Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 63004

> >
Город : Хмельницкий
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 63004
Опубликовано: 30.04.2015 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Директор управления / заместитель директора управления

Стартовый оклад: 10000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Хмельницкий
Образование: высшее
Дата рождения: 14.01.1969 г. (50 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 05.2013 по настоящее время (5 лет 10 мес.)
В компании: АТ "Ощадбанк", Хмельницкий
Должность: Начальник відділу організації продажів
Функциональные обязанности:
Реалізація політики Банку у сфері залучення коштів фізичних осіб. Організація та координація діяльності відділу обслуговування клієнтів та підпорядкованих ТВБВ із залучення коштів фізичних осіб на вкладні (депозитні) рахунки.Організація надання послуг фізичним особам з переказу коштів. Організація роботи з реалізації страхових продуктів, ваучерів мобільного зв’язку та розповсюдження лотерейних білетів, операцій з окремими видами цінних паперів, (далі – супутні продукти. Організація роботи щодо забезпечення виконання державних програм Уряду. Просування та підтримання іміджу Банку, контроль за дотриманням корпоративного стилю в рекламі та оформленні підпорядкованих ТВБВ. Забезпечення інформаційнорекламної підтримки послуг та діяльності Банку.


C 03.2012 по 04.2013 (1 год 1 мес.)
В компании: ПАТ «Універсал Банк», Хмельницкий , Хмельницкий
Должность: Заступник керуючого Хмельницького відділення № 1 ПАТ «Універсал Банк» з кредитування та супроводження клієнтів малого та середнього бізнесу
Функциональные обязанности:
Під час відсутності координатора Подільського міжрегіонального управління по роботі з клієнтами малого та середнього бізнесу, виконував його функції (координація роботи управління по роботі з клієнтами малого та середнього бізнесу). Виконую також наступні функції: організація роботи та здійснення перспективного та поточного планування роботи відділення; забезпечення виконання відділенням запланованих показників по клієнтам малого та середнього бізнесу; залучення нових та підтримка відносин з існуючими клієнтами малого та середнього бізнесу, з використанням зовнішніх та внутрішніх джерел інформації; контроль за роботою з проблемною заборгованістю клієнтів малого та середнього бізнесу; перевірка виконання ключових показників діяльності по напрямку малий та середній бізнес; впровадження стандартизованих процедур комунікацій з клієнтами малого бізнесу, порядку розгляду кредитних заявок та забезпечення високої якості надання банківських послуг.


C 05.2008 по 03.2012 (3 года 10 мес.)
В компании: ПАТ «Універсал Банк», Кам'янець-Подільський , Каменец-Подольский
Должность: Керуючий Кам'янець-Подільським відділенням № 1 ПАТ «Універсал Банк»
Функциональные обязанности:
Досягнув значних результатів по виконанню планових показників. Основні функції: керівництво та організація роботи відділення банку; виконання планів відділення щодо продажу всього спектру продуктів банку фізичним та юридичним особам, фізичним особам – підприємцям задля забезпечення дохідності відділення; організація залучення нових клієнтів з метою збільшення клієнтської бази та кредитного/депозитного портфелю відділення; контроль за комплексним та якісним обслуговуванням клієнтів Банку; організація, впорядкування та контроль операційної і касової роботи відділення; здійснення заходів щодо покращення якості кредитного портфелю; контроль, здійснення ідентифікації клієнтів та первинного фінансового моніторингу; проведення оцінювання результатів та ефективності роботи підлеглих.


C 06.2006 по 05.2008 (1 год 11 мес.)
В компании: ВАТ "Укргазбанк, Каменец-Подольский
Должность: Начальник Управління клієнтської політики Кам'янець-Подільського філіалу ВАТ «Укргазбанк»
Функциональные обязанности:
Фактично працював в м. Хмельницькому. Здійснював керівництво та координацію роботи 7 відділень м. Хмельницький та області. Розробляв, адміністрував інструменти збільшення продажу продуктів клієнтам малого, середнього, корпоративного та роздрібного бізнесу. Встановлював завдання, плани продажу продуктів відділеннями, адміністрував результати, надавав рекомендації ГО банку для покращення результатів. Проводив навчання працівників філіалу щодо впровадження нових продуктів банку. Надавав рекомендації керівництву щодо кадрової політики філіалу. Впровадив програму співпраці з Світовим Банком серед клієнтів філіалу. Координував роботу відповідних підрозділів філіалу по стягненню проблемної заборгованості. Представляв інтереси Банку в взаємовідносинах з бізнесклієнтами та бізнеспартнерами в м. Хмельницький. Вирішував питання з державними та комерційними установами в інтересах Банку (наприклад: встановлення банкоматів в торгівельній мережі «Фуршет», міській поліклініці). Під час роботи в Банку виконував і вимагав виконання підлеглими вимог діючого законодавства, нормативноправових актів Банку.


C 08.2005 по 04.2006 (8 мес.)
В компании: Акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль", Кам'янець-Подільський , Каменец-Подольский
Должность: Начальник Центрального Кам'янець- Подільського відділення АППБ «Аваль»
Функциональные обязанности:
Керівництво і контроль діяльності Центрального та 4х відділень м. Кам'янецьПодільського. Взаємодія роботи відділень з іншими підрозділами банку. Організація проведення активних і перехресних продаж по всім банківським продуктам. Залучення на обслуговування в банк клієнтів юридичних і фізичних осіб.Представляв інтереси Банку в взаємовідносинах з бізнесклієнтами та бізнеспартнерами


C 08.2004 по 08.2005 (1 год )
В компании: Акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль", Кам'янець-Подільський , Каменец-Подольский
Должность: Заступник начальника
Функциональные обязанности:
Керівництво діяльності відділень м. Кам'янецьПодільського по напрямку корпоративного бізнесу. Взаємодія з ключовими корпоративними клієнтами по питаннях обслуговування РКО, кредитування, зарплатних проектів, розміщення ресурсів. Залучення корпоративних клієнтів, виконання бюджетних показників. Взаємодія роботи відділень з іншими підрозділами банку. Організація проведення активних і перехресних продаж по всім банківським продуктам. Залучення на обслуговування в банк клієнтів юридичних і фізичних осіб.


Образование
Учебное заведение: Каменец-Подольский национальный университет
Дата окончания: 2009-05-01
Факультет: Економический
Специальность: Економика предприятия

Учебное заведение: Черновицкий национальный университет им. Ю.Федьковича
Дата окончания: 2002-06-01
Факультет: Юридический
Специальность: Правознавство

Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
У 2008 р. отримав Грамоту від Президента та Голови Правління ВАТ «Укргазбанк», як кращий менеджер Другого проекту розвитку експорту Світового Банку за високий професіоналізм та сприяння в реалізації Другого проекту розвитку експорту Світового Банку (МБРР).У 2000 р. отримав Диплом І ступеня від Голови Правління АППБ «Аваль» за високі показники в роботі та у зв'язку з 6-ю річницею створення дирекції.
Сведения: Великий досвід управління, координації роботи структурних підрозділів банку та персоналу. Вміння організувати продаж продуктів. Достатньо знань для адміністрування та аналізу результатів роботи. Професійні знання і навики стратегічного і оперативного планування, управління фінансовими показниками і економічними нормативами. Знання нормативних актів, постанов, інструкцій НБУ, законодавства України. Досвідчений користувач програмного забезпечення Банку.Особисті якості: відповідальність, дисциплінованість, цілеспрямованість на досягнення результату, висока працездатність, ініціативність.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Тренажерний зал, рибалка.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в страховой компании архив вакансий вакансии банков работа для страховщиков вакансии в финансах вакансии сбербанк банковские вакансии вакансии банков пиреус банк работа в банках киева вакансии райффайзен банк аваль работа universal bank вакансии в банках работа банк otp bank начальник отделения киев работа в кредобанк работа в страховании работа в киеве работа в ощадбанке фінстаф работа в comfy резюме руководителей работа новая почта кредитный эксперт финстаф работа в пзу украина вакансии банков украины фінстафф работа в новой линии работа в эльдорадо работа в банке работа в сбербанке работа otp bank работа для банкиров работа в wog резюме финансиста работа банк вакансии работа в райффайзен банк аваль работа в укрэксимбанке работа в socar работа альфа банк киев работа в банке начальник отделения работа в приватбанке работа в финансах страховой агент универсал банк работа работа в сильпо отп банк работа в эпицентр работа в таскомбанк работа в укрсиббанке работа для финансистов работа в рошен работа в softserves pzu украина
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!