Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 44806

> >
Город : Херсон
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Средний и малый бизнес
Резюме № 44806
Опубликовано: 05.02.2015 г.
Рубрика: Средний и малый бизнес

Главный / ведущий экономист

Стартовый оклад: 3000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Херсон
Образование: высшее
Дата рождения: 13.09.1983 г. (35 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 08.2014 по 01.2015 (5 мес.)
В компании: АТ Ощадбанк, Цюрупинск
Должность: Провідний економіст
Функциональные обязанности:
Обслуговування існуючої клієнтської бази, постійне її збільшення, залучення нових клієнтів до банку. Продаж банківських продуктів: кредитування (споживчі цілі, іпотека, авто), виконання показників доведеного плану продажу банківських продуктів. Консультування клієнтів банку з питань надання кредитів (сума, термін, ціль, забезпечення кредиту та інші умови); аналіз документів отриманих від клієнта банку; забезпечення наявності висновків всіх необхідних служб банку для надання кредиту; підготовка до підпису кредитних договорів та інших документів для видачі кредиту; страхування позичальників; моніторинг кредитів (фінансовий стан позичальника, стан погашення боргу, наявність і стан заставного майна). Відкриття карткових рахунків ФО; відкриття та обслуговування кредитних карт, розгляд спірних транзакций та проведення розслідувань по операцяям, що були проведені в банкоматах; формування виписок по картковим рахункам приватних клиєнтів; погодження безавторізаційної выдачи готівкових коштів з карткових рахунків; активація, пролонгація договоров по картковим рахункам; закриття карткових рахунків; перевиготовлення карт у зв»язку з закінченням строку дії карток, пошкодженням, втрати тощо; встановлення кредитних лімітів по картковим рахункам Формування оперативної звітності по діяльності підпорядкованих відділень результатам діяльності відділення загалом.


C 06.2011 по 07.2014 (3 года 1 мес.)
В компании: Коммерційний Банк, Гола Пристань
Должность: В. о. головного бухгалтера
Функциональные обязанности:
Організація роботи відділу, контроль за здійснюваних операційним відділом та підпорядкованими відділеннями операцій в нац. валюті, консультування клієнтів – юридичних осіб по банківських продуктах, залучення клієнтів на обслуговування за допомогою систем дистанційного обслуговування; фінансовий моніторинг операцій, контроль своєчасності виконання постанов судових та виконавчих органів, підготовка документів для виїмки відповідними органами, моніторинг законодавчої та нормативної бази, проведення семінарів та впровадження змін в роботу, забезпечення дотримання структурними підрозділами вимог чинного законодавства України, нормативно-правових актів Національного банку України, локальних нормативно-правових актів Банку з питань ведення бухгалтерського обліку; контролювання своєчасності та правильності відображення в бухгалтерському обліку всіх операцій згідно отриманих первинних документів або автоматизованих операцій, проведених згідно технологій та правил, реалізованих в АБС; забезпечення контролю за відображенням в обліку операцій з готівкою та цінностями сховища цінностей; формування пакету документів для відкриття та відкриття рахунків суб»єктам господарської діяльності згідно чинного законодавства; забезпечення контролю за своєчасним наданням документів по загальноадміністративним витратам відділення; здійснювання контролю за залишками та термінами обліку коштів на транзитних рахунках за операціями з клієнтами; здійснювання контролю за дотриманням термінів перерахування коштів, нарахуванням комісійної винагороди за послуги Банку відповідного періоду.


C 04.2008 по 06.2011 (3 года 2 мес.)
В компании: АТ "Ощадбанк", Гола Пристань
Должность: Головний економіст
Функциональные обязанности:
Обслуговування існуючої клієнтської бази, постійне її збільшення, залучення нових клієнтів до банку. Продаж банківських продуктів: кредитування (споживчі цілі, іпотека, авто), виконання показників доведеного плану продажу банківських продуктів. Консультування клієнтів банку з питань надання кредитів (сума, термін, ціль, забезпечення кредиту та інші умови); аналіз документів отриманих від клієнта банку; забезпечення наявності висновків всіх необхідних служб банку для надання кредиту; підготовка до підпису кредитних договорів та інших документів для видачі кредиту; страхування позичальників; моніторинг кредитів (фінансовий стан позичальника, стан погашення боргу, наявність і стан заставного майна). Відкриття карткових рахунків ФО; відкриття та обслуговування кредитних карт, розгляд спірних транзакций та проведення розслідувань по операцяям, що були проведені в банкоматах; формування виписок по картковим рахункам приватних клиєнтів; погодження безавторізаційної выдачи готівкових коштів з карткових рахунків; активація, пролонгація договоров по картковим рахункам; закриття карткових рахунків; перевиготовлення карт у зв»язку з закінченням строку дії карток, пошкодженням, втрати тощо; встановлення кредитних лімітів по картковим рахункам Формування оперативної звітності по діяльності підпорядкованих відділень результатам діяльності відділення загалом. Укладання та моніторинг договорів по господарській діяльності відділення; забезпечення контролю за своєчасним наданням документів по загальноадміністративним витратам відділення.


C 12.2007 по 04.2008 (4 мес.)
В компании: АТ "Ощадбанк", Гола Пристань
Должность: Економіст 1 категорії
Функциональные обязанности:
Обслуговування існуючої клієнтської бази, постійне її збільшення, залучення нових клієнтів до банку. Продаж банківських продуктів: кредитування (споживчі цілі, іпотека, авто, б/у авто), виконання показників доведеного плану продажу банківських продуктів. Консультування клієнтів банку з питань надання кредитів (сума, термін, ціль, забезпечення кредиту та інші умови); аналіз документів отриманих від клієнта банку; забезпечення наявності висновків всіх необхідних служб банку для надання кредиту; підготовка до підпису кредитних договорів та інших документів для видачі кредиту; страхування позичальників; моніторинг кредитів (фінансовий стан позичальника, стан погашення боргу, наявність і стан заставного майна). Формування оперативної звітності по діяльності підпорядкованих відділень результатам діяльності відділення загалом. Укладання та моніторинг договорів по господарській діяльності відділення


Образование
Учебное заведение: Херсонський національний технічний університет
Дата окончания: 2007-06-01
Факультет: Економіки та підприємництва
Специальность: Економіка підприємства

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: ПК (Word, Excel, Far, Outlook Express, Internet), банківська програма – BARS

Дополнительная информация
Сведения: Особисті якості : цілеспрямована, надійна, дисциплінована, акуратна в роботі, трудолюбива, вимоглива до себе та підлеглих. Швидко навчаюсь, здатна результативно засвоювати новий матеріал та набувати необхідних навиків у роботі. Ніколи не зупиняюсь на досягнутому.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии банков работа в пзу украина вакансии в финансах работа в банке работа для банкиров вакансии банков работа в сильпо работа otp bank пиреус банк начальник отделения киев работа в рошен фінстаф страховой агент работа для страховщиков работа в comfy работа в socar работа в приватбанке кредитный эксперт работа в банке otp bank работа новая почта работа в райффайзен банк аваль работа в softserves работа в wog фінстафф работа в сбербанке работа в страховой компании работа в новой линии работа банк работа в ощадбанке работа в банках киева отп банк работа в финансах работа в кредобанк работа в эпицентр вакансии райффайзен банк аваль работа в страховании вакансии банков украины работа для финансистов финстаф вакансии в банках работа в киеве архив вакансий работа в эльдорадо pzu украина работа банк вакансии резюме финансиста универсал банк работа работа в таскомбанк начальник отделения работа в укрэксимбанке работа в укрсиббанке работа альфа банк киев вакансии сбербанк резюме руководителей банковские вакансии работа universal bank
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!