Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 66315
> >
Город : Київ
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розвиток філіальної мережі
Резюме № 66315
Опубліковано: 08.05.2022 р.
Рубрика: Розвиток філіальної мережі

Фінансовий менеджер / контролер / аналітік

Стартова зарплата: за домовленістю
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Київ
Освіта: вища
Дата народження: 15.07.1971 г. (52 роки )
Стать: Чоловіча
Сімейний стан: Перебуваю в шлюбі, є діти
Досвід роботи
C 08.2018 по теперішній час (5 років 9 міс.)
В компанії: ТОВ "УКРШКОЛА", Київ
Посада: Заступник директора із фінансових питань
Функціональні обов'язки:
Стратегічне планування розвитку компанії. Бюджетування. Аудит і аналіз існуючих процесів. Відповідальність за фінансовий результат, P&L проекту (прибутки і збитки). Участь в тендерних закупівлях, формування тендерних пропозицій від підприємства. Впровадження ІТ-платформи для роботи із клієнтами (бази даних), розробка сайту компанії, робота над підвищенням SEO проекту в інтернетмережі. Залучення зовнішнього фінансування під великі проекти і угоди.


C 08.2011 по 06.2016 (4 роки 10 міс.)
В компанії: ПАТ «АВАНТ-БАНК», Київ
Посада: Начальник Департаменту регіональної мережі банку
Функціональні обов'язки:
Створення, управління, оптимізація регіональної мережі відділень Банку; Формування та контроль виконання бізнеспоказників діяльності відділень, термінів їх окупності; Оцінка ефективності роботи відділень, реорганізація збиткових відділень, реалізація заходів щодо поліпшення якісних показників роботи; Розробка, впровадження банківських процесів і проектів, спрямованих на оптимізацію роботи відділень, скорочення їх витрат; Формування та контроль виконання бюджетів підрозділів регіональної мережі Банку; Розробка стандартів роботи відділень; Реалізація програм поліпшення якості сервісу у відділеннях Банку; Удосконалення підходів до якісного обслуговування клієнтів і підвищення кваліфікаційних навичок співробітників відділень; Навчання персоналу відділень; Координація взаємодії підрозділів Центрального офісу та регіональної мережі Банку; Контроль документообігу з Національним банком України, банківськими асоціаціями та іншими установами з питань роботи регіональної мережі банку; Заходи щодо реорганізації збиткових відділень Банку.


C 05.2010 по 04.2011 (11 міс.)
В компанії: ПАТ КБ «ПІВДЕНКОМБАНК», Київ
Посада: Начальник Департаменту регіональної мережі банку
Функціональні обов'язки:
Аналіз результатів діяльності регіональних підрозділів, контроль ефективності їх роботи; Координація взаємодії Головного офісу, регіональних підрозділів та зовнішніх організацій; Взаємодія із Національним банком України щодо виконання вимог НБУ до роботи Регіональної мережі; Здійснення контролю за навчанням і переатестацією керівників відділень; Контроль щомісячної мотивації керівного складу відділень на підставі аналізу їх роботи (спільно з іншими підрозділами банку); Контроль та моніторинг виконання бюджетів регіональних підрозділів; Проведення підсумкових квартальних зборів, семінарів; Розробка інструментів щодо розвитку / оптимізації регіональної мережі банку.


C 08.2009 по 05.2010 (9 міс.)
В компанії: ВАТ КБ «Надра», Київ
Посада: Директор Департаменту регіональної мережі банку
Функціональні обов'язки:
Контроль виконання заходів з реорганізації та оптимізації регіональної мережі Банку. Координація взаємодії профільних підрозділів Центрального офісу та філій / відділень Банку; Контроль планових показників діяльності відділень, термінів їх окупності і ефективної роботи; Контроль розробки, впровадження банківських процесів і проектів, спрямованих на оптимізацію банківських процесів в роботі відділень, скорочення витрат регіональної мережі банку; Підготовка документів для НБУ, банківських асоціацій і інших установ з питань відкриття, реорганізації та інші документи про роботу філій і відділень; Контроль формування бюджетів регіональної мережі Банку; Контроль роботи відділень на відповідність до встановлених стандартів; Реалізація програм щодо поліпшення якості сервісу обслуговування клієнтів на філіях і відділеннях; Навчання і підвищення кваліфікаційних навичок співробітників відділень; Контроль проектів з оптимального розміщення термінальної мережі, співпраця з партнерамипостачальниками термінального обладнання та сервісними організаціями, контроль витрат на утримання термінальної мережі Банку; Координація процесів надання консультаційних послуг клієнтам Банку за допомогою багатоканальної системи комунікацій за допомогою Контактний центр Банку.


C 09.2002 по 05.2009 (6 років 8 міс.)
В компанії: ТОВ «Укрпромбанк», Київ
Посада: Начальник Департаменту регіональної мережі банку
Функціональні обов'язки:
Контроль виконання заходів щодо створення / розширення / реорганізації регіональної мережі Банку; Оцінка ефективності роботи філій / відділень, моніторинг роботи збиткових відділень, реалізація заходів щодо поліпшення якісних показників роботи; Контроль розробки, впровадження банківських процесів і проектів, спрямованих на оптимізацію банківських процесів в роботі відділень, скорочення витрат регіональної мережі банку; Контроль підготовки документів для НБУ, банківських асоціацій і інших установ з питань відкриття, реорганізації та інших документів / звітів про роботу філій і відділень; Здійснення контролю діяльності філій і відділень спільно з бізнеспідрозділами Центрального Офісу Банку, в частині проведення ними банківських операцій відповідно до наданих повноважень; Контроль формування бюджетів регіональної мережі Банку; Координація супроводу діяльності відділень; Контроль роботи відділень відповідно до встановлених стандартів; Організація і контроль за реалізацією програм щодо поліпшення якості сервісу на філіях і відділеннях; Удосконалення підходів до якісного обслуговування клієнтів і підвищення кваліфікаційних навичок співробітників відділень.


C 05.1999 по 09.2002 (3 роки 4 міс.)
В компанії: ТОВ «Альфа-Нафта», Київ
Посада: Економіст фінансового відділу, Начальник фінансового відділу
Функціональні обов'язки:
Контроль грошових взаєморозрахунків між підприємствами системи «АльфаНафта» і розрахунків із зовнішніми контрагентами (підприємствами / організаціями). Контроль податкоутворення на регіональних підприємствах системи «АльфаНафта», оптимізація оподаткування. Проведення аудиту в процесі придбання нових підприємств і адаптація їх роботи в системі «АльфаНафта». Взаємодія з банківськими установами щодо кредитування підприємств системи «АльфаНафта». Контроль стану дебіторської та кредиторської заборгованості клієнтів перед підприємствами системи «АльфаНафта». Бюджетування підприємств системи «АльфаНафта», щомісячний контроль виконання бюджетів.


C 12.1997 по 02.1999 (1 рік 2 міс.)
В компанії: АТ «Укрінбанк», Київ
Посада: Економіст кредитного відділу кредитного Управління банку
Функціональні обов'язки:
Супроводження і координація напрямку роздрібного кредитування в банку (кредитування фізичних осіб). Розробка і впровадження банківських продуктів по кредитуванню фізичних осіб. Участь в роботі тарифного комітету Банку. Контроль заставного майна . Проведення переговорів із потенційними клієнтами Банку. Менеджмент роздрібної клієнтської бази Банку.


Освіта
Навчальний заклад: Національний Економічний Університет ім. Вадима Гетьмана
Дата закінчення: 1998-06-01
Факультет: Фінанси і кредит (магістратура)
Спеціальність: Банківська справа, Економіка підприємств

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Базова
Украинский: Вільно володію
Рівень володіння комп'ютером: досвідчений користувач

Додаткова інформація
Найбільш важливі досягнення в житті та кар'єрі:
НАВИЧКИ І ДОСЯГНЕННЯ:- Управління фінансовим підрозділом нафтової компанії «АЛЬФА-НАФТА», проведення аудиту регіональних підрозділів (підприємства системи «ОБЛНАФТОПРОДУКТ»), контроль фінансових потоків компанії, оптимізація оподаткування компанії.- Створення і управління регіональною мережею філій і відділень системних банків «УКРПРОМБАНК» (26 філій, більше 300 відділень) і «АВАНТ-БАНК» (до 200 відділень), побудова бізнес-процесів в відділеннях, організація і координація їх роботи, регулювання та оптимізація відділень.- Антикризове управління регіональною мережею банку «НАДРА» (25 філій, більше 600 відділень), управління відділеннями «ПІВДЕНКОМБАНКУ» (34 відділень), впровадження та реалізації проектів оптимізації різних напрямків діяльності та проведення реструктуризації філій і відділень, робота по оптимізації доходів і витрат майданчиків продажів.
Відомості: ОСОБИСТІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Організованість, цілеспрямованість, системність в роботі, доброзичливість. Відносини з колегами відкриті, рівні, спокійні. У команді - партнер, в колективі - лідер.
Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
тернополь николаев гроші в борг терміново нові мфо черновцы кременчуг белая церковь ивано-франковск каменское луцк днепр смела всі мфо маловідомі мфо україни никополь энергодар мфо україна рейтинг кредитов житомир кредит без довідки про доходи славянск бердянск невідомі мфо україни мукачево нові мфо україна кропивницкий чернигов умань экономист борисполь полтава мелитополь касир мариуполь кредит без справки о доходах кредит онлайн на карту без отказа срочно александрия ужгород кассир бахмут хмельницкий запорожье юрисконсульт все мфо краматорск шостка одесса прилуки аналитик киев яготин павлоград миргород кредит під 0 кривой рог черкассы львов бухгалтер винница операционист измаил херсон деньги в долг бердичев изюм харьков бровары северодонецк каменец-подольский кредит онлайн на карту ровно юрист сумы
 
 
Посилання
кредит онлайн на карту без отказа альфа банк киев позика на картку з автоматичним схваленням займ на карту с автоматическим одобрением рейтинг кредитов онлайн архив вакансий невідомі мфо банковские вакансии кредит наличными без справки о доходах кредит наличными киев деньги в долг срочно работа в страховании кредит готівкою київ всі мфо україни работа в финансах точки выдачи спортбанк кредит под 0 процентов неизвестные мфо Новые МФО Украины карта спортбанк Нові МФО України мфо без лицензии кредит готівкою без довідки про доходи отзывы спортбанк список rss вакансии в финансах спортбанк микрозайм без отказа вакансии банков мфо, которые дают всем база мфо украины работа в банке киев малоизвестные мфо все мфо украины работа в банке маловідомі мфо вакансии в банках гроші в борг кредит під 0 відсотків вакансии банков украины альфа банк кредитный лимит спортбанк кредит онлайн на картку без відмови терміново кредит спортбанк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты