Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 45492

> >
Город : Черновцы
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 45492
Опубликовано: 07.08.2015 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Керівник відділення / керівник філії банку

Стартовый оклад: 10000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Черновцы
Образование: высшее
Дата рождения: 10.03.1983 г. (36 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 06.2013 по 02.2015 (1 год 8 мес.)
В компании: АТ Піреус Банк, Черновцы
Должность: Керівник відділення
Функциональные обязанности:
Організація роботи відділення, залучення на обслуговування клієнтів юридичних та фізичних осіб, кредитування фізичних та юридичних осіб, формування депозитного портфеля відділення, тощо.


C 04.2012 по 04.2013 (1 год )
В компании: АТ "Дельта Банк", Чернівецьке відділення, Черновцы
Должность: Начальник відділення
Функциональные обязанности:
За час роботи на займаній посаді: Наростив депозитний портфель: по строковим депозитам на суму 50 000 000 грн. по поточним депозитам – на суму 5 000 000 грн. Завдяки чому Дельта Банк по питомій вазі депозитного портфеля в Чернівецькій області піднявся з 5ї на 4ту позицію після таких банків як Приватбанк, Ощадбанк та Укрексімбанк. Наростив кредитний портфель на суму 10 000 000 грн. Залучено на обслуговування понад 200 клієнтів по кредитним картам та готівковим кредитам з кредитним лімітом від 10 000 грн. до 100 000 грн., що дало змогу наростити кредитний портфель на суму 8 000 000 грн. Налагодив співпрацю з брокерськими, фінансовими та іншими посередницькими компаніями Чернівецького регіону з метою залучення на обслуговування клієнтів по споживчому кредитуванню. Налагодив співпрацю з крупними автосалонами та агенствами нерухомості міста, заключивши з ними договори про співробітництво. Залучено на обслуговування понад 350 пенсійних рахунків, що забезпечило стабільні залишки на таких рахунках понад 500 000 грн. щомісяця. Налагодив співпрацю з пенсійним фондом, фондами соціального страхування та центром зайнятості по оформленню пенсійних та соціальних карт. Залучено понад 500 нових активних клієнтів по пасивним операціям. Залучено на обслуговування понад 150 клієнтів по приватним карткам рівня GOLD, та понад 1200 – рівня VISA Electron, що забезпечило стабільні залишки на таких рахунках понад 2 000 000 грн. щомісяця. Налагодив співпрацю з понад 150 клієнтами по купленим кредитним портфелям інших банків (Укрпромбанк, Укрсиббанк, Сведбанк), провівши понад 10 перекредитацій на гривню, та понад 40 угод по закриттю кредитів з дисконтом, вивівши їх з просрочки. Забезпечив перестрахування заставного банківського майна по цим клієнтам на рівні 80%.


C 12.2010 по 03.2012 (1 год 3 мес.)
В компании: ПАТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК", Черновцы
Должность: Директор відділення
Функциональные обязанности:
Наростив кредитний портфель відділення на 2 600 000 грн., (забезпечив відсоток неповернень – 0%). Налагодив співпрацю з усіма автосалонами міста Чернівці по авто кредитуванню, що дало змогу залучати від них мінімум 45 заявок на кредит і відповідно мінімум 12 виданих кредити за місяць. Середня вартість автомобілів складала 250 тис. грн. Наростив депозитний портфель відділення на 1 200 000 грн. Наростив клієнтську базу по приватним грошовим переказам що дало змогу збільшити комісійний дохід до 30 тис. грн. в місяць. Налагодив співпрацю з клієнтами по банківським металам та монетам з обсягом реалізації понад 50 тис. грн. Залучив декількох крупних клієнтів по міжнародним переказам SWIFT. Загальна сума відправлень за кордон склала понад 2 млн. грн. в еквіваленті. Залучив декількох крупних клієнтів по обміну валют, що дало змогу збільшити дохід від даної послуги до 20 тис. грн. в місяць.


C 06.2007 по 12.2010 (3 года 6 мес.)
В компании: ПАТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК", Буковинська обласна дирекція, Черновцы
Должность: Заступник директора
Функциональные обязанности:
Займався залученням на обслуговування переважно роздрібних клієнтів (кредитування, грошові перекази, обмін валют, банківські метали та монети). Вів всі організаційні питання дирекції та паралельно займався розвитком двох міні відділень. За 2007-2009 рр. збільшив комісійні доходи від роздрібних банківських послуг на 1 млн. грн. За 2009-2010 рр. залучив клієнтів по роботі з банківськими металами, яким було реалізовано понад 10 000 гр. банківського золота (отримав грамоту за 3 місце з 500 відділень Банку). За 3 місяці 2011р. залучив клієнтів по авто кредитуванню на 1 млн. грн.


C 12.2006 по 06.2007 (6 мес.)
В компании: ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК», Буковинська обласна дирекція, Черновцы
Должность: Головний спеціаліст відділу валютних і неторгових операцій
Функциональные обязанности:
Залучив декількох крупних клієнтів по внутрішньобанківським грошовим переказам, обсяг операцій яких склав понад 2 млн. грн. Паралельно займався відкриттям та подальшим розвитком міні відділення, яке вийшло на позитивний фінансовий результат вже через 3 місяці роботи.


C 01.2006 по 12.2006 (11 мес.)
В компании: ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК», Киев
Должность: Ревізор контрольно-ревізійного відділу головного офісу
Функциональные обязанности:
Здійснював комплексні перевірки відділень Банку по всій території України. За хороші результати роботи займав місце керівника ревізійної бригади при здійсненні виїзних перевірок.Комплексні перевірки включали в себе перевірку наступних напрямків роботи відділення: касова робота; операційна робота; робота з валютними операціями відділення; робота з обслуговування юридичних осіб; організаційна робота відділення, тощо


C 04.2004 по 01.2006 (1 год 9 мес.)
В компании: ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК», Киев
Должность: Бухгалтер відділення
Функциональные обязанности:
Займався комплексним обслуговуванням фізичних та юридичних осіб: грошові перекази; депозитні операції; кредитні операції; депозитарні операції; валютні операції; відкриття та ведення рахунків юридичних осіб; відкриття та ведення поточних та карткових рахунків фізичних осіб, тощо.


Образование
Учебное заведение: Буковинський державний фінансово-економічний інститут
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Фінанси
Специальность: Фінанси

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Організація ефективних продаж
Компания: АТ "Дельат Банк"
Город: Вінниця Период: 2 дня Дата: 01.08.2012

Название курса/тренинга: Ефективне управління персоналом
Компания: АТ "Дельат Банк"
Город: Київ Период: 2 дня Дата: 01.11.2012

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Технический
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Робота з багатьма офісними програмами, поштовими комплексами

Дополнительная информация
Сведения: Є досвід роботи: - по пошуку, відкриттю та запуску в роботу нового відділення банку, а також підбором персоналу. Набув досвід роботи по обслуговуванню куплених кредитних портфелів, виведення клієнтів з просрочки та забезпеченням перестрахування заставного майна.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии сбербанк работа в страховой компании работа в wog работа в кредобанк вакансии банков работа в comfy работа в финансах работа в softserves начальник отделения работа universal bank резюме финансиста работа в райффайзен банк аваль работа в укрсиббанке вакансии банков украины вакансии банков работа в киеве архив вакансий резюме руководителей работа в приватбанке вакансии райффайзен банк аваль работа для финансистов банковские вакансии работа в socar работа в таскомбанк работа альфа банк киев вакансии в финансах кредитный эксперт страховой агент работа в банке работа в эпицентр работа в укрэксимбанке otp bank работа в банках киева работа в новой линии работа в пзу украина работа для страховщиков работа банк вакансии работа в банке работа otp bank работа в сильпо работа в эльдорадо работа в ощадбанке pzu украина работа для банкиров начальник отделения киев работа банк работа в страховании работа в рошен работа новая почта работа в сбербанке универсал банк работа вакансии в банках отп банк фінстаф финстаф фінстафф пиреус банк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!