Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 61776

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Риск-менеджмент
Резюме № 61776
Опубликовано: 14.03.2016 г.
Рубрика: Риск-менеджмент

Керівник / заступник керівника відділу верифікації / ризик-менеджер

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 31.07.1987 г. (33 года )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 06.2013 по 04.2015 (1 год 10 мес.)
В компании: ПАТ «КБ «НАДРА», Киев
Должность: Керівник відділу верифікації
Функциональные обязанности:
Контроль за роботою підконтрольних співробітників при виконанні ними своїх обов’язків (штат 4 чол.). Контроль за виконанням узгоджених планів роботи відділу. Підготовка розширених аналітичних довідок по проблемним ТОП клієнтам Банку для подальшого врегулювання проблемної заборгованості. Розшук неконтактних проблемних клієнтів Банку, їх можливих зв’язків. Виявлення шахрайських дій з боку клієнтів та співробітників банку. Надання керівництву щоденних, щотижневих та щомісячних звітів по діяльності відділу/управління. Удосконалення процесу перевірки ділової репутації проблемних клієнтів Банку та участь в розробці методологічних документів з питань ефективного повернення проблемної заборгованості.


C 10.2012 по 05.2013 (7 мес.)
В компании: ПАТ «ОТП БАНК», Киев
Должность: Начальник сектору верифікації беззаставних кредитів
Функциональные обязанности:
Контроль за роботою підконтрольних співробітників при виконанні ними своїх обов’язків (штат 47 чол.). Організація та забезпечення безперебійної роботи сектору. Контроль за виконанням узгоджених планів роботи сектору. Перевірка та аналіз прийнятих рішень співробітниками сектору з метою вдосконалення процесу верифікації клієнтів роздрібного бізнесу. Виявлення та запобігання шахрайських дій з боку клієнтів та співробітників банку. Надання керівництву щоденних, щотижневих та щомісячних звітів по діяльності сектору. Постійна участь в удосконаленні процесу кредитування фізичних осіб. Внесення пропозицій стосовно удосконалення діючих банківських процесів, участь в розробці методологічних документів з питань кредитування.


C 02.2011 по 10.2012 (1 год 8 мес.)
В компании: ПАТ «ОТП БАНК», Киев
Должность: Начальник сектору перевірки клієнтів МСБ
Функциональные обязанности:
Організація та забезпечення безперебійної роботи сектору. Контроль за виконанням узгоджених планів роботи сектору. Проведення верифікації клієнта та його ГСК з наданням рекомендації щодо можливої співпраці з клієнтом та його ГСК. Перевірка та аналіз наданих клієнтом документів для видачі кредитів, а також при погашенні кредиту. Безпосередня участь в засіданнях кредитного комітету бізнес лінії МСБ (розгляд питань щодо надання нових кредитів та реструктуризації/капіталізації діючих кредитних угод). Постійне вдосконалення процедур щодо поліпшення та оптимізації верифікації клієнтів бізнес лінії МСБ в Банку.


C 10.2008 по 02.2011 (2 года 4 мес.)
В компании: ПАТ «ОТП БАНК», Киев
Должность: Головний експерт Сектору перевірки клієнтів МСБ та корпоративних клієнтів
Функциональные обязанности:
Проведення перевірки достовірності наданих клієнтом в Банк документів для наявності передумов та реальності повернення коштів. Підготовка аналітичних довідок щодо компрометуючої інформації та ділової репутації всього ГСК нового клієнта/поручителя. Розшук неконтактних проблемних клієнтів Банку, їх можливих зв’язків. Детальне вивчення та проведення верифікації по проблемним клієнтам Банку, в тому числі розшук їх додаткового майна, для подальшого врегулювання проблемної заборгованості.


C 04.2008 по 10.2008 (6 мес.)
В компании: ПАТ «ОТП БАНК», Киев
Должность: Експерт сектору верифікації заяв по автомобільним кредитам
Функциональные обязанности:
Перевірка та аналіз наданих клієнтом документів. Здійснення верифікації по клієнту/поручителю. Надання рекомендації на Кредитний Комітет Банку щодо можливої співпраці з потенційним клієнтом.


C 10.2007 по 04.2008 (6 мес.)
В компании: ПАТ «ОТП БАНК», Киев
Должность: Спеціаліст відділу верифікації клієнтів
Функциональные обязанности:
Внесення до програм Банку інформації наданої клієнтом для подальшої видачі йому кредитної картки VisaClassic/Gold. Перегляд та затвердження зміни ліміту на кредитній картці. Підготовка кредитної документації для оформлення видачі кредитного продукту VisaClassic/Gold, направлення їх до відділень Банку (централізоване опрацювання заявок з усієї України).


C 03.2007 по 08.2007 (5 мес.)
В компании: ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК» , Киев
Должность: Менеджер зі споживчого кредитування
Функциональные обязанности:
Консультація потенційного клієнта щодо умов кредитування.Підготовка заяви на кредитування та перевірка достовірності наданих клієнтом документів на отримання кредиту.Підписання кредитного договору та здійснення контролю за вчасним погашенням кредитної заборгованості.


Образование
Учебное заведение: Університет Економіки та Права «КРОК»
Дата окончания: 2008-06-01
Факультет: Фінанси
Специальность: Фінанси та банківська справа

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Тренінг «Тайм Менеджмент»
Компания: Компанія "KIY "
Город: Київ Период: 2 дні Дата: 01.12.2011

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Впевнений користувач ПК, MS Office, Lotus Notes, Outlook, SQL програм, SRM/SAP та інше

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Лист Подяка «За вагомий внесок в організацію та здійснення процесу верифікації клієнтів малого та середнього бізнесу», ПАТ «ОТП Банк». Лист Подяка «За безцінний внесок в розвиток споживчого кредитування, віддану та плідну співпрацю», ПАТ «ОТП Банк». Є посвідчення водія, категорія «В».
Сведения: Ділові та особисті якості: аналітичний склад мислення, знання чинного законодавства у сфері роздрібного бізнесу, ініціативність, точність, ввічливість, комунікабельність, вміння працювати як індивідуально так і в команді, відкритість новим ідеям, швидке реагування на проблеми, які виникають, орієнтованість на їх вирішення, вміння подавати інформацію, наполегливість, порядність, уважність, самокритичність, схильність до швидкого сприйняття нових знань.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Розвиток себе як особистості, менеджерських якостей.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
резюме руководителей работа в socar работа в softserves работа в укрсиббанке работа в comfy pzu украина вакансии в банках работа в банке работа в приватбанке вакансии банков вакансии сбербанк otp bank работа в эльдорадо работа банк отп банк вакансии банков работа в киеве резюме финансиста универсал банк работа архив вакансий фінстаф банковские вакансии работа в пзу украина работа в wog работа в новой линии работа в страховании работа в сбербанке работа в страховой компании работа новая почта работа universal bank работа в укрэксимбанке работа банк вакансии работа для страховщиков финстаф работа для финансистов работа для банкиров работа otp bank вакансии в финансах кредитный эксперт вакансии банков украины работа в банках киева работа в финансах начальник отделения киев фінстафф работа в райффайзен банк аваль работа в кредобанк работа в эпицентр онлайн кредит на банковскую карту пиреус банк начальник отделения работа альфа банк киев работа в таскомбанк страховой агент работа в банке работа в сильпо работа в рошен работа в ощадбанке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!