По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 66751

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Казначейство
Резюме № 66751
Опубликовано: 23.02.2020 г.
Рубрика: Казначейство

Головний економіст

Стартовый оклад: 15000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 25.02.1978 г. (42 года )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 05.2016 по 07.2016 (2 мес.)
В компании: ПАТ КБ «ЕВРОБАНК», Киев
Должность: Економіст провідний / Напрямок продуктів збереження дирекції по пасивним операціям фізичних осіб
Функциональные обязанности:
Розробка процесу дистанційного продажу згідно затвердженого концептуального проекту «УКРПОШТА» та погодженого плану розробки процесу у відповідності до вимог внутрішніх нормативних документів та організаційнорозпорядчих документів Банку: здійснення експертної оцінки ідеї процесу відносно можливості технічної реалізації процесу та його формалізації; забезпечення розробки та погодження концептуального проекту процесу; забезпечення адаптації продуктів до всіх діючих дистанційних каналів продаж Банку; здійснення тестування функціональності продукту та його запуск у продуктовому середовищі Банку; участь у розробці та супроводженні системи аналізу і контролю ефективності, оцінки якості процесу продажу, показників задоволеності клієнтів Банку.Участь у актуалізації та закритті процесу на підставі та в межах наданих повноважень у відповідності до вимог внутрішніх нормативних документів та організаційнорозпорядчих документів Банку.Забезпечення розробки нормативної документації у відповідності до вимог внутрішніх нормативних документів та організаційнорозпорядчих документів Банку:підготовка внутрішніх нормативних та організаційнорозпорядчих документів для методологічного забезпечення функціонування процесу; розробка продуктових процесів, які належать до зони відповідальності Напрямку або у відповідності до розпоряджень Директора по пасивним операціям фізичних осіб; участь у розробці тарифної політики Банку на підставі та в межах наданих повноважень;участь у розробці внутрішніх нормативних документів, щодо Бізнесу та підтримки Бізнесу на підставі та в межах наданих повноважень. Співпраця з відповідальними працівниками відділень Банку щодо процесу винесення індивідуальних тарифів. Консультації працівників відділень, щодо здійснення розрахунків на можливість винесення індивідуальних тарифів, розрахунків доходів, витрат відділень. Проведення навчань з працівниками відділень щодо нових продуктів. Забезпечення процесу взаємодії з партнерами Банку, які надають послуги з доставки відправлень, в межах виконання посадових завдань та обов’язків, та у відповідності до вимог внутрішніх нормативних документів та організаційнорозпорядчих документів Банку. Виконання обов’язків Керівника напрямку продуктів збереження у період його відсутності.


C 06.2015 по 07.2016 (1 год 1 мес.)
В компании: ПУАТ «ФІДОБАНК» (за сумісництвом ПАТ КБ «ЕВРОБАНК»), Киев
Должность: Провідний фахівець/Напрямок продуктів збереження
Функциональные обязанности:
Розробка процесу дистанційного продажу згідно затвердженого концептуального проекту «УКРПОШТА» та погодженого плану розробки процесу у відповідності до вимог внутрішніх нормативних документів та організаційнорозпорядчих документів Банку:здійснення експертної оцінки ідеї процесу відносно можливості технічної реалізації процесу та його формалізації; забезпечення розробки та погодження концептуального проекту процесу; забезпечення адаптації продуктів до всіх діючих дистанційних каналів продаж Банку; здійснення тестування функціональності продукту та його запуск у продуктовому середовищі Банку; участь у розробці та супроводженні системи аналізу і контролю ефективності, оцінки якості процесу продажу, показників задоволеності клієнтів Банку.Участь у актуалізації та закритті процесу на підставі та в межах наданих повноважень у відповідності до вимог внутрішніх нормативних документів та організаційнорозпорядчих документів Банку.Забезпечення розробки нормативної документації у відповідності до вимог внутрішніх нормативних документів та організаційнорозпорядчих документів Банку:підготовка внутрішніх нормативних та організаційнорозпорядчих документів для методологічного забезпечення функціонування процесу; розробка продуктових процесів, які належать до зони відповідальності Напрямку або у відповідності до розпоряджень Директора по пасивним операціям фізичних осіб; участь у розробці тарифної політики Банку на підставі та в межах наданих повноважень;участь у розробці внутрішніх нормативних документів, щодо Бізнесу та підтримки Бізнесу на підставі та в межах наданих повноважень. Співпраця з відповідальними працівниками відділень Банку щодо процесу винесення індивідуальних тарифів. Консультації працівників відділень, щодо здійснення розрахунків на можливість винесення індивідуальних тарифів, розрахунків доходів, витрат відділень. Проведення навчань з працівниками відділень щодо нових продуктів.Забезпечення процесу взаємодії з партнерами Банку, які надають послуги з доставки відправлень, в межах виконання посадових завдань та обов’язків, та у відповідності до вимог внутрішніх нормативних документів та організаційнорозпорядчих документів Банку. Виконання обов’язків Керівника напрямку продуктів збереження у період його відсутності.


C 02.2014 по 06.2015 (1 год 4 мес.)
В компании: ПУАТ «ФІДОБАНК» , Киев
Должность: Експерт/Казначейство/Центр операцій на валютному та грошовому ринках
Функциональные обязанности:
Формування звіту та контроль залишків грошових коштів на рахунках 1002, 1004, 1007 у розрізі відділень банку, надання даних звіту Керівництву Банку. Формування звіту та контроль дотримання затверджених Комітетом управлінням пасивами та активами Банку лімітів готівкових коштів в касах, та банкоматах у розрізі відділень. Формування звіту та контроль здійснення відділеннями валютообмінних операцій, зокрема валютообмінних операцій з наступним погашенням кредитів Банку. Формування звіту, розрахунок фінансового результату банку, контроль проведення бухгалтерських проводок при здійснення операцій по Конвертації готівкової іноземної валюти у касах відділень. Формування звіту та опис результатів виплати сум поступлення Фонду гарантування вкладів фіз. осіб у розрізі відділень. Формування, аналіз консолідованої заявки отриманих від відділень замовлень щодо потреб відділень у готівкових коштах. Розрахунок та надання пропозицій на Комітет управління активами та пасивами Банку щодо встановлення лімітів залишків готівкових коштів у касах відділень виходячи із класу захисту встановлених на відділеннях сейфів, середньомісячних залишків готівкових коштів в еквіваленті та середньомісячного кредитового обороту готівкових коштів в еквіваленті в касах відділень. Розрахунок та надання пропозицій на Комітет управління активами та пасивами Банку щодо встановлення лімітів залишків готівкових коштів у банкоматах відділень враховуючи середньомісячну суму завантаження/розвантаження банкомату, кількість разів завантаження/розвантаження банкомату та територіальне місцезнаходження банкомату. Постійний моніторинг міжбанківського ринку ціни купівлі/продажу готівкових коштів за безготівкові у Києві та в регіонах. Укладання та бухгалтерське супроводження Договорів купівлі/продажу готівкових коштів за безготівкові у Києві та у регіонах. Виконання обов’язків Керівника напрямку неторгових операцій у період його відсутності.


C 09.2013 по 02.2014 (5 мес.)
В компании: ПАТ «ФідокомБанк», Киев
Должность: Провідний економіст/ Головний операційний департамент/Відділ грошового обігу та неторговых операцій.
Функциональные обязанности:
Перевірка, контроль документів по Договорам з Агентами з продажу банківських послуг фізичним та юридичним особам з подальшим розрахунком та перерахуванням агентської винагороди на рахунки Агентів. Звірка та перерахування загальної суми прийнятих за день комунальних платежів, здійснення розрахунку комісійної винагороди в кінці місяця та перерахування суми забезпечувального платежу на підставі Акту виконаних робіт, отриманого від відповідальної особи організації. Контроль та бухгалтерське супроводження обліку агентської винагороди за виконання Банком функцій страхового агента згідно укладених Договорів Доручення. Заключення та контроль виконання договорів інкасації та перевезення грошових та інших цінностей по Києві та у регіонах.Укладання та бухгалтерське супроводження Договорів купівлі/продажу готівкових коштів за безготівкові у Києві та у регіонах. Координування, перевезення готівки між відділеннями Банку. Супроводження та заведення в ПК АРМ – Заявки по операціям купівлі/продажу готівки, підкріплення/вивезення готівкової гривні в ТУ НБУ. Щомісячний розрахунок та нарахування резервів по рахункам 3 класу.


C 07.2012 по 09.2013 (1 год 2 мес.)
В компании: АТ«Эрсте Банк», Киев
Должность: Провідний економіст/Головний операційний департамент/Управління операційної підтримки /Відділ платежів та операційної підтримки
Функциональные обязанности:
Здійснення позабалансового обліку згідно розпоряджень структурних підрозділів.Зарахування пенсій на КР та оформлення Опису згідно списків пенсійного Фонду. Оброблення надходжень на транзитний рахунок 2902 за прийнятими платежами від населення та перерахування повернутих коштів на рахунки 2902 відділення згідно розпоряджень структурних підрозділів. Оброблення надходжень на транзитний рахунок 2909 від реалізації застав та перерахування коштів згідно розпоряджень структурних підрозділів для відшкодувань витрат. Здійснення виправних проводок, видалення або зняття з оплати невірно введених проводок структурних підрозділів за операціями по рахунках клієнтів, згідно дозволу уповноваженої особи банку, яка має право контрольного підпису. Підтвердження набраних транзакцій співробітниками відділу платежів та операційної підтримки на підставі меморіальних ордерів або розпоряджень від структурних підрозділів банка завірених підписом відповідальних виконавців відділу та контролюючим підписом. Списання дебіторської заборгованості.Блокування/розблокування рахунків. Списання овердрафтів по платіжних картках за рахунок резервів. Надання консультацій відділенням з питань розрахунковокасового обслуговування в межах повноважень, позабалансового обліку та повернення коштів на рахунки 290


C 07.2011 по 06.2012 (11 мес.)
В компании: АТ«Эрсте Банк», Киев
Должность: Провідний економіст / Департамент Управління ризиками/Управління роздрібних ризиків/ сектор верифікації
Функциональные обязанности:
Розгляд кредитних заявок по кредитним проектам в галузі роздрібного бізнесу та здійснення заходів щодо верифікації позичальників по заявкам. Здійснення перевірки правильності та повноти заповнених документів з відділення. Прийняття рішення щодо надання кредиту згідно затверджених процедур, технологічних карт, положень та у межах наданих повноважень. Здійснення ідентифікації, аналізу та оцінки потенційного ризику позичальників. Винесення на розгляд керівництву пропозицій щодо розробки, внесення змін та вдосконалення процедур та процесів верифікації даних. Винесення пропозицій, щодо покращення роботи сектора. Прийняття участі в організації та проведенні тренінгів стосовно верифікації позичальників. Виконання обов’язків Начальника сектора верифікації у період його відсутності.


Образование
Учебное заведение: Экономико-технологический Университет .
Дата окончания: 2011-01-01
Факультет: Финансы
Специальность: Специалист

Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Microsoft Office, Банк-Мастер, Monster, Трансмастер, Fastbank, Сredilogic, Vicont, Iceberg, iLend , SYMBOLS, Oracle Discoverer, iBank 2 UA Iнтернет-Банкінг, Б-2, Siebel, Upc, SrBank.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в киеве работа в кредобанк работа в страховой компании пиреус банк работа в эпицентр вакансии в финансах работа для страховщиков работа в приватбанке работа в сильпо работа в банке вакансии банков украины работа для банкиров работа в укрэксимбанке работа в финансах работа в укрсиббанке финстаф страховой агент резюме руководителей работа в банке фінстаф работа в страховании работа в эльдорадо кредитный эксперт вакансии райффайзен банк аваль работа банк работа новая почта работа в comfy работа otp bank работа в softserves работа universal bank фінстафф работа в банках киева начальник отделения работа в таскомбанк вакансии банков банковские вакансии отп банк работа альфа банк киев работа в райффайзен банк аваль работа в рошен вакансии банков резюме финансиста работа в ощадбанке альфа банк отделения в запорожье pzu украина работа в сбербанке работа для финансистов универсал банк работа работа в новой линии работа в socar вакансии в банках работа в пзу украина начальник отделения киев работа в wog otp bank вакансии сбербанк работа банк вакансии архив вакансий
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!