Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 69580

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Финансовый анализ и планирование
Резюме № 69580
Опубликовано: 10.10.2018 г.
Рубрика: Финансовый анализ и планирование

Аналітик

Стартовый оклад: 13000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 29.11.1991 г. (27 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 10.2016 по 04.2017 (6 мес.)
В компании: ТОВ «Фінансова студія» , Киев
Должность: Економіст
Функциональные обязанности:
Розробка технічного завдання по розробці інтернет ресурсу Підприємства. Розробка механізмів інвестування Bitcoin та грошових коштів в проекти Підприємства. Ведення переговорів з потенційними інвесторами щодо інвестування в проекти Підприємства. Аналіз ринкових курсів Bitcoin. Участь в робочому процесі Підприємства.


C 12.2014 по 03.2017 (2 года 3 мес.)
В компании: ПАТ «БГ БАНК, Киев
Должность: Головний Аналітик Управління по роботі з ліквідаційною масою
Функциональные обязанности:
Організація роботи зі складання бюджету Банку у вигляді грошового потоку, розробка проектів таких документів. Контроль виконання бюджету Банку. Аналіз структури доходів, витрат, активів та пасивів Банку. Аналіз доходів і витрат Банку в розрізі структурних підрозділів Банку, клієнтських сегментів, банківських продуктів. Розробка методології проведення оцінки ефективності діяльності Банку, ведення управлінського обліку. Проведення неупередженої та об’єктивної комплексної системної оцінки діяльності Банку, виявлення і відслідковування основних пропорцій і тенденцій розвитку. Ведення реєстру рахунків адміністративногосподарської діяльності Банку. Представлення інформації щодо рахунків уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ПАТ «БГ БАНК» Здійснювати контроль за проведенням оплати рахунків за адміністративногосподарські операції Банку. Аналізувати доцільність підписання нових договорів під час дії тимчасової адміністрації та процесу ліквідації Банку. Приймання участі розробці нових форм управлінської звітності. Прийняття участі у підготовці періодичної звітності ФГВФО та разових аналітичних та інформаційних звітів. Прийняття участі у розробці та супроводженні бази даних «Реалізації майна Банку». Прийняття участі у процесі реалізації майна Банку.Участь в робочому процесі Управління по роботі з ліквідаційною масою.


C 02.2014 по 09.2014 (7 мес.)
В компании: ПАТ «КСГ Банк» , Киев
Должность: Провідний економіст Відділу економічного аналізу та бюджетування Управління фінансів та ризиків.
Функциональные обязанности:
Організація роботи зі складання бізнесплану та бюджету Банку, розробка проектів таких документів. Розробка методології проведення оцінки ефективності діяльності Банку, ведення управлінського обліку. Проведення неупередженої та об’єктивної комплексної системної оцінки діяльності Банку, виявлення і відслідковування основних пропорцій і тенденцій розвитку. Ведення реєстру договорів по адміністративногосподарської діяльності банку та складання платіжного календарю відповідно нього. Контроль виконання бюджету Банку. Аналіз структури доходів, витрат, активів та пасивів Банку. Аналіз доходів і витрат Банку в розрізі структурних підрозділів Банку, клієнтських сегментів, банківських продуктів . Побудова балансу, PNl Банку на базі #1 та #2 файлів. Подання особливої інформації емітента до НКЦПФР. Моніторинг та контроль виконання Банком нормативів, лімітів встановлених НБУ у відповідності до нормативноправових актів Національного банку України. Участь в формуванні статистичної, річної та управлінської звітності Банку у відповідності з внутрішніми розпорядчими документами Банку. Участь в робочому процесі Управління фінансів та ризиків.


C 08.2013 по 02.2014 (6 мес.)
В компании: ПАТ «ВТБ Банк» , Киев
Должность: Провідний спеціаліст Управління фінасового контролінгу та планування витрат Фінансового департаменту
Функциональные обязанности:
Контроль за дотриманням лімітів адміністративногосподарських й капітальних інвестиціях Банку. Підготовка звітів по адміністративногосподарських й капітальним інвестиціям Банку в розрізі бюджетних статей та структурних підрозділів. Аналіз і контроль над адміністративногосподарськими витратами й капітальними інвестицій в цілому по банку, у розрізі структурних підрозділів та статей бюджету. Прогноз виконання бюджету адміністративногосподарських витрат та капітальних інвестицій на необхідний період (місяц, квартал, рік) в деталізації по структурним підрозділам. Проведення алокації витрат на бізнессегменти, згідно діючої процедури в банку. Участь в робочому процесі Управління контролінгу та планування витрат.


Образование
Учебное заведение: Міжрегіональна Академії управління персоналом
Дата окончания: 2013-10-01
Факультет: Фінанси та кредит
Специальность: Міжнародна економіка та банківська справа

Учебное заведение: Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом
Дата окончания: 2010-07-01
Факультет: Фінанси та кредит
Специальность: Банківська справа

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Англійська мова (Upper-Intermediate)
Компания: English Prime
Город: Київ Период: 2014 р. –2014 р Дата: 01.12.2014

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: - впевнений користувач ПК (пакет MS Office; поштові програми; Інтернет); ПЗ «Scrooge», ПЗ «НДУ-Звіт», ПЗ «АБС Б2»

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Отримав диплом бакалавра з відзнакою. Отримав диплом магістра з відзнакою
Сведения: Особисті якості: - Вміння узагальнювати та аналізувати інформацію, працювати в команді, - Швидке освоєння нового матеріалу, високий рівень відповідальності,- Активна життєва позиція, вмотивованість і націленість на результат,- Бажання навчатись новому і постійно підвищувати свій рівень знань.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Читання професійної літератури, заняття спортом

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в socar работа в укрсиббанке работа в сбербанке otp bank работа в пзу украина работа в киеве вакансии в финансах работа в банке работа альфа банк киев работа в страховании универсал банк работа страховой агент работа в эльдорадо начальник отделения фінстафф работа новая почта вакансии банков вакансии банков вакансии в банках работа в приватбанке отп банк работа в укрэксимбанке работа в wog резюме финансиста работа в банках киева работа в кредобанк работа в softserves фінстаф работа в райффайзен банк аваль работа в финансах вакансии райффайзен банк аваль работа otp bank вакансии сбербанк работа в страховой компании работа в эпицентр банковские вакансии работа в сильпо pzu украина начальник отделения киев работа в comfy резюме руководителей работа в ощадбанке работа в банке архив вакансий финстаф пиреус банк работа для банкиров работа в рошен кредитный эксперт работа universal bank работа в новой линии вакансии банков украины работа в таскомбанк работа для страховщиков работа для финансистов работа банк вакансии работа банк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!