Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 70074

> >
Город : Ивано-Франковск
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 70074
Опубликовано: 06.05.2019 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Керівник відділення банку, директор / заступник директора фінансової компанії

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Ивано-Франковск
Образование: высшее
Дата рождения: 12.03.1969 г. (50 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 01.2016 по 04.2019 (3 года 3 мес.)
В компании: ТОВ , Ивано-Франковск
Должность: Директор
Функциональные обязанности:
Реєстрація та побудова з "нуля" фінансової компанії,отримання Свідоцтва Нацкомфінпослуг, ліцензій Нацкомфінпослуг на надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансовоо кредиту, надання гарантій та поручительств, послуг із факторингу, отримано ліцензії НБУ на обмін валют та здійснення грошових переказів. Станом на березень 2019 у компанії 36 відокремлених підрозділів по всій Україні та понад 100 працівників.


C 09.2013 по 12.2015 (2 года 3 мес.)
В компании: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЦЕНТРОФІНАНС", Ивано-Франковск
Должность: Директор
Функциональные обязанности:
Створення з нуля фінансової компанії, отримання свідоцтва Нацкомфінпослуг, написання нормативних документів фінансової компанії, реєстрація та відкриття відділень, набір та навчання персоналу. Організація роботи по кредитуванню, пошуку та залученню клієнтів на короткі кредити до двох тижнів під 2%/день. Досягнення окупності та прибутковості.


C 07.2012 по 09.2013 (1 год 2 мес.)
В компании: ПУАТ"ФІДОБАНК", Ивано-Франковск
Должность: Начальник відділення, керуючий портфелем роздрібного бізнесу Карпатського центру продажів Західної регіональної дирекції
Функциональные обязанности:
Забезпечення діяльності відділення, виконання планових показників продаж по ІваноФранківському регіону, за перемогу у змаганні між відділеннями Західної регіональної дирекції ФІДОБанку по залученню депозитів фізосіб у 4 кв. 2012 р. Прикарпатське відділення в м.ІваноФранківську нагороджене корпоративом для колективу відділення.


C 03.2012 по 07.2012 (4 мес.)
В компании: ТОВ "Комунальні інвестиції", Ивано-Франковск
Должность: Директор
Функциональные обязанности:
Запуск роботи компанії якій перелали на обслуговування біля 30% багатоповерхового житлового фонду м.ІваноФранківська. Робота із мешканцями, пошук працівників та підрядників, контроль за роботою працівників та підрядників, якістю виконаних робіт, створення працівникам відповідних умов праці, погодження кошторисів.


C 11.2007 по 03.2012 (4 года 4 мес.)
В компании: АТ "ОТП Банк", Ивано-Франковск
Должность: Керуючий регіональним відділенням
Функциональные обязанности:
Організація роботи регіонального відідлення у м.ІваноФранківську. Побудова команди, налагодження системи навчання та контролю за персоналом, взаємодії підрозділів, якості обслуговування відповідно стандартів банківських груп Райффайзен та ОТП; Виконання основних бюджетних показників; Проходження точки беззбитковості та точки окупності із випередженням графіка;Проведення акцій, в т.ч. презентація корпоративної соціальної відповідальності (найбільша конкурс "Місто квітів");


C 08.2006 по 11.2007 (1 год 3 мес.)
В компании: АТ , Ивано-Франковск
Должность: Керуючий регіональним представництвом
Функциональные обязанности:
Ребрендинг банку (Райффайзенбанк в ОТП Банк.)Організація роботи представництва по залученню фізичних осіб, малого та середнього бізнесу, корпоративних клієнтів на кредитування, депозити, розрахунковокасове обслуговування. За результатами змагань між представництвами по залученню депозитів ІваноФранківське представництво неодноразово перемагало і 5 працівників представництва за півтора року було премійовано путівками в Угорщину. Підготовка до відкритя регіонального відділення банку від будівництва та ремонту до початку роботи.


C 12.2003 по 08.2006 (2 года 8 мес.)
В компании: "Райффайзенбанк Україна", Ивано-Франковск
Должность: Регіональний представник
Функциональные обязанности:
"універсальний солдат": забезпечення виконаня планів продаж в першу чергу по кредитуванню автомобі та нерухомість, малий та середній бізнес. Налагодження співпраці із автосалонами та ріелторами, страховими компаніями. Дистанційне залучення депозитів. Залучення на обслуговування корпоративних клієнтів, малого та середнього бізнесу, фізичних осіб. Продаж карткових продуктів.


C 05.2002 по 12.2003 (1 год 7 мес.)
В компании: Івано-Франківська обласна філїя АКБ”Укрсоцбанк”, Ивано-Франковск
Должность: Начальник відділу приватних клієнтів
Функциональные обязанности:
Забезпечення виконання планових показників та обслуговування клієнтів по депозитах, споживчих кредитах, автокредитах та іпотечному кредитуванню,зарплатних проектах, карткових продуктах, системах переказів Western Union та Soft. Голова малого кредитного комітету філії. Впровадив і успішно розвинув співпрацю із автосалонами по автомобільному кредитуванню, із агенствами нерухомості по іпотечному кредитуванню.


C 06.1994 по 05.2002 (7 лет 11 мес.)
В компании: Івано-Франківська обласна філїя АКБ”Укрсоцбанк”, Ивано-Франковск
Должность: 1994-2002 інженер- програміст 2,1 категорії, провідний інженер- програміст відділу комп’ютеризації і механізації банківських операцій
Функциональные обязанности:
Система електронних платежів АРМ3, адміністратор вузла електронної пошти НБУ, відповідальний за внутрішню звітність та звітність на НБУ, функціонування програмного комплексу звітності для НБУ NEWSTAT, забезпечення роботи каналів зв'язку на НБУ, головний офіс та із відділеннями, усунення дрібних неполадок у роботі комп'ютерів філії


C 10.1993 по 06.1994 (8 мес.)
В компании: Івано-Франківський інститут нафти і газу, Ивано-Франковск
Должность: Інженер кафедри
Функциональные обязанности:
Забезпечення роботи комп'ютерних класів кафедри деталей машин ІваноФранківського інституту нафти і газу: встановлення програмного забезпечення, дрібний ремонт та обслуговування технікикомп'ютерів, принтерів. Матеріальна відповідальність та охорона праці при роботі в комп'ютерному класі. Розподіл робочих місць між студентами.


Образование
Учебное заведение: Івано-Франківський інститут нафти і газу
Дата окончания: 1994-06-01
Факультет: Автоматизації і електрифікації
Специальность: Інженер-системотехнік

Учебное заведение: Прикарпатський Університет
Дата окончания: 2005-06-01
Факультет: Підвищення кваліфікації
Специальность: Спеціаліст з фінансів

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Польский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: эксперт

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
У 1989 р. співзасновник та відповідальний секретар Студентського Братства Івано-Франківська (800 чоловік), у 2002-2006 рр. депутат Івано-Франківської міськради, з 2009 р.- секретар Асоціації Банківського Бізнесу.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Карпати, книги, фізкультура, природа, енергозбереження, сільське господарство.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа банк вакансии работа в банке пиреус банк работа в укрсиббанке работа в пзу украина работа в socar работа в кредобанк начальник отделения киев финстаф работа в рошен архив вакансий вакансии в финансах фінстафф работа банк работа для страховщиков начальник отделения работа в softserves работа в wog фінстаф вакансии банков работа в сильпо работа в банках киева резюме руководителей работа в эпицентр вакансии райффайзен банк аваль работа otp bank работа в ощадбанке кредитный эксперт универсал банк работа работа в приватбанке работа в киеве страховой агент работа в банке вакансии сбербанк работа альфа банк киев банковские вакансии резюме финансиста работа universal bank вакансии банков работа в comfy вакансии банков украины работа в эльдорадо работа в сбербанке работа в страховании работа в укрэксимбанке работа в райффайзен банк аваль работа для финансистов работа для банкиров работа в финансах работа новая почта работа в новой линии otp bank pzu украина вакансии в банках отп банк работа в страховой компании работа в таскомбанк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!