Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 45579

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 45579
Опубликовано: 23.04.2019 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Фінансовий директор / Директор департаменту

Стартовый оклад: 30000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 10.08.1982 г. (37 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 08.2013 по 09.2015 (2 года 1 мес.)
В компании: ПрАТ , Киев
Должность: Фінансовий директор (Член Правління)
Функциональные обязанности:
Управління системою фінансового планування і бюджетування, здійснення контролю за фінансовими показниками. Провадження процесу бюджетування доходів та видатків компанії. Здійснення контролінгу. Оптимізація бізнес процесів. Управління грошовими потоками та господарською діяльністю компанії. Робота з фінансовими установами по фінансуванню діяльності компанії та розміщенню інвестиції. Проведення операцій з цінними паперами. Аналіз ринкових тенденцій та здійснення моніторингу ринку. Виконання функцій комерційного директора, проведення переговорів. Виконання обов'язків відповідального за здійснення фінансового моніторингу (наявність сертифікату).


C 04.2008 по 03.2013 (4 года 11 мес.)
В компании: ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК", Киев
Должность: Керуючий Оболонським відділенням
Функциональные обязанности:
В цей період: виконання обов’язків керуючого Прирічним відділенням за суміщенням; з травня 2008 по липень 2008р. виконання обов’язків керуючого Позняківським відділенням.Функціональні обов’язки: організація роботи відділеня з чисельністю персонала від 20 до 25 осіб та контроль за ефективною роботою підрозділів (корпоративний бізнес, роздрібний бізнес, касовий вузол, корпоративне та роздрібне кредитування), вирішення адміністративних та господарських питань, пошук та підбір кадрів, пошук та залучення на обслуговування фізичних та юридичних осіб (проведення пероговорів, зустрічей, презентацій), організація продажу банківських продуктів, забезпечення якісного, індивідуального обслуговування клієнтів, організація роботи з надання клієнтам в тимчасове користування індивідуальних депозитних сейфів, забезпечення виконання планових показників, контроль за виконанням бюджету.


C 08.2006 по 03.2008 (1 год 7 мес.)
В компании: ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК", Киев
Должность: Головний бухгалтер Оболонського відділення
Функциональные обязанности:
В цей період: виконання обов’язків головного бухгалтера Прирічного відділення за суміщенням; з квітня 2007 по липень 2007р. – виконання обов’язків головного бухгалтера Жилянського відділення; з грудня 2007 по квітень 2008р. виконання обов’язків головного бухгалтера Позняківського відділення. Функціональні обов’язки: контроль за роботою підрозділів віділення, контроль за неухильним дотриманням чинного законодавства, контроль за бухгалтерським оформленням операцій, складання звітності, здіснення розрахунковокасового обслуговування (відкриття, обслуговування, закриття) поточних, вкладних, карткових, позичкових рахунків фізичних та юридичних осіб в національній та іноземних валютах, здійснення заходів фінансового моніторингу, здійснення валютного контролю та бухгалтерського оформлення зовнішньоекономічних операцій фізичних та юридичних осіб, обслуговування операцій юридичних осіб за одержаними кредитами в іноземній валюті від нерезидентів.


C 08.2003 по 07.2006 (2 года 11 мес.)
В компании: ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК", Киев
Должность: Економіст 1-ї категорії, провідний економіст (керівник пункту обміну валют) , головний економіст, заступник головного бухгалтера Оболонського відділення
Функциональные обязанности:
Здіснення розрахунковокасового обслуговування (відкриття, обслуговування, закриття) поточних, вкладних, карткових, позичкових рахунків фізичних та юридичних осіб в національній та іноземних валютах, обслуговування договорів про здійснення розрахунковокасового обслуговування організацій по виплаті заробітної плати на карткові рахунки, здійснення заходів фінансового моніторингу, виплата та відправка (прийом документів бухгалтерське оформлення) переказів по системах S.W.I.F.T., MomeyGram, Western Union, АНЕЛІК, Unistream, операції з продажу ювілейних, пам’ятних монет та монет з дорогоцінних металів, купівля/продаж банківських металів, купівля/продаж дорожніх та іменних чеків, здійснення валютного контролю та бухгалтерського оформлення зовнішньоекономічних операцій фізичних та юридичних осіб, реєстрація, організація та контроль за роботою власного пункту обміну валют банку, супроводження кредитного портфелю.


Образование
Учебное заведение: Національний університет харчових технологій
Дата окончания: 2003-06-01
Факультет: Облік і аудит
Специальность: Магістр з обліку і аудиту

Учебное заведение: Київський технікум електронних приладів
Дата окончания: 2000-06-01
Факультет: Бухгалтерський облік
Специальность: Молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
2006р. – нагороджений Подякою Голови Правління ВАТ КБ «ХРЕЩАТИК»; 2011р. – нагороджений Почесною грамотою Голови Правління ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»
Сведения: Комунікабельний, ввічливий , відповідальний, дисциплінований
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Фітнес, музика, література, шахи

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
фінстафф вакансии в банках резюме финансиста работа в приватбанке работа в банке фінстаф работа в банках киева работа в socar otp bank страховой агент работа банк вакансии резюме руководителей работа в эпицентр работа для финансистов банковские вакансии кредитный эксперт работа в ощадбанке начальник отделения киев работа otp bank финстаф работа альфа банк киев вакансии банков вакансии банков украины pzu украина работа в softserves работа в укрэксимбанке работа в эльдорадо вакансии банков работа банк универсал банк работа работа в новой линии работа в сбербанке работа для банкиров начальник отделения работа новая почта вакансии сбербанк работа для страховщиков работа в сильпо работа в рошен работа в банке работа в райффайзен банк аваль отп банк работа в пзу украина работа в wog работа в comfy работа в страховании работа в финансах пиреус банк работа в киеве работа в таскомбанк работа в укрсиббанке вакансии райффайзен банк аваль архив вакансий работа в страховой компании работа в кредобанк вакансии в финансах работа universal bank
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!