По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 53979

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Операционное сопровождение
Резюме № 53979
Опубликовано: 13.05.2019 г.
Рубрика: Операционное сопровождение

Економіст

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 09.06.1983 г. (36 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 05.2012 по 12.2013 (1 год 7 мес.)
В компании: Банк, центальний офіс, Киев
Должность: Провідний економіст управління системних операцій департаменту супроводження банківських операцій
Функциональные обязанности:
Супровження операцій купівлі/продажу готівкової національної та іноземної валюти, зливків банківських металів,інвестиційних та ювілейних монет за безготівкову валюту на міжбанківському валютного ринку України згідно укладенних договорів; Супровід операцій купівлі готівкової іноземної валюти та зливків банківських металів за безгот. валюту на міжнар.ринках зг.укл.договорів; Супровід операцій з придбання дорожніх та імен.чеків у емітентів та інших банків; Супр.опер. з перерозп.валютної позиції в інземній валюті та в банківських металах в мережі банкуоперації пов"язані з поповненням кореспонд. рахунків філій; Супровід операцій по підкр. операційних кас нац. та іноземною валютою, банк. металами,інвестиц.монетами та ювілейними монетами в мережі Банку.


C 04.2009 по 04.2012 (3 года )
В компании: Банк,центральний офіс, Киев
Должность: Старший економіст управління супроводження системних операцій департаменту супроводження банківських операцій
Функциональные обязанности:
Супроводження операцій з іменними та дорожніми чеками в іноз.валюті в мережі банку;Супр.опер.із зношеною валютою в мережі банку;Супр.опер.по підкр.готівковою нац.валютою територіальним управлінням НБУ;Супр.опер. по здаванню готівки,ут.ч. не придатної до обігу,до терит.управління НБУ;Супр.опер.по видачі в підзвіт інкасаторам розм.монети для підкр.кас підприємств;Розрах.з дебіторами та кредиторами в нац.та іноземній валюті за операціями які виконує відділ;Зведення док.дня Банку;Фомування прибутково/видаткових касових журналів в нац.та іноземній валютах;Фомування довідок загального зведення касових документів дня в нац. та іноземній валюті;Формування та актуалізація довідника банківських металів у вигляді зливків та монет;Прийманя участі в проведенні інвентаризації.


C 05.2007 по 03.2009 (1 год 10 мес.)
В компании: Банк,центральний офіс, Киев
Должность: Старший бухгалтер управління суроводження внутрішньобанківських операцій департаменту бухгалтерського обліку та звітності
Функциональные обязанности:
Облік операцій з оборотними та необоротними активами (відкриття, закриття,зміна основних реквізитів балансових та позабал. рах; облік опер. з надходження, внутр.переміщення та вибуття;облік збитків, виявлених від нестач, розкрадань, знищень;облік операцій із заставою; податковий облік операцій;здійснення виправних проводок).Операції за розрахунками з дебіторами та кредиторами за операціями з придбання оборотних та необоротних активів(операції з підзвітними особами за авансовими звітами;облік та здійснення розрах.за господ. операціями; податковий облік). Операції за розрах. з дебіт. та кредиторами за господарськими операціями з надання та отримання послуг(виконання повноважень матер. відповідальної особи за бланками обліку(довіреності).


C 06.2002 по 05.2007 (4 года 11 мес.)
В компании: Управління пенсійного фонду України в Радомишльькому районі, М.Радомишль
Должность: Провідний спеціаліст відділу по призначенню пенсій
Функциональные обязанности:
Оформлення документів на виплату пенсій та грошової допомоги;Перерахунки призначених пенсій,перевірка всіх документів,що представлені для призначення пенсій та їх перерахунку,надавання допомоги підприємствам,щодо оформлення і підготовки документів для призначення пенсій працівникам;Проведення роз"яснювальної роботи з пенсійного законодавства серед населення.Контроль за правильним застосуванням підприємствами пільгового пенсійного законодавства;Здійснення перерахунків пенсій зно із змінами в пенсійному законодавстві;Прийом громадян;Ведення картотеки особових рахунків пенсіонерів;Оформлення зміни в особистих рахунках на основі відповідних документів.


C 01.2002 по 06.2002 (5 мес.)
В компании: СТОВ Агрофірма "Навігатор", М.Радомишль
Должность: Бухгалтер
Функциональные обязанности:
Облік первинної документації;Оприбуткування,списання матеріальних цінностей,нарахування амортизації,інвентаризація;Ведення меморіальних ордерів та книг обліку;Ведення обліку на позабалансових рахунках;Облік основних засобів,нематеріальних активів,МШП,інвентаризація;Облік дебіторської та кредиторської заборгованості;Ведення податкового обліку;Відкриттята закриття рахунків.


Образование
Учебное заведение: Державний агроекологічний уніерситет
Дата окончания: 2006-02-01
Факультет: Економічний
Специальность: Облік і аудит

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Word,Excel,Internet,Scrooge2,Lotus Notes,Forex,FAR,робота з офісною технікою.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Отримала подяку за високу професійну майстерність,відданість корпоративним цінностям
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Вишивання бісером,читання літератури.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа новая почта работа universal bank фінстафф работа в банке универсал банк работа работа в новой линии вакансии райффайзен банк аваль работа для финансистов начальник отделения киев работа в ощадбанке отп банк работа в укрсиббанке работа в банках киева начальник отделения резюме руководителей вакансии в финансах банковские вакансии работа в сбербанке работа в softserves работа в таскомбанк otp bank страховой агент pzu украина вакансии банков резюме финансиста работа в сильпо работа банк работа в пзу украина работа в страховой компании работа otp bank финстаф пиреус банк работа в финансах работа в рошен альфа-банк запорожье отделения работа в банке архив вакансий работа в страховании работа в приватбанке вакансии банков альфа-банк житомир отделения работа в wog работа в comfy вакансии банков украины фінстаф вакансии сбербанк работа в киеве работа в socar вакансии в банках работа альфа банк киев работа в эпицентр работа для страховщиков работа в укрэксимбанке работа в райффайзен банк аваль кредитный эксперт работа для банкиров работа в кредобанк работа банк вакансии работа в эльдорадо
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!