Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 66315
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Развитие филиальной сети
Резюме № 66315
Опубликовано: 23.10.2021 г.
Рубрика: Развитие филиальной сети

Фінансовий менеджер / контролер / аналітік

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 15.07.1971 г. (50 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 08.2018 по настоящее время (3 года 2 мес.)
В компании: ТОВ "УКРШКОЛА", Киев
Должность: Заступник директора із фінансових питань
Функциональные обязанности:
Стратегічне планування розвитку компанії. Бюджетування. Аудит і аналіз існуючих процесів. Створення агентської мережі у регіонах України, створення команди менеджерів в регіонах – підбір, навчання, контроль. Відповідальність за фінансовий результат, P&L проекту (прибутки і збитки). Створення інструментів продажу (каталоги, презентації), адресація прайсів продукції і товарів потенційним замовникам, участь в тендерах, проведення переговорів із керівництвом державних органів і замовниками. Розробка і впровадження систем мотивації персоналу. Продаж додаткових непрофільних послуг (транспортування, логістика, монтажні/збірні роботи). Залучення клієнтів, формування клієнтської бази, проведення переговорів, робота із державними установами (відділи, управління і департаменти освіти в регіонах). Впровадження ІТплатформи для роботи із клієнтами (бази даних), розробка сайту компанії, робота над підвищенням SEO проекту в інтернетмережі. Створення методології роботи (внутрішні нормативні документи). Залучення зовнішнього фінансування під великі проекти і угоди.


C 08.2011 по 06.2016 (4 года 10 мес.)
В компании: ПАТ «АВАНТ-БАНК», Киев
Должность: Начальник Департаменту регіональної мережі банку
Функциональные обязанности:
Створення, управління, оптимізація регіональної мережі відділень Банку; Формування та контроль виконання бізнеспоказників діяльності відділень, термінів їх окупності; Оцінка ефективності роботи відділень, реорганізація збиткових відділень, реалізація заходів щодо поліпшення якісних показників роботи; Розробка, впровадження банківських процесів і проектів, спрямованих на оптимізацію роботи відділень, скорочення їх витрат; Формування та контроль виконання бюджетів підрозділів регіональної мережі Банку; Розробка стандартів роботи відділень; Реалізація програм поліпшення якості сервісу у відділеннях Банку; Удосконалення підходів до якісного обслуговування клієнтів і підвищення кваліфікаційних навичок співробітників відділень; Навчання персоналу відділень; Координація взаємодії підрозділів Центрального офісу та регіональної мережі Банку; Контроль документообігу з Національним банком України, банківськими асоціаціями та іншими установами з питань роботи регіональної мережі банку; Заходи щодо реорганізації збиткових відділень Банку.


C 05.2010 по 04.2011 (11 мес.)
В компании: ПАТ КБ «ПІВДЕНКОМБАНК», Киев
Должность: Начальник Департаменту регіональної мережі банку
Функциональные обязанности:
Аналіз результатів діяльності регіональних підрозділів, контроль ефективності їх роботи; Координація взаємодії Головного офісу, регіональних підрозділів та зовнішніх організацій; Взаємодія із Національним банком України щодо виконання вимог НБУ до роботи Регіональної мережі; Здійснення контролю за навчанням і переатестацією керівників відділень; Контроль щомісячної мотивації керівного складу відділень на підставі аналізу їх роботи (спільно з іншими підрозділами банку); Контроль та моніторинг виконання бюджетів регіональних підрозділів; Проведення підсумкових квартальних зборів, семінарів; Розробка інструментів щодо розвитку / оптимізації регіональної мережі банку.


C 08.2009 по 05.2010 (9 мес.)
В компании: ВАТ КБ «Надра», Киев
Должность: Директор Департаменту регіональної мережі банку
Функциональные обязанности:
Контроль виконання заходів з реорганізації та оптимізації регіональної мережі Банку. Координація взаємодії профільних підрозділів Центрального офісу та філій / відділень Банку; Контроль планових показників діяльності відділень, термінів їх окупності і ефективної роботи; Контроль розробки, впровадження банківських процесів і проектів, спрямованих на оптимізацію банківських процесів в роботі відділень, скорочення витрат регіональної мережі банку; Підготовка документів для НБУ, банківських асоціацій і інших установ з питань відкриття, реорганізації та інші документи про роботу філій і відділень; Контроль формування бюджетів регіональної мережі Банку; Контроль роботи відділень на відповідність до встановлених стандартів; Реалізація програм щодо поліпшення якості сервісу обслуговування клієнтів на філіях і відділеннях; Навчання і підвищення кваліфікаційних навичок співробітників відділень; Контроль проектів з оптимального розміщення термінальної мережі, співпраця з партнерамипостачальниками термінального обладнання та сервісними організаціями, контроль витрат на утримання термінальної мережі Банку; Координація процесів надання консультаційних послуг клієнтам Банку за допомогою багатоканальної системи комунікацій за допомогою Контактний центр Банку.


C 09.2002 по 05.2009 (6 лет 8 мес.)
В компании: ТОВ «Укрпромбанк», Киев
Должность: Начальник Департаменту регіональної мережі банку
Функциональные обязанности:
Контроль виконання заходів щодо створення / розширення / реорганізації регіональної мережі Банку; Оцінка ефективності роботи філій / відділень, моніторинг роботи збиткових відділень, реалізація заходів щодо поліпшення якісних показників роботи; Контроль розробки, впровадження банківських процесів і проектів, спрямованих на оптимізацію банківських процесів в роботі відділень, скорочення витрат регіональної мережі банку; Контроль підготовки документів для НБУ, банківських асоціацій і інших установ з питань відкриття, реорганізації та інших документів / звітів про роботу філій і відділень; Здійснення контролю діяльності філій і відділень спільно з бізнеспідрозділами Центрального Офісу Банку, в частині проведення ними банківських операцій відповідно до наданих повноважень; Контроль формування бюджетів регіональної мережі Банку; Координація супроводу діяльності відділень; Контроль роботи відділень відповідно до встановлених стандартів; Організація і контроль за реалізацією програм щодо поліпшення якості сервісу на філіях і відділеннях; Удосконалення підходів до якісного обслуговування клієнтів і підвищення кваліфікаційних навичок співробітників відділень.


C 05.1999 по 09.2002 (3 года 4 мес.)
В компании: ТОВ «Альфа-Нафта», Киев
Должность: Економіст фінансового відділу, Начальник фінансового відділу
Функциональные обязанности:
Контроль грошових взаєморозрахунків між підприємствами системи «АльфаНафта» і розрахунків із зовнішніми контрагентами (підприємствами / організаціями). Контроль податкоутворення на регіональних підприємствах системи «АльфаНафта», оптимізація оподаткування. Проведення аудиту в процесі придбання нових підприємств і адаптація їх роботи в системі «АльфаНафта». Взаємодія з банківськими установами щодо кредитування підприємств системи «АльфаНафта». Контроль стану дебіторської та кредиторської заборгованості клієнтів перед підприємствами системи «АльфаНафта». Бюджетування підприємств системи «АльфаНафта», щомісячний контроль виконання бюджетів.


C 12.1997 по 02.1999 (1 год 2 мес.)
В компании: АТ «Укрінбанк», Киев
Должность: Економіст кредитного відділу кредитного Управління банку
Функциональные обязанности:
Супроводження і координація напрямку роздрібного кредитування в банку (кредитування фізичних осіб). Розробка і впровадження банківських продуктів по кредитуванню фізичних осіб. Участь в роботі тарифного комітету Банку. Контроль заставного майна . Проведення переговорів із потенційними клієнтами Банку. Менеджмент роздрібної клієнтської бази Банку.


Образование
Учебное заведение: Національний Економічний Університет ім. Вадима Гетьмана
Дата окончания: 1998-06-01
Факультет: Фінанси і кредит (магістратура)
Специальность: Банківська справа, Економіка підприємств

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
НАВИЧКИ І ДОСЯГНЕННЯ:- Управління фінансовим підрозділом нафтової компанії «АЛЬФА-НАФТА», проведення аудиту регіональних підрозділів (підприємства системи «ОБЛНАФТОПРОДУКТ»), контроль фінансових потоків компанії, оптимізація оподаткування компанії.- Створення і управління регіональною мережею філій і відділень системних банків «УКРПРОМБАНК» (26 філій, більше 300 відділень) і «АВАНТ-БАНК» (до 200 відділень), побудова бізнес-процесів в відділеннях, організація і координація їх роботи, регулювання та оптимізація відділень.- Антикризове управління регіональною мережею банку «НАДРА» (25 філій, більше 600 відділень), управління відділеннями «ПІВДЕНКОМБАНКУ» (34 відділень), впровадження та реалізації проектів оптимізації різних напрямків діяльності та проведення реструктуризації філій і відділень, робота по оптимізації доходів і витрат майданчиків продажів.
Сведения: ОСОБИСТІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Організованість, цілеспрямованість, системність в роботі, доброзичливість. Відносини з колегами відкриті, рівні, спокійні. У команді - партнер, в колективі - лідер.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
деньги в долг кредит без справки о доходах кременчуг миргород кредит онлайн на карту без отказа срочно киев хмельницкий луцк павлоград мелитополь энергодар бровары мариуполь андеррайтер изюм ровно каменец-подольский экономист измаил запорожье краматорск умань днепр касир николаев борисполь яготин маркетолог черновцы сумы аналитик кривой рог житомир все мфо бердянск полтава каменское бахмут одесса бердичев славянск юрисконсульт черкассы кассир харьков бухгалтер шостка северодонецк операционист супервайзер белая церковь ужгород смела херсон кропивницкий мукачево никополь прилуки александрия юрист винница тернополь чернигов ивано-франковск львов
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии в финансах малоизвестные мфо работа в райффайзен банк альфа банк все мфо украины точки выдачи спортбанк работа в кредобанк Новые МФО Украины деньги в долг срочно универсал банк работа неизвестные мфо работа в банке киев работа в страховании база мфо украины работа в укрсиббанке работа в банке карта спортбанк вакансии в банках архив вакансий работа в приватбанке кредит под 0 процентов кредит готівкою без довідки про доходи займ на карту с автоматическим одобрением кредит наличными без справки о доходах работа в укрэксимбанке кредит спортбанк работа в таскомбанк мфо без лицензии работа universal bank банковские вакансии спортбанк альфа банк киев отзывы спортбанк кредитный лимит спортбанк работа в финансах микрозайм без отказа вакансии банков работа в страховой компании работа в ощадбанке маловідомі мфо резюме руководителей кредит онлайн на карту без отказа резюме финансиста мфо, которые дают всем работа отп банк всі мфо україни вакансии банков украины рейтинг кредитов онлайн
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты