Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 45396

> >
Город : Полтава
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 45396
Опубликовано: 06.06.2013 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Директор дирекцїї / керівник підрозділу корпоративного, МСБ, індувідуального бізнесу

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Полтава
Образование: высшее
Дата рождения: 15.07.1981 г. (38 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 10.2011 по 03.2013 (1 год 5 мес.)
В компании: ПАТ Енергобанк, Полтава
Должность: Директор центрального відділення №1
Функциональные обязанности:
Керування діяльністю центрального відділення Енергобанку м. Полтава, : кредитування клієнтів фіз. осіб. – іпотека, на поточні потреби під заставу нерухомості, кредиті готівкою (КЕШ та карткові), кредитування юр. осіб та СМБ , моніторинг та супроводження кредитного портфелю, РКО, касове обслуговування, картковий бізнес, депозити юридичних і фізичних осіб , співпраця з державними контролюючими органами , НБУ, адміністративні питання – узаконення приміщення під діяльність банку, оптимізація персоналу та витрат банку; доведення та контроль виконання планових показників як кількісних так і бюджетних , організація роботи персоналу, вдосконалення та регулювання робочих процесів, підбір персоналу, розробка та впровадження мотивації для менеджерів; покращення якості обслуговування та підвищення перехресних продажів банківських продуктів для клієнтів , проведення переговорів з клієнтами банку та пошук можливих шляхів вирішення проблемних ситуацій; Досягнення – з початку створення відділення ( в 2008 р. Полтавська філія Енергобанку потім реорганізували в відділення) 3 роки працювало з негативним прибутком , не мало кредитного портфелю фізичних та юридичніх осіб, низькі комісійні доходи від РКО клієнтів. За період роботи в ПАТ Енергобанк вивів відділення на позитивний прибуток , збільшена клієнтська база, залучення VIP клієнтів , суттєво збільшенні комісійні доходи від РКО клієнтів, валютообмінних операцій, успішно «без зауважень» пройдені перевірки НБУ, створений кредитний портфель як залогових в т.ч. іпотечних кредитів так і без залогових кредитів, майже відсутня прострочена заборгованість.


C 11.2008 по 10.2011 (2 года 11 мес.)
В компании: ПуАТ SEB банк, Полтава
Должность: Директор Полтавського територіального управління SEB банк
Функциональные обязанности:
Посадові обов’язки : керування діяльністю Полтавського територіального управління до складу якого входить три відділення в містах – м. Полтава, м. Кременчук, м. Лубни : кредитування клієнтів фіз. осіб., юр. осіб, СМБ , моніторинг та супроводження кредитного портфелю, РКО, касове обслуговування, картковий бізнес, депозити юридичних і фізичних осіб , співпраця з державними контролюючими органами , НБУ, адміністративні питання, оптимізація персоналу та витрат банку ,штат в кількості 20 працівників –три відділення; контроль виконання планових показників Полтавського ТУ як кількісних так і бюджетних , організація роботи персоналу, вдосконалення та регулювання робочих процесів, підбір персоналу, розробка та впровадження мотивації для менеджерів; покращення якості кредитного портфеля клієнтів відділення, організація роботи з проблемними активами , проведення переговорів з клієнтами банку та пошук можливих шляхів вирішення проблемних ситуацій; прийняття рішень в кредитних комітетах (в межах повноважень), оцінка ризиків. Досягнення за період роботи в ПуАТ СЕБ Банк зменшився проблемний кредитний портфель за рахунок досудового, судового врегулювання спорів та реалізації ч/з ДВС, продажа проблемних активів колекторам. Збільшені комісійні доходи відділень щорічно в 23 рази; нарощування клієнтської бази юридичних осіб в обсязі в середньому 18 ю.осіб. /місяць (по 5 7 ю.о./місяць на одне відділення),створена ефективна команда, покращився кваліфікаційний рівень співробітників, успішно без зауважень, пройдена комплексна планова перевірка НБУ діяльності відділення в м. Полтава. в наявності є контакти та клієнтська база для потенційного кредитування юридичних осіб.


C 02.2007 по 11.2008 (1 год 9 мес.)
В компании: Полтавська обласна філія АКБ Укрсоцбанк, Полтава
Должность: Начальник відділу роздрібного обслуговування середнього та малого бізнесу Полтавської обласної філії Укрсоцбанк
Функциональные обязанности:
з 2 лютого 2007 року по 7 листопада 2008 року, переводом з КОФ АКБ „Укрсоцбанк” за власним бажанням, працюю в Полтавській обласній філії АКБ „Укрсоцбанк” на посаді керівника відділу роздрібного обслуговування середнього та малого бізнесу.Посадові обов’язки : керування напрямку: кредитування клієнтів СМБ, РКО, картковий бізнес, депозити юридичних і фізичних осіб підприємців в м. Полтава та області (в загальній кількості 11 відділень, штат в кількості 35 працівників); контроль виконання планів всіх відділень в Полтавській області, навчання начальників відділів, менеджерів„бути універсальними”, вдосконалення та регулювання робочих процесів; покращення якості кредитного портфеля клієнтів СМБ, організація роботи з проблемними активами , проведення переговорів з клієнтами банку та пошук можливих шляхів вирішення проблемних ситуацій; координація та контроль менеджерів кредитних відділів, розробка та впровадження мотивації для менеджерів, начальників відділів/секторів. прийняття рішень в кредитних комітетах (в межах повноважень), оцінка ризиків. Досягнення за період роботи в ПОФ АКБ „Укрсоцбанк” збільшився кредитний портфель в два з половиною рази, який нарощувався раніше близько 3,5 років, підвищилась якість кредитного портфелю, вдалося зупинити хвилю звільнень за власним бажанням персоналу, розширити штат, створити команду, покращився кваліфікаційний рівень менеджерів. За результатами перевірки в 2007 році незалежної аудиторської компанії кваліфікації і рівня знань менеджерів середнього та малого бізнесу по всій системі АКБ „Укрсоцбанк” (Україна) співробітники обслуговування середнього та малого бізнесу Полтавської обласної філії АКБ Укрсоцбанк посідають перше місце в системі АКБ „Укрсоцбанк”.Інше(Кредитний портфель МСБ 106 000 000,00 грн., в структурі кредитного портфеля містяться клієнти які в минулому відносились до корпоративного бізнесу та яких обслуговуємо по продуктовим порядкам МСБ; критерії потенційних клієнтів МСБ виручка від реалізації до 60 000 000,00 грн. за офіційною звітністю).


C 05.2006 по 02.2007 (9 мес.)
В компании: Київська обл. філія АКБ , Киев
Должность: Начальник відділу мікрокредитування МСБ Київської обл. філії Укрсоцбанк
Функциональные обязанности:
Посадові обов’язки : керування напрямку кредитування клієнтів СМБ юридичних і фізичних осіб підприємців в м. Києві та області (14 міст , штат в кількості 60 працівників); контроль виконання планів всіх відділень в Київській області, вдосконалення та регулювання робочих процесів; покращення якості кредитного портфеля клієнтів СМБ, організація роботи з проблемними активами , проведення переговорів з клієнтами банку та пошук можливих шляхів вирішення проблемних ситуацій; координація та контроль менеджерів кредитних відділів, розробка мотивації для менеджерів, начальників відділів/секторів. прийняття рішень в кредитних комітетах (в межах повноважень), оцінка ризиків. Досягнення за період моєї роботи в КОФ АКБ „Укрсоцбанк” збільшився кредитний портфель більш ніж в три рази, який нарощувався раніше близько двох років, підвищилась якість кредитного портфелю, розширився штат, покращився кваліфікаційний рівень менеджерів.


C 03.2003 по 05.2006 (3 года 2 мес.)
В компании: ЗАО ПроКредит Банк, Полтава
Должность: Керівник сектору з експрес кредитування,старший кредитний експерт з мікрокредитування МСБ ЗАО ПроКредит банк
Функциональные обязанности:
Посадові обов’язки : проведення переговорів, залучення клієнтів(на РКО, кредитування, депозити, пластикові картки...); курірування напряму кредитування клієнтів СМБ юридичних і фізичних осіб підприємців, а також „без залогових” кредитів „Експрескредитів” по програмі мікрокредитування ; проведення набору, навчання кредитнх експертів, проведення акцій, кредитних комітетів в рамках повноважень... (кредитний аналіз, оцінка забезпеченя, розгляд кредитного проекту на Кредитному комітеті, оформлення договорів, моніторинг кредитів, робота з проблемною заборгованістю); складання звітності для надання до Головного офісу. За період роботи в ЗАО „Про кредит Банк” був учасником семінарів та тренінгів на теми: кредитний цикл, аспекти проведення фінансовоекономічних аналізів, формування звітності, моніторинг, робота з проблемними активами, організація та проведення переговорів (проведення переговорів з проблемними клієнтами) та інше.Очолював відділ експрескредитів (досягнення самий великий кредитний портфель за кількістю клієнтів в системі ЗАО „Про Кредит Банк” Україна) ;


C 08.2002 по 12.2002 (4 мес.)
В компании: Норвегія, Норвегія
Должность: Бригадир з організації праці (Норвегія)
Функциональные обязанности:
Налагодження та організація трудового процесу робітників, ведення графіку роботи кожного працівника та його оплати, допомога в реалізації продукції.


C 05.2002 по 08.2002 (3 мес.)
В компании: ТД, Полтава
Должность: Торговий представник
Функциональные обязанности:
пошук та залучення клієнтів, оформлення документації на замовлення товару та на його продаж, введення бази клієнтів та контроль (моніторинг) асортименту товарів на точках продажу , оплата за товар по датам.


Образование
Учебное заведение: Київська банківска академія НБУ
Дата окончания: 2009-09-01
Факультет: Банківська справа
Специальность: Спеціаліст з банківської справи

Учебное заведение: Полтавский університет споживчої кооперації
Дата окончания: 2005-09-01
Факультет: Товарознавчо-комерційний факультет
Специальность: Товарознавець та експерт в митній справі

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Аналіз кредитних ризиків у діяльності банківських установ та можливі напрями їх мінімізації
Компания: Центр наукових досліджень Національного банку України
Город: Полтава Период: 2 дні Дата: 01.02.2012

Название курса/тренинга: Бізнес тренінг "Лідерство та управління персоналом"
Компания: GTC
Город: Харьков Период: 3 дні Дата: 01.04.2011

Название курса/тренинга: Технологія активних продаж. Управління мотиваціею : KPI, індувідуальний підхід...
Компания: ТАС
Город: Київ Период: 4 дні Дата: 01.06.2012

Название курса/тренинга: Результативне мислення, від стратегії до тактики...
Компания: СВS
Город: Київ Период: 2 дні Дата: 01.08.2011

Название курса/тренинга: Аналіз клієнтів МСБ за програмою IPC
Компания: Metavision Consulting
Город: Київ Период: 14 днів Дата: 01.04.2003

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: знання Windows ; Microsoft Word, Excel, Power Point, Інтернет та інші програми. диплом користувача ПЕОМ; диплом зі спеціальності „Електронні таблиці Excel”

Дополнительная информация
Сведения: Маю практичний досвід в інвестуванні на фондових ринках України та Европи.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Інтереси та захоплення - туризм, спорт- плавання, великий теніс, кіно, відпочинок з друзями, корпоративний відпочинок.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа для финансистов работа в эльдорадо работа в сбербанке банковские вакансии pzu украина вакансии сбербанк вакансии банков украины работа в пзу украина работа в socar работа в банке страховой агент работа в рошен отп банк работа в укрсиббанке работа для банкиров работа банк вакансии начальник отделения работа для страховщиков работа в райффайзен банк аваль вакансии в банках работа в таскомбанк работа в банках киева работа в киеве работа в wog работа в страховой компании вакансии банков фінстаф начальник отделения киев универсал банк работа работа universal bank работа новая почта архив вакансий работа в новой линии работа otp bank работа в укрэксимбанке работа в кредобанк otp bank работа банк работа в сильпо резюме руководителей вакансии банков фінстафф работа в финансах финстаф вакансии в финансах работа в страховании работа в ощадбанке работа в softserves вакансии райффайзен банк аваль кредитный эксперт работа альфа банк киев резюме финансиста работа в приватбанке работа в банке пиреус банк работа в comfy работа в эпицентр
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!