстафф работа в сбербанке работа в банке вакансии банков украины работа в укрсиббанке работа otp bank работа банк вакансии работа новая почта работа в таскомбанк работа в ощадбанке резюме руководителей otp bank работа в банке работа в сильпо работа в socar вакансии в банках начальник отделения страховой агент работа в пзу украина работа в банках киева работа для банкиров работа в comfy вакансии сбербанк работа в softserves пиреус банк работа для финансистов работа в эльдорадо
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!