Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 70843

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Делопроизводство
Резюме № 70843
Опубликовано: 10.02.2020 г.
Рубрика: Делопроизводство

Корпоративний секретар

Стартовый оклад: 30000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 07.10.1979 г. (40 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 12.2018 по 01.2020 (1 год 1 мес.)
В компании: АТ «БАНК АЛЬЯНС», Киев
Должность: Начальник Апарату Голови Правління (секретар Правління)
Функциональные обязанности:
Забезпечував безпосередню організацію діяльності Апарату Голови Правління відповідно до внутрішніх документів Банку. Здійснював загальне керівництво та координацію роботи структурних підрозділів Апарату. Організовував забезпечення ведення діловодства, обліку та зберігання справ, належного ведення архіву. Забезпечував організацію та технічну підготовки оперативних нарад Голови Правління. Готував необхідні документи та здійснював супроводження погодження Національним банком України кандидатів на посади керівників Банку Забезпечував підготовку та проведення засідань Правління. Забезпечував обмін інформацією між органами управління та контролю Банку, іншими заінтересованими у діяльності Банку особами. Вивчав існуючі практики корпоративного управління та подавав Правлінню Банку пропозиції щодо впровадження таких практик в діяльності Банку. Приймав участь у підготовці річних звітів Правління. Здійснював контроль за виконанням рішень Правління.


C 11.2018 по 12.2018 (1 мес.)
В компании: АТ «БАНК АЛЬЯНС», Киев
Должность: Корпоративний секретар
Функциональные обязанности:
Забезпечував підготовку та проведення засідань Наглядової ради та її комітету. Приймав участі в забезпеченні та проведенні Загальних зборів акціонерів. Забезпечував обмін інформацією та взаємозв’язки між органами управління та контролю Банку, іншими заінтересованими у діяльності Банку особами. Вивчав існуючі практики корпоративного управління та подавав Наглядовій раді Банку пропозицій щодо впровадження зазначених практик в діяльності Банку. Приймав участь в підготовці річних звітів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національного банку України. Здійснював супроводження перевірок Національним банком України з питань корпоративного управління. Здійснював контроль за виконанням рішень Наглядової ради Банку.


C 12.2015 по 11.2018 (2 года 11 мес.)
В компании: ПАТ «ВЕРНУМ БАНК», Киев
Должность: Корпоративний секретар
Функциональные обязанности:
Забезпечував підготовку та проведення засідань Наглядової ради. Забезпечував підготовку та проведення Загальних зборів акціонерів. Забезпечував обмін інформацією між органами управління та контролю Банку, іншими заінтересованими у діяльності Банку особами. Вивчав існуючу практику корпоративного управління та подавав Наглядовій раді Банку пропозиції щодо її впровадження в діяльності Банку. Приймав участь у підготовці річних звітів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національного банку України. Готував змін до діючого Статуту Банку, із наступною реєстрацією таких змін в НБУ. Здійснював супроводження перевірок з питань корпоративного управління НБУ. Готував необхідні документи та здійснював супроводження погодження НБУ кандидатів на посади керівників Банку


C 05.2012 по 02.2013 (9 мес.)
В компании: ПАТ «Діапазон – максимум Банк», Киев
Должность: Начальник управління внутрішньобанківських зав’язків та методології
Функциональные обязанности:
Забезпечував організацію загальної політики розробки внутрішніх нормативних актів в Банку. Проводив аналіз існуючої внутрішньої нормативної бази Банку, готував пропозицій та методологічні плани з актуалізації та розробки внутрішніх нормативних документів. Здійснював аналіз проектів внутрішніх нормативних документів Банку на відповідність методологічним засадам та відсутність суперечності з діючими актами. Спільно з підрозділами Банку розробляв внутрішні нормативноправові акти Банку, вносив зміни і доповнення до них з метою приведення у відповідність до законодавства. Здійснював моніторинг та аналіз нормативно – правових актів, які стосуються банківської діяльності.


C 08.2009 по 05.2012 (2 года 9 мес.)
В компании: АТ «Ощадбанк», Киев
Должность: Начальник відділу методології та реструктуризації проблемних активів департаменту проблемних активів
Функциональные обязанности:
Розробляв та підтримував в актуальному стані внутрішні нормативні документи щодо роботи з проблемними активами. Здійснював листування з НБУ, державними органами. Розглядав пропозиції підрозділів Банку щодо змін та доповнень до положень, методик, процедур та регламентів. Створював у взаємодії з іншими підрозділами Банку моделей, схем та алгоритмів врегулювання правовідносин з боржниками Банку. Розробляв рекомендації щодо проведення консолідованих дій підрозділів Банку стосовно боржників Банку. Надавав консультації регіональним управлінням Банку щодо застосування нормативних актів. Здійснював моніторинг чинного законодавства, що регулює проведення робіт з повернення проблемних активів. Готував і проводив семінари, наради, тренінгів з фахівцями підрозділів проблемних активів установ Банку.


C 08.2006 по 08.2009 (3 года )
В компании: ТОВ «Інститут інвестиційної стратегії регіонального розвитку», Киев
Должность: Юрист відділу договірних відносин департаменту правового забезпечення
Функциональные обязанности:
Здійснював укладення, зміну та розірвання господарських договорів (підряд, виконання проектновишукувальних робіт, поставка, оренда, послуги, купівля продаж тощо). Здійснював юридичний супровід договорів із нерухомістю. Готував юридичні аналітичні довідки та консультації у сфері земельних, господарських відносин, з можливими шляхами їх вирішення. Здійснював досудове врегулювання спорів. Здійснював правове обслуговування поточної господарської діяльності Інституту. Здійснював представництво інтересів Інституту в органах державної влади, у відносинах з контрагентами. Готував внутрішні локальні акти Інституту. Здійснював державну реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, внесення змін до установчих документів.


C 07.2005 по 06.2006 (11 мес.)
В компании: ВАТ „Комерційний банк „Славутич”, Киев
Должность: Юрисконсульт юридичного управління
Функциональные обязанности:
Претензійно – позовна робота (складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, інших процесуальних документів). Представництво інтересі Банку в державних органах. Розробка та супровід локальних нормативних актів Банку. Укладення, зміна та розірвання господарських договорів Банку. Ведення ділового листування з органами державної влади. Надання юридичних консультацій працівникам Банку.


C 01.2001 по 03.2004 (3 года 2 мес.)
В компании: Антимонопольний комітет України, Киев
Должность: Провідний спеціаліст відділу експертизи правових актів Юридичного департаменту
Функциональные обязанности:
Експертиза нормативноправових актів та рішень Комітету, приведення їх у відповідність до діючого законодавства. Систематизація нормативноправових актів. Розробка локальних нормативних актів Комітету. Прийняття участі у діяльності комісії з розробки проектів нормативних актів України. Укладення, зміна та розірвання господарських договорів. Листування з органами державної влади з питань законодавства, співробітництва, тощо. Надання письмових та усних юридичних консультацій керівництву та працівникам Комітету.Претензійно – позовна робота Комітету.


Образование
Учебное заведение: Національна юридична академія України імені Я. Мудрого
Дата окончания: 2005-01-01
Факультет: Факультет підготовки професійних суддів
Специальность: Правознавство

Учебное заведение: Львівський національний університету імені І. Франка
Дата окончания: 2003-01-01
Факультет: Юридичний
Специальность: Правознавство

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Впевнений користувач ПК: MS Office, Internet, законодавчі бази

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
архив вакансий онлайн кредит на банковскую карту работа в новой линии работа в таскомбанк резюме руководителей страховой агент работа в socar фінстафф отп банк работа в эльдорадо вакансии банков работа в райффайзен банк аваль работа в страховой компании вакансии сбербанк работа в wog работа в ощадбанке вакансии банков работа в финансах работа в сильпо работа в укрсиббанке начальник отделения киев пиреус банк работа для финансистов фінстаф работа для банкиров работа в банках киева работа в сбербанке работа банк работа в банке работа в softserves кредитный эксперт вакансии банков украины работа альфа банк киев работа в укрэксимбанке работа в приватбанке работа в рошен pzu украина финстаф работа в киеве работа в comfy работа в кредобанк работа банк вакансии банковские вакансии otp bank работа в эпицентр работа universal bank вакансии в банках работа в пзу украина работа otp bank резюме финансиста вакансии в финансах работа в банке работа для страховщиков начальник отделения работа новая почта работа в страховании универсал банк работа
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!