Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 57893

> >
Город : Николаев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 57893
Опубликовано: 28.01.2016 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Экономист

Стартовый оклад: 3200 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Николаев
Образование: высшее
Дата рождения: 24.12.1991 г. (27 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 11.2015 по 12.2015 (1 мес.)
В компании: ТОВ "Виробник Металевих контейнерів", Николаев
Должность: Менеджер ЗЕД
Функциональные обязанности:
На посаді Менеджера ЗЕД виконувала підготовку документів для імпорту/експорту товару.Підготовка документів для проходження сертифікації Екологічної безпеки, РТПП, супроводжувальної документації. Підготовка документів для отримання сертифікатів проходження товарів.Підготовка документів для проходження експертизи експортного контролю. Підготовка рахункуфактури, інвойсу. Підготовка документів для отримання електроного ключа для виводу декларації. Декларування товару.


C 05.2015 по 09.2015 (4 мес.)
В компании: ПАТ "Альфа-Банк", Николаев
Должность: Спеціаліст з операційно-касової роботи
Функциональные обязанности:
Консультування клієнтів з питань обслуговування.Своєчасне та належне проведення готівкових та безготівкових операцій за рахунками фізичних осіб(відкриття рахунку,прийом додаткових внесків, видача коштів, безготівкові перерахування з поточних та депозитних рахунків згідно доручення вкладника, перерахування коштів на поточні рахунки вкладників в інших установах банків, поповнення/видача з карткових рахунків міжнародних систем та ін.). Виконання операцій з переказу іноземної валюти за межі України за дорученнями фізичних осіб та виплати фізичним особам переказаної їм із за кордону іноземної валюти без відкриття поточного рахунку через міжнародні платіжні системи грошових переказів.


C 08.2014 по 01.2015 (5 мес.)
В компании: Імексбанк, Николаев
Должность: Провідний економіст
Функциональные обязанности:
Консультування клієнтів з питань обслуговування.Оформлення первинних/касових документів по операціях з клієнтами, справ з юридичного оформлення рахунку клієнтів. Виконання платіжних вимог. Робота з картковими продуктами НСМЕП та МПС Visa(обслуговування клієнтів з питань випуску, ознойомлення клієнта з тарифами,приймання документів та оформлення ПК, видача карток, виписок, пінконвертів, та довідок, позабалансовий облік платіжних карток та пінконвертів). Оформлення договорів банківського вкладу(рахунку),ознайомлення клієнта з умовами залучення вкладів, з діючими тарифами. Своєчасне та належне проведення готівкових та безготівкових операцій за рахунками фізичних осіб(відкриття рахунку,прийом додаткових внесків, видача коштів, безготівкові перерахування з поточних та депозитних рахунків згідно доручення вкладника, перерахування коштів на поточні рахунки вкладників в інших установах банків, поповнення/видача з карткових рахунків міжнародних систем та ін.). Виконання операцій з переказу іноземної валюти за межі України за дорученнями фізичних осіб та виплати фізичним особам переказаної їм ізза кордону іноземної валюти без відкриття поточного рахунку через міжнародні платіжні системи грошових переказів "WesternUnion", "Contact", "Unistream", "MoneyGram", "RIA", "Швидко". Операції з банківськими металами, чеками.Забезпечення правильності оформлення всіх прийнятих документів, необхідних для відкриття/закриття, переоформлення рахунків відповідно до вимог.Робота з банківським програмним забезпеченням "IsCard", "Production Way4", ПК "БІСГРАНТ".Протягом роботи 20.1142114р. В.о. начальника відділення.


C 08.2013 по 07.2014 (11 мес.)
В компании: ПАТ «ВТБ БАНК», Николаев
Должность: Старший спеціаліст відділу супроводження продажів
Функциональные обязанности:
Внесення в АБС Б2 обов’язкових параметрів договорів страхування. Контроль за своєчасним підвищенням процентної ставки. Проведення реструктуризації кредитної заборгованості. Проведення щорічного або щоквартального аналізу та переоцінки фінансового стану позичальника (поручителя) відповідно до внутрішніх нормативних документів. Друк та оформлення сформованих видаткових позабалансових ордерів, та на їх підставі вилучення зі сховища цінностей Банку оригіналів договорів (кредитного, застави/ поруки) та додаткових угод до них з подальшою передачею їх до Відділу оперативного зберігання Управління супроводження банківських операцій ГО. Проведення регулярних перевірок стану та наявності заставного майна з періодичністю, визначеною внутрішніми нормативними документами. Забезпечення надання письмового запиту відповідальній особі в ГО щодо виведення об’єкту застави з Державний реєстр обтяжень рухомого майна (ДРОРМ) та отримання відповідних витягів з ДРОРМ. Формування проектів додаткових угод до договорів (кредитного, іпотеки, поруки, застави), графіку повернення кредиту і сплати процентів та розрахунку вартості сукупних послуг у разі проведення реструктуризації/ зміни умов. Отримання ПК та ПІНконверти, з подальшим підтвердженням акта прийманняпередавання ПК та ПІНконвертів. Здійснення знищення ПІНконвертів з подальшим складанням акта про знищення. Встановлення кредитних лімітів по картрахункам. Підбір та звірка документів для подальшої передачі до відділення (дирекції) для формування меморіальних документів дня. Обробка повідомлень за «Платежами населення» в АБС з подальшим перерахуванням коштів отримувачу. Оформлення зведених прибуткововидаткових касових ордерів по операціях з платіжними картками по ПОС-терміналах відповідно до сформованого сумарного звіту ПОСтермінала.


Образование
Учебное заведение: Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Дата окончания: 2014-06-01
Факультет: Інженерно-економічний
Специальность: Фінанси та кредит

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Технический
Французский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Internet Explorer, Microsoft Word, Microsoft Excel, Power Point. Цільові програми ОДБ, IS-CARD, IS-CALLCENTER, IBM Lotus Notes,"Production Way4", ПК "БІСГРАНТ".

Дополнительная информация
Сведения: Водійське посвідчення категорії «В». Особисті якості : Відповідальність, комунікабельність, енергійність, самовладання, добре почуття гумору, організаційні здібності. Не палю.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Йога, іноземні мови, психологія, хендлінг, кондитерське діло.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в таскомбанк пиреус банк работа в киеве работа в финансах работа в укрэксимбанке универсал банк работа работа в сильпо работа в банке резюме руководителей фінстаф работа в softserves otp bank работа новая почта вакансии райффайзен банк аваль работа в ощадбанке работа в приватбанке работа в банке работа в сбербанке вакансии банков работа альфа банк киев кредитный эксперт работа в укрсиббанке начальник отделения киев работа в comfy работа в банках киева вакансии банков работа в новой линии работа в кредобанк вакансии в банках банковские вакансии работа в райффайзен банк аваль начальник отделения работа банк отп банк pzu украина работа в рошен работа в страховой компании страховой агент работа в пзу украина работа в wog работа в эльдорадо работа для финансистов резюме финансиста работа в страховании работа для банкиров архив вакансий работа для страховщиков работа otp bank работа в socar работа в эпицентр вакансии банков украины фінстафф работа банк вакансии финстаф вакансии в финансах вакансии сбербанк работа universal bank
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!